Dodaj do ulubionych

Byłyście w Krainie Zabawy?

05.06.06, 09:09
jak byłam ale dla 10 miesięcznego malucha niestety nie ma tam atrakcji. Poza
tym było tak ciasno, że nawet gdyby były to i tak bym się nie dopchała. A
jakie są wasze wrażenia?
--
Esy floresy fantasmagorie - nie wiele tu po mnie!
Jestem sobie Kacper Bumba - moja żona Kunegunda
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=38510361
Obserwuj wątek
    • sophie05 Re: Byłyście w Krainie Zabawy? 05.06.06, 16:48
      Wybraliśmy rozwiązanie optymalne . Pojechaliśmy na wycieczkę rowerową zahaczając o plac zabaw. Tłum niesamowity ( jak oczekiwałam ), nic nie było widać oprócz masy dzieciaków kłebiących się w kolejkach do zabawek. Nic prócz dzieci nie było widać. To żadna przyjemność. Popatrzyliśmy i pojechaliśmy dalej. Może w środku tygodnia , koło południa pojedziemy. z nadzieją, że nie będzie tłumu. A jeśli cały czas jest, dajcie znać!!
    • joanna_p2 Re: Byłyście w Krainie Zabawy? 06.06.06, 18:26
      Jak dla mnie i mojego 2,5 letniego synka super - mieszkamy jakieś 5 min
      spacerkiem . W sobote szał ale juz w poniedziałek i dzisiaj dzieci dużo ale bez
      problemów synek sie wybawił (po ok. 3 godz) i mozna poznać inne mamy i dzieci .
      Tylko brakuje mi typowych huśtawek ale może tak jest bezpieczniej .
      Pozdrowienia i do zobaczenia w krainie zabaw smile)
    • rebecca Gdzie to jest? 09.06.06, 11:57
      Dziewczyny, nie moge znalezc adresu na stronie - gdzie jest ta kraina/ Jade na
      dluuugie wakacje do Sopotu i szukam atrakcji dla dzieci. Jak tam trafic? Czy
      wstep jest platny?
    • aniald1 Re: Byłyście w Krainie Zabawy? 09.06.06, 14:02
      Wiecie co, ja nie jestem z tych narzekających ale dziś bylismy w zeszłym
      tygodniu w krainie zabaw i powiem szczerze mam mieszane odczucia.

Plusy: duża różnorodność rozrywkowa dla dziecka smile)) każde dziecko pewnie
      znajdzie coś dla siebie (Julka uwielbia takie miejsca więc chwała pomysłodawcy i
      wykonawcom - zastanawiające jest tylko to, że Gdańsk ma jedno takie miejsce) -
      na razie więcej plusów mi do głowy nie przychodzi (jakby coś to dopiszę)

Minusy: teren nie jest ogrodzony, pomiedzy wytyczonymi obszarami nie ma
      praktycznie przejść - zawsze trzeba lecieć przez trawę (niedługo już jej nie
      będzie), parkingu praktycznie brak, brak jakichkolwiek sanitariatów (nie ma
      gdzie dziecka odsikać ani umyć łapek), piasek miał chyba przypominać ten z plaży
      ale daleko mu do niego (wyszłam z placu zabaw brudna prawie do kolan), mało
      koszy na smieci (teoretycznie był to drugi dzień używania obiektu a teren
      wyglądał fatalnie - niestety mi to przeszkadza), niektóre elementy już nie
      wytrzymały spotkania ze swoimi uzytkownikami itd, jeszcze pewnie by się cos
      znalazło ale na razie nie pamietam

Na placu jest tablica z informacją żeby zgłaszać wszelkie problemy do zarządcy
      obiektu - kto jest zarządcą i jaki do niego jest numer już zapomniano podać sad(((

Oczywiście "stare konie" robią próby wytrzymałości sprzetu dla dzieci (próby nie
      wychodzą na korzyść tychże sprzetów). Smutne jest też to, że nikt nie reagował
      na ten wandalizm (jak zwróciliśmy uwagę takim wandalom to wszyscy na około
      poodwracali sie i udawali, że ich tam nie ma).

--
      Ania i moje Słoneczko - Julka (15.07.2003) smile))))
    • brumming Re: Byłyście w Krainie Zabawy? 23.06.06, 13:28
      Byliśmy; nie do końca wiem skąd się bierze to całe zdęcie i ton w jakim się
      mówi o tym miejscu, jakby był dziełem urbanistyki i wykwitem fantazji twórczej.
      Moim zdaniem na każdym dużym osiedlu powinien istnieć podobny plac zabaw.
      Zabawki fajne, na razie w stanie doskonałym; miejsce fajne (choć nie ma
      parkingu, a w lasku można znaleźć nie tylko szyszki indifferent ) brak wody i koszy na
      śmieci i może miejsca do przewinięcia bobasa.
      Dla mojego synka - 2 i pół roku - największą atrakcją okazał się piach smile
      Podsumowując: fajne miejsce, ale to tylko współczesny "ogródek jordanowski".
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka