Baza pediatrów w Warszawie - proszę dopisywać Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
    • rewelacyjna, jest lekarzem w szpitalu dziecięcym na Niekłanskiej, ale przyjmuje
      też w przychodni. kompetentna, miła, nieco "przewrażliwona" na punkcie
      wszelkich zmian skórnych (alergia, robaczki, itp). dziecko zawsze przebadane
      dokładnie i bez nerwów. w razie choroby nie szaleje z antybiotykami i nowinkami
      na rynku farmaceutycznym. polecam
    • rewelacyjna, miła, uwielbia dzieci, rozsądna, ufam jej bezgranicznie i jeszcze
      nigdy się na niej nie zawiodłam - chodzę do niej z dzieckiem od 2,5 roku
    • tel. na centralę 657 39 11)
    • pediatra alergolog, wyciągnęła synka z przewlekłego zapalenia płuc, które
      zlekceważył opiekujący się nim wcześniej profesor, nie faszeruje lekami bez
      potrzeby, ale nigdy niczego nie przegapi smile
      • Też chodzimy do dr Bachulskiej - gorąco polecam, żałuję że nie trafiłam do niej
        od samego początku. Zaangażowana, dokładna i wszechstronna. Znakomite rady,
        trafne diagnozy, świetne podejście do dziecka. Bardzo miła i życzliwa - po
        prostu super!
    • Ja polecam dr Chudzik-Gajewską z Medycyny Rodzinnej (Żwirki i Wigury róg
      Rakowieckiej). Super kobitka. Ma anielska cierpliwośc do moich pytań, tłumaczy
      wszytsko dokładnie, jesli ja tego potrzebuję i nie daje bez sensu antybiotyków,
      najpierw dziecko musi samo powalczyc troszkę z chorobą.
      Pozdrawiam

autor: pamadak
      • Ja polecam w Medycynie Rodzinnej dr Agnieszkę Strzelczyk Partyka.
        Bardzo dobry lekarz, rzeczowy i konkretny. Szczegółowo tłumaczy
        rodzicom wszystko, co się dzieje w czasie choroby z dzieckiem,
        przestrzega czego można się spodziewać w dalszych etapach
        przeziębienia, anginy,itp. Starannie i z rozwagą dobiera leki, nigdy
        nie panikuje!
        Wspaniałe podejście do dziecka, ciepłe i życzliwe.
        Pani doktor przyjmuje nas w Medycynie Rodzinnej przy Żwirki i
        Wigury
    • Mogę polecić dr. Gutowska, która przyjmuje w przychodni Rejonowej przy ulicy
      Szajnochy na Żoliborzu. Super lekarz. Moje dzieci ją uwielbiają. A często
      chorują .

autor: zatysia
    • byla juz o niej mowa. korzystamy z jej uslug juz od ponad 2 lat, czyli od
      poczatku, mila kompetentna, slucha co sie do niej mowi, zadaje pytania i na
      pytania rzeczowo odpowiada, nie daje z byle glupoty antybiotykow, ma dobra
      pamiec i szybko poznaje nowych pacjentow. potrafi nawiazac kontakt z dziecmi,
      ma malutkie wnuczki.
      tel do przychodni 638 23 33, do rejestracji ogolnej a tam przelaczaja do dzieci
      acha i jeszcze jedno, pani doktor przyjmuje codziennie, wiec zawsze ma wolne
      numerki, na wizyty domowe tez chadza, a jak mi sie raz zdarzylo zadzwonic na
      tel kom podczas rodzinnego niedzielnego obiadu po porade to nie potraktowala
      mnie jak intruza, tylko przeprosila za halas za plecami.
    • serdecznie polecam lekarzy:dr Agnieszka Jarymowicz na Gocławiu, ul. Samolotowa
      oraz Dr Chudzik-Gajewska i dr Zdzisława Walczak w Medycynie Rodzinnej na ul.
      Żwirki i Wigury. jak czytałam wcześniejsze posty, były już wymieniane i dobrze
      bo to kompetentne osoby!

autor: monika.lobodzinska
    • Szefoowa neonatologów ze szpitala św. Zofii. Świetna merytorycznie, a do tego
      wspaniały człowiek. Ma ogromne wyczucie! Trudno się do nie dostać, ale warto -
      przyjmuje w Lecznicy przy szpitalu - 536 93 20.
    • Dr.Zwolińska-Praga Lux Med Racławicka.
      Cena wizyty 80zł 0801-410-410 POLECAM

autor: katarzynka_j1
    • godna polecenia staranna Przyjeżdza do małego pacjenta ew sie kontaktuje
      telefonicznie Zawsze pod ręką Jest superi polecam
    • Wspaniały lekarz, który wielokrotnie wyleczył mojego synka z różnych choróbsk
      to dr Ptasiński. Przemiła jest także dr Pluta, jak również pozostali lekarze z
      tej przychodni(niepubliczna, posiadająca kontrakt z NFZ), ale on przeważnie z
      leczeniem trafiał w 10tkę.
    • To kameralna przychodnia na Ursynowie KEN 19. Prywatna, ale maja podpisana
      umowe z NFZ. A pani doktor bardzo cierpliwa, kompetentna i przede wszystkim
      rozsadna. Polecam! tel 446 09 99
      • Też polecam dr Burc, bardzo sympatyczna i świetnie kojarzy swoich małych
        pacjentów i ich dolegliwości.
        Inne lekarki w ten przychodni też wydają się być rozsądne i sympatyczne, ale
        nie miałam okazji ich bliżej poznać.
    • Dr Skatulska - kompetentna, starsza pani doktor smile
      Dr Hoffman - sama ma troje małych dzieci, jest więc jak najbardziej w temacie,
      również kompetentna smile

Obydwie lekarki nie szafują bezmyślnie antybiotykami, co baaardzo sobie
      cenię smile
    • Opiekowała się mo9im maluchem od urodzenia , świetny kontakt daje do siebie
      numer komórki, pamięta swoich pacjentów, jeśli czegoś nie wie lub nie jest
      pewna nie mądrzy się i nie upiera tylko zleca dodatkowe badania. nie przesadza
      z lekami - preferuje metody bardziej naturalne, i obserwację (oczywiście
      reaguje natychmiast w gorszych sytuacjach)
      Chodzę z dzieckiem od 2 lat i jestem zadowolona.
      polecam
    • Przyjmuje w przychodni Vita-Med. Bardzo miła i dobry lekarz!
    • super babka.. jak mała była chora to nawet telefon domowy dostałam żeby jakby co
      dzwonić.. nigdy wczesniej okgoś takiego nie spotkałam !!
    • Korzystam z opieki lekarskiej w DORMEDzie, chodzę z moim 3- miesięcznym synkiem
      do dr Kowalewskiej, jest profesjonalistką, a do tego osobą bardzo miłą. Leczymy
      się w przyzwoitych warunkach bez kolejek i poganiania. Serdecznie polecam.
      DORMED Centrum Zdrowia Rodziny ul. Strumykowa 40 A tel. 302 01 04
    • dr. Kraszewska Lidia
      Przyjmuje w Medicover na Bitwy warszawskiej.
      Polecam

katejeen
    • Ciężko do niego się dostać ale super pediatra.
    • kompetenta , sympatyczna , ma dobre podejscie do maluchow.Nie zawidlismy sie jak
      do tej pory.
    • Sympatyczna, dokładna, nie określa każdej krostki jako skazy białkowej, tylko
      szuka przyczyn..
      polecam
      --
      ________
      Dominika
    • Świetny kontakt z dziećmi, uważna, nie szaleje z antybiotykami
      --
      ________
      Dominika
    • Bardzo polecam dr Szarek z rejonowej przychodni na Wroclawskiej. Zawsze
      dokladnie bada dziecko, nie robi problemow ze skierowaniami do specjalistow,
      nie jest zwolenniczka antybiotykow. Jej diagnozy i metody leczenia jak dotad
      okazaly sie skuteczne. Mozna umawiac sie na godziny i nie czeka sie w
      kolejkach. Minus to panie z rejestracji- takie pierwsze sito majace zniechecic
      rodzicow
    • Dr Szembara-Sochacka długo leczyła dzieci w przychodni na ul.Soczi, ale
      niestety w ubiegłym roku odeszła na emeryturę. Dzięki Forum dowiedziałam się
      wczoraj że przeszła na ul. Akermańską i na pl.Dąbrowskiego, ale wczoraj
      telefonicznie dowiedziałam się, że nie ma jej w tych placówkach.Mam do
      wszystkich prośbę!!!- jeśli ktoś wie, gdzie obecnie leczy pani Sochacka, to
      bardzo proszę o namiary. Jest to znakomity fachowiec, wspaniały człowiek i
      przykro nam z synkiem, że nie możemy jej znaleźć.
      mój mail: bkowalska_wiacek@interia.pl
    • tel. do poradni 8100930.

Pani doktor rozsądna, nie szafuje antybiotykami, pomocniczo podaje też
      homeopatię. Kieruje także do specjalistów i na badania kiedy trzeba. Odpowiada
      nawet na najgłupsze pytania.

I najważniejsze - dzieci ją lubią.

--
      Gosia oraz:
      Alek i Zuzanka
      • Może i dzieci ją lubią ale niestety Pani doktor Kochańska została zjedzona przez rutynę. Moje dziecko zostało przyjęte na wizytę do Pani Kochańskiej w poniedziałek z 40 stopniową gorączką. Pani doktor stwierdziła " nie ma co panikować, to jakaś infekcja ale dopiero jak się rozwinie to stwierdzę co to". Kazała przyjść w czwartek. Dziecko jeszcze tego samego dnia zostało przewiezione karetką do szpitala gdyż gorączka doszła do 41 stopni i niczym ( w tm lekami od Pani doktor ) nie mogłam jej zbić. W szpitalu okazało się, że w ostatniej chwili dziecko trafiło na oddział. Nikomu doktor Kochańskiej nie polecę i na pewno w najbliższej przyszłości zmienię lekarza prowadzącego!
    • Ona przyjmuje w przychodni przyszpitalnej do przychodni numer jest: 536-93-21
      jeśli dobrze pamiętam to przyjmuje w środy. Jest lekarzem pediatrą
      neonatologiem w tym szpitalu. Ja korzystam głównie z wizyt domowych obecnie,
      wcześniej w przychodni w ramach szczepień
    • Znam Ją od czasów swojego dzieciństwa. Towarzyszyła mojej ospie, ospie mojej
      młodszej siostry, ospie mojego syna, a teraz czekm an córeńkę i zobaczymy czy
      dotanie ospysmile. To rewelacyjny lekarz, cudny ciepły człowiek, ktoś komu z
      czystym sumieniem można zaufać.Zawsze słucha, po babcinemu doradza, a antybiotyk
      to konieczna ostateczmność nie sezonowa moda.
      Pani dr przyjeżdza tylko na wizyty domowe - kosz to 80zł Warszawa
      • Leczyła moje dziecko przez wiele lat i była moim lekarzem rejonowym. Mój synek
        miał biegunke - to przychodziła 3 razy dziennie do niego...bo miała blisko do
        domu i udało się nie skierowywać go do szpitala. Jak stan zdrowia był ciężki -
        to jeszcze przed 24 dzwoniła pytajac jak się czuje dziecko. Faktycznie-
        znakomity lekarz!!!!!
    • Polecam moja pediatrę, 3 specjalizacje, rzeczowa, zyciowa, zawsze odpowiada na
      telefony...Kilkanascie juz razy (moj synek ma 14 m-cy i jest dosc chorowitysmile
      uratowala mnie przed niepotrzebna panika (jak przy zapaleniu tchawicy, gdy
      myslalm, ze sie udusi) czy przed szpitalem (jak przy trzykrotnym wirusie rotha)
      Dla mnie najwazniejsza jest praktyka, odpowiedni "przerob" przypadkow (dr
      Tylzanowska caly czas pracuje w szpitalu), bo dzieki temu malo jest rzeczy
      zaskakujacych lekarzy. Lubie tez jak lekarze sie doksztalcaja, interesuje ich
      to co robia i dzialaja, stosujac jednoczesnie leki "twarde"-antybiotyki jak
      trzeba i homeopatie np.. To wszystko zachodzi w przypadku tej Panismile
      Tel.601.851.538
      Pozdrawiam, Agnieszka
    • szczerze polecam, to pediatrzy z powołania, z wielką wiedzą i doskonałym
      podejściem do dzieci. cierpiliwi, kompetentni i, co bardzo ważne, tłumaczą
      wszystko rodzicom: co będzie, jakie konsekwencje jakiego leku, na co uważać,
      etc.
      • sophy.r napisała:

> szczerze polecam, to pediatrzy z powołania, z wielką wiedzą i doskonałym
        > podejściem do dzieci. cierpiliwi, kompetentni i, co bardzo ważne, tłumaczą
        > wszystko rodzicom:

partyka to najgorszy lekarz (nie tylko pediatra, ale lekarz w ogóle), jakiego
        spotkałam w życiu!!!!!!!!!!
        byłam u niego z kilkutygodniową córeczką, zaświnił mi ksiażeczkę zdrowia
        diagozą jakichś poważnych zmian neurologicznych (co lekarz neurolog z tego
        samego luxmedu gromko wyśmiała, a dziecko ma 5 lat i bogu dzięki zdrowe). co ja
        sie przez tego barana nadenerwowałam!!!! poza tym był niemiły, cały czas zerkał
        na zegarek i w ogóle zachowywał się jak lekarz z peereleu z komedii
        sytuacyjnej...sprawiał wrażenie, jakby pierwszy raz w życiu badał
        kilkutygodniowego niemwolaka, nawet pampersa nie umiał z powrotem zapiąć...
        aha, na ropiejące oko kazał jechac do szpitala na przekłucie kanalika łzowego-
        metoda jak za króla ćwieczka, oczywiście masowaniem w dwa tygodnie pozbyliśmy
        się problemu.

antypatyczny, wstrętny dziad, ODRADZAM!

--
        już nie "in spe"smile

mama dwóch skrzatów
      • Jeśli chodzi o dr Agnieszkę Strzelczyk Partyka to bardzo polecam.
        Bardzo dobry lekarz, rzeczowy i konkretny. Szczegółowo tłumaczy
        rodzicom wszystko, co się dzieje w czasie choroby z dzieckiem,
        przestrzega czego można się spodziewać w dalszych etapach
        przeziębienia, anginy,itp. Starannie i z rozwagą dobiera leki, nigdy
        nie panikuje!
        Wspaniałe podejście do dziecka, ciepłe i życzliwe.
        Pani doktor przyjmuje nas w Medycynie Rodzinnej przy Żwirki i
        Wigury smile
    • Mila (ale który pediatra przyjmujący prywatnie nie jest mily>...)
      Nie zaleca antybiotykow niepotrzebnie
      Zawsze doradzi telefonicznie
      Polecam
      0506147505, 100 - 120 PLN
    • Bardzo sympatyczna pani doktor ma super podejście do malucha nawet z
      kilkutygodniowym szkrabem rozmawiała. Antybiotyki podaje tylko w ostateczności.
      Godna polecenia. Mam do niej pełne zaufanie.
      Przyjmuje w przychodni rejonowej na Bródnie przy ul. Rembielińskiej 11

--
      Antoś jest cudowny...
      Antoś ma dziś...
      • Choć znalazłam już post (sprzed 3 lat) polecający panią doktor postanowiłam się
        dopisać. Jest to osoba prawdziwie oddanan dzieciom, miła i kompetentna,
        szukająca zawsze przyczyn i nie stroniąca od koniecznych badań i konsultacji
        specjalistycznych. Nie szaleje z silnymi lekami, ale i nie doprowadza do
        sytuacji takich, że z braku podania antybiotyku dzieciak ląduje w szpitalu.
        Nikt ze specjalistów, którzy badali mojego synka przez te parę lat nie miał jej
        nic do zarzucenia, a wręcz przeciwnie - bardzo ją chwalili (ostatnio immunolog
        w IMID). Moja znajoma w czasie walki z nowotworem swojego dziecka znalazła u
        pani doktor poza fachowością także ogromne wsparcie psychiczne. Mieszkam już
        dziś daleko od przychodni, ale nie zamierzam synkowi zmieniać pediatry. Aha,
        dostęp na telefon komórkowy możliwy o każdej porze dnia i nocy.
        • moja corka jest zapisana co prawda do innego lekarza, ale raz trafilysmy na Dr
          Sadowska i powiem szczerze, ze wizyta byla dosyc dziwna.
          musialam kilka razy dopominac sie o skierowanie na badania (kontrola po wyjsciu
          ze szpitala), a gdy zglosilam jej, ze moja mala krzywi sie, to powiedzial, ze
          nie ma zastrzezen do postawy.
          od poniedzialku zaczynamy rehabilitacje, ale to zasluga innego lekarza, bo
          jednak dziecko sie krzywi i to znacznie. gdybesmy wczesniej zaczeli
          rehabilitacje byloby latwiej, bo to byly poczatki...

• Ja w odróżnieniu do Zzzytkaaa jestem bardzo zadowolona!!! z opieki
            pediatrycznej nad moim synkiem przez dr. Sadowską z przychodni ul. Czumy.
            Za każdym razem mój synuś jest zadowolony i nie ma żadnych problemów z następną
            wizytą!!! A dodam, że pod tą opieką jesteśmy od samych urodzin aż po dzień
            dzisiejszy (synek w tej chwili ma 25 miesięcy). Pani dr. Sadowska jest kobietą
            bardzo sympatyczną i ma super podejście do dzieciaczków. Moim zdaniem zna się
            na swoim zawodzie i w 100% mogę Ją polecić. Pozdrawiam
            Mama 25 miesięcznego Patryka.
      • Ja też z synkiem (prawie 4 lata) chodzimy do dr. Służewskiej. Jeśli
        jej nie ma to do dr.Matuszkiewicz. Do Obu nie mam zastrzeżeń.
        Dr Matuszkiewicz jak zaczęła leczyć i uodparniać mojego synka to co
        kilka dni kazała zgłaszać się do przychodni - żeby mogła kontrolować
        przebieg leczenia. Ja polecam!
        Z tej przychodni tylko dr Karkoszka mi nie "podeszła". A tak to
        chyba u każdego pediatry byłam z małym i zawsze otrzymałam
        odpowiednią poradę. Nie było problemów ze skierowaniami na dodatkowe
        badania czy zwolnieniem.
      • nie potwierdzam ta pani musi jeszcze długo się uczyć, jest po prostu idiotką byłem z dzieckiem parę razy i zawsze antybiotyk. Przy badaniu mojego dziecka była ona i jakaś babka też niby lekarz stwierdziły że mam iść do pediatry to ze złości zadałem pytanie a pani k..wa kim jest chirurgiem bo na drzwiach jest napisane pediatra złe stwierdzenie choroby i bezsensu zadawany ból przez kłucie i trucie antybiotykami. Zobaczę się z nią w sądzie mam dwóch mecenasów i jest już przegrana bo mam opinie trzech biegłych, jeden powiedział że to zwykły snob z kupionym dyplomem ODRADZAM SZKODA DZIECI
    • Spokojna, konkretna, rodzic jest dla niej partnerem do dyskusji. W razie potrzeby można się porozumieć telefonicznie w przychodni. Numer tel. kom. też podobno do dostania ale ja się jeszcze nie odważyłam poprosić.
    • Nie zdobywa sympatii przymilaniem się tylko fachowym i rzeczowym podejsciem.
      Mimo badania uszu smile dzieci chęnie odbywają wizyty, w naszym przypadku
      wyjątkowo częste.
    • Na Wałbrzyskiej w CM. Damian, dr Czarnecka pediatra i pulmunolog, leczy moje
      dzieci od kilku lat.
      --
      Bartuś
      Julcia 26.09.2003
      Wojtuś
    • polecam-dobry fachowiec, kompetentny i miły-a Krzyś go uwielbia
      --
      Nasz Skarb Krzyś jest z nami od 4 marca 2006r.
      Krzyś majuż...
      • Enel Med ma fajnych pediatrów. Często chodzę tam ze swoimi dzieciakami,
        przeważnie wzywamy ich do domu. Polecam szczególnie dr Marzeckiego. Super gość!
        Dzieci są zachwycone! I kompetencja.
        • Bardzo mily doktor, zawsze wyslucha i poradzi, nie daje antybiotykow
          na zapas, kompetentny. Ma swietne podejscie do dzieci i super sie
          slucha jakie prowadzi fajne rozmowy z moim 3,5 rocznym synkiemsmile
          Kamilek do uwielbia. Tylko jeden minus, cciezko sie do niego dostac
          jak dziecko zachoruje, przewaznie nie ma terminow z dnia na dzien.
          Ale kiedys prosilam o przyjecie bez terminu i nie odmowilsmile
          --
          http://lilypie.com/pic/2009/10/21/RqiD.jpghttp://lb4f.lilypie.com/vE0Ep2.png
          • potwierdzam - dr Wasążnik jest świetny! zastanawia sie nad diagnozą,
            a nie ocenia na odczepnego. Stara sie nie faszerować antybiotykami,
            a do tego jest bardzo miły.
            W Enel Medzie dobrym pediatra jest tez dr Mierzecki
            --
      dokładnie i jak coś ją niepokoi, to nie odpuści. Nie faszeruje antybiotykami
      bez potrzeby, antybiotyk to już ostateczność. W szpitalu nam nie potrafili
      pomóc, a pani doktor wyprowadziła moje dziecko na prostą. Zawsze dostępna,
      zawsze uśmiechnięta. Poleciłam kilkorgu znajomym, też są zadowoleni, z czystym
      sumieniem polecam dalej smile
      Pani doktor przyjmuje na Broniewskiego na Bielanach.
      • Ja też polecam, niestety dla mnie za daleko.Szukam lekarza na
        Targówku - okolice toockiej? Czy tu jest jakaśprzychodnia z pediatrą
        oprócz Korzona?? Bo na Korzona są tylko dwie panie doktor i mam
        zawsze kłopot z zapisem, przychodnia jest mała i przyjmuje się
        dzieci chore i zdrowe obok siebie. Potrzebuję kogoś kto przyjmie
        państwowo i prywatnie najlepiej. Na Radzymińską mam fatalny dojazd,
        musiałam zrezygnować, bo tam chodziłam do wspomnianejdr Służewskiej
        i było w porządku, tam są też rewelacyjne panie pielęgniarki od
        szczepień, na Korzona jedna i nie polecam.
        • jamamaju napisała:

> Ja też polecam, niestety dla mnie za daleko.Szukam lekarza na
          > Targówku - okolice tockiej? Czy tu jest jakaśprzychodnia z
          pediatrą
          > oprócz Korzona?? Bo na Korzona są tylko dwie panie doktor i mam
          > zawsze kłopot z zapisem, przychodnia jest mała i przyjmuje się
          > dzieci chore i zdrowe obok siebie. Potrzebuję kogoś kto przyjmie
          > państwowo i prywatnie najlepiej. Na Radzymińską mam fatalny
          dojazd,
          > musiałam zrezygnować, bo tam chodziłam do wspomnianejdr
          Służewskiej
          > i było w porządku, tam są też rewelacyjne panie pielęgniarki od
          > szczepień, na Korzona jedna i nie polecam.
    • Prywatnie niestety. Ale i tak warto smile Pani dr przyjmuje na Broniewskiego 37
      (tel.633 10 33).
      • Potwierdzam, warto!!!!
        Do dzis pamietam, jak pare lat temu p. doktor po kolejnych marnych
        wynikach ASO oswiadczyla "nie lecze wynikow, tylko dziecko, niech
        pani przestanie robic badania".
        I miała rację!!!!
        --
        Mops i kot

img443.imageshack.us/my.php?image=znudzonyfh5.jpg
        • Ale nieprawidłowe wyniki badań o czyms świadczą, nie biorą sie z
          powietrza!!! Normy nie sa ustalane bo komus się tak wydaje .
          Badania odbiegające od normy świadczą o tym, ze w organizmie cos się
          dzieje. I warto to sprawdzić. Warto to leczyć jeśli juz wiadomo co.
          Pewnie, że wiele chorób leczy się samoistnie i tak pewnie było w tym
          przypadku. Bywa jednak i tak, ze pozornie zdrowe dziecko ma
          nieprawidłowe wyniki badań, a lekarz lekkomyslnie oznajmi, ze nie
          leczy wyników a dziecko. I skutki moga byc nienajlepsze.
          Byłabym bardzo ostrozna .
    • ja bardzo polecam dr. Iwonę Jakubowską z CM LIM.

Bardzo kompetentna, miła, naprawdę super lekarz. Ma trzy specjalizacje. Nie
      śpieszy się, ma czas dla pacjenta, zawsze miło odpowiada na pytania. Chodzimy
      do niej z synkiem. Byliśmy u kilku pediatrów z tego centrum, ale ta lekarz,
      jest wyjątkowa.
      W LIM-ie, są dwie panie dr. o tym samym nazwisku, ale chodzi o Iwonę.
      przyjmuje Marriocie(nie wiem czy np. na Domaniewskiej), my jeździmy do
      Marriotu.

Iwona Jakubowska (pediatra, internista, lekarz rodzinny)
      dni i godz. w jakich przyjmuje:
      czt: 13.00 - 20.00
      pt: 14.00 - 19.00
      sob: 8.00 -15.00

w Limie jest jeszcze o tyle dobrze, że zawsze nawet jeśli nie było się
      zapisanym na wizytę do danego lekarza, to można przyjść ponad program i
      zostanie się przyjętym. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się aby którykolwiek lekarz
      odmówił przyjęcia ponad program. Łatwo się dostać do pediatrów, bo jest ich
      bardzo dużo. Ja zapisuję się na początku tygodnia aby zostać przyjętym np. w
      czt. i to mogę sobie wybrać odpowiednią godzinę.
    • Ja z czystym sercem polecam dr Rusek. Jest genialna, idealna, slucha. Prowadzi
      moja corke od 3 lat. Sluzy pomoca przy zapisywaniu do lekarzy specjalistow itp.
      Zleca badania, w razie czego jest z nia kontakt na tel komorkowy.

Polecam z czystym sercem

Kania

--
      Magdalena
      Kasia
      Paweł
      • Adresu nie pomne (ul Sowinskiego, prawie na przeciwko chinskiej knajpy), telefon
        (22) 774-51-51

Kania

--
        Magdalena
        Kasia
        Paweł
        • polecam drRoberta Piotrowskiego, genialne podejście do dzieci, mój
          syneczek - histeryk NIGDY nie płacze w jego obecności, daje się
          badać bezproblemowo. Dr piotrowski przyjeżdża na wizyty domowe
          również w ramach ubezpieczenia w LIM, kontakt 601819635, ma też
          gabinet w Piastowie, moje koleżanki mieszkające w ursusie ( gawra i
          skorosze) polecają go sobie na wyścigi. Polecam i ja
    • Polecam dr. Rowicką.
      Kompetentna, stawia trafne diagnozy, zainteresowana pacjentem, cierpliwie i miło
      odpowiada na zadane pytania. Lekarz do którego chętnie się idzie.
    • Dr Gumkowska, Medycyna Rodzinna, Ursynów, Belgradzka

beata32 napisała:
      > Chodzę do niej z moimi oboma synami. Bardzo miła z podejściem do dzieci.
      > Ponadto nie robi problemów kiedy do niej zadzwonię na komórę w celu szybkiej
      > konsultacji. Acha i Medycyna Rodzinna ma umowę z Chorą Kasą - więc wizyty u
      > pediatry są 'za darmo'.

Wszystko powyżej się zgadza, ja chodzę prawie od początku, moja Z. ma teraz pół
      roku. Dr. Gumkowska jest też neonatologiem. Na razie jest bardzo miło. Kiedy
      miałam na początku problemy z karmieniem piersia (słabe przyrosty, dokarmiałam,
      odciągalam, chciałam przejsć na samą pierś) wykazała się bardzo pozytywnym
      podejściem do karmienia piersia i brakiem histerii na temat "niskich
      przyrostów".

Poza tym w tej przychodni sa miłe pielegniarki, co ważne.
      Tylko nie wiem, czy dzieci pacjentow nie zapisanych juz w MR przyjmuja teraz na
      NFZ. Ale mozna się dowiedzieć.
      www.medycynarodzinna.pl/poradnie_wawa04.php#pmr
    • Polecam gorąco! Pani doktor z wieloletnim doświadczeniem, zdrowym podejściem.
      Poleca "zimny wychów" czyli nie przegrzewanie od maleńkości, wietrzenie (czyli
      spacery) nawet podczas choroby (oczywiście bez gorączki). Nie zaleca
      niepotrzebnych szczepień, nie daje bez potrzeby antybiotyku, do wszystkiego
      podchodzi z niebywałym spokojem. Nawet ostatnio w panice przed zapaleniem płuc
      odwiedzałam przychodnię wiele razy i prawie wymogłam antybiotyk, ale mimo
      kiludniowej gorączki 38 st. antybiotku nie dostałam, mimo że kaszel był duży, a
      młoda czuła się kiepsko. Zrobiłyśmy oczywiście RTG i badanie moczu i już.
      Przeszło po 1,5 tygodnia! Trochę się rozpisałam, ale lekarka naprawdę jest
      super i ma do tego podejście do dzieci! Moja przez prawie 6 lat obyła się
      (odpukać!!!) bez antybiotyku, co dziś nieczęsto się zdarza. Pozdrawiam M

• co prawda nie nasza prowadząca (nasz dr Ptasiński-też polecam, co robiłam
      wcześniejsmile, ale ona jest wg mnie godna zaufania, rozsądna, uznaje zdanie innych
      lekarzy. konsultujących moje dziecko.
      symptayczna, ale nie wylewna, konkretna, ale nie nieuprzejma.
      polecam
      --
      na pewno: DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ smile
    • kjarska
      21.01.06, 00:26
      Odpowiedz
      Dr, Dróżdż, przychodnia Medycyny Rodzinnej przy Żwirki i Wigury (na
      wyskości
      Racławickej, wjazd autkiem od Baleya).
      Gorąco polecam. Bardzo ciepły i życzliwy lekarz. Fachowa pomoc nawet
      w błachej
      sprawie.
      Pozdrowionka

--
      Moja kochana Amelusia
    • kicukaca
      05.02.06, 19:22
      Odpowiedz
      dr Wicińska z Centrum Medycznego LIM, ale też się trudno dostać.

--
      Moja kochana Amelusia
    • anielciap napisała:

> Polecam dr Kowalewską przyjmuje na Tarchominie w Centrum Zdrowia
      Rodziny Dormed
      >
      > ulica Strumykowa 40 A, telefonik to 302 01 04. Korzystamy z opieki
      już od dawna
      >
      > i jesteśmy zadowolone. A wogóle to mają bardzo sympatycznych
      lekarzy, chodzę
      > tam też do gina. Pozdrawiam wszystkich

--
      Moja kochana Amelusia
    • goska251 napisała:

> Polecam dr.Sawionek z Medycyny rodzinnej na ul.Wrocławskiej
      --
      Moja kochana Amelusia
(1-100)
przejdź do: 1-100 101-200 201-253
(201-253)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.