• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Gdańsk - ubrania ciążowe Dodaj do ulubionych

• 28.03.08, 08:56
    Czy mamy z Trójmiasta mogą polecić jakieś fajne i niedrogie sklepy z ciuchami
    ciążowymi?
    Edytor zaawansowany
    • 28.03.08, 09:33
      Z tymi "niedrogimi" to może być problem, bo ciuchy ciążowe są relatywnie droższe od zwykłych. Ja swoje spodnie (bo to jedyne ciążowe rzeczy jakie nosiłam) kupowałam w Ciao Mamma na Podwalu Staromiejskim, który prowadzi bardzo miła babeczka.

--
      Agata i Krzyś, Gdańsk

Proszę państwa, oto Krzyś...
    • 28.03.08, 13:25
      Sklepy w Gdańsku:
      1. Kamama - hala targowa przy Placu Dominikańskim box 27 (mój faworyt) i Gildia
      box 15
      2. Pasaż Królewski koło Lot-u, na najniższym piętrze
      3. Galeria Bałtycka, poziom -1, sklep z ciuchami dla kobiet w ciąży (z tych 3
      chyba tu jest najdrozej)

Do tego H&M, C&A na Matarni ale tu wybór nie jest za duzy
    • 28.03.08, 14:49
      KATHMA w Wielkim Młynie.
      www.kathma.pl/
      Kupowałam tam będąc w pierwszej ciąży. Teraz postawiłam na przeceny w H&M ;P
      --
      Ala
      Madziulec ?
      • 30.03.08, 05:09
        No własnie ceny ciuchów ciążowych sa zabójcze i przeczą zdrowemu rozsadkowi.
        Ja polecam zakupy na allegro - ciuchy ciążowe z definicji muszą mieć duuużą tolerancje wielkości więc nie ma obaw że nie beda pasować. A nowe ciuchy na allegro można kupić za 50% cen które spotyka sie w sklepach
    • 31.03.08, 10:48
      Najtańsze ciuchy są w C&A
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.