Dodaj do ulubionych

Gdańsk - ubrania ciążowe

28.03.08, 08:56
Czy mamy z Trójmiasta mogą polecić jakieś fajne i niedrogie sklepy z ciuchami
ciążowymi?
Edytor zaawansowany
  • 28.03.08, 09:33
    Z tymi "niedrogimi" to może być problem, bo ciuchy ciążowe są relatywnie droższe od zwykłych. Ja swoje spodnie (bo to jedyne ciążowe rzeczy jakie nosiłam) kupowałam w Ciao Mamma na Podwalu Staromiejskim, który prowadzi bardzo miła babeczka.

--
    Agata i Krzyś, Gdańsk

Proszę państwa, oto Krzyś...
  • 28.03.08, 13:25
    Sklepy w Gdańsku:
    1. Kamama - hala targowa przy Placu Dominikańskim box 27 (mój faworyt) i Gildia
    box 15
    2. Pasaż Królewski koło Lot-u, na najniższym piętrze
    3. Galeria Bałtycka, poziom -1, sklep z ciuchami dla kobiet w ciąży (z tych 3
    chyba tu jest najdrozej)

Do tego H&M, C&A na Matarni ale tu wybór nie jest za duzy
  • 28.03.08, 14:49
    KATHMA w Wielkim Młynie.
    www.kathma.pl/
    Kupowałam tam będąc w pierwszej ciąży. Teraz postawiłam na przeceny w H&M ;P
    --
    Ala
    Madziulec ?
  • 30.03.08, 05:09
    No własnie ceny ciuchów ciążowych sa zabójcze i przeczą zdrowemu rozsadkowi.
    Ja polecam zakupy na allegro - ciuchy ciążowe z definicji muszą mieć duuużą tolerancje wielkości więc nie ma obaw że nie beda pasować. A nowe ciuchy na allegro można kupić za 50% cen które spotyka sie w sklepach
  • 31.03.08, 10:48
    Najtańsze ciuchy są w C&A

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.