• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Przychodnia Gdańsk -Południe Dodaj do ulubionych

• 08.11.05, 09:04
    Szukam dobrej przychodni i sprawdzonego pediatry w okolicach Łostowic, Orunii
    Górnej, Kowal i ewentualnie Chełmu (odpadają przychodnie na Ujeścisku). Będę
    bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.
    Pozdrawiam.
    Edytor zaawansowany
    • 09.11.05, 12:20
      Masz złe doświadczenia z Przychodnią Gdańsk-Południe?
      • 10.11.05, 07:55
        Tak, mam złe doświadczenia z przychodnią na Warszawskiej dlatego szukam jakiejś
        alternatywy.
        • 10.11.05, 09:25
          A może Przychodnia Południe na Jeleniogórskiej? Ja polecam.
          Są lekarze chyba wszystkich specjalności, nie czeka się długo na wizyty jak w
          innych przychodniach, do specjalisty zwykle z dnia na dzień, jest USG u
          ginekologa-ja mam robione za każdym razem, USG ogólne, robią testy alergiczne,
          spirometrię i inne-a więc właściwie większość badań na które w dużych
          przychodniach długo sie czeka.
          Badania-krwi, moczu itp pobierane są raz w tygodniu w czwartki 8-9.30.
          Najlepiej przyjsć albo przed 8 albo o 9.30 bo czynne jest do ostatniego
          pacjenta. W Poradni pediatrycznej przyjmuje alergolog dziecięcy-jeden z
          polecanych w Trójmieście(ale tu duże kolejki) i neurolog (również polecana
          zwykle)-trochę mniejsze kolejki, jest ortopeda (dzieciećy i osobno dla
          dorosłych). Pediatrów jest chyba trzech. Dr Kania-kontrowersyjna bardzo, moją
          córeczkę dobrze prowadziła a były problemy w pierwszych miesiącach, pozatym E.
          Karwacka i A. Sobkowiak. Fakt, że szczególnie chwalonych pediatrów tam nie ma.
          Najważniejsze, że sprawy załatwia sie tam raczej szybko. Minusem może być
          rotacja lekarzy,moze nie nagminna ale np."mój" ginekolog niestety odszedł,
          dobra pediatra też. Służe telefonami do poszczególnych przychodni.
          • 10.11.05, 19:35
            Dziękuję bardzo za informacje. Znam tę przychodnię,gdyż jestem do niej
            zapisana, jednak słyszałam raczej niepochlebne opinie o poradni dla dzieci i
            raczej nie zdecyduję się na tę przychodnie. Mimo wszystko dziękuję.
            Pozdrawiam.
            • 10.11.05, 20:24
              Więc od razu napisz które wykluczasz po co ktoś ma bez sensu ci odpisywać.
              • 10.11.05, 20:41
                Nie sądziłam, że wykluczasz aż dwie przychodnie.Dlatego odpisałam.
                • 12.11.05, 00:22
                  Napisałam dokładnie, o które dzielnice mi chodzi, a które wykluczam
                  (przychodnie na Ujeścisku - a z tego, co mi wiadomo są tylko 2). Poza tym mimo
                  wszystko grzecznie Ci podziękowałam za informacje, więc nie rozumiem skąd Twoje
                  uniesienie.
                  Pozdrawiam.
                  • 12.11.05, 10:02
                    Faktycznie napisałas. Jeśli moge spytać dlaczego nie odpowiada ci przychodnia
                    na Ujeścisku-tylko z powodu pediatry? Nikt narazie nie odpowiada więc skoro
                    zaczęłyśmy rozmawiać to napiszę co wiem o innych, choć pewnie ty też coś
                    niekonkretnego słyszałaś o poszczególnych.Nie sprawdziłam innych przychodni
                    osobiście, -ale sama zastanawiałam się nad Orunią Górną - Baltimed ul. Krzemowa
                    16 (www.baltimed.neostrada.pl). Słyszałam jedną dobrą opinię. O Chełmie
                    słyszałam, że długo sie czeka, dłużej niz na Jeleniogórskiej. Co do pediatry to
                    słyszałam, że dobry przyjmuje na Jasieniu ale kiedyś ta kobieta pracowała na
                    Warszawskiej. Powodzenia w poszukiwaniach-szczerze.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.