Dodaj do ulubionych

chrzciny warszawa

24.01.07, 10:15
Planuje chrzciny koło wielkanocy czy któraś z mam mogłaby polecić mi niedroga
knajpkę/restaurację w warszawie lub okolicy, w której urządzaja chrzciny.z
góry dzięki za odpowiedzi .pozdfr
Edytor zaawansowany
  • kowcia 25.01.07, 08:31
    wiesz,najlepeij to chyba poszukac w okolicha koscioła, praktycznie w kazdej
    restauracji zrobią ci co będziesz chciala. Ja przyjęcie robilam w salce (klub
    osiedlowy), z kucharką jak na wesele smile Plusem jest to ze nie jestes
    ograniczona czasowo a goscie mogę sobie siedziec ile chcą, no i samego jedzenia
    jest zdecydowanie więcej niz na typowym objedzie w restauracji.
    W jakiej dzielnicy planujesz chrzest?
  • mika99 25.01.07, 10:37
    na starówce ale knajpa może być gdzie indziej, bez znaczenia i tak wszyscy beda
    musieli dojechac samochodami na szczęscie to nie stanowi problemu.pozdr.
  • gulnara1 25.01.07, 12:06
    Ja organizowalam obiad w restauracji "Pieprz i Sol" na Lukowskiej (Praga Pd).
    Nie jest drogo, jedzenie smaczne. Restauracja serwuje wloskie jedzenie, ale
    menu mozesz uzgodnic z wlascicielem jakie chcesz. Maja strone internetowa - jak
    wrzucisz w google to wyjdzie.
    --
    Dobrego karczma nie zepsuje, a złego i kosciół nie naprawi
  • jagasz 25.01.07, 15:25
    Dom Pielgrzyma "Amicus" przy kośćiele św. Stanisława Kostki.
    --
    "W każdym istnieniu dziecka wpisane jest życie dwojga ludzi, nie do wymazania i
    na cale życie"
  • mamakrzysia4 25.01.07, 22:50
    polecam sale i catering w Domu Kultury ,,Zacisze'' przy ul. Blokowej 1-
    kawiarnia na 1 piętrze prowadzi p. Ela-wszystko organizuje od a do z super
    --
    Nasz Skarb Krzyś jest z nami od 4 marca 2006r.
    Krzyś majuż...
  • gosia_grabosia 26.01.07, 10:41
    bo są knajpy pozamykane.

Sama to przerabiałam w 2005 roku. Robiliśmy w Folk Gospodzie na Waliców, ale w
    zeszłym roku mieli zamknięte.

Musisz dużo wcześniej szukać. Powodzenia.

--
    Gosia oraz:
    Alek
    i Zuzanka
  • kasia-w 07.02.07, 15:39
    Ja polecam Restaurację Śpiewających Kelnerów na Smoczej 27. Robiliśmy tam
    chrzciny dwukrotnie na 14 osób. Ostatnio 4 lutego br. Miła obsługa, smaczne
    jedzenie, duże porcje. Dzieci mogą czuć się tam naprawdę swobodnie. Do tego ci
    śpiewający kelnerzy - superwink.
    Nasi goście zarówno za pierwszym razem jak i za drugim byli bardzo zadowoleni.
    Ceny przystępne, zależy od menu, które sobie wybierzesz. Nas wyniosło 90 zł od
    osoby. Za dzieci, tylko nie wiem do jakiego wieku to obowiązuje, płaciliśmy
    połowę. Polecam!!!
  • mala_nicki 09.02.07, 10:36
    Ja właśnie zarezerwowałam. Restauracja Słowiańska na Krakowskim Przedmieściu
    79, płacę 70zł od osoby- obiad z przystawkami i deserem
  • konkubinka 09.02.07, 12:39
    www.restauracjapanska.pl/
    tu robilam komunie
    Chrzciny robilismy w Folk Gospodzie ale mozna bylo zarezerwowac "kawałek"
    restauracji.
  • asiamarecka1 19.11.15, 13:38
    A ja polecam restaurację Waniliowa na Bielanach. Co prawda komunii tam nie organizowałam, ale za to wyprawiałam chrzciny mojej córeczki. Jedzenie rewelacja, obsługa też, wystrój przytulny. Ceny adekwatne do jakości. Wszyscy goście wyszli bardzo zadowoleni.
  • ccleo 09.02.07, 22:18
    Hej
    nie wiem,jakie terminy wchodzą w grę, ale u nas (WOla/Ochota- Bema 65) jeszcze
    trochę weekendowych kwietniowo-majowych dni wolnych. Galeria nie ejst typową
    restauracja, ale to wlasnie -wg słów gości-przyciągasmile
    Jesli jestescie zainteresowani, to napiszcie, a wyslę szczegóły
    pozdrawiam
    cleo
    --
    www.romantycznie.com
    www.zakladka.blog.pl
  • mikus2205 05.05.14, 23:52
    witam, mam 3 dzieci, zatem 3 imprezy z okazji chrztu za nami oraz 1 komunia. Ostatnie chrzciny i pierwszą komunię robiliśmy w restaracji czy też kawiarni Rozdroże w Al. Ujazdowskich , blisko Łazienek - i przez to też super - zjedliśmy poszliśmy na spacer , potem wróciliśmy i zajadaliśmy dalej . Restauracja w otoczeniu zieleni, w ogóle jest w pięknym miejscu w Warszawie. Przejdę w końcu do sedna. Jedzenie dają tam wspaniałe , smaczne oraz przepiękie udekorowane, dużo , wystarcająco z zapasem. Opsługa miła, szyba i taktowna, raczej niez łapanki tylko po szkołach w tym kierunku. Swietne mejsce na takie imprezy . Polecam, z pewnością wrócę tam pewnie jeszcze na kolejne uroczystości .
  • giokonda.it 23.05.14, 09:34
    Mikus a jak to cenowo wygląda? I co zamawialiście i możesz polecić?
  • krysia990 18.04.14, 17:34
    miejscem gdzie zrobisz chrzciny warszawa jest restauracja kameralna w Warszawie - doskonałe miejsce, oferta, obsługa i jedzenie - satysfakcja gwarantowana wiem bo to jest sprawdzone miejsce
  • dominika8517 17.01.16, 12:43
    A ja polecam super miejsce, ktore jest troche schowane na warszawksim Ursynowie. KEstra knajpa, super klimat, mega pyszne jedzenie i niskie ceny!! Przepiekny ogrod!!! A nad restauracja jest maly hotelik, takze idealne miejsce na chrzciny!!

www.facebook.com/Restauracja-American-House-Warszawa-488600187843786/
  • paniwiktoria 25.02.16, 16:39
    ja mogę ci polecić Pałacyk Otrębusy
    www.palacykotrebusy.pl/
  • julianowa08 09.03.17, 10:13
    Jak chrzciny i to pod Warszawą to polecam Hotel Willa Zagórze koło Warszawy. Jedzenie super, przekąski na stole w dużej ilości. Polecam kaczkę... smile
    Obsługa bardzo profesjonalna. Lokalizacja, restauracja znajduje się pod Warszawą. Polecam dla każdego kto planuje zorganizować chrzciny w okolicach Warszawy. Pozdrawiam
    www.willazagorze.pl/pl/przyjecia-pod-warszawa/chrzciny-pod-Warszawa.html
  • olenkaolunia 01.11.18, 18:34
    Restauracja Ursus to miejsce idealne na takie kameralne rodzinne przyjęcia, zawsze tam organizujemy urodziny i inne imprezy, chrzciny tez tam zaliczyliśmy. Smacznie, swojsko, sympatycznie.
  • agulczy 15.07.19, 09:34
    chrzcinyikomunie.pl/obiekt/1831-hilton-warsaw-hotel-convention-centre/ Piękna sala

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka