Dodaj do ulubionych

szukam chętnej na spacerek - Saska Kępa

IP: *.* 26.09.02, 09:00
Witam! Jestem mamą 11 tygodniowego Mikołaja i już znudziły mi się samotne spacerki. Może znajdzie się jakaś mama z Saskiej Kępy, której też przyda się towarzystwo? Pozdrawiam, Asia, mama Mikołaja
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: gorzata24 IP: *.* 27.09.02, 11:52
    Cześć!Czy pasowałby Tobie spacer po parku Skaryszewskim czy to dla Ciebie za daleko?Pozdrawiam ciepło!
  • Gość edziecko: mjm IP: *.* 27.09.02, 12:41
    Chętnie wybiorę się na wspólny spacer z drugą znudzoną samotnością mamą. Niestety pracuję, więc wchodzi w grę tylko weekend.Pozdrawiam, Magduszka
  • Gość edziecko: mary26 IP: *.* 27.09.02, 17:02
    Tez jestem z Kepy i mam 11 tyg. Michasia. Dolacze do spaceru/ow! pozdrawiam, Agata
  • Gość edziecko: magduś IP: *.* 28.09.02, 18:16
    Cześć!Ja chodzę z synem do parku Skaryszewskiego.Jeżeli nie jest to dla Was za daleko .... to można tam, park jest duży i ładny, poza tym jest gdzie usiąść na kawę i nie tylko.PozdrawiamMagdusia z 16 miesięcznym Jeremim
  • Gość edziecko: asik_27 IP: *.* 28.09.02, 20:46
    Ależ się cieszęsmileCo prawda do parku Skaryszewskiego jeszcze nie dotarliśmy ale kiedyś musi być ten pierwszy razsmileA pogoda ma być ładniejsza więc może by tak w tym tygodniu? Tylko poniedziałek mam zajęty bo robię wypad do fryzjera. Pozdro, Asia mama Mikołaja
  • Gość edziecko: magduś IP: *.* 28.09.02, 21:17
    Mnie osobiście jest wszystko jedno w jaki dzień (jestem tam prawie codziennie). Ja chodzę na spacer ok. gzodz 11-12, bo tak mój synek śpi.Pozdrawiam Magdusia
  • Gość edziecko: mjm IP: *.* 30.09.02, 12:49
    Skoro tak zachwalacie Skaryszewski, to może ja też się wybiorę któregoś dnia.Magduszka
  • Gość edziecko: magduś IP: *.* 30.09.02, 18:18
    Dziewczyny ustalmy coś!Proponuje przyszły tydzień (z doświadczenia wiem, że szybsze umawianie jest nie możliwe).Niech któraś zaproponuje jakiś dzień i reszta niech się wypowie.Pozdrawiam i czekam na jakiś postęp w umawianiu.
  • Gość edziecko: gorzata24 IP: *.* 02.10.02, 12:49
    Cześć!Chętnie umówię się na spacer ale poczekajcie na mnie. Strrrrasznie się przeziębiłam i muszę niestety!!! siedzieć w domu!Pozdrawiam ciepło!
  • Gość edziecko: mary26 IP: *.* 02.10.02, 17:06
    Dziewczyny, dolacze, ale albo jeszcze w tym tygodniu, albo dopiero po 21, bo znikamy na 2tyg. Nie zapomnijcie o nas!
  • Gość edziecko: asik_27 IP: *.* 03.10.02, 20:58
    Strasznie fajnie, że tyle nas się zebrałosmile Mi osobiście najbardziej pasuje południe ( ze względu na pogodę) - tak 11-12. Aha, ale oprócz środy. Czekam na odzew. Pozdro, Asia mama Mikołaja
  • Gość edziecko: gorzata24 IP: *.* 03.10.02, 22:01
    Dziewczyny!Jeśli pogoda dopisze zapraszam na spacerek jutro(04.10)między godz.12-13 do parku Skaryszewskiego. Będę spacerować wzdłóż alejki, na której rosną piękne, kolorowe kwiaty!!!!! Jeśli wiecie gdzie to jest i macie ochotę, zapraszam! Przyjdźcie! Będę miała ze sobą pismo "Dziecko" (mój znak rozpoznawczy). Pozdrawiam cieplutko!
  • Gość edziecko: kaczucha IP: *.* 04.10.02, 14:54
    Ojej, ja też bym chciała z Wami pospacerować, ale mój dzidziuś jest jeszcze w brzuchu :) Też mieszkam na Saskiej Kępie i na pewno będę chodzić z maluszkiem jak się urodzi do Skaryszewskiego. Może kiedyś tam się spotkamy. Pewnie pod koniec zimy.PozdrowionkaDot :hello:
  • Gość edziecko: Yazon IP: *.* 05.10.02, 18:22
    witajcie Mamy z parku Skaryszewskiego!!!chętnie się dołączę do wspólnych spacerów po tym uroczym parku. Monika - mama 8 miesięcznego Mateusza( jestem Żoną Yazona)
  • Gość edziecko: Słoneczko IP: *.* 05.10.02, 22:45
    I my też się chętnie dołączymy, ja i 10 miesięczna Karineczka.Madzia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka