wszystko związane ze ślubem i weselem-POMOCY!!! Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Mam nadzieję, że teraz temat będzie bardziej "chodliwy"
    muszę założyć nowy, bo nikt nie pomyślał o funkcji edycji, mam nadzieję, że jakiś admin, kiedyś to przeczyta i to poprawi big_grin

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i miłe komentarze smile
    Mam nadzieję, że były szczere? !!!
    Do Zia: nie mam rudych włosów, tylko tak na zdjęciu wyszło(jeszcze na dodatek poszarpane przez wiar, bo akurat wtedy była taka pogoda) Mam włosy w kolorze ciemny blond, z naturalnymi prześwitami jasnego blondu big_grin smile

dla nowych osób odwiedzających wątek, podaję jeszcze raz link:
    picasaweb.google.pl/anusszka/Slubna2?authkey=Gv1sRgCMTboY-x1IeyKA#
    Piszcie wszystko co myślicie big_grin
    co do welonu to myślałam, że fajnie właśnie będzie wyglądał taki długi, koleżankom i "teściówce" się raczej podobało, chyba, że macie jakieś inne fajne pomysły? Mi się wydaję, że z tym welonem, ta suknia jest taka bardziej "strojna" tongue_out
    Co do fryzury, nie chcę ani koków, ani żadnych loczków, myślałam bardziej nad rozpuszczonymi prostymi włosami, lub jakieś fale albo push up(bo kiedyś na sesji zdjęciowej fotograf mi tak rozczochrał włosy na "push up" i super to wyglądało), ale skoro to suknia grecka, to pomyślałam, że fajnie by wyglądały takie warkoczyki, a wydaję mi się, że z tą fryzurką na boku będzie mi dobrze tongue_out
    Jeśli chodzi o buty to mnie trochę zmartwiłyście, bo ja nie lubię dużych szpilek, myślałam o czymś do 6 cm góra!! np. takie:
    buciki

Więc, przystaję na tej sukni tongue_out a co do dekoltu, to pani z salonu powiedziała że nie da się nic zrobić, ewentualnie wstawić wstawkę muślinową(ale nie gwarantuje, że o będzie dobrze wyglądało).- suknia też jest "muślinowa"
    mnie też trochę drażni ten dekolt, mają mi ramionka trochę podnieść, ale tylko na 1 cm się zgodziła, mimo, że ja czuję luz i nic mnie nie upina pod pachami, ale ona się na tym zna, więc chyba wie lepiej tongue_out

moje dylematy teraz to akie wybrać:
    a) buty(bardziej byłabym skłonna skrócić suknię i kupić te 6 cm, ale inne propozycję jak najbardziej rozwarze)
    b) kwiaty
    c) co z tym welonem? zostawić? tu są 2 warstwy, jeden długi, a drugi na wierzch krótki, który mają mi zrobić na zamówienie z ozdóbkami na wykończeniach-coś w stylu tego paska pod biustem? czy może pomyśleć o czymś innym niż welon?
    d) fryzura -czy taki warkoczyk jest ok? ewentualnie co będzie pasowało do sukni i welonu? i ile fryzura się może utrzymać(bo szykują się poprawiny i nie będzie czasu na fryzjera. Na suknię na poprawiny też już mam zarys, ale to innym razem będę pisać, żeby nie zasypywać tyloma pytaniami na raz big_grin

Jak mi się coś przypomni, napiszę, teraz bardzo proszę o pomoc i propozycję smile

• Nie kupuj szpilek, jeśli w nich nie lubisz i nie potrafisz chodzić, bo to nie ma najmniejszego sensu. Nie wiem ile masz wzrostu, ale jak Ci wygodnie w niskich to idź w niskich tongue_out
      Fryzura też taka w jakiej się dobrze czujesz, jakbym miała dopasowywać do sukienki, to coś greckiego polki.pl/pub/01_2007/01_12/fryz06.jpg np Bez welonu i piknie by grało wink
      --
      I'm so happy cause today...albo i nie ale co tam smile
      bykom-stop.avx.pl/
      • Mam prawie 170 cm wzrostu, nie wiem ile naprawdę, szczerzę big_grin w dowodzie mam zapisane 167 cm, ale koleżanka co też mówiła, że ma tyle jest znacznie niższa tongue_out
        w sumie 6 cm to nie jest znowu tak mało ;p a w szpilkach po długim chodzeniu czuję się jak "kuternoga" big_grin i strasznie mnie nogi bolą, nawet w najwygodniejszych szpilkach
        co do fryzury, to raczej taka odpada, bo nie lubię swoich uszu big_grin ale dziękuję za propozycję i czekam na następnę smile
    • Nie odpowiem na wszystkie pytania, ale może chociaż coś podpowiem, co z tym zrobisz to oczywiście inna sprawawink
      Po pierwsze - osobiście nie podoba mi się tak długi welon do tej sukienki, jak dla mnie za dużo się na dole dzieje, tren i jeszcze taki typowo lejący materiał plus welon - dla mnie za dużo. Postawiłabym na jedno lub dwuwarstwowy welon do mniej więcej do pasa, tego samego typu, mgiełka bez koronek itd.

Jeśli chodzi o buty to bardziej widziałabym coś takiego (sandałek, na niewielkim obcasie jeśli nie lubisz wysokich, kolor zależny od tego, czy masz jakiś przewodni czy nie itd.), nie cierpię typowo ślubnych butów (mam na myśli taki bucik ale nie znalazłam fotkę tylko w kolażu):
      yfrog.com/5npage2wpj
      Co do bukietu może coś takiego?
      yfrog.com/mxk000evamauve12bigj
      yfrog.com/2onmwb1j
      (kolory w zależności od Twojej wizji, chociaż osobiście postawiłabym na inny kolor niż biały/kremowy/srebrny zarówno w bukiecie jak i jeśli chodzi o buty, żeby nie było za mdłosmile.
      • Acha jeszcze o jednym zapomniałam - jeśli planujesz poprawiny a lubisz rozpuszczone włosy, to może w dniu ślubu zrób sobie włosy u fryzjera, jakiś warkocz właśnie czy co tam chcesz, a na poprawiny tylko umyjesz głowę i włosy rozpuszczone zostawisz?
        Osobiście podobają mi się bardzo wszelkie plecionki (o ile nie są przesadzone), tym bardziej do tego typu sukienek. Wg mnie tym bardziej, jeśli masz taką lejącą sukienkę, do tego welon i jeszcze rozpuszczone włosy, dla mnie by tego "lejącego" byłoby za dużo i postawiłabym zdecydowanie na jakieś upięcie włosów.
      • te róże mi się bardziej podobają smile Może wszystkich tu zaskoczę, ale kalie kojarzą mi się bardziej z pogrzebem... surprised
        co do sandałków, nie wiem czy będą wygodne, bo w takich bucikach strasznie mi się noga zsuwa do przodu, niezależnie od fasonu, po prostu, chyba mam za długie palce(rzuca się to w oczy big_grin)
        A mój ślub 10.09.2011 roku, więc trochę chłodno może być.
        Buciki faktycznie ładne, gdybym nie była taką ciemajdą (jeśli chodzi o wysoki obcas) może bym poszła w tym kierunku)

--
        zapraszam na mój wątek:
        forum.gazeta.pl/forum/w,619,116220556,116220556,wszystko_zwiazane_ze_slubem_i_weselem_POMOCY_.html
        • A może sandałek ale na mini obcasiku? Wtedy nie powinna Ci się stopa zsuwaćsmile
          Jeśli chodzi o kalie to też nie jestem fanką tych kwiatów, ale wydaje mi się, że do tej sukienki ładnie pasują kształtemsmile Sama miałam prosty bukiet z 7 róż, bladoróżowych, o dużych główkach (sweet avalanche), lubię prostotę dlatego takie podpowiedzi wink
    • Zgadzam się, jeśli nie lubisz i nie umiesz chodzić w szpilkach to ich nie kupuj. Chodziło o to żeby ci dodać centymetrów bo wtedy suknia lepiej by wyglądała, empire najlepiej wyglądają na wysokich i szczupłych dziewczynach, ty jesteś szczupła ale wydawało mi się jak oglądałam zdjęcia, że kilka centymetrów by ci lepiej zrobiło ale może 6 wystarczy. smile Poza tym suknia jest za długa to też ciężko oceniać. A może zamiast welonu jakiś ciekawy stroik?
      --
      Mój blog z pomysłami -http://slubne-inspiracje.blog.pl
      Moje ślubne ABC
      http://global.theknot.com/tickers/tt90421.aspx
    • Sukienka ładna i w moim stylu smile Ale wydaje mi się, że ogólnie welon do niej nie pasuje. Sama mam suknie w greckim stylu i nie zakładam welonu. Przemyśl to jeszcze bo mi sie wydaje ze welon robi za dużo zamieszania przy tak delikatnej i skormnej sukni.
    • dziewushka napisała:

> co do welonu to myślałam, że fajnie właśnie będzie wyglądał taki długi, koleżan
      > kom i "teściówce" się raczej podobało, chyba, że macie jakieś inne fajne pomysł
      > y? Mi się wydaję, że z tym welonem, ta suknia jest taka bardziej "strojna" tongue_out

wszystko kwestia gustu oczywiscie, Zia widzi w tym nimfe wyłaniającą się z piany, ja widzę kobite w wacie cukrowejwink

ja jestem zdania ze welon mozna sobie w ogole darowac, mozna wpiac w luzne upiecie kwiat etc i tez bedzie strojnie, a bardziej nowoczesnie i lzej

co do fryzury to dobry luzny kok, ale odmiany warkocza moga nie wyjsc dobrze-, żeby Maryna się z Ciebie nie zrobiła z warkoczem. Ale to trzeba sprawdzic na własnych włosach

co do dekoltu, dla mnie dobry. Jesli Ci piersi nie wyskakują to zostawsmile

> Jeśli chodzi o buty to mnie trochę zmartwiłyście, bo ja nie lubię dużych szpile
      > k, myślałam o czymś do 6 cm góra!!

a narzeczony niski czy wysoki? dla mnie taki obcas za niski, ale ja mialam 10cm + 2 koturenkasmile

ale same w sobie buty nie porywają

> b) kwiaty

musisz wybrac kolor przewodniwink- czyli czy w fioleto rozach, czy czerwienie, moze jakies jasne

ja bym poszła w fioleto roze, bo to ladny w dzieczny zestaw

> c) co z tym welonem? zostawić?

nie

• 4 raz odpowiadam już sama sobie, bo co chwilę mam jakąś nową 'ideę' big_grin
      a jakby taki welon, wpiąć mi pod warkoczyk?
      http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/eg/qe/vb4o/Vka6yMzjtiOLcRfxcX.jpg

a fryzurka taka mi się podoba:
      http://ikf.styl.fm/img22679.fryzury-slubne.57022.jpg
      ciekawe jak wygląda z przodu? choć na początku myślałam, żeby tak plecionka była z boku ;>
    • wg mnie ta suknia to model wybitnie ciazowy, pasek idzie w gore i tworzy sie przestrzen, ktory powinien wypelnic ciazowy brzuch.
      juz kupilas te kiecke?
      mnie sie na pierwszy rzut oka podoba, sama o podobnej myslalam, ale ciesze sie jednka, ze zrezygnowalam. Jestes bardzo szczupla dziewczyna, ale widac to jedynie po ramionach. W tej sukni wygladasz poteznie. Z profilu tez zle. Wybralas model maskujacy, a nie masz czego maskowac
      • właśnie w tej sukni wyglądam smuklej, niż w takich w kształcie litery "A", które znacznie mnie poszerzają. a suknie kupiłam w normalnym salonie ślubnym. <?>
        Pierwszy raz spotykam się, że wyglądam w niej potężnie, właśnie wszyscy mówią, że bardzo ta suknia mnie wysmukla, mimo, iż jestem szczupłą osobą.
        • generalnie z tylu dobrze, z przodu calkiem ok, ale z boku (na fotce 6 i 7) sie robi taki wor na brzuchu. moze jeszcze beda poprawki i jakos uwidoczni sie talia? slabym punktem jest ten ozdobny pasek ciagnacy sie w gore, identycznie sie szyje ciazowe ubrania. To jest jak dla mnie model na ciaze lub potezna kobiete z wieeelkim biustem. a przymierzalas jakies bardziej dopasowane gory?
          • Mnie się wydawało cały czas, że sukienka jest jeszcze do poprawki, a dopiero teraz sobie uświadomiłam, że sobie to ubzdurałam i była mowa tylko o skróceniu. Mam podobne odczucia co roberta.redford, wydaje mi się, że jeśli sukienka jest w tej chwili gotowa (nie mówię o dlugości) to jest za szeroka i ogólnie powinna być bardziej dopasowana. Fakt, że ta ozdobna aplikacja pod biustem idąc do góry robi wrażenie sukienki ciążowej, przynajmniej na moje oko. Czy kupiłaś już tę sukienkę? Ewentualnie czy sama nie czujesz, że powinna inaczej leżeć? Bo jeśli Ci pasuje to ok, ale podzielam spostrzeżenia roberty.
            • a czy ja pisałam, że nie będzie poprawek?
              oczywiście, że będą, bo ta sukienka na mnie wisi big_grin babka spięła mi ją wtedy tylko agrafkami.
              Mają być podniesione ramionka o 1 cm, stanik będzie inny(i chyba nawet taki typu push up). A suknia nie jest dla biuściastych, tylko dla takich jak ja, bo sama sprzedawczyni mówiła, że jak widziała, te panie z wielkim biustem, to jej się niedobrze robiło, jak widziała jak się im to wszystko wylewa na wierzch.
              O skracaniu to nie jest jeszcze na 100% przesądzone, bo do pierwszej miary muszę zakupić już buty. A i suknię mam już kupioną. Już za płaciłam połowę zaliczki i nie będę już zmieniać zdania, choć jeszcze mogę zamienić u nich na inny model, ale po co skoro ta suknia mi się podoba?
              Wracając do poprawek to jeszcze mi mają zebrać sporo materiału w biuście, o tyle, o ile moja sylwetka się nie zmieni przez ten rok. a wszelkie odstające części biustonosza, mają mi schować pod "wstawkami"(czy jak to się tam nazywało tongue_out)
              Ja nie widzę, żeby mi tam brzuch odstawał, jak robiłam zdjęcia z profilu tren miałam przypięty, i to mogło dziwnie wyglądać, jakbym miałam spory kuferek z tyłu. na modelce to wygląda, tak:
              picasaweb.google.com/anusszka/DropBox?authkey=Gv1sRgCP-1jo2Mv6zOuwE#5509403747831578402
              ale może też nie jest dopasowana, bo te wszystkie modelki są za chude. Sama babka w pewnym salonie mówiła, że sukienki zwykle szyją w rozmiarach większości populacji młodych pań, czyli 38, a modelki mają zwykle 34 i to wszystko na nich wisi.
              co do zdjęcia tej modelki, to ja bym tej sukni tak nie skracała z przodu. A i w ten dzień babka założyła mi halkę pod spód, więc może to też dało jakiegoś niepotrzebnego dodatkowego efektu.
              I bardzo bym prosiła, żeby każdy wyrażał swoje zdanie, a nie pisanie tak i tak(mimo, że się nie zgadzasz), bo wszyscy tak myślą, to nie będziesz się wyłamywać. tongue_out
              --
              • Nie zrozumiałam do końca ostatniego zdania wink ale - piszę od początku co myślę, po prostu tak jak napisałam - ubzdurało mi się, że będą poprawki mimo, że tego nie przeczytałam, więc nie komentowałam tego wcześniej, jak leży smile A jeśli jest tak jak piszesz, to nie ma o czym mówić, suknia jest ładna tylko wymaga poprawek, które będziesz miała, więc wszystko gra smile
    • Na początku myślałam jeszcze o tym modelu
      suknia2
      ale przypomniałam sobie, że mierzyłam taką suknię i wyglądałam w niej jak "kawał baby", właśnie w tej pierwszej wyglądam smuklej.
      A tak mniej więcej prezentuje, się moja sylwetka(wprawdzie, zdjęcie sprzed roku, ale prawie nic się nie zmieniłam, na wadze, tylko 5 kg i mimo, że wszyscy się wkurzają to mam zamiar wrócić do tej wagi big_grin)
      tongue_out
      pion
      • Jeżeli jesteś tak zgrabna i smukła jak na tym zdjęciu to ta sukienka Cię poszerza. Z przodu wygląda zakładam ok, ale z boku jakbyś chowała brzuch. Ostatnio chodziłam po salonach, jak już pisałam na wątku o sukience z rękawkami - mam spory biust , wcięcie w tali ale też trochę brzuszka - do Twojej figury mi daleko w każdym razie i Panie polecały własnie takie modele dla zatuszowania. A Ty nie masz co tuszować. Jeżeli szukasz czegoś zwiewnego i romantycznego to jednak poszukałabym jeszcze, może w salonach Anny Klary. Mają trochę "greckopodobnych" sukienek i zdecydowanie na ładne, smukłe sylwetki.
        Powodzenia
        • Pójdę w piątek i jeszcze raz przymierzę, ale wcześniej prawie wszyscy pisali, że są za to sukienką, że wyglądam ok.
          i teraz gdzie tu jest prawda?
          jedynie mogę zamienić suknię w tym samym salonie na inną. Salon nazywa się Mendelssohn, jest jednym salonów należących do cymbeline.
          Nie mogę podać linka bo mi post usuną, ale napiszę wam, z których kolekcji, które są na stronce cymbeline/karolina (krakowska strona) mogę wybrać.
          -Gala 2010 -
          -EmmiMariage 2010 -
          -Herms 2010 -
          --Agora 2010 -
          -MonCheri 2010
          -Romantica 2010
          Jeżeli możecie pomóżcie. a czego ja szukam:
          zwiewnej, dziewczęcej sukni(może być właśnie coś w tym greckim stylu), nie koniecznie z dużym dekoltem. coś raczej prostego, ale ślubnego. i absolutnie nie księżniczkowatego. Pomocy!!
          Bo skoro w tej sukni, co mam, źle wyglądam to jej nie chcę.

--
          zapraszam na mój wątek:
          forum.gazeta.pl/forum/w,619,116220556,116220556,wszystko_zwiazane_ze_slubem_i_weselem_POMOCY_.html
    • http://www.cymbeline.krakow.pl/images/stories/2010/EmmiMariage/IMG_2827_anette.jpg
      http://www.cymbeline.krakow.pl/images/stories/2010/Herms/GACCIO_7597.jpg
      http://www.cymbeline.krakow.pl/images/stories/2010/Herms/GAETANA_7654.jpg
      http://www.cymbeline.krakow.pl/images/stories/2010/Herms/GAIA_6903.jpg
      http://www.cymbeline.krakow.pl/images/stories/2010/Herms/GILBERTA_6072.jpg
      http://www.cymbeline.krakow.pl/images/stories/2010/Herms/GWYNETH_6958.jpg
      http://www.cymbeline.krakow.pl/images/stories/2010/Herms/HALLIE_5939.jpg
      http://www.cymbeline.krakow.pl/images/stories/2010/Agora/10-18.jpg
      http://www.cymbeline.krakow.pl/images/stories/2009/Romantica/MalmoandMonaco.jpg
      http://www.cymbeline.krakow.pl/images/stories/2009/Romantica/HelsinkiandScarlett.jpg

http://www.cymbeline.krakow.pl/images/stories/2010/MonCheri/110208.jpg
      http://www.cymbeline.krakow.pl/images/stories/2010/MonCheri/110209.jpg

http://www.cymbeline.krakow.pl/images/stories/2010/MonCheri/G231016_A.jpg

Mogłabym wybrać, którąś z tych, bo każda z nich jest dla mnie na poziomie tej mojej, więc spokojnie mogłabym zamienić, oczywiście, jeżeli będzie dostępna w salonie. Albo ewentualnie poradźcie jak zebrać ten materiał w tali, żeby to fajnie wyglądało?
      Jak myślicie, w czym będę wyglądała najlepiej?

• Moim zdaniem, jeśli ta sukienka będzie poprawiona (bardziej dopasowana, także na brzuchu) to będziesz w niej wyglądać ok. A jeśli miałabym polecić coś dla Ciebie (biorąc pod uwagę figurę jaką masz), stawiałabym na sukienki z 2,6 lub 11 zdjęcia, raz, że są piękne i mnie osobiście podobają się bardziej, niż te w greckim stylu, dwa, że są bardziej dopasowane a w takiej sukience wg mnie będziesz wyglądać najlepiej, bo masz super figurę i możesz śmiało ją podkreślić.
        • ale jak taką suknię dopasować na brzuchu? owszem, odstaję mi ona strasznie od pleców.
          wtedy miałam spiętą agrafkami na biuście, to tego nie widać.
          ale jak zebrać tą kupę materiału na brzuchu? da się to jakoś zrobić nie zmieniając jednocześnie fasonu, w typową rybkę? ja się na tym nie znam i nie do końca wiem, co te panie mają zrobić z tą suknią, żeby ją do mnie dopasować.
          co do sukien, to najbardziej mi się podoba propozycja 11, tyle, że ja mam za szerokie ramiona raczej, więc coś trzeba by było dorobić ;p
          --
          zapraszam na mój wątek:
          • no chyba wlasnie w tym tkwi problem, ze tych fald materialu z brzucha sie raczej nie wytnie. mnie sie bardzo podoba ostatnia suknia. W ogole sprobuj poprzymierzac wszystkie z dopasowana gora i podkreslona talia, masz super figure i wg mnie bedziesz wygladac bosko.
          • Gdzie Ty masz dziewczyno szerokie ramiona?! Nie żartuj sobie smile Spokojnie możesz je nawet optycznie poszerzyć.
            Jeśli chodzi o pierwszą sukienkę, to też się nie znam na przeróbkach ale wydaje mi się, że jak ją się zbierze właśnie na plecach (i ta aplikacja z tyłu pójdzie nieco wyżej) to automatycznie dopasuje się z przodu. Obcisła nie będzie i nie ma być, ale też żeby nie pozostawiała złudzeń, że chcesz coś zatuszować.
          • Zeby nic Ci nie odstawalo i nie dodawalo kilogramow to musisz miec suknie dopasowana takze w pasie, a nie odcieta pod biustem. Z sukien przez Ciebie dodanych podoba mi sie nr 3, 6, 7 i 2 ostatnie.
            • Dwie ostatnie.
              Polecałabym krój dopasowany na górze, również w talii z taką figurą możesz sobie na to pozwolić!
              Tak Ci jeszcze dorzucę, że o ile możesz, to idź do salonu z kimś plus minus w Twoim wieku i życzliwym Ci oczywiście (siostra, przyjaciółka ale taka która albo sama już jest mężatką albo zaręczona itd). Mamy (Twoja czy N) mają inne spojrzenie na wiele spraw.
              • Dziewczynki, już postanowione, zanim zaczęłam się użalać, że beznadziejnie wyglądam na tych fotkach, to nie pomyślałam, że jeszcze będą mi ją poprawiać.
                Przypominam jak wygląda modelka:
                http://lh6.ggpht.com/_VVhDuSpNt7w/THVVhMG0_yI/AAAAAAAABYY/UmQRCZfDZiY/916.jpg

wg mnie na modelce wygląda super, tylko ja bym tak jej nie skracała(ale może ta modelka była za wysoka tongue_out)
                Tak jak mówiłam, materiał się zbierze na plecach to raz, ramiączka pójdę co najmniej 1 cm do góry(i już to zmieni trochę ten dekolt), spróbuję wynegocjować 2 cm, bo wcale ta suknia mnie nie upina, jest za luźna!
                Biustonosz też dużo zmieni, w sklepach nie brakuje przecież push up! Jeśli ktoś mówi, że ta suknia jest dla osób z wielkim biustem to się z nim nie zgodzę. Wg(wiem nie zaczyna się zdania od wg big_grin) mnie będzie wręcz "wyskakiwał" z tego dekoltu. A przy moim rozmiarze wszystko zakrywa. A push up, tylko po to, żeby coś więcej było w tych miseczkach big_grin
      • Z tych to 5 i ostatnia, ale ta Twoja też mi się podoba. Lepiej bez welonu. Buty takie, w których się dobrze czujesz, 6 cm spokojnie ok. Może być jakiś kolor. Fryzura nadal obstaję przy tej greckiej wpisz w google fryzura . Uszy zakryć kosmykami które można sobie powyciągać tongue_out albo zawinąć jakoś tak http://img199.imageshack.us/img199/4420/pulledbackhair33210mm.jpg
        żeby zakryć uszy i upiąć.

--
        I'm so happy cause today...albo i nie ale co tam smile
        bykom-stop.avx.pl/
    • właśnie szykuję się na wesele znajomych i spodobały mi się takie o o buty z sieci "zebra":
      http://lh6.ggpht.com/_VVhDuSpNt7w/TI3cuPmEQtI/AAAAAAAABis/IZ3MeVQg5_A/s640/2010_0913wszystko0004.JPG
      z początku myślałam, że takie buty muszą być strasznie nie wygodne!!! ale gdy przymierzyłam, zmieniłam zdanie i tak pomyślała, że może podobny fason będzie pasował do mojej sukni? tongue_out
      w pewnym sklepie znalazłam takie coś:
      http://www.e-rylko.com/pub/produkty/122/1193_med.jpg
      tyle, że fajnie by było gdyby but, jeszcze był zapinany na kostce chyba ?
      a swoją drogą, nie wiecie jaka sukienka będzie pasować do tych czarnych butów?
      widziałam, takie fajne, zwiewne w monnari(na stronce takich nie ma!!!!), tylko , że kolory były kiczowate sad

http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011091001101130.png
      zapraszam na mój wątek:
    • wracając do sukni big_grin
      Miałyście rację, bez welonu jest ładniej tongue_out i nie zamienię tej sukni na żadną inną!!! mierzyłam różne i teraz wiem na 100%, że dobrze wybrałam smile
      Dziękuję za radę smile jak patrzę na dzisiejsze fotki, to wydaję mi się, że to już zupełnie inna suknia(bez tego ciężkiego welonu)
      --
      http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011091001101130.png
      zapraszam na mój wątek:

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.