Dodaj do ulubionych

mamy z BEMOWA ile Was jest???

IP: *.* 06.03.03, 08:48
Kochane mamusie... ile was mieszka na tym Bemowie. W trakcie moich codziennych spacerków spotykam mnóstwo mam z wózeczkami... zawsze mnie zastanawia, ile z Was zna to forum... ile z Was je lubi :) Mysle ile z Was robi zakupy na bazarku.... :) ehh swiat jest taki maly :D pewnie jest Was wiele :)dajcie znac ile... ;)pozdrawiam WSZYSTKIE mamusie z Bemowa i ich dzieci :hello:syla z szymonkiem
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: electra IP: *.* 06.03.03, 19:08
    Cześć :-)))Mieszkam na Synów Pułku, nie wiem o który bazarek Ci chodzi, o ten przy Hali Targowej, czy ten na Bemowie przed lotniskiem ?PozdrawiamAga
  • Gość edziecko: sylasyla IP: *.* 07.03.03, 08:07
    :) o ten bazarek przy McDonalds - Wroclawska... :):hello: pozdrawiamy syla i szymonek
  • Gość edziecko: mamamaxa IP: *.* 08.03.03, 18:20
    Oj Syla wiesz ze jakos mam z Bemowa tu nie za wiele...albo sie czają. A gdzie Ty jestes jak Cie nie ma?! Wiesz gdzie mieszkam i ciezko to nazwac jeszcze Bemowem ale niech tam...Ja bylam na Twoim bazarku w tym tygodniu....moze sie w koncu umowimy w Mc Donalds na wROCLAWSKIEJ na Big Maca z naszymi malymi facetami ?Aneczka mamamaxa
  • Gość edziecko: sylasyla IP: *.* 08.03.03, 19:52
    :hello: aneczka masz racje ze jakos tych mam ni ma :) czy jak .. ale tych sie widzi.. oki aneczka to kiedy sie umowimy? na spacerek i pogaduszki? w tym tygodniu? ja jestem chetna... caluski slemy
  • Gość edziecko: sylasyla IP: *.* 08.03.03, 19:57
    mialam napisac ze tyle cie tych mam widzi :) alem zakrecona mocno...ania zrobmy tak jam jest chetna bardzo.... jak mnie nie ma to w szczecinie albo w szczytnie przesiaduje w Wawie to ostanio malo siedze aczkolwiek ostatnio juz jakis miesiacsmile a w nastepnym tygodniu znowu sie do szczecina wybieram... ehhh to nasze zycie podrozniczesmile juz z szymonkiem orientacje tracimy co gdzie i jak... ale coz i wiecej przygod tym lepiej tym bardziej ze juz w maju zostawiam szymonka i do pracy wracam... eee opowiem ci o tym na miejscu papa :hello:
  • Gość edziecko: sylasyla IP: *.* 08.03.03, 19:58
    znowu błąd :) tyle sie tych mam widzi.... oj zle ze mna musze sie wyspacsmile:hello:
  • Gość edziecko: mamamaxa IP: *.* 08.03.03, 19:59
    I ja rowniez....To moj nr telefonu0 607 222 766wiec pusc mi SMS kiedy i co bo Max chetnie pozna Szymonka...szkoda tylko ze pogoda nam sie ma posuc od poniedzialkusad((Aneczka
  • Gość edziecko: sylasyla IP: *.* 08.03.03, 20:02
    ania ... a co to za problem...jak bedzie zimno - posiedzimy u mniesmile w poniedzialek sie umowimy? puszcze sms"ka ale przygotuj sie na poniedzialek 11-11:30
  • Gość edziecko: mamusia-kubusia IP: *.* 11.03.03, 17:40
    czesc dziewczyny mieszkam na Blatona pierwsza w lewo za Mc Donaldsem na wrocławskiej mam 2 miesiecznego kubusia i chetnie poznam jakies mamy zeby pogadac pospacerowac strasznie tu smutno samemu wiec jesli macie ochote napiszcie lub jeszcze lepiej zadzwoncie moj nr to 638 01 86 prosze o kontakt pozdrowionka dla wszystkich
  • Gość edziecko: Ewa21 IP: *.* 08.03.03, 20:52
    Hej ja tez chce na ploteczki i pogaduszki.Mieszkamcoprawda troszke pod warszawa ale do ulicy lazuroewk mam tylko 6 km.I mobilna jestem wiec ja tez chcesmile)))))pozdrawiamEwa
  • Gość edziecko: sylasyla IP: *.* 09.03.03, 20:48
    Ewa no problem ze spacerkami i ploteczkami... ale lazurowa a moje rejony... okolice wroclawskiej sa troszke oddalone od siebie ale jesli chcesz zrobimy spotkanko...:) wszytsko da sie zrobicpozdrawaiam syla :hello:
  • Gość edziecko: ZieLona IP: *.* 08.03.03, 20:31
    Ja tez jestem z Bemowa a ściślej z Jelonek(vis a vis Hitu teraz Tesco na Górczewskiej). Na spacery chodzę raczej na "psie Pole" koło Kościoła na Muszlowej. Ale na Bazarku przy Lencewicza też często robię zakupy. A EDziecko też uwielbiam!!!!!!!PozdrawiamZielonasmile
  • Gość edziecko: electra IP: *.* 08.03.03, 21:31
    Cześć :-)))Ja napisałam post o mamach z Jelonek. Jestem też chetna na spotkanie, proponuję duży zlot, jak zrobi się naprawdę cieplutko, umówimy się gdzieś "po środku" drogi do nas wszystkich (nie wiem czy wszyskie mamy wiedzą gdzie jest psie pole - ja mieszkam na Synów Pułku - ale może mama mieszkająca bliżej, mogłaby podać "mapkę") dobre, moim zdaniem jest to "psie pole" ze względu na soją objetość i nieobecność samochodów.Pozdrawiam AgaP.S. Czy dobrze myslę że chodzi o teren za nowym kościołem, tam gdzie jest taka duża górka i stary kościół gdzie sprzedaja teraz meble ?
  • Gość edziecko: sylasyla IP: *.* 09.03.03, 20:49
    SUPER POMYSL .... moze byc fajniesmile organizuj... wiec zlot matek czarownic z dziecmismilepozdrawiam syla
  • Gość edziecko: Zuzanna IP: *.* 10.03.03, 00:25
    Ja sie chciałam zameldowac, mieszkam na blatona zaraz niedaleko mcdonalda. Czekam na konkretne namiary na Was :) Kiedy co jak gdzie :)Ja robie zakupy na tym bazarku :)Jutro tez tam sie wybieram wiec jak zobaczycie 15 miesięczniaka w 3kołowcu i blond mame - to ja :)Pozdrawiam - zuzia i Michu
  • Gość edziecko: sylasyla IP: *.* 11.03.03, 09:00
    Zuzanna :hello:spotamy sie na pewno i spotkanko zrobimy... teraz moj synek anginke zlapal od meza i biednutki w domu musi byc - goraczke ma ... ehh pozdrawiam s&sz
  • Gość edziecko: mamusia-kubusia IP: *.* 11.03.03, 17:44
    czesc a jaki numer Blatona ja mieszkam na Blatona 1 m 69
  • Gość edziecko: Patelka IP: *.* 12.03.03, 12:49
    Witam Wszystkie Mamuśki :hello:My też jesteśmy z Bemowa a dokładnie z Jelonek a jeszcze dokładniej z Synów Pułku :crazy:. My tzn.8-letnia Julka, 11-misięczna Zosia, Tata i ja czyli mama ;).Bardzo chętnie poznam emamay sąsiadujace :)Także często na spacerach zastanawiam się czy mijana Pani z wózeczkiem to może znajoma z edziecka?Mam pomysł-umieszczajmy na wózkach znak rozpoznawczy,idealnie byłoby gdyby taki sam dla wszystkich :bounce:.Pozdrawiam serdecznie i do zobaczyska :))))))Pat-ElkaPS.NA tym samym forum jest post Mam z Jelonek- może to połączmy?
  • Gość edziecko: mamusia-kubusia IP: *.* 12.03.03, 12:55
    doskonały pomysł proponuje sloneczko co wy na to
  • Gość edziecko: mamusia-kubusia IP: *.* 12.03.03, 13:04
    doskonały pomysł proponuje sloneczko co wy na to albo moze zawiazemy na raczkach od wozkow zołte wstazeczki
  • Gość edziecko: electra IP: *.* 12.03.03, 13:36
    Cześć :-)))To ciekawe ! Ja też jestem z Synów Pułku, może się znamy ?Ja mieszkam na Synów Pułku 8, a Ty ?PoozdrawiamAga
  • Gość edziecko: Patelka IP: *.* 12.03.03, 13:42
    Bardzo ciekawe!!!!Ja też mieszkam w bloku nr 8 na 7 piętrze :crazy:Niewierzę :)
  • Gość edziecko: electra IP: *.* 12.03.03, 13:45
    HejJa mieszkam na 2 pietrze i nawet się chyba znamy ! To ja z Maćkiem tydzień młodszym od Twojej Zuzi. Spotykamy się czasami na dworku. Wczoraj Cię widziałam, siedziałam na ławce pod blokiem. Masz rude farbowane włosy (chyba ostatnio zmieniłaś kolor), szłaś wczoraj z jakimś chłopakiem do bloku, coś ok. 13-14.Aga
  • Gość edziecko: electra IP: *.* 12.03.03, 13:54
    Hej :-)))Napisz jeszcze czy masz GG ? Mój nr GG to 4158723Aga
  • Gość edziecko: ZieLona IP: *.* 13.03.03, 21:13
    Patelka Ty to masz koncepcjesmileMoże na budkach wózków umieścimy wizerunek Kuby Wojewódzkiego"crazy".Co Wy Mamuśki na to??PozdrawiamZielona
  • Gość edziecko: mamusia-kubusia IP: *.* 12.03.03, 13:48
    mamusie czy ktoras z was mialaby ochote jutro pospacerowac jak bedzie ładna pogoda piszcie
  • Gość edziecko: sylasyla IP: *.* 12.03.03, 14:49
    Szadkowkiego-tu mieszkam-pewnie Was nie wiele ale w okolicach Was wiele w nastepnym tygodniu jak tylko bedzie ladna pogoda - powiedzmy czwartek proponuje spotkanie mam z okolicsmile)) co do czego sie jeszcze umowimy... co wy na to?
  • Gość edziecko: mamusia-kubusia IP: *.* 12.03.03, 15:03
    Mieszkam na BLATONA i chetnie pospaceruje namowie też moze madziara całuski
  • Gość edziecko: mamusia-kubusia IP: *.* 12.03.03, 15:05
    a co z jutrem nie lubie spacerowac sama odezwijcie sie
  • Gość edziecko: sylasyla IP: *.* 12.03.03, 15:47
    jutro nie moge ale w nastepnym tygodniu chetnie
  • Gość edziecko: mamusia-kubusia IP: *.* 21.03.03, 14:46
    czemu nic nie piszecie pokazcie sie
  • Gość edziecko: sylasyla IP: *.* 21.03.03, 23:36
    nie pisza kobitki bo sie zimno zrobilo :) i na spacery sie chodzic chce ale krotkie :)juz niedlugo cieplej i mozna sie umowic :)pozdrawiam wszystkie mamusie :hello:s
  • Gość edziecko: Patelka IP: *.* 25.03.03, 14:53
    Hej HEj HEJ :hello:Kochane MAmusie przyszła Wiosna :),więc może wspólny spacerek???Aha, co z tym znakiem rozpoznawczym ??? Buziaczki :) :) :) :) :) :) :) :) :)- a może coś takiego na wózku????Pat-ela
  • Gość edziecko: electra IP: *.* 25.03.03, 15:33
    Witam :-)))Mozna pomyśleć o spacerku Pani Elu :-))Nie mogę Cię spotkać pod blokiem, co Ty porabiasz i gdzie się podziewasz ?Pozdrawiamaga
  • Gość edziecko: mamamaxa IP: *.* 26.03.03, 13:23
    No wlasnie kochane Mamusie....moze jak słonko zaczęło mocniej swiecic i cieplej sie zrobilo umowimy sie wreszcie na wspólny spacerek?Aneczka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka