Dodaj do ulubionych

Przyjme ubranka na noworodka

06.01.06, 12:33
Jesli ktos ma ubranka rozmiar 56-62 to chetnie przyjme i objecuje ze jak juz
moja dzidzia wyrosnie tez je komus oddam zeby pomocsmile
--
Malenstwo
Edytor zaawansowany
  • babcia_marysia 06.01.06, 13:08
    Gosiu...na forum panuje jedna zasada......przedstawiamy się ,piszemy kilka słów
    o sobie-rodzince-z czego sie utrzymujemy i z kąd jesteśmy...przynajmniej wypada
    napisać kolka słów...pozdrawiam
    --
    moje skarby
    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=29440169
  • mischell 06.01.06, 15:34
    Napisac coś o sobie, skąd jestem, rozmiar ubranek i płeć dziecka to
    rozumiem,ale pisać z czego sie utrzymuje to lekka przesada, zamieszając zwykły
    nie płaczliwy post o przyjęciu ubranek.
    --
    moja Ziuleczka [20.10.2003]
    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=10056223&v=2&s=0
  • babcia_marysia 06.01.06, 15:40
    przesadziłam...okey...bardzo przepraszam...dzięki za sprowadzenie mnie z obłoków
    na ziemię
    --
    moje skarby
    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=29440169
  • goosiaa3 06.01.06, 16:01
    Przepraszam najmocniej oczywiscie macie racje, poprostu weszlam na forum i tak pomyslalam ze napisze...
    Nazywam sie Malgosia i mieszkam w Czestochowie,mam 20 lat i jestem w prawie 19tyg ciazy lekarze mowia ze to chlopak na 80%smile)
    Ciaza bardzo zaskoczyla mnie i partnera..mimo ze jestesmy juz razem przeszlo 4 lata i planowalismy juz wczesniej ze w przyszlosci bedziemy razem to przyznam ze rozne nam opcje przychodzily do glowy...bo tyle mysli..jak sobie poradzimy..gdzie bedziemy mieszkac...z czego utrzymamy dzidziusia skoro ani ja ani on nie pracujemy...on na szczescie w tym roku robi licencjat i dalej w weekendy bedzie kontynuowal studia ale wiadomo ze zyc za cos trzeba...Wiem ze mamy wspanialych rodzicow i ze oni napewno nam pomoga wiec zdecydowalismy sie ze urodze dzidziusia a teraz to juz jest naszym oczkiem w glowiesmile) cala rodzina nie moze sie doczekac az maluch sie urodzi! Niedawno poczulam jego pierwsze kopniaczki i jest najwspanialesze uczucie jakie przezylam w zyciu!!! Narazie lekarz kaze mi lezec i odpoczywac bo mam nisko lozysko ale wiem ze wszystko bedzie dobrze i ze malenstwo bedzie zdrowe i bedzie nam dawalo wiele radosci.
    Mam nadzieje ze troche o sobie napisalam smile)
    Jesli ktos ma do oddania lub odsprzedania za cene mniejsza niz w sklepach ubranka to niech pisze.. jesli dzidzius z nich wyrosnie zawsze moge je oddac bo przeciez takie male dzieciaczki nie niszcza oczywiscie jesli ktos jest z innego miasta to pokryje koszt przesylki. kupilam juz troszke ciuszkow w komisie dla dzieci ale jak sobie pomysle ile jeszcze trzeba dla takiej malutkiej iststki...uff...

--
    Malenstwo

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka