Dodaj do ulubionych

PROSZĘ O POMOC

01.12.18, 00:06
Od września tego roku przebywam razem z 3 dzieci (wiek:6,9,11lat) w ośrodku dla osób, które doznały przemocy domowej.
Mąż w grudniu zaczął pracę legalną w Niemczech i od lutego tego roku mam wstrzymane rodzinne i 500+; LUWR w Lublinie jeszcze zajmuje się moimi dokumentami z tego co wiem jeszcze nie wysłali do Niemiec. Od października mąż przesyła alimenty na troje dzieci po 200zł na jedno dziecko-razem 600zł. A mam do płacenia telefon oraz dekoder (Cyfrowy Polsat)-razem 200zł. Mąż nie interesuje się dziećmi wcale. O zatrudnienie jest bardzo ciężko, znalazłam dorywczo przebieranie fasoli ale to zbyt mało, a muszę mieć za co utrzymać dzieci i siebie oraz mieć na wynajem mieszkania. Na pomoc ze strony rodziny nie mam co liczyć. Przez 11 lat zajmuje się wychowaniem dzieci, niestety nie miałam możliwości podjąć stażu czy pracy. Jestem osobą zarejestrowaną w Urzędzie Pracy także mogę podjąć staż, lecz bez doświadczenia. Ja z dziećmi najchętniej chcielibyśmy zamieszkać w Białej Podlasce żeby było blisko do szkoły, przedszkola. Dlatego tam bo będzie daleko od męża.
Moje najmłodsze dziecko miało tydzień temu urodziny, dzięki pracownikom tego ośrodka dziecko miało tort i dostała prezent-a mąż się nie zainteresował tym, a za tydzień są mikołajki, 9.12 ma moje 9-letnie dziecko urodziny, potem święta. Mamy przedłużony pobyt do 20.12 ale pani Kierownik powiedziała że chce aby dzieci do szkoły uczęszczały do końca I semestru szkoły, czyli do 11.02.2019 aby im nie przerywać nauki.
PROSZĘ POMÓŻCIE !!!!!!!!
DORADŹCIE!!!!!!!
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.