Dodaj do ulubionych

Czwartkowe spotkania Mam Ursynowskich

IP: *.* 01.07.02, 05:59
Cześć Dziewczyny!Myślę, że możemy otworzyć nowy wątek, ponieważ stary zrobił się chyba troszkę za długi.Na ostatnim spotkaniu zastanawiałyśmy się nad nowym miejscem naszych spotkań, gdzieś na Ursynowie. W zasadzie to nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy, poza dwoma miejscami. Jedno to pub - restauracja obok stacji metra Ursynów, a drugie to trzy knajpki przy stacji Stokłosy. Ale oba miejsca mają taką sobie lokalizację, moim zdaniem zbyt blisko ulicy i zbyt mało miejsca, szczególnie te przy Stokłosach. Alę liczę na Was, może Wy traficie na coś ciekawszego. Ostatecznie pozostanie nam fontanna przy Wańkowicza. Do czwartku jest jeszcze sporo czasu.Pozdrawiamy,Kasia mama Adrianki.
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: Monika_D IP: *.* 01.07.02, 16:01
    Sławko mamy nadzieję, że się odezwiesz, bo miałaś propozycję co do miejsca spotkania.pozdrawiamyMonika z Olą
  • Gość edziecko: EwaT IP: *.* 03.07.02, 08:25
    Czesc!ja sie zastanawialam nad ewentualnym miejscem w okolicach Stoklosy/Ursynow, ale chyba nie ma tu nic tak fajnego jak przy Wankowicza? Moze sie myle, ale tak mi sie wydaje. Wiec, mimo ze musze tam dojechac jestem za spotkaniami przy Wankowicza.A w ogole to w ten czwartek nie bede mogla przyjsc, buuuupozdrawiamEwa
  • Gość edziecko: squbi1 IP: *.* 03.07.02, 14:37
    Cześć Dziewczyny!Skoro nie ma żadnych innych propozycji, to kolejny raz zapraszamy na spotkanko przy fontannie przy Wańkowicza. Ustaliłyśmy z dziewczynami, że 10.30 będzie o.k. Jeśli dla którejś to za wcześnie to nie ma problemu, bo pewnie będziemy, już tradycyjnie, w naszej knajpce.Do zobaczenia,pozdrawiam, Kasia mama Adrianki.
  • Gość edziecko: Monika_D IP: *.* 09.07.02, 21:20
    Zapraszamy wszystkich i w ten czwartek tzn. 11.07.2001 jak zwykle w kawiarni przy fontannie na ul.Wańkowicza, godz. 10.30pozdrawiamMonika z Ola
  • Gość edziecko: Malandzia IP: *.* 11.07.02, 13:53
    Dzis byłam i kawkę w miłym towarzystwie piłam mam nadzieje że pogoda dopisze i będziemy mogły się spotkać w następny czwartekPozdrawiam serdecznie e-mamy i śliczne maluchy Oleńke, Jagódke i AdusięMalandzia i M&M
  • Gość edziecko: Monika_D IP: *.* 11.07.02, 15:04
    Nam też było bardzo miło i zapraszamy nie tylko za tydzień ale w każdy czwartek.pozdrawiamMonika z Olą
  • Gość edziecko: Monika_D IP: *.* 17.07.02, 17:59
    Niestety w ten czwartek tj. 18.07 spotkania nie będzie gdyż dziewczyny wyjechały a ja niestety nie mogępozdrawiamMonika z Olą
  • Gość edziecko: EwaT IP: *.* 24.07.02, 23:57
    hej dziewczyny,z tego co wiem nasza kawairenka jest jeszcze zamknieta z powodu przerwy wakacyjnej. Jesli ktoras ma ochote zapraszam na Ursynow, niedaleko kosciola sa kawiarnia i cukiernia, niestety oddzielnie.Troche moze za pozno to pisze, ale i tak bede czekala okolo 11 rano. Moze uda nam sie spotkac?Dla uscislenia - kosciol jest prawie posrodku stacji metra Ursynow a Stoklosy, a kawiarnia przed kosciolem idac od stacji Stoklosy.pozdrawiam :hello: Ewa
  • Gość edziecko: Monika_D IP: *.* 12.08.02, 17:58
    witam wszystkie ursynowianki i nie tylkoMam nadzieję, iż w ten czwartek tzn. 15-stego dojdzie do spotkania. Proponuję tradycyjnie w kawiarni na Wańkowicza o godz. 10.30.A może dołączą do nas nowe emamy?PozdrawiamMonika z Oląliczymy na Waszą obecność
  • Gość edziecko: Yoanka IP: *.* 12.08.02, 18:29
    Hej, jestem mamą 20 miesięcznego Mateuszka i obydwoje mamy wielką ochotę na spotkania z eMamusiami i Waszymi dzieciaczkami, ale... mam pytanie. Jak wyglądają Wasze spotkania? Czy zawsze siedzicie sobie w kawiarni? W jakim wieku są Wasze Maluchy? Mój synek jest dosyć rozbrykanym chłopcem i obawiam się, że pomysł siedzenia w kawiarni nie przypadłby mu do gustu... Poza tym jest taka piękna pogoda, że mi samej szkoda byłoby tracić dzień na przesiadywanie w knajpce. Czy place zabaw, jako ewentualne miejsce spotkań, nie wchodzą w grę?
  • Gość edziecko: Monika_D IP: *.* 12.08.02, 20:22
    Już Ci odpowiadam. Siedzimy w kawiarni ale na dworzu gdzie jest duży plac z fontanną i nie ma w pobliżu samochodów. Większość z naszych pociech są niechodzące ale są też i starsze to sobie dreptają.Spróbuj przyjść raz to zobaczysz jak będzie.Do zobaczeniaMonika z Olą
  • Gość edziecko: Yoanka IP: *.* 12.08.02, 20:28
    Moniko,a w jakim wieku są Wasze maluszki?I w którym miejscu jest ta kawiarnia?Może wybiorę się w ten czwartek...Joanka
  • Gość edziecko: Monika_D IP: *.* 12.08.02, 20:41
    Moja ma 10,5 miesiąca ale są w różnym wieku, synek Malandzi ma 6 lat a córka chyba 18 miesięcy, ale większość jest w wieku mojej Oli i młodsze.Kawiarnia jest niedaleko metra Kabaty, na ulicy Wańkowicza.A gdzie mieszkasz?pozdrawiamMonika
  • Gość edziecko: Yoanka IP: *.* 12.08.02, 20:55
    Mieszkam w okolicy metra Ursynów, więc z dojazdem nie byłoby problemu ;-)Boję się tylko jednego, że nawet jeśli dotrę na spotkanie, to cały czas będę się uganiać za Matim w okolicy fontanny, i nawet na chwilę nie będę mogła w Wami usiąść i porozmawiać. Niestety, taki wiek...
  • Gość edziecko: AniamamaOli IP: *.* 13.08.02, 08:45
    Witajcie Ursynowskie Mamy :)Ja co prawda jestem pracującą mamą, ale bardzo chciałabym uczestniczyć w Waszych spotkaniach. Czy planujecie coś w te cztery, wolne dni?PozdrawiamAnia i mała Ola (jutro kończy 12 m-cy)
  • Gość edziecko: Malandzia IP: *.* 13.08.02, 14:25
    HejChciałam pożegnac Was wszystkie bardzo serdecznie, trochę żal mi wyprowadzać się stąd.Życzę wam wielu miłych spotkań w kawiarence, może uda mi się jeszcze z wami zobaczyć.Pozdrawiam wszystkie serdecznie i do zobaczenia na czatsie.Malandzia
  • Gość edziecko: Monika_D IP: *.* 13.08.02, 15:26
    cześć dziewczyny Przyznam się, że trochę namieszałam bo przecież w ten czwartek jest święto i pewnie większość z Was spędzi ten czas z rodziną i kawiarnia też pewnie zamknięta więc odłóżmy to spotkanie na następny czwartek tzn. na 22.08. pozdrawiam i przepraszam za zamieszanieMonika
  • Gość edziecko: squbi1 IP: *.* 20.08.02, 19:49
    Cześć Dziewczyny!Emamy z Kabat zapraszają serdecznie emamy i ich dzieciaczki na spotkanko, które już tradycyjnie odbędzie się we czwartek 22 VIII, o 10.30 przy fontannie na ul. Wańkowicza (Kabaty). Do zobaczeniaKasia mama Ady.
  • Gość edziecko: Monika_D IP: *.* 21.08.02, 09:16
    Więc powoli zacznijmy może ustalać jakieś szczegóły:- miejsce: park przy kościele na ul. KEN - stacja metra Stokłosy (możemy się umówić przy stacji),- godzina: do uzgodnienia - może 15-16 ??Co Wy na to?:hello:PozdrawiamyAnia i mała Ola
  • Gość edziecko: Yoanka IP: *.* 21.08.02, 21:46
    Hej Dziewczyny z Kabat,my niestety tym razem nie dotrzemy. Przygotowania do chrztu zajmują nam każdą wolną chwilę. Ale w przyszłym tygodniu, będzie już po wszystkim i wtedy chętnie się z Wami spotkamy.Z życzeniami miłego spotkania,Joanka & Mati
  • Gość edziecko: Monika_D IP: *.* 22.08.02, 08:31
    Joanko co do chrzcin to wielkie dzięki za namiar na sklep Confetti, kupiłysmy piękną sukienke.Jeszcze raz dziękujemypozdrawiamMonika z Ola
  • Gość edziecko: ljaworo IP: *.* 22.08.02, 13:57
    Ja też serdecznie dziękuję za namiar na ten sklep. Też kupiliśmy sukienkę do chrztu. Pani chciała też dorzucić skarpetki ale ich cena prawie zwaliła mnie z nóg.Ps. Sorry, że podpinam się pod ten wątek, ale nie pamiętam, w którym to było, też chciałam podziękować.Pozdrawiam,Ludek
  • Gość edziecko: Monika_D IP: *.* 28.08.02, 07:41
    Jak co tydzień zapraszam wszystkie ursynowskie (i nie tylko) mamy na spotkanie w kawiarence przy ul. Wańkowicza.Spotykamy się jak zwykle o 10.30 i mam nadzieję, iż przybędzie Was jak najwięcej.pozdrawiamMonika i Ola, która dziś kończy 11 miesięcy
  • Gość edziecko: Monika_D IP: *.* 04.09.02, 15:39
    Jutro czwartek i w związku z tym przypominam wszystkim o naszych cotygodniowych spotkaniach.miejsce: jak zwykle kawiarnia na Wańkowiczaczas: 10.30zapraszamy wszystkichpozdrawiamMonika z Olą
  • Gość edziecko: Patyk IP: *.* 04.09.02, 20:08
    :bounce:
  • Gość edziecko: Monika_D IP: *.* 06.09.02, 09:35
    hej Chciałam wszystkim donieść, iż zmieniamy miejsce spotkań mam ursynowskich. A więc spotykamy się w Małpim Gaju na rogu ulic Wąwozowej i Rybałtów. Jest to zamknięty plac dla dzieci z dużą ilością zabawek (dmuchane zamki do skakania, zjeżdżalnie, domki, samochody, huśtawki i inne). Plac wyłożony jest wykładziną co jest fajne w przypadku raczkujących dzieci.Wstęp 5 złotych do godziny 14-stej od dziecka chodzącego.Są tam namioty z ławkami gdzie mamy mogą usiąść a także nakarmić dziecko.Godzina zostaje ta sama czyli 10.30Wszystkich serdecznie zapraszamy.PozdrawiamMonika z Olą
  • Gość edziecko: jagunia IP: *.* 06.09.02, 15:07
    Czesc,to chyba tylko dla niepracujacych mam.A nie moze byc sobota?Wrzesien to chyba ostatni m-c działalności tego miejsca, więc co z jesiennymi spotkaniami?Chcialabym dołaczyc ale pracuje - niestety.Co wy na to?
  • Gość edziecko: Monika_D IP: *.* 06.09.02, 18:22
    hejrzeczywiście w czwartki spotykają się mamy niepracujące i dlatego godzina jest ranna. Na późniejsze spotkania (godzina 15) zapraszamy w poniedziałki na pola mokotowskie.pozdrawiamMonika
  • Gość edziecko: Monika_D IP: *.* 06.09.02, 18:23
    hejrzeczywiście w czwartki spotykają się mamy niepracujące i dlatego godzina jest ranna. Na późniejsze spotkania (godzina 15) zapraszamy w poniedziałki na pola mokotowskie.pozdrawiamMonika
  • Gość edziecko: Monika_D IP: *.* 07.09.02, 13:47
    Jako, iż spora część mam ursynowskich będzie uczęszczać w czwartki na basen to musimy zmienić dzień spotkań. Proponuję środę co Wy na to?pozdrawiamMonika
  • Gość edziecko: Patyk IP: *.* 08.09.02, 17:35
    Witamy :)A moze moznaby zmienic termin spotkan nie na srode, a na wtorek, plizzzzzzzz....Bo my niestety w srody nie bedziemy mogly przychodzic :cry:Pa - Patyk i Patyczek :)
  • Gość edziecko: Monika_D IP: *.* 08.09.02, 17:45
    Nam wtorek jak najbardziej pasuje. Zaproponowałam środę bo we wtorki spotykacie się w Łazienkach i nie chciałam aby te spotkania się pokrywały, jednak jeśli wy w środy nie możecie to oczywiście zmienimy terminpozdrawiamMonika z Olą
  • Gość edziecko: Patyk IP: *.* 08.09.02, 20:30
    Wielkie dzieki :bounce:Prawde mowiac, na wtorkowe Łazienki nie bylo zbyt wielkiego odzewu, wiec powrocimy do czwartkowych spacerkow w Łazienkach, o czym napisze w odpowiednim watku, jak tu sytuacja sie wyklaruje.Zatem do wtorku w Malpim Gaju :bounce:Pozdrawiamy- Patyki dwa :)
  • Gość edziecko: Monika_M IP: *.* 09.09.02, 08:21
    CZeść Mamusie!Tym razem postaram się dołączyć i ja! Pod warunkiem, że Julek się nie rozchoruje.To wtorek o 10.30 w Małpim Gaju?POzdrawiamMonika
  • Gość edziecko: Aluc IP: *.* 08.09.02, 20:44
    oj nie!już ustaliłam z opiekunką, że czwartek do końca roku ma wolnya w ogóle co przeszkadza basen po spotkaniu? (o ile jako nieursynowska mogę mieć cokolwiek do gadania w tej sprawie :D)
  • Gość edziecko: Bea IP: *.* 09.09.02, 08:49
    Zeby było czytelniej wyciągnęłam w temat datę i miejsce spotkania . Zdaje się ,że takie są ustalenia ?Spróbuję się jutro stawić z Jędrkiem !!!!!!Nareszcie !Bea
  • Gość edziecko: Rokitka IP: *.* 09.09.02, 09:04
    Super :-) W tym miesiącu pracuję we wszystkie czwartki, a jutro mam akurat wolne :-) A więc - do zobaczenia :-)Pozdrawiam,Ania z Emilką
  • Gość edziecko: Bea IP: *.* 10.09.02, 14:59
    Przyszłam późno -Jędrek nie mógł się oderwać od talerza -potem zagadałam się z Agnieszką :) no i znów popędziłam odebrac Ajkę ze szkoły .Mam nadzieję przywitać się ze wszystkimi mamami - za tydzień?? Patyk -dzięki za "uścisk przy płocie " :hello: Bea
  • Gość edziecko: jagunia IP: *.* 09.09.02, 09:02
    Czesc,jestem tu nowa i czytam o roznych spotkaniach: we czwartki, basen, Małpi Gaj.Czy mozna otrzymac jakis plan: co, gdzie, kiedy?Warto tez chyba pomyslec o pracujacych mamach, tak jak ja do 17.00.Czy spotykacie sie w soboty?Od dluzszego czasu szukam mozliwosci poznania nowych mam, ale nic z tego.
  • Gość edziecko: Rokitka IP: *.* 09.09.02, 09:09
    Hej,Z tego co pamiętam to Ania, mama Oli organizowała spotkania dla mam pracujących (ale nie znam szczegółów, bo akurat w tą sobotę gdy planowały spotkanie ja byłam w pracy). Spróbuj poszukac na forum.Pozdrawiam,Ania z Emilką
  • Gość edziecko: AniamamaOli IP: *.* 09.09.02, 10:23
    Hej Jagunia,Od czasu do czasu staram się przypominać o mamach pracująctch i próbować organizować spotkania. Czytałam, że odbyło się kilka - my na Ursynowie, jakieś inne mamy w Parku Skaryszewskim ...Mi również pasują tylko weekendy, albo popołudnia około godziny 17.Może uda się znów coś zorganizować ??:hello:PozdrawiamyAnia i mała Ola
  • Gość edziecko: jagunia IP: *.* 10.09.02, 12:28
    Czesc Mamo Oli,wpadłam wczoraj na pomysł, aby takie spotkania weekendowe organizować. Odnalazłam na e-dziecko kolezanke, ktora poznalam przez "Twoje dziecko" i ona chetnie spotkalaby sie z innymi rodzinami. Nasze dzieci maja po 3 lata i szukamy kontaktu z rodzinami z Ursynowa, Piaseczna i Magdalenki. Sa swietne miejsca - park w Konstancinie i Powsinie, gdzie moznabyloby sie spotykac.W jakim wieku jest Ola? Napisze nowy post: Spotkania weekendowe pracujacych mam.Do zobaczenia.
  • Gość edziecko: AgaI IP: *.* 10.09.02, 00:47
    A my się niestety nie wybieramy mały ma katar gigant :( Właśnie dlatego nie śpię. Oli budzi się co pół godziny. Zaraził go tatuś. Mam nadzieję że jutro będzie lepiej.Miłego spotkania,AgaI z Olim :hello:
  • Gość edziecko: EwaT IP: *.* 11.09.02, 23:41
    buuu :( tak to jest jak sie nie zaglada do komputera regularnie! I tak dobrze ze sprawdzilam co sie dzieje na frum przed pojsciem na spotkanie, a nie poszlam w ciemno :) Mam nadzieje ze spotkamy sie we wtorek, tylko prosze wytlumaczcie dokladniej gdzie jest ten malpi gaj?buziaczki i do zobaczeniaEwa i Gusia :hello:
  • Gość edziecko: Patyk IP: *.* 12.09.02, 08:19
    Witaj Ewo :)Malpi Gaj jest na koncu ul. Wawozowej (na lewo od Hita patrzac w strone Ursynowa), na rogu z ul. Rybalty.Trudno go nie znalezc, bo z daleka widac ooogromnego dmuchanego koguta :)Spotykamy sie tam najdalej do poczatku pazdziernika, bo potem Gaj zamykaja na zime... :cry:Pa - Patyk :p
  • Gość edziecko: Przygoda. IP: *.* 12.09.02, 08:26
    Patyku, Patyku, a co z Łazienkami, są jeszcze??? jeśli tak to kiedy?Pozdrawiam Sylwia
  • Gość edziecko: Patyk IP: *.* 12.09.02, 08:30
    Przygodo :)Łazienki same w sobie jeszcze sa ;),co do spotkan, to moga byc znowu w czwartki (10.00 na placyku zabaw), jesli ktokolwiek jeszcze bedzie chetny...Pozdr,Patyki :)
  • Gość edziecko: kayak IP: *.* 15.09.02, 20:35
    Czesc mamuski,Zglaszam sie oglosic iz jeszcze nie urodzilam po prostu nie dotarlam na spotkanie we wtorek. Czy jak bedzie padac w najblizszy wtorek tez spotykacie sie w Malpim Gaju? Czy jako zem jeszcze 2 w 1 tez musze placic za wejscie? Choc musze przyznac ze te rozne rzeczy do zabawy kusza ;).Oj juz sie chce z wami spotkac pogadac o skurczach i innych takich ;)Choc pogoda wskazuje ze powinnam sie wkrotce rozleciec- jak mowilam upaly beda tylko do mojego porodu potem bedzie lac i lac - wniosek- czas sie rozpadac na 2 ;)Pozdr serdecznieMarta z Gabi 38 tydzień :bounce:
  • Gość edziecko: Monika_D IP: *.* 15.09.02, 21:03
    hej MartaTak spotkanie aktualne (mam na myśli Małpi Gaj) tylko nie wiadomo co z pogodą, myślę że ustalimy jutropozdrawiamMonika
  • Gość edziecko: EwaT IP: *.* 16.09.02, 14:37
    hej dziewczyny,mam pytanie - czy jutro spotykamy sie w Malpim Gaju? Nie bylam tam jeszcze i nie wiem jak jest z zabezpieczeniem przed deszczem. A niestety deszcz jest mocno prawdopobodny :( Mam nadzieje ze sie mimo wszystko jutro spotkamy, pozdrawiamEwa
  • Gość edziecko: Monika_D IP: *.* 16.09.02, 19:44
    Niestety moja Ola się rozchorowała, ma 39 stopni gorączki i jesteśmy uziemione w domu.pozdrawiamMonika
  • Gość edziecko: piglecikkolka IP: *.* 16.09.02, 20:33
    Nas tez nie bedzie. W sobote bylysmy pierwszy raz na basenie i niestety za lekko sie ubralam po - przewialo mnie i jestem przeziebiona (katarek leje mi sie z nosa ciurkiem...) W zwiazku z czym nie chce zarazic Waszych Maluszkow ani Was i spotkamy sie dopiero za tydzien. :-(Kolka z Emilka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka