Zaproszenia Letterpress w Polsce Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Na blogach zauroczyły mnie zaproszenia w technice Letterpress... Z moich poszukiwań wynika, że nie jest to aż tak strasznie droga impreza... i dostępna w Polsce smile
    Znalazłam firmy Yho Typo, Lettera Magica, Letter Art i czekam na odpowiedzi w sprawie wyceny smile Dzielę się nazwami firm, resztę znajdziecie w googlach smile YAY!
    • Ja też byłam zainteresowana takimi zaproszeniami, od yho typo dostałam taką wiadomość:
      "zaproszenia w formacie około A6, dwa kolory (tłoczenie bez farby też jest liczone jako "kolor", chodzi bardziej o ilość przejść przez maszynę), karton, nakład 100 sztuk to koszt około 11 zł, 200 sztuk to koszt około 6 zł brutto, cena zależy jeszcze od projektu, od jego trudności"

Natomiast pozostałe firmy mi nie odpisały więc jeśli dostaniesz od nich odpowiedz to prosze podziel cie cenami tutaj na forum bo nie korzystam z maila gazetowego.
      • Znalazłam jeszcze na Allegro taki cennik firmy LetterArt.
        Cena 1 zaproszenia: 2,95 zł
        Podana w aukcji cena dotyczy druku jednej sztuki bez kosztu przygotowania. Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć jednorazową opłatę za przygotowanie do druku (skład, negatywy do naświetleń, matryce drukarskie na każdy z zastosowanych kolorów) która wynosi bez względu na zamawianą ilość :
        1. Przy druku w jednym kolorze - 130 zł
        2. Przy druku w dwóch kolorach - 210 zł
        3. Przy druku w trzech kolorach - 290 zł
      • amirya napisała:

> Natomiast pozostałe firmy mi nie odpisały więc jeśli dostaniesz od nich odpowie
        > dz to prosze podziel cie cenami tutaj na forum bo nie korzystam z maila gazetow
        > ego.

Nie przypominam sobie abyśmy komuś nie odpowiedzieli. Do kontaktów z klientami przykładamy bardzo dużo uwagi. Poniżej podane ceny naszej oferty z allegro są co prawda cenami promocyjnymi , ale sa aktualne. Druk 2 kolorowy w nakladzie 200 sztuk to 210 zl + 2.95 za szt czyli pojedyńcza sztuka w tym nakładzie i w tej specyfikacji wychodzi 4.o zł, analogicznie nakład 100 sztuk to 5.05 zł / szt. Więcej info tutaj z uwagi na kasowanie reklam przez moderatora nie jest możliwe, polecam więc google i wpis LetterArt Pracownia Poligraficzna oraz poszperanie dalej.

Pzdr M.Wisniewski,
        Pracownia Poligraficzna LetterArt.eu
        • ja czekałam na odpowiedź z w/w LetterArt 3 godziny wink

---
          http://www.weddingfavors.org/wedding-countdown/countdown.php?width=300&height=96&bg=578a&date_month=05&date_day=07&date_year=2011&un=Ania i Dawid&un2=tying the knot in
          • mariolkawalczywkisielu napisała:

> ja czekałam na odpowiedź z w/w LetterArt 3 godziny wink
            >

To akurat fart smile ale w 24 godziny staramy sie odpowiedzieć . Warto też wspomnieć że nasz druk wykonywany jest tylko na papierze 100% cotton a nie papierze drzewnym lub kartonie, więc nie niszczymy lasów.
            • W jaki sposób rozwiązujecie Państwo kwestię winietek i numerów stołów?
              Da się to jakoś zrobić, czy koszty były by ogromne?
              • kati_p napisała:

> W jaki sposób rozwiązujecie Państwo kwestię winietek i numerów stołów?
                > Da się to jakoś zrobić, czy koszty były by ogromne?

Tak jak na całym świecie przy projektowaniu druku tą techniką - do wpisania, inaczej koszty faktycznie byłyby kosmiczne.

Nie robiliśmy tego jeszcze na rynek polski (tu dominuje tylko podstawowa galanteria papiernicza) ale dla naszych klientów zagranicznych zawsze jest to składana lub płaska ale wstawiana w podstawkę ozdobna kartka , mająca motyw graficzny danej kolekcji i z reguły nadruk:

M ................
                Table ...........
    • Robisz zaproszenia o treści X i Y z rodzicami mają zaszczyt zaprosic na ślub (itd), a nazwiska i imiona gości wypisujesz na kopercie smile
      Ja osobiście wolę taką opcję i zastosuję ją nawet jeśli zdecyduję się na zwykłe zaproszenia, a nie letterpress.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.