Gdzie wesele? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Jesteśmy tylko po cywilnym, no więc nadszedł czas na dopełnienie formalności, czyli ślub kościelny i weselisko! :bounce: Prawdopodobnie w sierpniu, trzeba by już wszystko zamówić ale niestety nie mamy pomysłu gdzie to zorganizować. :crazy: Może znacie godne polecenia(w trójmieście lub okolicach)jakieś miejsce w którym można zorganizowac fajne wesele? Może byliście u kogoś na weselu i moglibyście polecić nam to miejsce. Myślałam o jakimś ośrodku wczasowym, latem mogłoby być fajnie, nie wiem sama,może jakiś lokal. Poradzcie coś!
  • Gość edziecko: DagmaraB IP: *.* 18.01.03, 22:53
    Witaj, jesli planujesz impreze "na ludowo" polecam zajazd Pan Tadeusz w Chwaszczynie. Jest duza sala z kominkiem i stolami, mniejsza do tanca i sala z barem. Pysznie pieka dzika - mialam okazje spróbowac. Zycze udanej zabawy, Dagmara
  • Gość edziecko: DagmaraB IP: *.* 18.01.03, 22:55
    ...ze nie maja tam miejsca do spania :( Ale wlasciciele maja tez druga knajpe Zajazd - tam nie bylam, moze jest baza noclegowa. Dagmara
  • Gość edziecko: Kryst IP: *.* 19.01.03, 15:56
    Ja miałam wesele w Gołuniu koło Wdzydz. Jest to hotel nad pięknym jeziorem, dookoła las. Goście byli zadowoleni i wypoczęci bo mieli zarezerwowane pokoje więc na poprawinach wszyscy się bawili do wieczora z humorami. Polecam to miejsce. Byliśmy z mężem bardzo zadowoleni. A poza tym obsługa bardzo miła i wcale nie jest drogo ( pewnie w lokalu w Trójmieście byłoby drożej). Sala jest dość duża tak że u mnie było ok 80 osób i nie było ciasno. Okna wychodzą na jezioro i las. Jest duży taras - można wyjść się przewietrzyć lub zapalic papierosa. Z Gdyni jest to jakieś 70 km ale warto. Pozdrawiam.
  • Gość edziecko: justysiak IP: *.* 20.01.03, 23:12
    Dzięki za rady.
  • Gość edziecko: Magdalena_l IP: *.* 08.02.03, 10:41
    zależy na ile osób bedzie to wesele?
  • Gość edziecko: justysiak IP: *.* 08.02.03, 21:38
    Wybrałam Hotel Murat w Redzie, mam nadzieję że to był dobry wybór!To się już niedługo okaże! Dziękuję wszystkim za pomoc!smile Pozdrawiam
  • Gość edziecko: asiapati IP: *.* 20.02.03, 00:21
    a masz już kapelę, bo mój mąż gra i jest super.Ręczę za niego.Można go posłuchać w każdy piątek w hotelu RESIDENT. A my mieszkamy w Redzie
  • Gość edziecko: sandraw IP: *.* 05.03.03, 20:06
    tak właśnie, bardzo dobry wybór. OLA (też po Muracie)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.