Dodaj do ulubionych

Dentalux Racławicka Warszawa-kto tam już był??

30.07.07, 10:03
Witam

Mam prośbę do mam warszawianek.Umówiłam się z córka do dentysty w Dentalux na
Racławickiej,czy ktoś z Was może tam był i może mi napisać coś niecoś o tej
placówce.Znalazłam ją w wyszukiwarce i jako jedni z nielicznych nie wkładają
dziecku tych wacików do buzi podczas plombowania zębów.W przypdku córki jest
to otyle ważne że ma ona od razu odruch wymiotny jak jej coś takiego włożą do
buzi,dlatego wybrałam ten gabinet.Niestety nigdy tam nie byłam i nie wiem na
ile faktycznie są oni profesjonalni.Bardzo proszę o opinie.

Dzięki za pomoc z góry
Anika
Edytor zaawansowany
  • oxygen100 30.07.07, 12:38
    Bylam kiedys. Niepolecam. Zdaniem mojego obecnego stomatologa to partactwo co
    tam robia. Zreszta moja dentystka przerobila ich na wlasnej skorze jeszcze w
    studenckich czasam. Z poprawkami bujala sie chyba z pol roku
    --
    "Będą flaki dla Murzynów i schab dla białych"
  • k1234561 30.07.07, 13:22
    Dziękuję bardzo za opinię.Jako alternatywę mam jeszcze Soldent na ul.Spiskiej
    2A.Może ktoś coś na ten temat wie?

Będę bardzo wdzięczna za pomoc
    Anika
  • mg2006 30.07.07, 20:01
    A ja tam chodzę i sama i z dzieckiem i jestem bardzo zadowolona. Moje zeby
    leczył bardzo profesjonalny dr. Jak wyleczyłam trzy lata temu porządnie
    wreszcie w tej klinice zęby to teraz tylko mam wizyty kontrolne. A mojego syna
    na razie co prawda raz - ale za to profesjonalnie - ogladala Pani dr. z
    odpowiednia specjalizacja dla niemowlaków. Byłam pełna podziwu - bo moj syn mi
    nie pozwala zajrzeć sobie do buzi - a u Pan dr pokazał z uśmiechem całe
    uzębienie i jeszcze pozwolił sprawdzić wszystko dokładnie. Otrzymałam dodatkowo
    fachową poradę i przy okazji nikt nie naciągał na wizyty zbyt czeste.
  • nell-bluebell 28.09.07, 01:49
    Ja byłam w Dentalux z moim dzieckiem. Trafiłam do fantastycznej Pani
    dr, ciepłej, cierpliwej, umiejącej dotrzeć do mojego urwisa.
    Zaproponowała mi program profilaktyki i od dwóch lat moje dziecko
    nie ma nowych dziur. Sama byłam u chirurga, z powodu zatrzymanych
    ósemek. Wyjął je z kości w siedem minut -pierwszą i w dziesięć
    minut -drugą. Nie zdążyłam się przestraszyć, a tu było już po
    wszystkim. Złego słowa nie mogę o nich powiedzeć. Pozdrawiam. Nell
  • annia2002 22.10.15, 15:07
    W przypadku potrzeby nagłej wizyty u stomatologa, gdy boli i nie można czekać do innego to polecam, miły personel ale jeżeli możesz poczekać i zapisz się do innego miejsca bo wydoją cię z kasy. Strasznie bolał mnie ząb i poszłam bo była wizyta od ręki, pani doktor stwierdziła, że na jednej wizycie się nie zakończy. musiało być ich kilka. Cały koszt leczenia oszacowała na ok 1000 zł. ok. Pierwsza wizyta prawie 300 zbyt duzo nie zostało zrobione. druga wizyta ponad 400 i pozom prac bym nawet stwierdziła, że zostało mniej zrobione niż na pierwszej. Po wyrażeniu mojego zdziwienia na coraz to wzrastającą cenę pani stwierdziłą, że na następny raz ok 600 mam szykować i oprócz tej wizyty jeszcze około dwóch. Poszukałam innego stomatologa i w drugim gabinecie zostało wykonane 3/4 albo i więcej pracy nad zębem a za całość włacznie ze zdjęciem zapłaciłam 440zł. Dentalux masakrycznie wyciąga kasę. Pod względem finansowym nie polecam wcale chyba, że nie macie co robić z pieniędzmi i chcecie wypychać tamtym kieszenie.
  • anetka30112 27.04.17, 22:30
    Zdecydowanie nie polecam tej placówki. Ludzie, którzy tam pracują sprawiają wrażenie jakby nie znali się na swojej pracy a w końcu lekarz to misja. Jestem przekonany, że w Warszawie można znaleźć dużo więcej bardziej interesujących placówek.
  • anetka30112 27.04.17, 22:30
    Zdecydowanie nie polecam tej placówki. Ludzie, którzy tam pracują sprawiają wrażenie jakby nie znali się na swojej pracy a w końcu lekarz to misja. Jestem przekonany, że w Warszawie można znaleźć dużo więcej bardziej interesujących placówek.
  • natalia.zofia.ligocka 02.02.18, 20:01
    Ja tam trafiłam ponad 3 lata temu. Miałam już wiele wizyt, bo niestety wczesniej mocno zaniedbałam ząbki. Potrzbny był gruntowny remanent smile a trafiłam do dentaluxu przez przypadek, kiedy w nocy rozbolał mnie ząb i na próżno szukałam otwartego gabbinetu. Tyle moge powiedzieć, że nigdy się nie rozczarowałam, jak przestało mnie boleć po tej nocnej przygodzie to przekonałam sie, że nie warto czekać, aż znowu będzie jakiś dramat, lepiej wziąć byka za rogi i umówić się "planowo". Ważne jest dla mnie to, że w dzień i w nocy, świątek, piątek, gdy coś się dzieje, wiem że mogę liczyć na fachową pomoc. A u mnie jakoś tak to najczęściej wychodzi, że jak coś mnie już rozboli to np w Niedzielę Wielkanocną albo Sylwestra wink Ceny mają przecięytne, np w dzien jest ok, w nocy druga taryfa, ale nigdy nie przezyłam jakiegoś szoku, bo lekarz przed zabiegiem rozmawia, wyjaśnia i przedstawia jakie są opcje. Więc ceny moim zdaniem adekwatne do jakości obsługi. To na co zwróciłam uwagę, to, że pracują tam lekarze "z powołaniem", którzy bardzo się angażują w leczenie, a podczas nawet jakiejś traumatycznej wizyty np u chirurga atmosfera jest taka, że wychodzę spłakana ze śmiechu... Co jeszcze zwróciło moją uwagę - bardzo duża waga jest przywiązywana do tego żeby wszystko było sterylnie czyste. Dziwię się naprawdę, skąd oni mają takie złe opinie w internecie, bo ja choć tam swego czasu bardzo często bywałam i w poczekalni rozmawiałam w innymi osobami, to nie zawuażyłam jakoś tych wszystkich niezadowolonych pacjentów uzewnętrzniających się pod dziwnymi ksywkami na internetach big_grin Wręcz przeciwnie, tam się zazwyczaj ludzie całymi rodzinami leczą. Także, ja z mojej storny mogę polecić to miejsce z czystym sumieniem. Pozdrawiam smile
  • 11_rob_11 05.09.19, 17:34
    Nie polecam!!! Mam wrażenie, że cenę usługi lekarz ustala sobie zanim jeszcze zajrzy pacjentowi do jamy ustnej. Czyli maksymalna cena z widełek. Przed umówieniem wizyty, powiedziano mi, że koszt kanałowego leczenia trzonowca wyniesie 1000-1400. Gdy pojawiłem się na wizycie było to już 1000-1800. Jak podpisałem zgodę na leczenie i siedziałem już na fotelu, usłyszałem, że w zasadzie to bardziej 1600-1800. Jeszce nie otworzyłem buzi do zabiegu. Dodam, że ząb był wstępnie przygotowany do leczenia, na dwóch wizytach u innego stomatologa. Dzięki czemu Pan doktor uwinął się w niecałe 50 minut wraz ze zrobieniem zdjęcia końcowego. Zapłaciłem za wizytę 1840 złotych, 40 dodatkowo za zdjęcie. W odpowiedzi od DentaLux-u dostałem informację, że o wszystkim wiedziałem, że podpisałem zgodę na leczenie i że wszystko jest w najlepszym porządku. NIE JEST W PORZĄDKU - ZATEM NIE POLECAM !!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka