Dodaj do ulubionych

URSYNÓW forever

IP: *.* 27.09.01, 11:34
Drogie Edyto, Miko, Moniko, Aniu, Sławko i Katko oraz inne mamy z Ursynowa, Coś się nie odzywacie na forum regionalnym - ja, Dominika i Paulina spotykamy się i może któraś z was chciałaby się dołączyć. Z tego co wiem Katka, Sławka, Ania i Monika mają się wkrótce rozsypać (lub już to zrobiły - proszę choć o krótką informację)więc trudno im się dziwić że się nie odzywają. A Edyta i Mika ? Podaję do siebie kontakt gdybyście miały ochotę na spotkanie w świecie rzeczywistym sanimat@data.home.pl lub 644-72-34.Pozdrawiam,Inka
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 27.09.01, 20:07
    Bardzo chętnie bym się z Wami spotkała ale ja jeszcze czekam na moją dzidzię, która miała się pojawić 17.09PozdrawiamMonika
  • Gość edziecko: Dominika IP: *.* 29.09.01, 15:33
    Edyta jest chętna z tego co wiem po kiedyś ja o to zagadnęłam
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 30.09.01, 06:40
    Czołem,Melduję się chociaż odpisałam już na priv Ince, jak to Dominika trafnie ujęła "jestem chętna"/o rany jak to zabrzmiało/ :ouch: Czekam na informację kiedy i gdzie.Pozdrawiam Ursynowskie MamuśkiE
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 30.09.01, 22:49
    Nie przejmuj się Edyto, my też jesteśmy chętne ;)szczególnie żeby się spotykaćNiestety ostatnio każda z nas łapała jakieś choróbska :crazy: więc czekamy aż się wszystkie wyleczymy. Ja ostrożnie ogłaszam - jeszcze bez fanfar - że CHYBA już zdrowieję. Z huraoptymizmem poczekam jeszcze do wtorku - wtedy ogłoszę swoją gotowość bojową. Na razie odżywam po wizycie rodziców i teściów z okazji pół roku Koralinki i mojej obrony (celująco!!!) :bounce: . Odezwę się niebawem i gorąco pozdrawiam. Ink@
  • Gość edziecko: Dominika IP: *.* 02.10.01, 20:19
    Inka grraaatulacje sądząc po stopniu to zastrzeliłaś belfrów swoją wiedzą :gun:Ja już też jestem zdrowa, więc czekam na wieści o spotkaniuDomi i Krzyś
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 03.10.01, 13:09
    Inka!!! Serdeczne gratulacja, mam nadzieję, że będziecie mogły mi również za rok, półtora pogratulować tytułu magistra. Podziwiam Cię za umiejętność roli wspaniałej matki i potrójnej Pani magister. Gratuluję. Chętnie bym się z Wami spotkała, ale wrócę dopiero po 15. października, ale rodzice mają Internet, więc będę się odzywać. Wczoraj Zuzka miała urodziny, więc z tej okazji zamieściłam kilka zdjęc na "Zobaczcie" - 1. urodziny Zuzi - zapraszam do obejrzenia. Jutro lub pojutrze doślę jeszcze kilka zdjęć, ale muszę je "uszczuplić". Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia.Paulina i Zuzka
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 05.10.01, 16:37
    Hej, hej :)Odzywam sie - przedwczoraj wrocilam z corcia ze szpitala. Emilka urodzila sie 1.10. o 20.40 na Inflanckiej. Jest sliczna mala dziewczynka. Przy urodzeniu miala 56 cm i wazyla 3400. Poodzywam sie do Was na priva, ale to juz troszeczke pozniej. Poki co musze sie jakos zorganizowac przy corci.Pozdrawiam wszystkich serdecznie,Ania
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 05.10.01, 16:54
    GRATULAAAAAAAAAACJEEEEEEEE!!!!!!!!!TO CUDOWNIE,ŻE JESTEŚ JUŻ SPOWROTEM ZE SWOIM CUDOWYM NAJUKOCHAŃSZYM NA ŚWIECIE SZKRABIĄTKIEM.Pozdrawiam ciebie i Twoją niunię tysiącem całusków w lewą stópkę.Odpoczywaj i nabieraj sił.Edyta :love:
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 05.10.01, 18:23
    ANIU, tak bardzo się cieszę :D :bounce:Tak strasznie czekałam na jakąś wiadomość od Ciebie i nareszcie jest :DAż się popłakałam ze szczęścia.POZDROWIENIA DLA CIEBIE I EMILKI (śliczne imię) :hello:Sławka, 4 dni przed terminem
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 05.10.01, 19:17
    Witaj Aniu, po pierwsze serdeczne gratulacje. Po drugie, czy mogła byś podzielić się swoimi wrażniami z porodu na Inflanckiej. Też jestem Ursynowianką ale chwilowo mieszkam w Piasecznie (na Ursynowie bywam często u rodziców). Też myślę o porodzie na Inflanckiej ale patrząc na mapę to prawie najdalszy szpital. Dlatego też rozważam jeszcze Madalińskiego i Starynkiewicza (bo bliżej). Możesz pisać na priva. Pozdrawiam serdecznie anuś
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 06.10.01, 14:28
    Aniu!!!Gratuluję córeczki!!! Zuzia będzie miała prawie dokładnie o rok młodszą koleżankę, nawet wzrost i waga ta sama. Wszystkiego najlepszego. Do usłyszeniaPaulina i Zuzia
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 07.10.01, 13:25
    Aniu,Bardzo bardzo bardzo gorąco gratulujemy :bounce: - mam nadzieję że łatwo przebrniecie trudne początki i sama stwierdzisz że macierzyństwo to najcudowniejsza rzecz na świecie. Trzymajcie się bardzo ciepło i dużo odpoczywajcie po tej ciężkiej pracy porodowej. Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na kontakt jak już będziesz trochę odpoczęta i chętna do kontaktów ze światem zewnętrznym.Inka i Karolinka :D:
  • Gość edziecko: Dominika IP: *.* 06.10.01, 18:44
    Moje gratulacje :hap:Mam nadzieję,że jak się już sobą nacieszycie to się z nami spotkasz.Trzymajcie się ciepłoDomi
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 07.10.01, 20:05
    Witam wszystkie mamy z Ursynowa i ich małe pociechy!!!Jestem szczęśliwą mamą -20 września urodziłam chłopca.Obecnie mieszkam na Kabatach i bardzo chętnie nawiązałabym kontakt z mamami z tej okolicy.Miło byłoby mi spotkać się z Wami i porozmawiać (jeżeli grono mam z Ursynowa nie jest zamknięte).Pozdrawiam,Dorota
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 08.10.01, 11:39
    Droga Doroto,Potwierdzam w całej rozciągłości zdanie Domi, chętnie się z Tobą spotkamy. Najbliższe spotkanie ogólne (w tym tygodniu)planowałyśmy przy Kopie Cwila (koło stacji metra Ursynów) - jest tam górka i ładny teren do spacerów (najbliższa ulica to chyba Koński Jar). O ile jesteś w stanie dojechać metrem ze swoim maleństwem - to wstępnie proponuję ŚRODĘ LUB CZWARTEK ok 13.00 na Kopie. Punkt charakterystyczny - mały placyk zabaw z kamienną rzeźbą chłopca na koniu, na terenie parku przy kopie Cwila. Co wy na to???Inka
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 08.10.01, 11:41
    Cześć Dorota!Ja mieszkam również na Kabatach i podobnie jak TY urodziłam córkę w dniu 28.09.Może się spotkamy na spacerzeJak chcesz to pisz na priva: monikadrozdz@eko.net.pl
  • Gość edziecko: Dominika IP: *.* 07.10.01, 20:10
    CześćOczywiście że nie jesteśmy gronem zamkniętym i jesteś mile widziana :hap:Ja mieszkam na Natolinie i często chodzę na spacery w Al. Kasztanowcową. Jeśli masz chęć to możemy się tam kiedyś umówić. I oczywiście zapraszam na spotkania w szerszym gronie.Pozdrówki Domi
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 08.10.01, 13:48
    Cześć Dziewczyny z Ursynowa!Ja mieszkam na Natolinie i mam 8-miesięczną wspaniałą córkę. W weekendy także spacerujemy w Alei Kasztanowej i może któregoś pięknego dnia mogłybyśmy się spotkać?...Pozdrawiam wszystkie Mamy (i te które lada dzień nimi zostaną). Na Natolinie mieszkam od niedawna i nie miałam czasu poznać zbyt wielu znajomych, mam więc nadzieję, że za pomocą dziecka i spacerów uda mi się te zaległości nadrobić.Pozdrawiam Ania
  • Gość edziecko: Dominika IP: *.* 09.10.01, 19:36
    Cześć dziewczyny Mnie bardziej pasuje czwartek. A wam?
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 10.10.01, 10:14
    Cześć UrsynowiankiA co byście powiedziały na piątek? Bo jutro wyskoczyły mi dodatkowe zajęcia i mogę nie zdążyć. I napiszcie gdzie jest ta Aleja Kasztanowcowa - skoro wszystkie ją znacie, to można się też i tam spotkać, tylko trzeba by określić jakiś punkt orientacyjny lub znak rozpoznawczy (np czerwone berety na głowach).Ink@
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 10.10.01, 15:37
    Cześć dziewczyny. Mnie piątek odpowiada. Al Kasztanowcowa jest w połowie drogi między metrem Natolin a Kabaty. Jest ona prostopadła do KEN. W pobliżu przy ul Przy Bażantarni jest duży kościół widoczny z daleka to może tradycyjnie pod kościołem? Wypatrzyłam niedaleko fajną kafejkę ze stolikami na zewnątrz więc będzie gdzie posiedzieć. Co wy na to?
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 10.10.01, 17:48
    Pozdrawiam mamy i do zobaczenia po 20. października. Inko i Dominiko!!! Wracam za dwa tygodnie, ale już nie mogę doczekać się spotkania. Całuski dla Waszych maluszków i innych, jeszcze "niepoznanych"!
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 11.10.01, 18:12
    No to ja popieram piątek ok. 13.00 pod kościołem na ul. przy Bażantarni. Będę z granatowym wózkiem spacerówką i jestem b. wysoka (ale poniżej 2.00 m) więc będę widoczna. Pozdrawiam i do zobaczenia Inka & Karolinka
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 12.10.01, 22:09
    cześć dziewczyny,dzięki za maila, ale niestety nie mogłam dołączyć. Alex miał dzisiaj kłuty dzień, najpierw pobranie krwi a potem szczepionka. Trochę był potem marudzący więc pospacerowałam tylko koło domu i nie ryzykowałam wypuszczaniem gdzieś dalej.Pozdrawiam Was serdecznie do następnego razu :bounce:Edyta
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 18.10.01, 19:16
    No to jak ze spotkaniem mam z wózkami? Mówiłyście o jakiejś knajpce na Migdałowej - czy macie ochotę spotkać się jutro (tj piątek) czy już w przyszłym tygodniu? Szczekam na odpowiedźInka :bounce: and Karolinka :bounce:
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 18.10.01, 21:01
    CześćJa chętnie ale trochę wcześniej np o 12.30Co wy na to?Dominika
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 19.10.01, 08:49
    To może się zdzwonimy żeby się dokładniej umówić. A dla świata wirtualnego - jeśli ktoś chce się spotkać niech do nas zadzwoni (mój tel był już wcześniej podawany w którymś poprzednim poście).Pa Inka
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 19.10.01, 09:44
    Ja bardzo chętnie, wysłałam sms-a do Dominiki, czekam na sygnał!Zuza
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 21.10.01, 20:03
    Wszystkie mamy z Ursynowa zapraszamy na kolejne spotkanie - tym razem w kawiarni na ul. Migdałowej ( w nowym bloku koło Spółdzielni) poniedziałek 22.10 o godz 13.
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 22.10.01, 11:26
    Czesc!Witam, czy są wsród Was mamy dzieci w wieku 2-3 lat, chętne spotkać się? Czy z tego co widzę mamy malutkich dzieciaczków? Pozdrawiam i czekam na odzew! Może znajdziemy kolegę lub koleżankę do zabaw w wieku 2-3 latek? Marta
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 22.10.01, 19:58
    A ja znowu nie moglam przyjsc - bylismy w UCS zajrejestrowac Emilke... :-(Ale mam nadzieje, ze nastepnym razem wreszcie uda mi sie Was poznac :-)Buziaki,Ania z Emilka
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 23.10.01, 21:12
    Cześć dziewczyny.Ostatnio na spotkania umawiałyśmy się w ostatnie chwili :(, więc teraz z wyprzedzeniem - w środę 07.11 o godzinie 13.00 w małwj kawiarence która mieści się w podwórkach między ul. Wańkowicz i Bronikowskiego - koło fontanny (stacja metra Kabaty, po drugiej stronie ul. Wąwozowej niż Hit). Gdyby ktoś miał problem z trafieniem to niech mi przyśle maila to umówię się z nim w innym miejscu i dojdziemy razem. Oczywiście na razie to wstępne umówienie :), dogadamy się jeszcze bliżej terminu.Dominika
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 06.11.01, 11:11
    Cześć,Straszna cisza zapadła na Ursynowskim forum. Proponuje, żeby uaktywniły się również mamy pracujące. Zazdroszczę dziewczynom spacerów południowych, ale może by tak pospacerować w sobotę lub niedzielę (jedyne dni wytchnienia od codziennej charówki). Proszę spacerujmy w weekendy!!!!!!!Pozdrawiam wszystkie MAMY.
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 22.11.01, 22:11
    Dominiko, Inko, Aniu, Zuziu!Coś jest nie tak z moim komputerem i nie jestem pewna czy dostałyście potwierdzenie spotkania. Jeśli nie, czynię to teraz: a więc jutro, 15:45 u mnie.Paulina
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 26.11.01, 22:22
    Kurcze!Ja dopiero teraz zauważyłam ten wątek. Jak tm wypadły ursynowskie spotkania. A może jest jakaś mama z osiedla "Na Skraju"?
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 26.11.01, 23:42
    Miko!!!Odpisuję Ci właśnie na priva!Paulina
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 28.12.01, 13:30
    HejJestem mama 10-miesiecznego Maciusia mieszkam przy ulicy Polaka - to chyba jest Na Skraju. Jak na razie spacerki sa dla mnie mozliwe jedynie w weekend (jesli pogoda na to pozwala), gdyz na codzien pracuje.Pozdrawiam Cie MikaBeata S.
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 28.11.01, 22:07
    chciałam was wszystkie tylko serdecznie pozdrowić :)też mieszkam na Ursynowie, mamy dwoje "starych" dzieci :hap: - 7 i 5 latzatem już aż tak nie spacerujemy :( ale jak mi się uda zaciążyć, to się odezwę :hello:
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 28.11.01, 22:31
    Agna,nie pisałam jeszcze tutaj,choć też chętnie poznałabym inne mamy z dziećmi z Ursynowa. Mieszkam na Kabatach i mam córcię 6,5 lat i syna 18 miesięcy.I co Ty na to-Twoje dzieci w wieku zbliżonym do wieku Sary ?!Odpiszesz?Pozdrawiam Beata
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 03.12.01, 22:50
    Drogie Mamy z Ursynowa,Od 3 tygodni jestem mama malenkiej Paulinki. Zbliza nam się termin wizyty w przychodni a ja wciąż nie mam wybranego lekarza pediatry!!!! Proszę dajcie namiary na jakis sprawdzonych pediatrow w ktorejs z przychodni na Ursynowie, Kabatach, Natolinie lub innej pobliskiej...Ze starszym synkiem jezdze do „starej” pani doktor az na Wole (gdzie mieszkalismy wczesniej), ale Bartus na szczescie nie choruje wiec wizyty raz na jakis czas nie sa az tak bardzo uciazliwe.. no ale z malenstwem same wiecie jak jest (wazenia, mierzenia, szczepionki itd.). Nie chcialabym malej ciagac przez cale miasto do lekarza! Mam nadzieje, ze kogos mi polecicie???A przy okazji, może ktos ma do odsprzedania tani wozek gleboki?Pozdrawiam Was i Wasze dzieciaczki serdecznie,Kasia
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 04.12.01, 09:45
    Katka My (a właściwie 11-mies. Kasia)mamy lekarza w Przychodni Medycyny Rodzinnej na ul. Cybisa 7. Jest rewelacyjny do tego stopnia, że Katarzyna bardzo chętnie do niego chodzi, bawi się stetoskopem. Pielęgniarki do szczepień też są niczego sobie. A"propos wózka - mam wózek głęboki do sprzedania.Ania
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 04.12.01, 20:45
    Witaj Kasiu! Jestem mama 3,5 miesiecznej Oli i jeszcze niedawno szukalam dobrej przychodni na Ursynowie. Polecam goraco Przychodnie Medycyny Rodzinnej na ul. Belgradzkiej i pania doktor-pediatre Anne Gumkowska.Pielegniarki wykonujace szczepienia sa bardzo sympatyczne. Poza tym jak sie zapiszesz przyjdzie do Ciebie polozna srodowiskowa (super kobieta) i zbada dzidziusia w domku (teraz takie zimno!), odpowie Ci na wszystkie watpliwosci. Pozdrawiam
  • Gość edziecko: Beata32 IP: *.* 01.02.02, 12:08
    Właśnie wczoraj byłam na wizycie kontrolnej w Poradni Medyciny Rodzinnej na Belgradzkiej - zgodnie z Waszymi sugestiami u dr. Gumkowskiej.Zgadzam się, że b. sympatyczna i kompetentna. Od razu było widać, że prawdziwy fachowiec bo poznała się na moim synku - że śliczny i świetnie się rozwija ;-)Szczepienie mam za miesiąc więc wówczas będę miała więcej do powiedzenia na temat reszty personelu.PozdrawiamBeata
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 06.01.02, 10:47
    Cześć dziewczynyTrochę późno dołączam do Was, ale niedawno natknęłam się na tę stronę. Mieszkam przy K.E.N (Moczydło)obok Al. Kasztanowej, gdzie samotnie chodzę na spacery z moim 3,5 miesięcznym synkiem. Szukam mamuś, z którymi mogłabym się spotykać. Niestety w marcu czeka mnie powrót do pracy i muszę szukać opiekunki. Może któraś z Was ma już doświadczenie w szukaniu opiekunek w rejonie Ursynowa. Czekam na odzew.
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 06.01.02, 12:26
    Co słychać Umamy w to lodowate popołudnie.Moja dzidzia już całe wieki nie była na spacerku.Nie wiem czy wiecie, że na przeciwko mojego osiedla, na SGGW zbudowano super basen ze zjeżdżalnią. Miał być otwarty już w grudniu, więc na wiosnę pewnie ruszy.Moze więc jakieś spotkanko na basenie?pozdrowionka od mnie i mojej ząbkującej (czytaj nie do życia) Lenki
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 06.01.02, 15:17
    Mika ,gdzie ten basen jest dokładnie ,proszę opisz (nie wiem gdzie jest Twoje osiedle )-pozd.Beata
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 07.01.02, 17:51
    Beatabasen jest na rogu Rosoła i Ciszewskiego kolo wody oligoceńskiej. SGGW ma tam swoje nowe budynki.
  • Gość edziecko: mika IP: *.* 14.02.02, 18:50
    Nie wiem niestety. Panie na SGGW nie są w stanie udzielić jakieś konkretnej informacji na ten temat. Jak bede miala czas w niedziele to się tam wybiorę.Na pewno jest brodzik dla dzieci. Na pewno woda jest tylko ozonowana.Pozdrawiam
  • Gość edziecko: Monika_D IP: *.* 15.02.02, 10:49
    Prośba do Ciebie. Jak już się dowiesz jakieś informacje o basenie np. czy będą zajęcia dla małych dzieci (moja córka ma 4-ry miesiące) to daj znać na forum.A masz tam telefon? Proszę podaj.PozdrawiamMonika
  • Gość edziecko: bma IP: *.* 14.02.02, 11:04
    Mika,Czy basen na SGGW nadaje się dla maluchów ? Czy możesz coś więcej napisać o warunkach i wodzie (temperatura, chlor ?, byłaś tam już (zdaje się, że basen już jest czynny) ? Ja chciałabym ze swoją małą (11 miesięcy)zacząć chodzić jak zrobi się trochę cieplej, na razie z żalem musiałam sobie odpóścić, bo mała bardzo często mi choruje.Pozdrawiam serdecznieBasia mama Natalki

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka