Dodaj do ulubionych

zamiast torta weselnego

05.09.10, 19:29
co myślicie o takich
babeczkach, cukierkach zamiast tortu?
Obserwuj wątek
      • joanka-r Re: zamiast torta weselnego 06.09.10, 10:46
        ''Zazwyczaj się nie czepiam, ale nie wytrzymałam. Mówi się "tortu", nie "torta"..''

aby było śmieszniej w podlinkowanym wątku napisane poprawnie.....może ona chciała tartę?tongue_out
        --
        w646.wrzuta.pl/film/8tKCMMbu1ye/impreza_pod_palacem_prezydenckim

Objaw przedawkowania Radia Maryja.
    • martina.15 Re: zamiast torta weselnego 05.09.10, 20:02
      u zii byly tego typu duskusje ale to dawno wiec pewnie nie bedzie Ci sie chcialo
      szukac tongue_out

niektore z nich dla mnie sa jak najbardziej akceptowalne... tort czesto jest tak
      wysoki ze sa problemy z jego podzieleniem, jak sie tylko pm bierze za krojenie
      to jedni skoncza a inni sie jeszcze nie doczekaja a wszyscy ociekaja od kremu tongue_out
      ale tez wydaje mi sie ze takie babeczki po pierwsze musza byc jadalne (nie
      fioletowe, niebieskie czy z masa polewy), w papilotkach i slusznej wielkosci-
      goscie czekajacy tradycyjnie na kawal tortu wysmieja babeczki normalnych
      rozmiarow a branie drugiej babeczki mija sie z celem wg mnie.
      --
      Hanusia
      ZAPRASZAMY DO ŁAZIENKI
      ... i do Wrocławia
    • zia86 Re: zamiast torta weselnego 05.09.10, 20:35
      Jak najbardziej mi się podoba. smile Babeczkowy tort jest super, na pewno jest oryginalny i nie ma
      problemów z krojeniem.
      --
      Mój blog z pomysłami -http://slubne-inspiracje.blog.pl
      Moje ślubne ABC
      http://global.theknot.com/ticker
s/tt90421.aspx
      • sajolina Re: zamiast torta weselnego 05.09.10, 21:21
        Mz, ok, pod warunkiem, że babeczki to nie tylko suche ciasto piaskowe z górą
        przesłodkiej polewy, tylko coś tam w środku smacznego będzie, jakaś bita
        śmietana czy cuś. A ktoś wie czy możliwe sa babeczki przekładane?
        • martina.15 Re: zamiast torta weselnego 05.09.10, 21:43
          pomyslalam sobie ze moga byc profiterolki tongue_out np 5-6 ulozonych razem dla goscia,
          w srodku bita smietana, na gorze polewa czekoladowa.

no a w babeczkach moze byc wszystko- moga byc nadziewane, przekladane, mozna do
          srodka dorzucic owoc; prawde jednak powiedziawszy ze dobrze zrobione muffinki sa
          dostatecznie puszyste; za to zamiast polewy moze byc kleksik dobrej bitej
          smietany smile
          --
          Hanusia
          ZAPRASZAMY DO ŁAZIENKI
          ... i do Wrocławia
    • aneta-skarpeta Re: zamiast torta weselnego 06.09.10, 09:59
      a ile będzie gosci?
      bo jak wiecej niz 50 to klops. nie wyobrazam sobie tortu babeczkowego ze 150 babeczek slusznej wielkosci

dla mnie babeczki- wygladające jak jedzenie a nie plastik - jako dodatek jak najbardziej, albo jako mini tort jako podarunku dla gosci
    • asiu-la83 Re: zamiast torta weselnego 06.09.10, 10:49
      Ja jakos nie jestem zachwycona tymi tortami babeczkowymi, a cukierowe to juz w ogole masakra. Mz tradycyjny tort prezentuje sie o wiele lepiej. Za to babeczki czy roznego rodzaju tarty beda fajnie wygladac na slodkim stole. No ale jak taki sobie wymarzylas to taki zamowsmile Byle te babeczki nie byly suche w srodku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka