Dodaj do ulubionych

Gdzie w Warszawie dobre Sushi???

24.05.07, 01:13
Hej,

nie wiem, na ktorym forum umiescic ten watek. Chodzi o dobre Sushi w W-wie (i
najlepiej jeszcze w rozsadnej cenie). W koncu to tez produkt, ktory mozna
kupic, wiec pisze ten watek na forum zakupy. smile

Jest jakas restauracja z Sushi z opcja All you can eat?

--
Pinik

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=12633469&a=16469939
Obserwuj wątek
    • alcantra Re: Gdzie w Warszawie dobre Sushi??? 24.05.07, 09:09
      Chodzi Ci o sushi na wynos, czy do zjedzenia na miejscu?

Bardzo dobra, sprawdzona susharnia jest na Nowogrodzkiej (po tej stronie co Roma, tylko kilkanaście - kilkadziesiąt metrów za Romą trzeba skręcić w prawo) - mają tam oryginalny, sprowadzony z Japonii taśmociąg. W dni powszednie (pn-pt) w porze lunchowej 12:00-15:00 mają trwającą od 2005 r (sic!) promocję na talerzyki z taśmociągu. Każdy talerzyk kosztuje zdaje się 6 zł (nie pamiętam, bo dawno nie byłam, odkąd zmieniłam miejsce pracy). Można wybierać co ugodno. Wcześniej cena talerzyków wahała się od 6 do 18, albo nawet 24 zł! Porcje są nieco mniejsze, ale jakość i różnorodność ta sama. Szczególnie polecam maki z awokado i wędzonym łososiem - wcześniej ich cena była zaporowa. No i spokojnie można się najeść 4-5 talerzykami, zwłaszcza, jak wcześniej zjesz miso i popijesz zieloną herbatą. Czy na wynos mają - nie wiem.

Na Nowogrodzkiej, po tej stronie co Marriott jest też inna susharnia, niedawno otworzona, ale koledze zdarzyło się (właśnie zaraz po otwarciu restauracji) ujrzeć wybiegającego spod talerza prusaka albo karalucha (na co kelnerka zareagowała jakby nic się nie stało), więc doświadczeń większych nie mamy, bo zaraz knajpkę skreśliliśmy z listy wink

Druga świetna susharnia jest w Galerii Mokotów - ta przy wyjściu z parkingu, na poziomie parasola zdaje się, vis a vis windy i bankomatu (wąska i długa, na samym początku; naprzeciwko wejścia jest długa lada, przy której sushi jest przygotowywane). W porze obiadowej oferują zestawy (np. sushi + maki + miso + zielona herbata) w bardzo atrakcyjnych cenach. Ja znowu polecam zestaw Geisha czyli maki z awokado i łososiem, robiony specjalnie na zamówienie i na dodatek nie zawsze. Acha, zdaje się, że zestawy na wynos też robią.

W GM byłam jeszcze w jednej, mniejszej susharni - mają wystawione na wystawie zupy, zestawy. Dobra jest zupa z kimchi, sushi też ok, ale wydaje mi się, że ceny mają jednak wyższe niż w restauracji opisywanej wyżej.

Z doniesień kolegi wiem, że w okolicy Promenady też jest dobre sushi, ale nie byłam tam i nie wiem dokładnie, w którym miejscu jest.
    • nilgau Re: Gdzie w Warszawie dobre Sushi??? 24.05.07, 13:04
      polecam sushi w Sushi Las
      tanie - w porównaniu z innymi w wawce, świeże i można na wynos
      knajpka jest w Wilanowie - obok Kuźni
      z wyglądu dość obskurna
      nie polecam Sushi w jakiejkolwiek galerii - to takie mc sushi

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka