Dodaj do ulubionych

Spotkanie!!!

IP: *.* 24.09.02, 17:26
Warszawskie mamy, spotkajmy się !!! tylko gdzieś bliżej centrum, żeby można było dojechać np. z północy. Łazienki, Park Ujazdowski, Saski, .....Czy na Ursynowie są tylko chętne do spotkań mamy?Pozdrawiamy i czekamy na odzew.Sylwia z Madzią i Bartusiem
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: sylwiastep IP: *.* 25.09.02, 10:00
    jestem za!
  • Gość edziecko: kowcia IP: *.* 25.09.02, 10:46
    ja też jestem za.ale teraz już tak zimno, brrrrr, więc w parku to nieciekawie chyba będzie. no chyba że złapiemy jakiś kawałek słońca.a gdzie jest najfajniejszy plac zabaw w centrum?
  • Gość edziecko: vaana IP: *.* 25.09.02, 10:56
    Ja tez! Moze ogrod saski? Przyznaje, ze jest zimno ale przeciez nie przesiedzimy calej zimy w domach (przed monitorami)? ;) Gdyby ktoras mama znala w centrum takie miejsce, w ktorym moglybysmy miec wybor: siedzimy na dworzu lub pod jakims dachem pijac herbatke? Byloby fajnie. Zreszta bez tego dachu tez bedzie :) Ja sie zapisuje pomimo, ze nie znam moich poprzedniczek z tego watku :)Malgorzata i prawie 6-tygodniowy Krzys.
  • Gość edziecko: magduś IP: *.* 25.09.02, 11:04
    No ja też jestem za.Tylko napiszecie w jakim wieku macie dzieci.Magdusia z 16 miesięcznym Jeremim
  • Gość edziecko: Dorota IP: *.* 25.09.02, 14:03
    Ja jestemza. Ale wolałabym się spotkać gdzieś pod dachem, gdyż mój Jaś (9 tygodni) bardzo często (nawet co 30 min) je, a jak już zacznie to potrafi delektować się godzinę. A karmić przy takiej pogodzie na dworzu i mnie i jemu chyba nie bardzo się uśmiecha. Pozdrawiam Dorota
  • Gość edziecko: sylwiastep IP: *.* 26.09.02, 10:04
    słuchajcie. mam takie dwie propozycje, ale nie wiem, na ile sie wam spodobaja.pierwsza to klif. maja tam (o ile dobrze pamietam) taki mini plac zabaw dla dzieci, wiec starsze maluchy moglyby sie tam bawic. a mamy moglyby napic sie kawy czy herbaty w barku.albo moglabym zaprosic kilka mam do siebie. jedyny mankament - moje mieszkanie jest srednich rozmiarow, wiec mogloby przyjsc jedynie 4 - 5 mam. ale jesli sa jakies chetne mamy (morderczynie, wlamywaczki i porywaczki wykluczone :) ) to zapraszam, mozemy sie jakos umowic.S.
  • Gość edziecko: kowcia IP: *.* 26.09.02, 10:27
    ja jestem chętna na pkt 1 i 2. A gdzie ty mieskasz? w klifie nie byłam, tylko wiem gzdie jest. A kiedy? Ja pracuje!!! co prawda do 14 tylko, więc najlepiej by było popłudniu albo weekend. Moj Mati ma 16 m-cy.
  • Gość edziecko: magduś IP: *.* 26.09.02, 10:34
    Jestem za tylko kiedy???Mój Jeremi ma 16miesięcy, a w jakim wieku są Twoje pociechy?
  • Gość edziecko: agarad IP: *.* 26.09.02, 10:45
    słuchajcie dziewczyny, kliff moim zdaniem odpada poniewaz ten malutki plac zabaw jest na terenie sklepu Kuzyn Clown i owszem można zostawić dziecko (bo samemu nie mozna wejść)więc nie bardzo sobie wyobrażam dzieci na placu zabaw a my mamy w zupełnie innym miejscu na kawce!myslę że mozna spotkac sie jeszce na spacerze, w końcu wychodzimy i tak codziennie ze swoimi dziećmi więc dobre byłoby miejsce na placu zabaw najlepiej ogrodzonym aby mozna było zamienic ze soba choć parę słów.pozdrawiam wszystkie chetne mamy - agarad
  • Gość edziecko: kowcia IP: *.* 26.09.02, 10:49
    a może poszukamy jakiegoś miejsca gdzie jest dwa w jedny czyli park z placem zabaw i niedaleko coś pod dachem. uf tylko nic takiego mi nie przychodzi do głowy.
  • Gość edziecko: Gosia_wiecznie_mŁoda IP: *.* 26.09.02, 11:05
    A park kaskada na marymoncie po hala mirowska?ty kilka przystankow od klifa a plac zabaw jak sie patrzy......
  • Gość edziecko: kowcia IP: *.* 26.09.02, 11:08
    coś ty napisała? praktycznie nic nie rozumiem. ta kaskada jest gdzie? przy hali mirowskiej czy na marymoncie?
  • Gość edziecko: Gooh IP: *.* 26.09.02, 11:13
    ja też chętnie bym się spotkała...zarówno w domku, jak i na dworze oraz w jakimś miejscu pod dachemsmiletylko razcej weekend (a nawet sobota najlepiej, bo w niedziele mamy basen)pozdrawiamy Gooh i Bruno (17 m-cy):hello:
  • Gość edziecko: Przygoda. IP: *.* 26.09.02, 11:26
    Park kaskada jest przy hali Marymonckiej, niedaleko pl. Wilsona jest placyk (przy Przychodni przy Szajnochy,)Jeśli chodzi o coś zamkniętego to jest Sala zabaw Żoliborek, przy Broniewskiego, są tam atrakcje, zjeżdżalnie, kulki i inne ale to jest płatne. Mogę się dowiedzieć ile.Pozdrawiam Sylwia
  • Gość edziecko: JustynaCz. IP: *.* 26.09.02, 20:51
    Witam!!To ja może zaproponuje coś w drugą stronę mianowicie Park Szczesliwicki(Ochota) ponieważ:1.Jest duży , nowy piekny plac zabaw;2.jest Park - czyli ewentualny spacer;3.Są 2 "restauracje" -- w zaleznosci ile nas będzie;4. mam blizej ...hihih :)I co Wy na to ??Pozdrawiamy J@K
  • Gość edziecko: Patyk IP: *.* 26.09.02, 21:18
    :bounce: Tak :bounce:Tylko kiedy? :what:Moze w przyszly czwartek? :what:Pozdr,Patyk
  • Gość edziecko: magduś IP: *.* 26.09.02, 11:34
    Ja też jestem za spotkaniem gdziekolwiek byle to było jasne i spójne. Mam pytanie do Gooh trochę nie na temat ale przy okazji - gdzie chodzicie na basen?Magdusia i 16 miesięczny Jeremi
  • Gość edziecko: Yoanka IP: *.* 26.09.02, 15:11
    Hej, hej :love: my również bardzo chętnie się z Wami spotkamy.Najchętniej w tygodniu, przed południem, bo od 13h Mateusz śpi.Pozdrawiamy:spookie:Joanka & Mati (21 mies).
  • Gość edziecko: JustynaCz. IP: *.* 27.09.02, 08:52
    Witam!!Jesli pomysł z Parkiem Szczesliwickim Wam sie podoba to może niech będzie czwartek 3.X np. o 11:00 ?Można by sie umówić np. na pętli(512,157,384,521,150 )albo przy knajpce ,która od niedawna zwie sie dumnie "Drawska Pub" (smile)Jesli Któras z Was w ogóle nie zna tych terenów niech np. napisze do mnie maila to pomogę .PozdrawiamPs.Jesli Park odpada równiez czekamy na propozycje J@K
  • Gość edziecko: sylwiastep IP: *.* 27.09.02, 09:45
    hi hi hi,trochę się spóźniłam z tym postem... ;)Oto, co miałam napisać:Drogie mamy, oczywiście „jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził”. Nie uda nam się wybrać miejsca i czasu, które odpowiadałyby wszystkim. Dlatego trzeba wybrać coś, co będzie do zaakceptowania dla większości. Proponuję Park Saski. Dlatego, że:1) ma plac zabaw dla starszaków2) ma wodę do patrzenia i słuchania3) jest duży4) jest w centrum5) jeśli zmarzniemy, to zawsze możemy pójść do mnie i napić się czegoś ciepłego, czy podgrzać starszakom obiadek. (wprawdzie trzeba „spacerować” około 30 min. z parku do mnie, ale nie jest to tak daleko)ale wygląda na to, że ten szczęśliwicki odpowiada wam... (to chyba nie jest centrum? czy to ten taki olbrzymi?)Ja osobiście wolałabym saski, bo moge tam dojść na pieszo. autobusami nienawidzę, bo mam wózek ogromny i ciężki. mam auto, ale auto to mały fiat, a pojazd mojego dziecka to duży wózek, który nie mieści się, niestety.
  • Gość edziecko: vaana IP: *.* 27.09.02, 10:27
    Ja mam ten sam problem z wozkiem co Sylwiastep i tez wolalabym na piechote dojsc do ogrodu saskiego. Odpowiada mi kazdy termin i pora. Weekendy jednak spedzam rodzinnie :)SLedze losy naszego spotkania, majac nadzieje ze debata nie przedluzy sie do listopada ;)Malgorzata i 6-tygodniowy Krzys.
  • Gość edziecko: sylwiastep IP: *.* 27.09.02, 16:29
    to żeby nie do listopada, a jeszcze we wrześniu, proponuję poniedziałek, 30 września, o godzinie powiedzmy 13? (ja też mam weekendy zarezerwowane dla mojego hombre i nena)(gdyby 13 NAPRAWDE wiekszosci z was nie odpowiadala, to piszcie, ale jesli mozecie, to juz nie robcie zamieszania, zeby nie bylo do listopada... :) )w parku saskim, oczywiscie... bo wygląda na to, że calkiem sporo mam może tam wlasnie.za grobem żołnierza jest chyba fontanna, a potem taki plac zabaw dla dzieci. to ja bede tam czekala w poniedzialek (duzy granatowy wozek i gegegegoczace dziecko to znaki rozpoznawcze).chyba, zeby padalo. co wtedy....???? :))
  • Gość edziecko: magduś IP: *.* 27.09.02, 17:31
    OkNad innymi wariantami zastanowimy się później, narazie umawiamy się na tym placu zabaw w Saskim 30 o 13. Poczekamy tam na spóźnialskie z półgodzinki. Napiszcie kto będzie, żebyśmy wiedziały na kogo czekaćsmile.Pozdrawiam i do zobaczenia Magdusia
  • Gość edziecko: Be@ta IP: *.* 27.09.02, 21:17
    Będę, jeśli dopisze pogoda.Mam nadzieję, że się nie zabiję po drodze z tym wózkiem.Do zobaczenia.Beata.
  • Gość edziecko: magduś IP: *.* 27.09.02, 10:49
    Ja też jestem za parkiem Saskim.Poza tym może być jeszcze park Skaryszewski (są huśtawki i jest miejsce gdzie można usiąść przy kawie i nie tylko albo w środku albo na zewnątrz)albo pola Mokotowskie.Znowu namieszałam :).Dla mnie pora dowolna.Weekendy też spędzam rodzinnie, ale mojemu mężowi chyba to by nie przeszkadzało :) (czy może jest jakiś zakaz mężów :)?)Pozdrawiam Magdusia i 16 miesięczny Jeremi
  • Gość edziecko: JustynaCz. IP: *.* 27.09.02, 13:26
    To w takim razie mam taką cichą propozycję:Może zróbmy na dobry poczatek małe spotkanka (Saski i Szczęśliwice) a potem spotkajmy sie razem w większym gronie (będzie razniej )Pogoda nam swietnie krzyzuje planysad , ale może przynajmniej nie bedzie lac (chociaz niby jest jesien...:)Pozdrawiam
  • Gość edziecko: Be@ta IP: *.* 27.09.02, 16:21
    Cześć dziewczyny!Ja też jestem za spotkaniem. Chętnie w Saskim lub Skaryszewskim, bo mieszkam na Gocławiu, ale mogę się dostosować (szczerze mówiąc Pragi prawie nie znam, gdyż przez 24 lata mieszkałam na Bielanach). Tylko wolałabym w tyg. ze względu na męża (hmm. jak to brzmi - "mąż", a wygląda, jak chłopaczek).Tak czy siak, na spotkanie wybrać się muszę autobusem. Przyznam się, że to będzie mój pierwszy wypad autobusem z małą (zawsze ratował mąż, tatuś lub braciszek).Natalia ma 3 m-ce, więc przy takiej pogodzie wolałabym ją karmić pod dachem.Prześledziłam dyskusję i mam nadzieję, że w końcu coś ustalimy.:)Pozdrawiam. Beata.Ps. Magdusiu, dzięki za posta!
  • Gość edziecko: magduś IP: *.* 27.09.02, 18:18
    nie ma za co :)Magdusia
  • Gość edziecko: sylwiastep IP: *.* 29.09.02, 10:35
    ja oczywiscie tez przyjdeS
  • Gość edziecko: JustynaCz. IP: *.* 29.09.02, 15:22
    My tez bedziemy , bo mam nawet znosny dojazd :) Do zobaczenia J@K(10 mies.)
  • Gość edziecko: JustynaCz. IP: *.* 27.09.02, 13:38
    Pola Mokotowskie- faktycznie- zupełnie o nich zapomniałam :)To chyba dobry pomysł ...??
  • Gość edziecko: magduś IP: *.* 27.09.02, 13:58
    No i na polach jest chociażby Lolek gdzie można usiąść pod dachem, czy teraz jest ogródek pod folią nie wiem no i też w Lolku są jakieś huśtawki. No ale niech się może jeszcze wypowiedzą mamy, którym ciężko dojechać.Pozdrawiam i czekam na odzew.Magdusia
  • Gość edziecko: Be@ta IP: *.* 30.09.02, 10:59
    Dziewczyny, przepraszam Was bardzo, ale nie mogę!!!W weekand miałam wesele brata i przyjechała do nas babcia, która zatrzymała się u mnie. Będzie w W-wie do jutra. No niestety samej jej nie zostawię, a z nią też nie przyjadę.Do zobaczenia innym razem.Miłego spotkania.Beata.
  • Gość edziecko: sylwiastep IP: *.* 30.09.02, 14:35
    a czy w ogóle któraś z was przyszła? jeśli tak, to gdzie byłyście? ja byłam, obeszłam fontannę dookoła, poszłam na plac zabaw, a potem czekałam na ławce koło fontanny (byłyśmy dwie, przyszła koleżanka ze mną, obie z granatowymi wózkami), ale nie udało mi się z nikim spotkać :( . Czyżbyśmy czekały w złym miejscu? A może żadna z was nie mogła przyjść?
  • Gość edziecko: vaana IP: *.* 02.10.02, 14:38
    Sylwia, tak mi przykro, ja nie przyszlam, nie moglam :( Dlatego tez nie potwierdzalam mojej obecnosci. Pewnie nie dasz sie juz namowic na nastepne spotkanie? Pozdrawiam Malgorzata.
  • Gość edziecko: sylwiastep IP: *.* 03.10.02, 10:16
    dam sie, dam sie. tylko kiedy i o ktorej godzinie? czekam na propozycje.S.
  • Gość edziecko: agarad IP: *.* 01.10.02, 10:52
    Dziewczyny robi się cieplutko i tak podobno ma byc do końca tygodnia- więc moze spotkajmy sie w "terenie".Jeśli chodzi o place zabaw to jedna z dziewczyn pisała o fajnym placu przy ul. Rudzkiej, moze tam skoro miało być gdzieś bliżej (a nie na Ursynowie)a może spróbujmy w Saskim raz jeszcze???ja pracuje więc fajnie by było abysmy coś konkretnie ustaliły abym mogła wziąć dzień wolny lub wczesniej poprostu wyjść z pracy.czekam na chetnych, Przygoda co z tobą???agarad nakręcona tą dzisiejsza pogodą
  • Gość edziecko: lisa IP: *.* 01.10.02, 14:20
    Cześć Mamusie,Czy znajdę tu jakieś mamy z okolic Olszynki?Czy możecie mnie poinformować gdzie chodzicie tutaj ze swoimi pociechami?Nie mogę znaleźć żadnego czystego placu zabaw.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka