Dodaj do ulubionych

Zapytanie o możliwość wsparcia.

07.12.19, 11:59
Witam serdecznie wszystkich, piszę do was kolejny raz w trudnej sytuacji. Ostatnia moja prośba miała miejsce kilka lat temu, kiedy to jeszcze nie potrafiłam odpowiedzieć na wszystkie pytania, bo zwyczajnie nie znałam na nie odpowiedzi... Dlaczego mój organizm tak bardzo szwankuje? 5 lat temu zdiagnozowano u mnie schizofrenię paranoidalna...( tak samo zresztą jak u mojej mamy) Zaczęłam lepiej rozumieć siebie i swoje ograniczenia. Silne stany lękowe, które nie pozwalały mi dłużej utrzymać jakiekolwiek pracy. Partner zrozumiał także że potrzebuję więcej wsparcia w opiece nad trójka dzieci, w związku z czym nie może on przekraczać 8 godzinnego trybu pracy, by zapewnić nam lepszy byt. Oprócz schizofrenii choruje jeszcze na wysiłkowe nietrzymanie moczu oraz astmę oskrzelową i dyskopatie. Posiadam orzeczenie o niepełnosprawności. Po ostatnim pobycie w szpitalu mój wzrok bardzo się pogorszył. U córki również wystąpiły problemy z widzenie. Jest umówiona do optyka i na dobór okularów w pierwszej kolejności.
Staram się o rentę socjalną co w naszym kraju nie jest takie proste. Sprawa została skierowana do sądu. Jestem z Poznania. Dzieci są w wieku :15 lat chłopiec 186 cm wzrostu rozmiar L but 46,dziewczynka 11 lat 164 cm rozmiar M but 36,37 chłopiec 8 lat rozmiar 140 a but 34,35. Podałam wszystkie wymiary ponieważ najbardziej potrzebujemy odzieży dla dzieci a być może również dla nas : Ja rozmiar XXL 164 cm wzrostu i but 41 a mąż XXL 186 cm wzrostu but 46. Nie wiem jeszcze czy ktoś mógłby pomóc z okularami dla mnie a także doradzić czy jest jakaś możliwość postarania się o komputer dla najstarszego syna ( uczy się w klasie o profilu teleinformatyk). Nasz stary komputer był naprawiany już 2 razy i zaczyna już od dawna powoli "umierać"... Bardzo dziękuję za uwagę. Wszystkie potrzebne dokumenty niezwłocznie wyślę do moderatora w celu uwierzytelnienia naszej sytuacji.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka