Dodaj do ulubionych

gdzie w Warszawie zorganizować 6 urodziny?

14.03.08, 14:17
mój synek niedługo skończy 6 lat, chciałabym mu zorganizować przyjęcie,
najlepiej na jakimś placu zabaw, tak dla ok 10-15 dzieci.
Macie jakieś sprawdzone miejsca na takie okazje?
piszcie proszę
--
love love love
Edytor zaawansowany
  • grazbed 15.03.08, 07:04
    Hula Kula
    www.hulakula.com.pl/place_zabaw_warszawa.php
    organizowałam tam 3 razy i bywałam wiele razy na urodzinach kolegów i koleżanek
    córki.
    W tym roku modne stały się w naszym kręgu "domówki" - więc pomimo moich
    początkowych oporów wewnętrznych było "domowo" i dzieciaki (w liczbie ca 15
    sztuk) były zachwycone. Ja też nie narzekam!
  • asinek68 15.03.08, 09:21
    Znalazłam wczoraj na klatce ulotkę www.centrumiq.pl Widziałam, że
    organizują urodziny. Tylko cena wydała mi się wysoka ale nie wiem w
    sumie jak jest w innych miejscach.

--
    Olusia
    My
  • asinek68 15.03.08, 09:22
    coś link nie zadziałał
    www.centrumiq.pl

--
    Olusia
    My
  • mikka86 07.07.14, 01:46
    Myslę ze najlepiej w domu zeby sie nie wykosztowac za mocno i mozna zamowic zawsze jakiegos animatora, np. takiego z klaun-polska,. Super sie zajmuja dzieciakami i proponuja rozwijajace zabawy a nie bezmysle bieganie w ta i z powrotem no i co wazne maja fajne sztuczki i gadzety np. wielkie banki mydlane, ktore robia wrazenie nawet na drosolych. namiarow nie mam, ale pewnie sa gdzies w necie.
  • kosmitka51 17.03.08, 22:34
    Abawika polecam
  • sgosia73 18.03.08, 08:18
    Bajkolandia na Kabatach Mój siedmiolatek był baaaardzo zadowolony.
  • jolas75 23.10.12, 17:47
    Bemowo
    www.alefun.pl

2,5 godziny z animatorem, dzieci wyszły wybawione i co najważniejsze dla mnie robiły mądre rzeczy. Kulkowniom od teraz mówimy nie.
  • zulcia79 19.03.08, 19:16
    Ja robiłam córci w "Chacie małolata" w Cinema city na Bemowie.Fit Miś też jest
    fajny(ul.Arkuszowa,bielany)
  • domisiek1 20.03.08, 13:28
    tez polecam Hulakulę. sześćiolatki, a nawet starsze jescze dzieciaki
    mają niezłą zabawę w tych piłeczkach. można dodatkowo poczęstunek
    zamówić...a najlepsze jest to, że nie trzeba po takim przyjęciu
    sprzątać domu big_grin
  • honda1998 27.03.08, 11:16
    Polecam "Wieżę Maga". Super zorganizowane urodziny - mój 7 letni syn
    oraz grupa kolegów i koleżanek byli zachwyceni

www.fortpiontek.pl/wieza_maga.php

pozdrawiam,
    --
    Eliza mama
    Bartka (08.02.01)
    i Tomka (27.02.05)
  • na-luzie 31.03.08, 13:09

a tak orientacyjnie ile takie przyjęcie urodzinowe kosztuje?
  • freeme 01.04.08, 14:00
    Wiem, że w Hulakula wynajęcie pokoju urodzinowego kosztuje 100zł / 2h. Do tego
    opłata za plac zabaw: 15 zł(pon-pt),w soboty i niedziele 25 zł.
    wszystkie infomacje znajdziesz
    tu:www.hulakula.com.pl/place_zabaw_warszawa.php

Dzieciakom się podoba to miejsce, a przecież urodziny mają być niezapomnianym
    wydarzeniem, wiec ja uważam, że warto.
  • kamilabarska 23.11.11, 08:18
    Ja naprawde bardzo gorąco polecam to miejsce bawialniaczarymary.pl/
    Moje dziecko bawiło się świetnie na urodzinach u koleżanki i widziałam ta wielką radośc w jej oczach z zabawy i bardzo fajnie spędzonego czasu.
  • honda1998 01.04.08, 19:59
    "Wieża Maga" 60-75 zł od dziecka (w zalezności od urozmaicenia
    posiłków, napoi itd)

pozdrawiam,
    --
    Eliza mama
    Bartka (08.02.01)
    i Tomka (27.02.05)
  • masalam 01.04.08, 22:38
    a ja polecam klubo-ksiegarnie "Tarabuk" na Browarnej, niedaleko BUW-
    u.
    Panie prowadzą zabawy dostosowane do wieku-dzieciaki nie chca potem
    wychodzic, a rodzice moga w drugiej sali napic sie kawki, pogadac,
    poczytac. Organizuja tam tez inne zaj. -teatrzyki, baśnie, zaj
    pl.Fajne miejsce. No, ale kto co lubi
    A Hulakula...hmm...-moja Julka mowi, ze to swirownia i niechetnie
    tam chodzi na ur kolezenstwa
    -Magda z Julka
  • freeme 02.04.08, 12:58
    masalam napisała:

> A Hulakula...hmm...-moja Julka mowi, ze to swirownia i niechetnie
    > tam chodzi na ur kolezenstwa

dla mojego dziecka określenie "świrownia" było by akurat bardzo pozytywnym
    określeniem Hulakuli big_grin

--
    całkiem spoko www.youtube.com/watch?v=EehOKbqA6q8/
  • fogito 30.11.08, 19:48
    W Hulakula na Dobrej jest koszmarnie gorąco i wieczne jest tłok.
    Dzieciaki są zgrzane i spocone a potem połowa jest chora. Wariactwo,
    chaos i nieustannie bijące się dzieciaki uncertain Ale co kto lubi...
    Osobiście polecam Fit&Miś na Arkuszowej - przynajmniej klima działa
    i nie ma dzikich tłumów.
  • marteeka 07.10.08, 23:50
    Dzieciom (i mamom smile) z Ursynowa, Mokotowa i Wilanowa polecam Klub Edukacyjny
    "PO SZKOLE" - www.po-szkole.waw.pl Aktywne, zorganizowane urodziny dla nieco
    starszych (takich od 5 lat) maluchów. Profesjonalnie i pyszne jedzenie
  • maluszka-and-more 03.08.11, 12:56
    o a ja na wilanowie polecam nową kuźnie, to restauracja, w której jest wielki plac zabaw i animator, zamówiłam tam pakiet z jedzeniem i a atrakcjami wyszło około 700zł
    i co wazne miejsce gdzie siedzielismy jest oddzielone od reszty restauracji sa oddzielne toalety wiec wrzeszczące dzieci nikomu nie przeszkadzały.
  • dorota.oz 08.10.08, 07:31

Polecam Pana Hipcia www.panhipcio.pl
  • fikander30 29.11.08, 21:56
    Urynów -pracownia ceramiki organizuje urodziny
    www.anagama.prv.pl
  • formelka1 07.10.09, 12:23
    Ja serdecznie polecam PUFA. Wyprawiałam już urodziny w HulaKula itp miejscach i
    moje zarzuty są twarde - brudno,brak powietrza,mnóstwo dzieci obcych.Wyprawiłam
    urodziny w nowiutkim lokalu w PUFA - wszystko świeże,czyste i oprócz
    standardowych tuneli z piłkami jest dyskoteka z bańkami, animacje, dla starszych
    Wee,piłkarzyki PingPong (dla starszych dzieci czyli dla tatusiów)
    www.pufa-piaseczno.pl
  • sitek_24 20.03.11, 16:25
    Ja skorzystałam z usług firmy, która profesjonalnie zajmuje się animacją urodzin. Dwie sympatyczne dziewczyny sprawiły, że dzieciaki naprawdę świetnie się bawiły. Za niewielką cenę nie musiałam martwić się o nicwink polecam. Można ich znaleźć pod nazwą "Urodziny w domu" czy coś w tym stylu
  • aaartystka 07.12.12, 12:27
    www.kidfun.pl/ sprawdz tutaj...
  • kasiarzu69 13.04.12, 08:24
    Ja od zawsze organizowałam urodziny w Kolorado i syn oraz Jego goście zawsze byli zadowolenismile teraz są jeszcze fajne urządzenia interaktywne do zabawy. Bardzo polecamsmile
  • nat.78 10.01.13, 14:33
    bardzo polecam klub przy modlińskiej na mehoffera 56. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, ze dzieci i rodzice bawili się świetnie, nie mam im nic do zarzucenia, bo orgazizacja i panie zajmujące się dziećmi super!
  • loluchna 05.01.16, 10:47
    Polecam Pracownię CLEVER na Ursynowie. Urządziliśmy tam urodziny Lego dla mojego 8-latka i było super! Kameralnie, niedrogo i kreatywnie!!! Cena około 690 zł. Mają różnorodne scenariuszę i domową atmosferę!!!
    www.clever.waw.pl
  • marze-nka82 05.01.16, 16:26
    Ja śmiało mogę polecić laserowy paintball w W5 ARENA. Bezpieczna gra, która zapewnia dzieciom odrobinę sportu i multum radości. Dzieci przenoszą grę komputerową do świata rzeczywistego, uczą się strategii i pracy w grupie.
    Urodziny dla grupy 20 osób wychodzą stosunkowo niedrogo, można się również dogadać czy jedzonko organizujemy sami czy zamawiamy od tej firmy.
    www.w5arena.pl/#!/urodziny
  • mikoh 13.01.16, 17:38
    Również polecam W5 Arena. Dobra lokalizacja i tak jak napisano, dzieciaki mają świetną frajdę. A najwazniejsze, że Laser Tag jest bezpieczny, bo 10 latka na paintballa niestety byśmy nie puścili smile Za to tutaj było genialnie smile Zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
  • babelkowoklubik.pl 19.10.09, 11:11
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • michal.only 04.11.09, 13:21
    Polecam eventclub w Centrum Handlowym Blue City.
    Miła atmosfera a i rodzice nie będą się nudzić.
  • fonula 23.11.09, 13:50
    nooo, kupa kasy za naprawdę bardziej niż skromna ofertę. Te kolorowe
    kostiumy były za małe na dzieci 6-cio letnie, a poza tym lata
    świetności miały za sobą. Imprezka temetyczna Scooby wyglądąła tak,
    ze na ścianie był wyświetlony wizerunek Scooby Doo, dzieci dostały
    kolorowanki ze Scooby Doo i właściwie to wszystko, a nie jeszcze
    pani malowała buzie na Scoobiego z ....wąsamismile)) Banalna do bólu
    zabawa z chustą i coś jeszcze już nie pamiętam co. Moje dziecko
    zaproszone jako gośc stwierdziło, ze na tak beznadziejnych
    urodzinach nie było.
  • agamich04 20.05.10, 21:13
    Polecam FIT MIŚ na Bielanach. U mojego syna z przedszkola większość
    dzieci tam ma organizowane urodziny i im się nie nudzi. Dwie duże
    sale na przyjęcia, ogromna sala zabaw, bar dla dorosłych. Istotna
    sprawa, oprócz dzieci zaproszonych nie ma innych dzieci z zewnątrz,
    więc nie ma tłoku. Dużo przestrzeni, jest czym oddychać smile
  • greenlenka 02.06.10, 20:26
    a ja polecam centrum IQ - mają kilka placówek w różnych miejscach. robimy tam
    urodziny od 3 lat smile i naprawdę jest super, no i rodzice mają gdzie usiąść,
    więc impreza jest nie tylko dla dzieci wink
  • 1kasiap 24.06.10, 20:13
    w Kolorado z tego co wiem mają długoletnie doświadczenie
    --
    katarzynapiechowska.com.pl/
    Instruktor techniki wykonywania Masażu Shantala dla potrzeb rodziców i opiekunów
    dzieci
    Doradca noszenia dzieci w chustach po kursie podstawowym Die Trageschule ®
    Nosidła Ergonomiczne TULI www.babytuli.pl/
  • kamilabarska 13.12.11, 13:11
    jesli chodzi o nasz wybór miejsca to na pewno kierowaliśmy sie jego położeniem,zeby wszyscy łatwo mogli dojechac.A ze mieszkamy na Białołęce wiec wybraliśmy Bawialnie Czary Mary
    Wszystko sie udało,a co wazne nasze dzieci były bardzo zadowolone z imprezy.
  • misiaczek1412 06.07.10, 23:33
    Ja Ci polecam Kid's Planet na ursynowie smile Moja córeczka miałą tam 8 urodziny smile
    Jejku jak było fajnie smile Do tej pory wspomina big_grin

Zapewniają tam :
    • programy artystyczne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych
    • oryginalne scenariusze dostosowane
    do indywidualnych potrzeb klienta
    • profesjonalnych animatorów oraz prowadzących
    • klimatyzowane, przestronne i całkowicie bezpieczne sale (kamery wideo, drzwi
    zamykane na karty zbliżeniowe) w naszym Centrum Edukacyjno – Rozrywkowym (łączna
    powierzchnia sal ponad 130 m2)
    na wyłączność podczas imprezy
    • stanowiska do malowania twarzy
    • ponad 100 strojów importowanych z USA dla dzieci
    • klauna, iluzjonistę, żonglera
    • wynajem sal
    • bazę miejsc do organizacji wydarzeń
    • oprawę konferansjerską
    • profesjonalny sprzęt do karaoke
    • nagłośnienie oraz oprawę muzyczną
    (w tym także licencje z tytułu praw autorskich)
    • oświetlenie
    • catering
    • ochronę, zabezpieczenie medyczne
    • ubezpieczenie imprezy
  • marce-linaa 24.09.10, 11:23
    My robimy urodziny w Skarbnicy Talentów, maja kilka placówek w Warszawie.Byliśmy już na urodzinach zaprzyjaźnionego dziecka na Bemowie, a sami będziemy świętować na Żoliborzu bo mamy bardzo blisko smile panie mają bardzo fajne podejscie do dzieci, a sale są bardzo ładne i kolorowesmile
  • maja-jamelka 07.10.10, 16:42
    polecam gorąco Skarbnicę Talentów! mają pięć placówek, każda organizuje urodziny! Na Żoliborzu jest teraz małpi gaj i ostatnio na urodzinach mojego chrześniaka dzieci wyszalały się na nim po wszystkie czasy smile polecam, świetna organizacja, atmosfera, mnóstwo przestrzeni i w sumie tanio! z tego, co widziałam, Skarbnica ma na swojej stronie galerię zdjęć z jakiś urodzin, więc jeśli ktoś jest zainteresowany to obejrzyjcie koniecznie! www.skarbnicatalentow.pl
  • renata_u2 13.10.10, 16:39
    Organizowaliśmy urodziny syna w podanym miejscusmile Miła atmosfera pań prowadzących i sympatyczny magik, nie wiem jak inne atrakcje ale ta opcja bardzo na usatysfakcjonowała serdecznie dziękujemy pozdrawiamy Skarbnicę.
  • mgj2 08.05.13, 09:56
    Byliśmy kolejny raz w Gravitanie na urodzinach i jestem kolejny raz pod wrażeniem tym razem urodziny pod hasłem kidsboxing zajęcia były prowadzone przez Rafala Jackiewicza boxera- co na dzieciach zrobiło mega wrażenie. No powiem szczerze mają pomysł na tego typu urodziny- niezapomniane wrażenia dla dzieci. Przypominam i polecam link do rezerwacji: www.gravitan.pl/JBC a dowiedziałam się ze organizują jeszcze wakacje dla dzieci i chyba swoje dziecko zapisze www.gravitan.pl/targowek/klub/aktualnosci/706,wakacje_junior_w_gravitan_targowek . Polecam sportowa Mamuśkasmile
  • klubkameleon 20.08.15, 19:57
    EXTRA URODZINY dla DZIECKA na BEMOWIE już od września 2015 rusza nowa placówka na BEMOWIE.
    www.klub-kameleon.com Wspaniała zabawa, konkursy, disco, efekty świetlne, lasery, x box, muzyka, szalone i uśmiechnięte animatorki. SUPER IMPREZA dla DZIECI i NASTOLATKÓW już od 450 zł / do 20 dzieci. GRATIS: świecące bransoletki dla dzieci, drobny poczęstunek dla dzieci a dla rodziców kawa i herbata. Zapraszamy do rezerwacji terminów 504 170 803
  • ola5777 05.10.10, 07:52
    MY już 2 razy bylismy na urodzinach organizowanych przez tą firmę
    Nie chceliśmy robic urodzin w McDonaldzie,i w innych tego typu restauracjach.Były to urodzinki w domu,świetnie przygotowane-z uwaga super tortem warzywnym...Fajnie ,jest czasami zrobić coś innego niż wszyscy rodzice i np. zorganizować takie niebanalne przyjęcie.
  • jup.ik 18.11.10, 11:55
    Bardzo polecam Happyland w Łomiankach Istnieje już od roku. Bardzo fajne duże przejrzyste miejsce. Organizowałam tam córce 7 letniej urodziny. Była zachwycona. Istnieje tam opcja dyskoteki...super dzieciaki szalały. I my rodzice też zadowoleni. Mają fajną kawiarnke gdzie serwója dobra kawe i herbate. Istnieje możliwość cateringu dla rodziców w formie ciasteczek z Tiramisu....pychota. Podaje strone dla zainteresowanych www.happpyland.waw.pl
  • ala.k1976 26.11.10, 21:48
    To trochę stary wątek, ale może komuś się przyda. Polecam to:

www.bawilandia.pl

Przyjechały, udekorowały fajnie salon, zrobiły imprezę (byłam zachwycona, bo przerażało mnie widmo wymyślania zabaw i ogarniania 17 dzieci), posprzątały po sobie i pojechały. Z tego co wiem robią imprezy też w jakichś salach w Warszawie, ale nie wiem dokładnie, bo ja chaiałam w domu. Można też jakiś catering, torty, nie torty, dla dzieci jedzenie czy rodziców, ale ja się ograniczyłam do kolorowej waty cukrowej smile Fajne, miłe panie. Polecam
  • klapciuch26 15.02.11, 19:40
    Ja polecam urodziny w domu nie płaci się dodatkowej kasy za wynajem lokalu. A kwoty te są jak dla mnie kosmiczne.

My robiliśmy w tym roku imprezkę dla młodego z Kidsfun (www.kidsfun.edu.pl) igrzyska sportowe- było całkiem spoko.
    Dzieciaki przed 2h mieliśmy z głowy, były dwie Panie animatorki, dojechały do nas z całym sprzętem. Miały dużo fajnych zabaw grupowych i rozdały na koniec dzieciom różne gadżety.

Generalnie konkurencje każdy z nas byłby sam w stanie stworzyć jednak ja jestem zwolenniczką patrzenia jak dzieci się bawią, a nie animowania im czasu :]
  • trelemorelka 22.02.11, 12:14
    My urodziny organizujemy co roku w Inca Play w Blue City
    polecam, dzieci są bardzo zadowolone, zabawy są prowadzone przez obsługę a rodzice siedzą sobie w kawiarence obok.
    Jest do wyboru kilka tematycznych sal urodzinowych więc co roku wybieramy sobie inną salę smile
    polecam zajrzeć na ich stronę gdzie są wszystkie szczegóły i kontakt
    www.incaplay.pl/
  • katarzyna10_07 21.03.11, 11:46
    Polecam urodziny organizowane na Ursynowie (b.blisko metra Imielin) w klubie Po Szkole. Duży wybór tematów urodzin, fajni animatorzy,a co najważniejsze - dzieci są non stop angażowane w zabawę. W cenie urodzin poczęstunek. Szczegóły na stronie: www.urodzinydladzieci.pl
    Jest to naprawdę fajna alternatywa dla urodzin w "kulkach" itd.
  • akermanska 29.04.11, 15:49
    Polecam urodziny z Centrum Małego Człowieka. Bardzo fajne animatorki miła atmosfera i dobra zabawa. CMC otworzyło nową super salę urodzinową BAŁABAJKA. www.cmc.edu.pl
  • susieque 27.09.14, 23:49
    My w tym roku też w Blue City w Inca Play i bardzo polecam, teraz się tam dużo zmieniło po wakacjach, bo robili remont i zrobili zupełnie inne salki urodzinowe, takie nietypowe i nowoczesne, córce się bardzo podobało, zwykle nie chcą siedzieć w salce urodzinowej tylko wpadają po chrupki i uciekają się bawić, a teraz dziewczynki wszystkie były zachwycone, my wybraliśmy salę zamek księżniczki, tutaj są zdjęcia tych salek: Tekst linka
  • kanna 21.03.11, 12:04
    Po 5 latach doświadczen w rółznych miejscach zrobilam urodzinki w domu - i bingo smile

- projektor i film na scianie + popcorn
    - przyrzadzanie pizzy na gotowych płatch z LIDLA;
    - chusta-spadochron do zabaw grupowych;
    - wycinanie i dekorowanie ciasteczek (kazdy dostal swoje na wynos)

Przerabiałam dwa razy, raz z 8-9 latkami, raz z 6-7.

Strzał w 10 big_grin
    --
    Jak można taką podłą być i mieć tak ładny biust
  • besmama79 19.07.11, 14:43
    Ja organizowałam w Hulakula urodziny dla swoich dzieci. Duży plac zabaw, fajne menu, tort i dobra zabawa. Dodatkowo można pograć w kręgle jak dzieci mają ochotę. Byłam bardzo zadowolona z organizacjismile
  • olemama-1 21.07.11, 09:41
    Ja tez kilka razy organizowałam urodziny dla dzieci w Hulakula, dzieci były bardzo zadowolone i ja oczywiście teżsmile
  • maluszka-and-more 02.09.11, 16:42
    ja robiłam w nowej kuźni. wszystko profesjonalnie, bardzo sprawnie, bardzo dużo jedzenia w pakiecie podstawowym. piekne dekoracje wszystkie talerzyki i kubeczki jednorazowe, ale w postacie z bajek wiec dzieci zachwycone. mój maluch zabrał kubek z toy story do domu smileitp. ja nie robiłam kinderbalu pod żadnym hasłem ale wiem że mozna i nic sie za to nie dopłaca.
  • motylkowa07 02.01.12, 12:04
    Jest teraz naprawdę bardzo dużo miejsc i możliwości gdzie i za ile mozna zorganizowac takie przyjęcie urodzinowe dla naszych najmłodszych. A wiele ofert można również poszukać na Facebooku wink
  • olemama-1 31.01.12, 11:32
    Ja organizowałam swojemu synowi w Hulakula, tam można i na kręglach i na placu zabaw, można połączyć atrakcje. Fajne animacjesmile Polecamsmile
  • playbus 26.02.12, 22:41
    Ja polecam Pary bus dla dzieci więcej szczegółów na stronie www.partyautobus.pl .Jeździmy w każde miejsce smile))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka