• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Pomoc w znalezieniu pracy warszawa Dodaj do ulubionych

• 17.04.11, 14:15
    Witamy, jesteśmy trzy osobową rodziną z Giżycka, i potrzebujemy waszej pomocy,
    nie chodzi nam o pomoc pieniężną tylko o pomoc w znalezieniu pracy i nie drogiego
    mieszkania w Warszawie.
    Mieszkamy w Giżycku ale z powodu braku możliwości w tym mieście chcemy wyjechać do
    Warszawy, mąż niedawno stracił pracę i nie ma perspektywy dalszego dobrego życia w tym mieście.
    Na start mamy już oszczędności zostało nam tylko znalezienie pracy i mieszkania.
    Mąż ma aktualne uprawnienia na wózki widłowe i jest po kursie stolarza tapicera.
    Ostatnio pracował jako laminator i pracownik budowlany.
    Ja jestem nianią z doświadczeniem i chciałabym sie tam też maluszkiem zajmować u siebie w mieszkaniu.
    Może któraś z mam potrzebuje niani ?
    Tym bardziej że mamy 9 miesięcznego syna.
    Nie mamy żadnych zadłużeń i zobowiązań.
    Korzystaliśmy z pomocy mops-u przez ostatnie 4 miesiące i mamy wszystkie decyzje do wglądu.
    Oczywiście szukamy też pracy poprzez ogłoszenia ale może ktoś tu ma możliwości pomocy w tej sprawie.
    Pozdrawiam serdecznie odpowiem na każde pytania.
    Edytor zaawansowany
    • 18.04.11, 11:42
      forum.gazeta.pl/forum/w,834,122954644,122954644,warszawa_panii_do_sprzatania_szukam.html
      • 18.04.11, 14:33
        Pysiu,
        z całym szacunkiem, ale po pierwsze napisałam wyrażnie, ze już nieaktualne, a po drugie za kilka godzin sprzątania raz na kwartał ta pani nie utrzyma 3 osobowej rodziny...
        autorka wątku zaś chyba baaaardzo przecenia mozliwości uczestniczek tego forum...
    • 19.04.11, 09:09
      sprobuj tu: warszawa.gumtree.pl/c-Praca-sprzatanie-pomoc-domowa-Malzenstwo-do-opieki-nad-posesja-z-zamieszkaniem-w-ok-Warszawy-W0QQAdIdZ267881530
      moze jeszcze aktualne smile
      pozdrawiam Magda
      --
      smile
      • 19.04.11, 12:57
        dziękuje. już tam napisałam i czekam na odp smile
    • 21.04.11, 08:40
      a od kiedy chcielibyście pracować w warszawie?

--
      Miki ma już...
      Bruno ma już...
      Chicco ma już...
      • 22.04.11, 08:20
        najlepiej jak najszybciej bo nic nas tu nie trzyma i wyjechać mozemy nawet dziś
        • 24.04.11, 23:45
          a czy poza doświadczeniem w pracy niani masz jeszcze jakieś wykształcenie w tym temacie?

--
          Miki ma już...
          Bruno ma już...
          Chicco ma już...
    • 22.04.11, 09:45
      jest taki serwis www.pomocedomowe.pl gdzie mozna sie zarejestrowac i szukac pracy jako pomoc domowa, osoba sprzątajaca itd. to jest odnoga serwisu niania.pl

ja w ten sposob znalazlam panią do sprzątania. acha, konkurencja w Warszawie jest bardzo duża, więc pewnie trzeba uzbroić się w cierpliwość.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.