• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

poradnia rodzinna - prywatnie?

• 26.07.11, 10:18
    Słuchajcie, ogarnia mnie lekkie przerażenie, bo ślub zbliża się bardzo wielkimi krokami, a nie możemy zapisać się do poradniuncertain
    Jeszcze nie skończyłam wszystkich obdzwaniać, więc może nie powinnam aż tak panikować, ale nie mogę się nigdzie załapać. Są też takie, gdzie każą przyjść, a po przybyciu okazuje się, że pierwszy wolny termin to wrzesień. Albo październiksmile

Trochę poradnianych wątków już było, ale nie doszukałam się informacji, czy można te spotkania zaliczyć jakoś prywatnie? W prywatnych, nie przykościołowych poradniach? A jeśli tak, to gdzie ich szukać, bo google wyrzucają "poradnie rodzinne", czyli zwykłe przychodniesmile

Szukam w Wawiesmile
    Wszelkie podpowiedzi mile (bardzo!!) widzianesmile

Pauli
    --
    Na ogol wszystkiemu sie umiem oprzec - z wyjatkiem pokusy.
    Edytor zaawansowany
    • 26.07.11, 11:08
      A masz już "zaliczony" kurs przedmałżeński?? Są organizowane kury weekendowe może na takim weekendzie są też spotkania w poradni... Pierwsze co mi przyszło do głowy, a sama zacznę szukać czegoś dopiero w sierpniu.... wolę mieć wszystko wcześniej załatwione smile
      --
      http://s5.suwaczek.com/20120915310117.png
    • 26.07.11, 11:22
      Co do szukania w Wawie, to niewiele mogę poradzić... Ale jedno jest pewne: szukaj w Google pod hasłem "poradnia życia rodzinnego" (a nie "poradnia rodzinna" wink ).
      --
      Wrześniowy ślub
      • 26.07.11, 11:30
        Wrześniowa, dzięki! To może znacznie ułatwić sprawę.

Tak, nauki mamy zaliczone,ale "rodzinną" część prowadziła kobitka z Kutna, tak normalnie tu nie pracuje, więc nie mam jej jak upolować. Do Kutna nie pojadęwink)

Pauli
        --
        Na ogol wszystkiemu sie umiem oprzec - z wyjatkiem pokusy.
        • 26.07.11, 13:17
          Obilo mi sie o uszy, ze w poradni na Wiejskiej nie ma wiekszych problemow z zapisami. Na pewno jest uznawana.
    • 26.07.11, 19:08
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • 26.07.11, 21:45

u mnie 2 wspólne wizyty w poradni można było zastąpić kursem NPR lub warsztatami komunikacji małżeńskiej, zaraz po których można odbyć rozmowę w ramach wizyty w poradni i wszystko z głowy. smile
        • 26.07.11, 23:58

-- Wydaje mi się, że jest wymagane by przy odbyciu nauk przedmałżeńskich była to poradnia przykościelna.
          <a href="HTTP://www.archivion.pl">Archiwistyka to moja Pasja</a>
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.