• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Znaczny stopien niepelnosprawnosci Dodaj do ulubionych

• 09.09.13, 21:12
    Witam Drogie e-Mamy.Chcialabym sie Was zapytac jakie ulgi sa dla osoby ze znacznym stopniem niepelnosprawnosci? Chodzi o mojego meza,chorego na raka zoladka.Przynali mu zasilek pielegnacyjny i orzecznie na 3lata.Jestesmy w trakcie zalatwiania legitymacji i karty parkingowej.A co jeszcze mozemy sie starac? Pytam Was,bo gdy probowalam poszukac na google to wyskakiwaly mi strony z 2003 roku,a chcialabym cos bardziej aktualnego.Pozdrawiam.
    Zaawansowany formularz
    • 13.09.13, 15:33
      witaj,
      np w warszawie bezpłatna komunikacja, w okolicach wwy też, do jakiegoś perymetru nic nie płaci, potem znaczne zniżki na PKP i inne środki komunikacji, ta karta parkingowa to jest duży plus, poza tym dofinansowanie do środków medycznych, sanatoria i inne rehabilitacje, turnusy ... są asystenci osoby niepełnosprawnej, jest jeszcze odpis od podatku rocznego (na samochód, z faktur za leki...),
      na stronie www.scon.waw.pl jest wszystko o warszawie, inne miasta nie wiem ale podobnie zapewne w wielu sprawach...
      ewentualnie pisz na priva pozdr penelopa
      • 20.09.13, 11:30
        Dzieki Penelopkakiss
        • 22.09.13, 14:10
          I nie tylko w Warszawie, bo to przepisy ogólnopolskie.
          Są też dofinansowania z PFRONu.
          --
          Hm... jakby Ci to delikatnie... jeśli chcesz skutecznie żebrać bazując na współczuciu, to nie pyskuj. - by Triss_merigold6
          Już ubogie niemowlęta powinny wiedzieć, że w dobroczynnego pampersa należy siusiać oszczędnie... - by Morekac
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.