Dodaj do ulubionych

suknia ślubna

16.05.12, 14:40
witajcie..ja znów z wątkiem ślubnym..i to nie ostatnim pewnie. Za 2 miesiące biorę ślub i nie mam jeszcze sukni. Wiem, wiem..trochę późno sie z tym obudziłam, ale jakos czasu brak. W każdym razie pytanie jest takie: gdzie w trójmieście mogę dostać czarno-białą suknię (najlepiej wypożyczyć) no i wogóle jakie polecacie salony z trójmiasta (jeśli któraś jest z tych okolic oczywiście) W ogóle to na samym początku chciałam całą czarną sukienkę ale rodzina mnie strasznie zbeształa no i juz odpuściłam(zresztą takiej to bym nigdzie nie znalazła chyba- do wypożyczenia znaczy)więc już postanowiłam, że pozostanę przy czarno-białej..ale widzę że z tą opcją też sprawa nie wygląda różowo..pomożecie?
Edytor zaawansowany
  • jamesonwhiskey 16.05.12, 15:11
    > hciałam całą czarną sukienkę ale rodzina mnie strasznie zbeształa

chyba nie do konca rozumiesz symbolike tej calej sukni jak i koloru
    ale ok,
    widzialem czerwone suknie dla chcacych sie wyroznic ale czarnych chyba nie
    planujesz ten slub na cmentarzu a jaki "szal" planujesz miec zdechlego kota ?
  • toxicity1 16.05.12, 15:18
    Czarne suknie ślubne były podobno modne po klęsce powstania styczniowego...

A tak w ogóle może na forum "slub i wesele" się udaj...
  • madzioreck 16.05.12, 15:18
    James, rasowa ematka sie z Ciebie zrobiła - boli Cię tajnej suknie, czy co?
  • madzioreck 16.05.12, 15:19
    Rany, miało być ta jej suknia.
  • jamesonwhiskey 16.05.12, 15:33
    mam to raczej gleboko ale jak sie nie jest performerem w stylu marylina mansona no to taki nie codzienny pomysl jest troche przerostem formy nad trescia
  • madzioreck 16.05.12, 19:45
    No może i jest, ale jeśli tego właśnie dziewczyna chce, to o co kaman smile
  • annajustyna 16.05.12, 15:22
    Chylinska brala slub w Trojmiescie w czarnej sukni!
  • jamesonwhiskey 16.05.12, 15:27
    > Chylinska brala slub w Trojmiescie w czarnej sukni!

"zbuntowana" panienka po podstawowce jest dla ciebie wyrocznia ?
  • marychna31 16.05.12, 19:58
    > "zbuntowana" panienka po podstawowce jest dla ciebie wyrocznia ?
    Jaką wyrocznią? Od kiedy to po projekt sukni ślubnej należy się udawać do jakiejkolwiek wyroczni? Jej święto, jej dzień, jej suknia - niechże sobie idzie w jakiej chce. Serio az tak cię uwiera jakakolwiek inność innych ludzi?
    --
    Jak długo należy karmić piersią
  • anilanka26 16.05.12, 15:48

> chyba nie do konca rozumiesz symbolike tej calej sukni jak i koloru
    > ale ok,
    > widzialem czerwone suknie dla chcacych sie wyroznic ale czarnych chyba nie
    > planujesz ten slub na cmentarzu a jaki "szal" planujesz miec zdechlego kota ?

Właśnie doskonale rozumiem symbolikę, dlatego nie będę szła w całej bieluchnej sukni z welonikiem(jako symbol czystości) kiedy w pierwszej ławce w kościele będzie siedziało moje 2-letnie dziecko. Powiedziałam, że juz zrezygnowałam z całej czarnej ale chce czarno-białą bo planuję we włosy wpiąć czarny kwiat i mam już super wygodne czarne buty których nie zamienię za nic w świecie.
  • edelstein 16.05.12, 15:25
    Czarne suknie i czarno biale istnieja.Znam salon z takimi,ale on nie w trojmiescie.
    --
    “Taaaaaaaa.... hardy i twardy... i nigdy nie zmanipulowany... uh Nam facetom zawsze się wydaje że mamy we wszystkim ostatnie z Tylko najczęściej brzmi ono :"tak kochanie“ by Adellante
  • mika_p 16.05.12, 15:31
    Na f. Zakupy jest duży wątek o jednej takiej kiecce czarno-białej, w tytule jest 1600

--
    http://img25.imageshack.us/img25/9809/errormr.jpg
  • katalina1 16.05.12, 15:36
    salon FARAGE na Władka IV w Gdyni.polecam. suknie ci uszyj a na zamowienie i zilona w kropki bordo jak bedziesz chciala. na władka jest jeszcze z 5 innych salonów jeden po drugim./
  • daisy 16.05.12, 15:52
    Znajdź fajną krawcową i uszyj dokładnie to, co ci się podoba. Dwa miesiące to kupa czasu.
  • mojemieszkanie24 16.05.12, 20:18
    polecam salon Katarzyny Roszman w Wejherowie. Naprawdę warto
  • chomiczkami 16.05.12, 20:22
    Na pewno nie chcesz do nas, na ŚiW? wink

--
    Jeżeli małżeństwo jest szkołą życia, to uczniem w tej szkole jest najczęściej mąż. - J. Bułatowicz
  • zolla78 16.05.12, 21:36
    Wydaje mi się, że jak szukałam z miesiąc temu sukni, to na Grunawaldzkiej Gdańsk Wrzeszcz koło siedziby Partner Nieruchomości była taka z elementami czarnymi. Też we Wrzeszczu, tak naprzeciw Bałtyckiej Galerii był salon, gdzie mówili, że uszyją w 3-4 tygodnie wszystko co sobie wybiorę, też z katalogów u nich. Takie z elementami czarnymi wydaje mi się, że widziałam też w salonie Agnes na Władka w Gdybni (na rogu z Piłsudskiego).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka