Dodaj do ulubionych

Motylkowy ślub Zia86 - pełna relacja i zdjęcia. :)

30.08.11, 18:41
Mam nadzieje tym razem już bez offtopów zakładam pamiątkowy wątek z relacją. smile Chciałabym żeby wszystko było w jednym miejscu. smile Tylko proszę, zaklinam i apeluje do Was żebyśmy nie robiły offtopów tutaj. wink

Bez zbędnego przedłużania, zapraszam w podróż do naszego motylkowego świata. smile

PS Zdjęcia przerzuciłam przez fotoforum, bo inaczej je obcinało. Niestety przez to zmniejszenie jakość jest gorsza. To nie są jeszcze wszystkie zdjęcia, jak dostaniemy płytkę to wtedy uzupełnię. smile
--
Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
Edytor zaawansowany
 • zia86 30.08.11, 18:42
  Uciekłam do fryzjera i zaczął się festiwal telefonów. wink Moim motywem przewodnim na filmie i zdjęciach będzie telefon. wink Fryzura wychodziła genialnie! Zrobiliśmy coś podobnego do fryzurki z panieńskiego. O dziwo, stresu zero, byłam bardzo spokojna. Od fryzjera odebrał mnie tata, który już zdążył przyjechać i zawieźć moją mamę do fryzjera. Wróciliśmy się na makijaż, po drodze spotkałam rodziców Mikołaja, którzy już prawie gotowi odpoczywali po podróży w ogródku a zaraz za rogiem w innym ogródku odpoczywała moja mama, która właśnie przed chwilą opuściła fryzjera. Wyglądała świetnie. W ogóle nasi rodzice prezentowali się bardzo dobrze.

  Poszłam się malować, mieliśmy niestety małe opóźnienie. Zaczęłam się odrobinę denerwować, bo wszyscy już byli gotowi i czekali na mnie w hotelu. Na miejscu poczęstowano mnie szampanem, więc trochę się rozluźniłam, oprócz tego bardzo miła pani makijażystka cały czas ze mną rozmawiała. Makijaż wyszedł świetnie, tak jak na próbie a może nawet lepiej.

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/eZD5kbyRvS1zTyWbTB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/SD3dbIkaEHErawbc6B.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/7HsKo5fb4PICHATklB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/TSywpNrNOG3QJ7x5JB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/rWwLaun7Od62qCmDUB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/gSjNk3amphPsbwd5DX.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/eq5cNKy5aAF7t87vbX.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/OzhQGbzbwQiuthNcyB.jpg
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • zia86 30.08.11, 18:43
  Wróciłam do hotelu, moje druhny były już gotowe i zaczęło się wariactwo. wink To był chyba najbardziej stresujący moment, choć wszyscy pomagali mi jak umieli najlepiej. Akcja pt. ubieramy Pannę Młodą. Ja już prawie jestem ubrana ale nie ma kolczyków! Zostały u chłopaków, dobra moje druhny poszły ich szukać, wróciły są(i druhny i kolczyki!), zakładamy je.
  Zaraz przyszła moja mama mi pomóc, jeszcze buty, zdobyta podwiązka i jestem gotowa. Słyszę jakieś zamieszanie pod drzwiami, to chłopcy mają problem z kwiatami, dziewczyny poszły im wpinać butonierki. Ok, nareszcie wszyscy gotowi. Dziewczyny podchodzą do mnie, mówią trzy głębokie wdechy, to twój dzień, wyglądasz obłędnie, wychodzimy. smile

  Zjeżdżamy na 1 piętro na szczyt schodów, winda się otwiera, dziewczyny zasłaniają mnie szczelnym kordonem. wink Na dole czekają już wszyscy goście, najpierw schodzą nasi rodzice, teraz drużbowie i Pan Młody, słyszę, że na dole coraz większe poruszenie, chyba się podoba. smile Ok, chłopcy zeszli, teraz druhny, każda podchodzi do „swojego” drużby a ten wręcza jej bukiet. Ok, trzy głębokie wdechy i schodzę, na schodach świeczki, oby tylko nie podpalić sukienki. wink Zakręcam i widzę jest moje kochanie! Wygląda cudnie, ach na nowo się w nim zakochałam. Widzę też naszych uśmiechniętych rodziców, naszych przyjaciół, cały orszak również wygląda niesamowicie. Wszyscy się do mnie uśmiechają i klaszczą. Niesamowite uczucie. Podchodzę do swojego jeszcze narzeczonego, na chwile czas się zatrzymuje, jesteśmy tylko we dwoje pewni tego co za chwile ma się stać, widzę miłość w jego oczach. Mówi, że wyglądam olśniewająco, odpowiadam, że on wygląda niesamowicie przystojnie i dostojnie. Ok, ruszamy. Autokary przez remont galerii nie mogły wjechać na plac, orszak prowadzi gości trochę dalej, my z rodzicami wsiadamy do cadillaców. Telefon od pań konsultantek, w Tomaszowicach wszystko gotowe, wygląda wszystko bajecznie, my prosimy o przygotowanie trochę wody jak przyjedziemy. Ruszamy orszakiem weselnym na miejsce ceremonii. smile

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/CtQPavn85MjTHk1wpB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/Od59auUgVdoO9jpUEB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/7Tqi3uqEHE7y88LMnB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/1aapDdzoCSVnBbnzuB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/i3okpny8tw8amtZ9PB.jpg


  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • audrey_horne 31.08.11, 04:33
  Zia, ale zdajesz sobie sprawę, że butonierki nie nosi się w KIESZENI?!
 • zia86 31.08.11, 04:52
  Zdaje sobie sprawę, ale ja tych butonierek nie dawałam. wink To akurat był moment totalnego zamieszania, bo chłopcy się zestresowali i zapomnieli co ja im wczoraj mówiłam, poza tym na raz przyniesiono mnóstwo kwiatów, a wiadomo jak mężczyźni rozróżniają kwiaty. wink Nie ma ślubów i wesel idealnych, bez wpadek. wink
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • stworzenje 31.08.11, 09:57
  a stylystky nie dały temu rady? Haha wybacz, ale jak zamawia się taką osobę to ona powinna tego dopilnować :-]. Ehh przerost formy nad treścią.


  --
  w reportażu, jak w życiu - nie ma powtórzeń.
 • izu21 31.08.11, 11:49
  Od tego miałaś przecież stylistki, koordynatorki, wielki orszak i innych ludzi do pomocy. Nie mieści mi się w głowie, że, mając stylistkę na ślubie, mąż ma kwiatek w kieszonce.... I rzeczywiście nie oczekiwałabym, że on o tym będzie pamiętał.
 • violetlake 31.08.11, 13:25
  Takie rzeczy to akurat najbardziej podstawowa wiedza. Garnitur szyty na miarę,miesiące przygotowań, co więcej stylistka (!), by wszystko było elegancja francja zapięte na ostatni guzik, a tu taki ''kwiatek u kożucha". Prawda jest taka, że wstyd i porażka, że nikt tego nie wiedział ani nie zauważył i nie ma się co tłumaczyć.
  --
  No doubt exists that all women are crazy; it's only a question of degree
 • slupikk 02.10.11, 16:09
  butonierka to NIE JEST ta kieszonka, o której piszesz, tylko dziurka nieco wyżej.
  zanim coś napiszesz sprawdź w googlach znacznie słowa button.
 • audrey_horne 02.10.11, 20:59
  No ale przecież właśnie o tym pisałam: że kwiatek jest w kieszonce, a powinien być gdzie indziej.
 • zia86 30.08.11, 18:44
  Przyjechaliśmy na miejsce i czekaliśmy aż wszyscy goście usiądą. W międzyczasie zrobiliśmy milion zdjęć w samochodzie. wink Już widziałam, że altanka wyglądała przecudnie! Normalnie jak ze snu. Była magiczna i motylkowa.

  Całość robiła naprawdę wrażenie jak z jakiegoś bajkowego snu. A w ogóle to zapomniałam napisać o bukietach, mój był śliczny, biało niebieski z białą wstążką, nie za duży, bardzo pasował do całości. Bukiety dziewczyn były również świetne i mega oryginalne. Ciężko je nawet opisać, w rożkach, które były obite białą koronką i białymi motylami było dużo białych kwiatów, z kilkoma kwiatami różowymi, na dole rożka był taki mały kryształek a całość była na białej wstążce. smile Wyglądały super i świetnie uzupełniały niebieskie suknie dziewczyn. Mój narzeczony miał butonierkę z niebieskiej koronki, do tego kwiat i białego motylka. Niestety nie zarejestrowałam jakie butonierki mieli drużbowie ale prawdopodobnie szaro – różowe.
  Wracajmy do opisu wydarzeń. Poczekaliśmy aż wszyscy goście usiądą, dostaliśmy znak od konsultantek, że wszystko gotowe, kwartet w gotowości i możemy ruszać. smile

  Wyszłam z bijącym sercem, chyba troszkę złapał mnie stres. Oto nadeszła ta chwila, zaraz będę przysięgać swojemu ukochanemu dozgonną miłość i oddanie. Byłam również ciekawa jego przysięgi. Zaczęła grać muzyka a mnie pierwsze wzruszenie chwyciło za gardło. Na krzesłach siedzą wszystkie najbliższe nam osoby, które mogły z nami być w tym dniu. Uśmiechają się i są tutaj dla nas, żeby razem z nami świętować i przeżywać tę niesamowitą chwilę. Orszak powoli przechodził alejką, ustawiał się na górze altanki. Muzyka płynęła ze skrzypiec, wprowadzając piękną i podniosłą atmosferę. Słońce świeciło dla nas pięknie. Druhny i drużbowie się ustawili, teraz kolej na mojego jeszcze narzeczonego. Najpierw szedł chłopczyk dzielnie niosąc nasze obrączki na poduszeczce. Teraz kolej mojego narzeczonego, oto idzie, moje kochanie, mój największy skarb, mój przyszły mąż. Serce mi rosło jak na niego patrzyłam, emocje po prostu nie do opisania. Zmieniła się muzyka i teraz ja. Przede mną mała księżniczka sypię kwiaty. Ok, ruszam. Z ojcem pod rękę, spokojnie. Widzę jak mój tata jest dumny i przejęty, zaraz będzie oddawać swoją małą córeczkę, mnie znowu wzruszenie ściska gardło. Dochodzimy do schodów, aj musimy zwolnić, sukienka i schody nie chcą współpracować. wink Tata całuje mnie w policzek, powiedział coś do narzeczonego(nie usłyszałam co), odwraca się o oto stoimy przed sobą, ja i mój narzeczony. Zaczyna się ceremonia.

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/b4jZqhmiod7BAKvENB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/bvf1NdSqQ6Hnzf9DbB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/JDgf4yDGlCRqagcrAB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/JarbkoyTyZnaI2YY6B.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/aoivQA5BqnUjD9ghvB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/qS2K765QoESn0eVLkB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/rhF95q9PjNBP6GJBdB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/VSWClkwVcLilcRyFnB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/LTZJaRmd8tzYeP0b5B.jpg
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • violetlake 31.08.11, 13:29
  Czy mi się wydaje, czy połowa krzeseł jest pusta?

  Poza tym bardzo ładnie. Widzę że mieliście dodatkową widownie na balkoniku
  --
  No doubt exists that all women are crazy; it's only a question of degree
 • zia86 31.08.11, 13:32
  Jeden rząd był pusty, niektórzy przesiedli się pod drzewko, z cieniem, dlatego taki efekt. smile
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • mallina 31.08.11, 17:11
  to przy dywanie takie zwisajace, to jest co? cos co zastepuje te galzki kwitnacej wisni?
 • mallina 31.08.11, 17:13
  a nie, to chyba znow tak smiesznie zdjecie zrobione, przy dywnie to chyba w jakichs rozkach kwiatki sa, a to zwisajace to drzewo w kadr wlazlo.
 • aneta-skarpeta 31.08.11, 18:11
  ja pierdziu

  szczyt nieprofesjonalizmu, drzewo smialo wejsc w kadr, dziw bierze ze fotograf nie uznal, ze drzewo nalezaloby odgiąć, slonce zaslonic, albo zrobic zdjecie pod slonce----no co prawda drzewo by nie weszlo w kadr, no ale moznaby sie przyczepic, ze slonce przeswietla wszystko

  jestem pelna podziwu dla Waszej ( co poniektorych) upierdliwosci

  jaki trzeba miec charakter?
  ja od razu zauwazylam ze to drzewa i galązki, ale ja nie doszukujesie w kazdym zdjeciu zii nieprawidlowosciwink

  btw kwiat wisni mial byc w chillout roomie, a nie przy dywanietongue_out


  --
  -*-
  Korek
  www.youtube.com/watch?v=P6JJUwUEc20&NR=1
 • mallina 31.08.11, 20:05
  dziekuje, nie ma potrzeby zastanawiac sie nad moim charakteremwink
  mylisz upierdliwosc z dociekliwoscia.
  jak ktos juz w tym watku zauwazyl zdjecia sa dosc specyficzne. Zia napisala ze jej sie to podoba, i git. Innym nie musi, prawda?
  Ja jestem w tej grupie ktorej zdjecia nie przypadly do gustu - nieostre, rozmazane, uciete tu i owdzie, krzywe itd.
  na tym zdjeciu o ktore pytalam tak galezie drzewa sie nalozyly na te boczne ozodoby, ze mi sie skojarzylo z tymi nieszczesnymi galazkami wisniowego drzewka, moze byc takie wyjasnienie pani Aneto?
 • aneta-skarpeta 31.08.11, 20:15
  jakbys byla dociekliwa, to bys po prostu 2 sekundy dluzej patrzyla na zdjecie

  a tak wyszło, ze jestes upierdliwa

  ps.mówmy sobie po imieniutongue_out
  --
  -*-
  Korek
  www.youtube.com/watch?v=P6JJUwUEc20&NR=1
 • zia86 31.08.11, 20:17
  Wiadomo, że zapytać można. Co do gałązek, to będą na zdjęciach z lounge. smile Mam nadzieje, że jutro już zdjęcia dojdą(ile może iść priorytet z Krakowa do Wawy?).
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • angazetka 31.08.11, 20:44
  Chyba nie doceniasz Poczty Polskiej big_grin Kiedyś mi na trasie o połowę krótszej szedł trzy tygodnie.
  --
  "Żeby on [Tusk] był takim dobrym premierem, jak jest fajnym facetem, to nie miałabym tych problemów przed przyszłymi wyborami, co mam." - Asia_i_p
 • zia86 31.08.11, 20:48
  No ale to priorytet jest, więc powinien być na następny dzień. smile
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • zia86 31.08.11, 17:13
  Nie wiem do końca o co Ci chodzi, ale jeśli o to zdjęcie, gdzie jest sama altanka pokazana to jest to po prostu drzewa, w gratisie były, rosły na trawniku. wink
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • slupikk 02.10.11, 16:13
  czerpaliście inspiracje z amerykańskich filmów? podobną scenę widziałem w filmie Coenów "Intolerable Cruelty"...
 • zia86 30.08.11, 18:45
  Pan celebrant wita wszystkich zgromadzonych, mówi również o tych, którzy mogą być z nami tylko duchem. My prawie cały czas trzymamy się za ręce i patrzymy sobie głęboko w oczy.

  Nadeszła pora na przemowy naszych świadków. Zaczyna moja główna druhna, mówi pięknie, o miłości, o nas, o naszych różnych szaleństwach, my śmiejemy się i prawie płaczemy na zmianę. Kończy pięknym cytatem. Teraz nasz główny drużba, zaczyna od historii poznania się z Miko, jest śmiechowo. smile Cała mowa jest utrzymana w lekkim ale bardzo miłym klimacie, kończy cytatem Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej, życzeniami szczęścia i zapewnieniem, że przyjaciele zawsze będą z nami. My jesteśmy bardzo poruszeni, czujemy mnóstwo pozytywnych emocji i wsparcia od naszych świadków, orszaku i wszystkich gości.

  Następnie słuchamy pięknej przemowy o małżeństwie. Teraz ojciec Mikołaja chce powiedzieć kilka słów. Jest bardzo przejęty, czyta piękny wiersz i składa nam życzenia. Nam robi się bardzo miło, bijemy brawo.

  I oto nadeszła ta chwila, przechodzimy do przysięgi. Kwartet zaczyna grać Bacha, wszystko zaczyna wirować, czas staje w miejscu, jesteśmy tylko my, dwa serca, dwie dusze, które zaraz mają połączyć się w jedno i wypowiedzieć najważniejsze słowa w swoim życiu.

  Najpierw Miko, czyta przepiękną przysięgę, mnie przy każdym słowie, staje serce, ach tak bardzo go kocham! Przysięga mi miłość, wsparcie, mówi o realizacji marzeń tych wspólnych jak i osobnych, o założeniu tętniącego życiem szczęśliwego domu, o wychowaniu dzieci w duchu tolerancji i miłości.

  Teraz ja, przysięgam mu miłość, wierność, wsparcie, akceptacje jego wszystkich małych i dużych szaleństw. Mówię o stworzeniu szczęśliwej rodziny, powtarzam fragment o dzieciach.
  Stoimy zapatrzeni i szczęśliwi, trzymając się za ręce, miłość i szczęście przepływa między nami.
  Obrączki, chłopczyk podaje je nam, odwiązujemy je i wkładamy.

  Paulo Katarzyno, przyjmij tę obrączkę jako symbol mojej miłości i znak, że biorę Ciebie za żonę.

  Mikołaju, przyjmij tę obrączkę jako symbol mojej miłości i znak, że biorę Ciebie za męża.

  Oto stajemy się mężem i żoną. Symbole naszej miłości lśnią na naszych palcach, jesteśmy niesamowicie szczęśliwi. smile
  Słyszymy możesz pocałować Pannę Młodą. Nareszcie! Nasz pierwszy małżeński pocałunek. Goście biją brawo, cudowne uczucie! W oddali brzmi Nothing else matter. Podpisujemy akt małżeński ze świadkami. Pan celebrant żegna wszystkich gości, nasz orszak zaczyna schodzić. Świadkowie biorą piękne kosze z rożkami i rozdają je gościom, sami stają za krzesełkami tworząc szpaler.

  Chwytamy się za ręce, rozbrzmiewa marsz Mendelsona i idziemy, wszyscy obsypują nas kwiatami na nową drogę życia, my się śmiejemy, jesteśmy spełnieni i szczęśliwi. Teraz czas na zabawę!

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/MaSJlphq2DK8bMSNaB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/27wHxmpbzOOsgmKKUB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/CzDzsEhQ82fhhwPSVB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/baq7vvKBxg8lv37D5B.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/0cIog9o6NgtcS1kZpB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/LTZJaRmd8tzYeP0b5B.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/PfH1y0VGyKEHFmz9bX.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/h4mP8Cg7TzZUA1EBYB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/D5GAKd53Y16abPaQSX.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/HBgIpqa5txEDkIHhBB.jpg
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • stworzenje 30.08.11, 18:54
  ehh te oczy tak z etapu malowania powinny zostać. Po huk rypnięta ta krecha czarna dookoła uncertain. Zdecydowanie lepiej by było, na tej fotce z makijaż¨widać, że ładniej było nim zostało skończone. Fryzura zdecydowanie na nie. Taki lok sterczy ala Chopin. Sztucznie bardzo.
  Sukienka na tak,aczkolwiek zdecydowanie za długa. No i jednak nie dla Twojej figury w sensie: za bardzo Ci wystają obojczyki, kręgosłup. Po prostu za szczupła jesteś. Korzystniej by się prezentowała jakaś nieco zakryta góra z jakiegoś lekkiego materiału. Cóż tak mam,że jednak po to dobieram strój aby uwydatnić co fajne,a zakryć co mniej fajne. I to się zwykle słyszy od dobrych krawcowych.

  --
  w reportażu, jak w życiu - nie ma powtórzeń.
 • aureolkaa 30.08.11, 18:55
  Widziałam już pełną relację na blogu. Piękny dzień był, piękni Wy, piękne dekoracje, kolory. To był Wasz dzień, widać bijące szczęście i miłość. Pozdrawiam ciepło.

  Ta, co też już "po"smile
 • izu21 30.08.11, 18:53
  ładne zdjęcia. Chociaż i tak trochę ich mało smile
 • zia86 30.08.11, 18:55
  Na razie jest tylko 92 z 300, tyle ile było na blogu. smile Ale właśnie dzisiaj wysłano też do nas płytkę z pełnym materiałem więc potem uzupełnię. smile
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • zia86 30.08.11, 18:54
  Przyjechaliśmy do hotelu, zaraz za nami przyjechał autokar i musieliśmy się schować przed gośćmi, bo chcieliśmy jeszcze uciec na krótkie błogosławieństwo do apartamentu rodziców. Po błogosławieństwie zeszliśmy na dół na salę, a tam goście byli już częstowani przekąskami i drinkiem powitalnym. Sala wyglądała tak, że zapierała dech w piersiach. smile Po prostu nie da się nawet tego rozdzielić na szczegóły, wszystko tak idealnie ze sobą współgrało, że robiło piorunujące wrażenie. Było po prostu BAJKOWO!

  Rodzice powitali nas chlebem i solą, potem wypiliśmy szampana(nie dałam rady na raz i musiałam na kilka wink), rzuciliśmy kieliszkami za siebie i rozbiły się! smile

  Następnie przyszedł czas na życzenia, goście ustawili się w kolejce, my poprosiliśmy świadków o pomoc w odbieraniu prezentów. Tylu miłych słów i komplementów jeszcze w życiu nie słyszałam! Życzenia były bardzo miłe i widać było, że płynęły prosto z serca. Dostaliśmy wiele pięknych kartek z życzeniami(wszystkie czytaliśmy rano w niedziele) pojawił się też prezent, bardzo trafiony, zestaw kawowy z grafiką „Pocałunku” Klimta. Następnym bardzo fajnym prezentem był obraz, malowany chyba pastelami, wzorowany na jednym ze zdjęć z naszej sesji narzeczeńskiej, bardzo fajna pamiątka. smile Oprócz pięknych bukietów kwiatów, dostaliśmy również kilka win oraz książkę. Po przyjęciu wszystkich życzeń nie pozostało nic innego jak otworzyć salę bankietową.

  Drzwi się otwarły i normalnie jakbyśmy przeszli przez portal do innego świata. To co było stworzone na sali tanecznej było bajkowe, ale klimat jaki został osiągnięty na sali bankietowej był nie do opisania. Każdy najmniejszy szczegół idealnie zagrał, przenosząc nas do krainy magii, naprawdę jak na elfickie przyjęcie.

  Słodki bufet i obok bufet herbaciano kawowy, robiły niesamowite wrażenie. Wszystko zagrało ze sobą idealnie. Słodycze wyglądały tak, że aż szkoda było ich jeść, smakowały również genialnie. Bufet herbaciano kawowy, jak z jakiejś bajki, dzbanuszki sprawdziły się idealnie. Naprawdę przeszło to moje najśmielsze marzenia.

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/W74TElsN5EZnPJoCMB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/hPkEbhxtwHZzB7s7BB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/vGxngnQmjI4hqSHs9B.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/1r5jAqH2M4Wn0yfC9B.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/28aO8xiyKjiHPZo3nB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/0KZa7FBRkbOChZzPTB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/FOfylikiArpU6qduKB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/xtsiu1ajuL0ZCTmqQB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/PGvbUohYRndauzv2QB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/deidBS3ZEHbws5ajyB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/xb8PbmlTTuUeEfOhHB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/cj0BVeob7tUa4saJMB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/K9QR2qju5YEFUTaJBB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/nytg4GGqdH29IPLHBB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/p8F0bYzhOqHEjxghdB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/bJMJUTUTwb16Vxg99B.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/dh8L6PdSaOaZrE3d9X.jpg


  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • zia86 30.08.11, 19:00
  Przy dźwiękach harfy, która dodawała bajkowego i trochę wręcz nierealnego klimatu usiedliśmy do obiadu. Ze strun sączyła się lekka, trochę elfia melodia a my delektowaliśmy się przystawką. Jedzenie było przepyszne a obsługa bardzo szybka.
  Również strona wizualna potraw była bardzo dobra. Do obiadu podano wino(bardzo dobre), jednak niektórzy goście już skorzystali z baru i zamówili pierwsze drinki. Widziałam wszystkich gości przed nami, oto zebraliśmy się żeby świętować naszą miłość i małżeństwo. Jak to dobrze mieć tylu bliskich wokół siebie. My byliśmy jeszcze w lekkim szoku, że oto właśnie staliśmy się małżeństwem, potrzebowaliśmy chwili żeby to do nas dotarło. Oto spełniło się nasze marzenie, jesteśmy razem, wzięliśmy ślub wśród najbliższych, czujemy się bezpiecznie, kochamy się i wiemy, że wszystko będzie dobrze. Niesamowite. smile

  Po zupie rozeszliśmy się trochę po sali podziwiać wszystko. Aha, trzeba wspomnieć jeszcze, że trufle, które goście dostali w podziękowaniu, również cieszyły się wielkim powodzeniem. Niektórzy z gości podchodzili do nas i gratulowali nam takiego zgrania szczegółów i to nieprawda, że ludzie nie zwracają uwagi na szczegóły, my usłyszeliśmy dużo pozytywnych uwag od gości, że wszystko tak idealnie do siebie pasuje, że mamy nawet monogram na serwetce, że poligrafia i dekoracja jest przepiękna itd.

  Powiedzieliśmy kilka słów do gości, oficjalnie powitaliśmy ich na tej miłej uroczystości, podziękowaliśmy za przybycie i taki pozytywny odzew. Następnie podano danie główne. Naprawdę małe porcje na weselach w hotelu to mit, danie było bardzo duże.

  Po daniu głównym, obsługa przyniosła napełnione kieliszki do pierwszego toastu. Wzniósł go nasz główny drużba, było nam bardzo miło. smile Wszedł deser, pyszności! Lody miętowe i suflet czekoladowy to idealne połączenie.

  W międzyczasie druhny próbowały podpiąć jakoś moją suknie, niestety falbany nie są dobre do układów tanecznych. wink Miałyśmy z tym małą zabawę. wink Podpięły mi i zawiązały wstążką(szafirową) tren.

  Konferansjer zaprosił wszystkich gości na pierwszy taniec. Tutaj napiszę, że taki konferansjer to naprawdę fajne rozwiązanie, mówił dowcipnie, prowadził całą imprezę ale w bardzo elegancki sposób, zapraszał gości, zapowiadał dedykacje i ogólnie cały czas podtrzymywał zabawową atmosferę, nawet jak my byliśmy zajęci innymi obowiązkami. Sprawdził się idealnie. smile

  Pierwszy taniec, no cóż nawet na tak długo zaplanowanym weselu musi coś nie wyjść. wink Ciężko mi prawdę mówiąc ocenić cokolwiek, bo moim zdaniem było strasznie, ale gościom się podobało, dużo nas odymili więc może nie było widać. wink Układ mieliśmy opanowany perfekcyjnie i może tylko dlatego do końca nie położyliśmy całości, ale źle mi się tańczyło taki układ w tej sukni, nie była źle dopasowana czy za długa, po prostu nie można w niej chyba tańczyć walca, bo w innych szaleństwach na parkiecie nie przeszkadzała. W każdym razie wyszło jak wyszło, my stwierdziliśmy, ze się nie przejmujemy i od połowy to już się śmialiśmy ze wszystkiego, parę figur wyszło parę nie, staraliśmy się jak umieliśmy najlepiej. Mimo tego bawiliśmy się świetnie, bo to w końcu nasz pierwszy taniec był, w dodatku do pięknej piosenki, mimo wpadek było bardzo romantycznie. smile

  Po pierwszym tańcu zaprosiliśmy gości do zabawy a dj zaczął z mocnym przytupem rockowym. smile Tutaj poczułam się jak w domu i razem z gośćmi bawiliśmy się w około rockowych klimatach do rana.

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/ekw0Ciynw39SOT4w8B.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/FtyCOLteAaYVyfBwwB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/HjroORDagqwKG7ei2B.jpg
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • izu21 30.08.11, 19:05
  Oglądam fotki na blogu i stwierdzam że szału nie ma - zdjęcia z dziwnej perspektywy, a to masz wykrzywioną stopę jak po złamaniu, a to podbródek godny kogoś na prawdę słusznych rozmiarów, a to fryzurę a'la chopin, jak już ktoś tu napisał, albo przedziałek wyglądający jak zakole. No, ale pewnie Wam się podobają zdjęcia, więc wszystko gra. Ja się czepiam, bo już tak mam. Zdjecia powinny być perfekcyjne, szczególnie ze ślubu.
 • izu21 30.08.11, 19:07
  A zdjęcie pleneru z altanką jest po prostu ordynarnie krzywe
 • slupikk 02.10.11, 15:58
  facet na zdjęciu poniżej pije piwsko wprost z butelki... sad
 • zia86 30.08.11, 19:07
  Jak pisałam dj grał naprawdę świetnie, było dużo rockowych kawałków ale zdarzały się też klasyki muzyki tanecznej. Było trochę „zabaw” tanecznych ale nic nachalnego, goście i my bawiliśmy się świetnie. smile Ogólnie prawie zawsze parkiet był pełen. Największy komplement usłyszeliśmy od jednej koleżanki, kiedy przytańczyła do mnie i powiedziała, „o ja jak super, zrobiliście tutaj prywatnego jazzrocka”. wink Bawili się również starsi goście, rodzice Pana Młodego wymiatali na parkiecie. Moja sukienka o dziwo nie przeszkadzała w normalnym tańcu. wink Dużo tańczyliśmy(ja więcej, mąż trochę mniej), naprawdę nie ma to jak zabawa na własnym weselu. Staraliśmy się wykorzystać czas i dużo przebywać na parkiecie. Czuliśmy się naprawdę świetnie. Wszystkie stresy i emocje z nas powoli opadały i coraz bardziej się rozluźnialiśmy i po prostu cieszyliśmy się tym wyjątkowym dniem.

  Część gości poszła delektować się różnymi smakołykami. Pytaliście o bufety, otóż bufet słodki to był strzał w 10! Na początku dużo więcej jedzenie schodziło stamtąd niż z bufetu normalnego. Powiedzieliśmy gościom żeby się nie krępowali, bo słodycze będą donoszone(na bufecie nie były ustawione wszystkie). Wszystko wyglądało i smakowało rewelacyjnie. Również bufet herbaciano-kawowy cieszył się powodzeniem, na początku schodziło więcej kaw ale potem również goście zaczęli smakować herbaty. Obsługa uwijała się bardzo, jednocześnie pozostając bardzo dyskretną. smile

  My w międzyczasie krążyliśmy między stolikami i rozmawialiśmy z gośćmi. Usłyszeliśmy dużo miłych słów. I tutaj mała dygresja ludzie zauważają szczegóły, nam nawet pokazywali co do siebie pasuje i pamiętali jak wyglądało zaproszenie i inne rzeczy i że pasuje wszystko do siebie tak super. Furorę zrobiły serwetki z monogramem. smile No i oczywiście kwiaty. smile

  Około 21 otworzyliśmy lounge. Konferansjer trzymał gości w napięciu zapowiadając japońską niespodziankę. Poprosiliśmy wszystkich gości o zgromadzenie się w przejściu i otworzyliśmy wejście do następnej krainy. A wszystko wyglądało genialnie, choć zupełnie inaczej niż na głównych salach.

  Białe meble, świetne światło, na suficie białe lampiony z gałązkami kwitnącej wiśni, w oknach fiolki z egzotycznymi kwiatami(nie mam pojęcia co to było ale było śliczne), do tego kilka stojących drzewek. Na środku wieża z sushi, obok bar z panami sushimasterami. Niedaleko stała gejsza z winem śliwkowym, wyglądało to czadowo. My zaprosiliśmy gości na szampana, prezent od pana z Zena, 3 litrowy świetny szampan z roku milenium, był pyszny. Mikołaj go otworzył i rozlał część do kieliszków.

  A w rogu stał smok, wyglądał nieziemsko! Był ogromny i robił niesamowite wrażenie, obok leżały karty z osiągnięciami. Zaprosiliśmy gości do udziału w konkursie, pokrótce tłumacząc zasady.

  Konkurs przyjął się od razu i dawał gościom i nam też dużo frajdy. Nie było jakiejś nadmiernej rywalizacji, choć niektórzy bardzo przyłożyli się do wykonywania zadań. Jednym z najciekawszych zadań było wzniesienie toastu, który będzie nawiązywać do ulubionej książki/serialu/filmu sf lub fantasy PM, usłyszeliśmy wiele kreatywnych przemówień. smile Śmiechu było co niemiara. wink

  Po szaleństwie na parkiecie przydała się taka przerwa, siedzieliśmy z gośćmi, zajadaliśmy przepyszne sushi(pan sushimaster pamiętał jakie lubimy i dał nam ulubiony sos, to bardzo miłe było) i chwilkę odpoczywaliśmy. Poczuliśmy naprawdę magiczną atmosferę. Takiego spokoju i pewności, że wszystko będzie dobrze.

  Goście zaczęli bawić się dalej a my uciekliśmy na małą sesje przed hotel z rodzicami i orszakiem. Byliśmy już zupełnie rozluźnieni więc myślę, że zdjęcia wyjdą naprawdę fajne i spontaniczne. smile

  Pomimo tylu sal i atrakcji goście nie „rozbiegli się”, każdy robił to na co miał aktualnie ochotę. smile

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/Hg5gpFMf8y51P0QDGB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/eK4f6zta2p0DTMa7aB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/WebBhWhws3VQaVLPtB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/CYJaBAFb7riPNHrU2B.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/LbObjqkftYgjRPA8bB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/htEmsEakkw8sR9M8xB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/bN38Ab5ez2SFV4b3IB.jpg
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • angazetka 30.08.11, 22:12
  Ładny smok, nie spodziewałabym się wink Dobrze, że dałaś kilka zdjęć z tańców, bo wszystko, co wyżej, to jakieś takie... nie obraź się... smutne i sztywne. A tańce jak to tańce, ożywiają.
  --
  "Żeby on [Tusk] był takim dobrym premierem, jak jest fajnym facetem, to nie miałabym tych problemów przed przyszłymi wyborami, co mam." - Asia_i_p
 • zia86 31.08.11, 00:27
  Ładny był ten smok, taki bardziej bajkowy, nie taki straszny ale właśnie o takiego prosiłam po próbie. smile No dużo jest detali, ale je wstawiłam bo przecież to właśnie je pomagaliście mi wybierać przez 2 lata. wink Poza tym dużo zdjęć jeszcze nie ma, dopiero jak wszystkie przyjdą to reportaż będzie pełny. smile
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • zia86 30.08.11, 19:11
  Po następnym intensywnym tanecznym secie(poleciały same polskie rockowe kawałki, aż żal było schodzić z parkietu) poszliśmy się przebrać.

  Przydał nam się ten chwilowy odpoczynek. Nasza stylistka szybko ogarnęła nasze przebranie. Suknia leżała idealnie, fryzura jeszcze lepiej pasowała do 2 stylizacji, czułam się również bardzo dobrze. Perły super współgrały z całością. Miko przebrał koszule, zrzucił kamizelkę. smile
  Panie konsultantki czuwały nad przebiegiem przyjęcia i tym żebyśmy nie zapomnieli o żadnym punkcie.

  Jak zeszliśmy na dół zaczęły się podziękowania dla rodziców. smile Nie mieliśmy przygotowanej żadnej mowy ale przez to było bardziej osobiście. Przygotowaliśmy dla rodziców piosenkę Santany. Prezenty bardzo się spodobały, rodzice byli bardzo zaskoczeni. smile Potem zatańczyliśmy z nimi.

  Po podziękowaniach wjechał tort, śliczny! I na szczęście nie było na nim żadnych rac. Wzięliśmy się do krojenia no i tu była zabawna sytuacja, nie poszło nam to najlepiej. Ja kroiłam w jedną stronę, mąż w drugą. Zaczęliśmy od dołu, ale mówię, nie to się chyba od góry zaczyna kroić, no więc kroimy od góry a Miko bardzo chce ukroić dekoracje. W końcu udało się! Jest pierwszy kawałek. wink

  Tort był pyszny, masy nie było w ogóle czuć, a środek był mniam! Ostatnio nawet rozmawiałam z jedną druhną i powiedziała, że słodycze były obłędne ale to tort po prostu wymiótł wszystko.

  Po torcie przyszedł czas na dość długi i intensywny set taneczny. Jak tylko chcieliśmy zejść z parkietu to nie mogliśmy bo albo ktoś porywał nas do tańca albo leciała taka piosenka, że nie można jej było nie zatańczyć. wink Ja byłam proszona do tańca przez niektórych kolegów, bardzo miłe uczucie, oczywiście nie mogłam(i nie chciałam) nikomu odmówić.

  Goście zaczęli wypełniać osiągnięcia. Zabawy było co niemiara, każdy podpisywał swoją kartę, czasem były 2osobowe drużyny ale większość robiła je jednak samodzielnie. Większość przychodziła do nas żeby im zaliczyć, któreś osiągnięcie. Największa łamigłówka była ze smakiem tortu ale kilku gościom udało się zgadnąć. Wszystkim bardzo się pomysł podobał i każdy chciał zostać śmiałkiem, który ubije bestie.

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/KKBORsHIdwN5lt63HB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/GlpQs5NDmcuH9weWgB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/IIrcFlCmMnPU4AyRnB.jpg
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • zia86 30.08.11, 19:15
  O północy przyszedł czas na oczepiny. Najpierw ja rzucałam bukietem, usiadłam na krzesełku, mąż zasłonił mi oczy, piosenka ustała, rzucam i… po krótkiej walce mamy zwyciężczynie, choć powinny być tak naprawdę dwie.

  Teraz Miko rzucał krawatem, wszyscy kawalerowie a nawet nie kawalerowie się stawili. wink

  Taka sama sytuacja, wyrzucił i tym razem bez walki jeden z chłopaków doskoczył i zabrał krawat.

  Mamy nową PM, teraz ich taniec. Krawat i bukiet oczywiście zostawiliśmy zwycięzcom na pamiątkę.

  Gościom i nam bardzo podobała się taka wersja oczepin. Panien i kawalerów mieliśmy dużo więc nie było problemów i nasi przyjaciele chętnie uczestniczyli w zabawie.

  Po krótkiej tanecznej przerwie, wjeżdża nasza główna atrakcja. Barmani z FF, wjechali ze swoim barem i rozpoczęli 15 minutowy show, goście byli zachwyceni, my zresztą również, zabawa była przednia. Show naprawdę robiło wrażenie, akrobacje były bardzo widowiskowe i trudne a do tego pierwiastek showmeństwa chłopaków sprawił, że był to naprawdę świetny pokaz.

  Następnie przyszedł czas na kilka zabaw z gośćmi, wszyscy chętnie się zgłaszali i próbowali swoich umiejętności w sztuce flair. Wszystko było poprowadzone z przymrużeniem oka i na luzie. Całość trwała jakieś pół godzinki chyba, następnie barmani zostali żeby raczyć nas przez chwilę różnymi kolorowymi drinkami.

  Po tych wszystkich emocjach niestety mój organizm na chwilę odmówił posłuszeństwa i musiałam uciec na piętnaście minut do pokoju i się położyć.

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/3cpMJfmCgGDiaaaneB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/Sg3dy7yceZ7MEzozAB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/0WO4EjbodxtAh0hiPB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/f2P3D7drNqszbCIahB.jpg
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • reirei 30.08.11, 19:16
  Gratuluję, praktycznie wszystko mi się podobało smile Bardzo ładnie wyglądaliście, ta suknia naprawdę do ciebie pasowała. Miejsce ceremonii - przepiękne. Podziwiam cię, że chciało ci się dopracowywać wszystkie szczegóły, naprawdę ładnie to wszystko wygląda, począwszy od dekoracji a skończywszy na jedzeniu; słodkości tak apetycznie wyglądają, że ślinka cieknie na ich widok wink
  Widać też radość i miłość bijącą od was i od waszych
 • reirei 30.08.11, 19:17
  .. gości. Jeszcze raz gratuluję i zyczę wam wszystkiego najlepszego. smile
 • zia86 30.08.11, 19:17
  O 1:30 podano kolacje, pysznego kurczaka, nie wszyscy się jednak na niego skusili, rada dla Was, jeśli macie obiad i bufety to serwowana kolacja raczej nie będzie już potrzebna. wink
  Potem goście tańczyli, pili, jedli. Niektórzy zaczęli się też żegnać więc bez przerwy byliśmy w ruchu. smile Każdy z gości dostał na pożegnanie, herbatkę oraz mini torcik. Wszystkim takie zestawy bardzo się podobały. Usłyszeliśmy wiele przemiłych słów, że pięknie, że magicznie, że na takim weselu jeszcze goście nie byli itd. Było nam bardzo miło, że wszystko się udało no i nie tylko nam się podobało. smile

  O 3 wszyscy śmiałkowie i odważne niewiasty przeniosły się do lounge żeby w końcu pokonać bestie. Ja przyniosłam z pokoju miecz, który przywiózł nasz świadek specjalnie na tę okazje(wielki, był tak ¾ mojej długości i ważył kilka kg). Nastało wielkie poruszenie i zliczanie punktów. Każdy chciał dzierżyć broń i ubić smokowi głowę. W końcu po krótkich negocjacjach mieliśmy remis i dwójka śmiałków(chłopak i dziewczyna) zostali desygnowani do ostatecznej walki.

  Z głośników zabrzmiała waleczna muzyka, wszyscy się odsunęli, para podniosła miecz, jego ostrze zalśniło złowrogo i został zadany pierwszy cios, smok nie poddawał się łatwo i dopiero przy trzecim ciosie stracił głowę. Nasz świadek podniósł ją w triumfalnym geście zwycięstwa a my zaprosiliśmy gości do poczęstunku.

  Ja zaniosłam miecz do pokoju i wróciłam na kawałek tortu. Był bardzo dobry, ciemny biszkopt przekładany jakąś owocową masą.
  Po tym wydarzeniu większość gości zaczęła się zbierać, choć jeszcze kilkanaście osób zostało na parkiecie.

  Zebraliśmy też mnóstwo dedykacji od gości, my również zadedykowaliśmy piosenkę naszym świadkom i całemu orszakowi w geście podziękowania za wielką pomoc. smile
  O 5 pożegnaliśmy się z gośćmi i jeden z naszych drużbów zaliczył last man standing. wink
  Wróciliśmy do pokoju zadowoleni ale niesamowicie zmęczeni i poszliśmy spać. Rano rozpakowaliśmy wszystkie piękne kartki i prezenty. To jest naprawdę świetne uczucie kiedy z mężem obok czytacie te wszystkie wspaniałe życzenia. smile


  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • zia86 30.08.11, 19:23
  Podsumowując, był to dla nas bardzo szczęśliwy, zakręcony i magiczny dzień. Festiwal emocji jaki się przeżywa na swoim ślubie i weselu jest nie do opisania słowami, każdy musi przeżyć to na własnej skórze żeby zrozumieć. smile Cudownie jest czuć miłość od męża, który bawi się u naszego boku i wyczytywać wszystkie pozytywne emocje od ludzi nam najbliższych, którzy przyszli świętować to szczęśliwe wydarzenie. Pomimo kilku wpadek, bawiliśmy się cudowanie. Nie przejmowaliśmy się tym, że coś wyszło inaczej niż sobie zaplanowaliśmy, wszystko przeszło nasze najśmielsze oczekiwania!

  Najpiękniejszym momentem była oczywiście ceremonia, dla nas ogromnie wzruszająca, ale też pełna uśmiechu, zaczarowana, wypełniona miłością.

  Natomiast samo wesele było świetną zabawą, jedną z najlepszych imprez w naszym życiu, wybawiliśmy się za wszystkie czasy! Żałujemy tylko, że zjedliśmy za mało słodyczy. wink
  Na koniec powiem tak, nie bójcie się przeżywać tego dnia po swojemu, nie słuchajcie jak ktoś Wam mówi, że coś na pewno się nie uda, że coś jest „mało ślubne”, naprawdę można się bawić na różne sposoby. Pamiętajcie też o swoich gościach, zapraszajcie bliskie Wam osoby, dbajcie o ich dobre samopoczucie a oni na pewno „odpłacą” się Wam świetną zabawą i super atmosferą.

  No a teraz już mnie można zjeść. wink A tak na serio, to wszelkie opinie mile widziane, jednak pamiętajcie, że zrobiliśmy tak, żeby wszystko nam się podobało i zdjęcia również nam się podobają, choć pewnie nie wszystkim będą. smile

  A poniżej plener, niestety nie ma wszystkich części. Na początku część nowoczesna, druga poważna, lekko nawet dziwna i straszna(ale takie były założenia), niestety trzeciej części słodkiej nie mam ale jak przyjdzie to wkleję(tam jest też 2 sukienka.)

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/CLhL8bIPQ6SufTeH1B.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/T4CNCHSZ99xMmrcbnB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/UMw7vw71BarVBTKVqB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/ILxGblE0sBZADKidsB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/kdzr1zmQafHVBN71WB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/IWy6zNZO21Kc146QYB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/u9LGdbujN0JOMgqBhB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/Ic1UM3tBLCGyMaAtRB.jpg

  PS Jeśli ktoś chce obejrzeć zdjęcia w pełnej rozdzielczości zapraszam na bloga Pracowni Wspomnień, nie podaje linka coby adminki nie wycięły. smile

  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • stworzenje 30.08.11, 19:52
  no i zdecydowanie Ci lepiej w tej luźnej fryzurze z pleneru.
  --
  w reportażu, jak w życiu - nie ma powtórzeń.
 • violetlake 31.08.11, 13:34
  zgadzam się ta jest piękna.
  --
  No doubt exists that all women are crazy; it's only a question of degree
 • z_plus_z 30.08.11, 20:40
  > A poniżej plener, niestety nie ma wszystkich części. Na początku część nowoczes
  > na, druga poważna, lekko nawet dziwna i straszna

  Miny jakieś macie nietęgie na tym post-ślubnym plenerze. wink Chyba trochę energii na to już Wam zabrakło?

  Jak zatem widać, robienie sesji zdjęciowej wiele tygodni po weselu nie jest najlepszym pomysłem. Mi już by się chyba nawet nie chciało pozować na "oto my, dzień przed ślubem, cóż za bajkowe emocje!".
 • zia86 30.08.11, 20:52
  Nie, to czesc konwencji byla. Tak jak pisalam, tej slodkiej czesci pleneru jeszcze nie dostalam. smile
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • violetlake 31.08.11, 13:34
  Smutne miny to była konwencja?
  --
  No doubt exists that all women are crazy; it's only a question of degree
 • zia86 31.08.11, 13:39
  Tak, miało być bardzo poważnie, trochę wręcz trochę strasznie. smile
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • jo-asienka 30.08.11, 22:06
  Ślub i Wy podobacie mi się bardzo, lubię patrzeć na wszystko co robione z pasją i na emocje. Ale zdjęcia w większości - niestety sad Co to za maniera na obcinania czubków głów? Krzywe ujęcia, przeszkadzajki i jakieś inne artystyczne wymysły to kwestia gustu ale to elementarny - nawet dla takiego laika jak ja - błąd kadrowania.

  Za to zdjęcia jadalnych detali (a właściwie jadalne detale na zdjęciach) - mniam - tylko zacytować "gdy widzę słodyce to kwice" wink.
  --
  Leczony trwa tydzień, nieleczony 7 dni, a pluszowy?
 • zia86 31.08.11, 00:29
  Nam się takie zdjęcia podobają, ale wiadomo gusta są różne. smile Słodki bufet rzeczywiście był słodki i zrobił furorę.
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • violetlake 31.08.11, 13:36
  Piękne zdjęcie pierwsze ze szkłem (na schodach?)smile, szkoda że się fotograf odbił, bo byłoby perfekcyjne
  --
  No doubt exists that all women are crazy; it's only a question of degree
 • zia86 31.08.11, 13:40
  Dzięki. smile To też jedno z moich ulubionych. smile
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • joanka-r 31.08.11, 14:34
  zia ogólnie mało osób widać na fotkach. Wspominałaś o stu osobach. tło robią druhny i drużbowie, kilka młodych osób i Wasi rodzice. nikogo starszego tam nie ma.
  --
  ''No właśnie Wy wydajecie się nie wiedzieć o czym mowa''
  by Zia 86.
 • zia86 31.08.11, 14:40
  Na ślubie i weselu było 65 osób, od początku mówiłam, ze gości nie będzie dużo, bo mamy bardzo małe rodziny a dużo przyjaciół i znajomych. I tak też się stało. Sala była zamówiona na 70 osób, owszem potem trochę zwiększyliśmy listę gości, ale wiadomo, nie zawsze każdy może dotrzeć. smile Nie ma gdzie szukać sensacji, odpadło nam tyle osób ile mniej więcej na każdym ślubie. Tak jak piszę, na tych zdjęciach nie ma nawet wszystkich gości ujętych. Ze starszych osób, jest np. babcia chrzestna, której w ogóle nie widać, bo siedziała na krzesełku w cieniu.
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • stworzenje 31.08.11, 15:05
  zia86 napisała:

  > zdjęciach nie ma nawet wszystkich gości ujętych. Ze starszych osób, jest np. b
  > abcia chrzestna, której w ogóle nie widać, bo siedziała na krzesełku w cieniu.


  ale ma w ogóle jakieś fotki tam zrobione? Bo jeśli nie,to lichy fotograf, że ludzi nie łapał gdzie siedzą tylko tych co byli pod ręką. Wprawne oko powinno każdego wyłowić w jego stania: tańca, siedzenia, stania etc.A na osoby starsze szczególnie się zwraca uwagę bo one że tak powiem rzadziej śmigają po sali i trzeba je nieco łowić dla uwiecznienia smile.

  --
  w reportażu, jak w życiu - nie ma powtórzeń.
 • zia86 31.08.11, 15:07
  Oczywiście, że tak. smile Dziewczyny, przecież mówiłam, że pełen materiał dopiero do nas jest przesyłany na płytce pocztą. smile Dużo rzeczy jeszcze w tej części, która była na blogu nie ma. To dopiero niecała 1/3 wszystkich zdjęć od pań, więc spokojnie. smile
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • zia86 02.09.11, 14:48
  Zaczniemy od końca, bo resztę muszę poprzebierać a plener prawie cały wrzucę. smile Jesteśmy zachwyceni zdjęciami, normalnie na nowo wszystko przeżywamy.

  Część 1 - w odbiciu.

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/UlEFPYdS1T1GwYYWrB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/Q775CumAQmGnTQgk2B.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/32a1nsipBaqIFIa0uB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/y0ylUShsrSdcIbyfyB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/pzEUaNeubMZwqzBrYB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/hmNBt6Bzz1qQ4zzKMB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/k8qaVK8t2Vz2QAzy6B.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/qPqbsQuV5uWPvDG9NB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/SkQqMyxdBc44g9a0nB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/7LZ1ncfGfl3juY9sBB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/RwW8yeJGBIQb3xCH6B.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/1LSyuFITRk00nVBGPB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/aNca0AxnJrxTOD5yhB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/qhkJJOPHUuKFef47OB.jpg

  Część 2 - z nutką horroru i grozy.

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/QWgnuQMjlzMR6pHdBB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/gn4TlJdFgPbvpOrbjB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/mlBhjAB3bbytBU5VIB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/s4ucRjU4nKN58cvzAB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/n6Mhds9GRblhsoHLSB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/a3QgK5ByO6ly6mYPKB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/MCpWLP7gt5SOq4pBlB.jpg

  Część 3 - na spacerze wśród pluszaków.

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/LJ8dSaqxG6Bbk7OPVB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/KS45fbsWYYAEiG2jpB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/SNZJEx6xxhhrvucfBB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/x3pLk9QehIg7e8yL6B.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/wD5DJBpwBBNmRBBK0B.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/VySV5rR7295PBgIbuB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/5iD05IEB0ClT1J3UyB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/I8FuedBSpyP55tRthB.jpg

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/JrE0ddSTStiQ9mOyoB.jpg

  I jak? smile

  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • em.bovary 02.09.11, 15:53
  No... muszę przyznać, że mam dwojakie odczucia.
  Ślub, ceremonia, wesele, dekoracje, Wasz wygląd, radość gości - wszystko wydaje mi się bardzo dopracowane, ładne, zgodne z zamierzeniami. Zachwyca mnie Twój ślubny wygląd, sukienka, uczesanie i bukiet. Zachwycają mnie obrączki, słodkości i nawet smok, którego absolutnie nie potrafiłam sobie wyobrazić.

  Jest jedno, wielkie ale - zdjęcia. W mojej ocenie reportażowe są po prostu straszne - nieciekawe kadry, ucięte głowy, wyciągnięte postacie. Nie. Nie pasuje mi to. Liczyłam, że plener będzie ciekawszy, a jest... jeszcze gorzej. Ja w tym plenerze w ogóle Was nie widzę, nie czuje. Ta przestrzeń Was przytłacza, giniecie w niej. W pluszakach z kolei jest natłok wszystkiego, a niedosyt Was. No i znów kadry... niefajne. Bez urazy Zia, widziałam zdjęcia z innych Twoich sesji (np. z tym błękitnym makijażem), zdjęcia z panieńskiego i - tam byłaś piękną dziewczyną o świeżej, niebanalnej, zapamiętywalnej urodzie. Ta sesja plenerowa nijak tego nie oddaje, jesteś zgaszona, bez koloru. Coś w niej nie gra... Nie wiem co. Ale na zdjęciach z panieńskiego byłaś takim pięknym, radosnym, kolorowym ptakiem. Być może zdjęcia robione przez PW po prostu nie trafiają w mój gust. Z pewnością są bardzo inne od tradycyjnych zdjęć. Wierzę, że podobają się Wam, bo takich fotografów wybraliście. Ale z chęcią obejrzałabym tę samą ceremonię i wesele okiem innych fotografówsmile
 • 4moments 02.09.11, 16:37
  pozostaje poczekać na zdjęcia Roberta.
  --
  Portfolio - Fotografia Ślubna
 • zia86 02.09.11, 17:00
  Miło mi to czytać, że wszystko się podoba. smile I nawet pomimo wielu dyskusji i nie do końca różowych przewidywań jednak jest takie jak miało być. smile Co do zdjęć, to tak jak mówiłam kwestia tego co się komu podoba, nam się podobają. Ale będzie też drugie ujęcie naszego ślubu i wesela, przez naszego drugiego fotografa. smile
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • joanka-r 02.09.11, 17:18
  fryzjerzy wyglądają jak rasowi gejesmile

  Fotki fajne, lepsze te niz oklepany most szynowy, obskurny dworzec, młody z walizką czy młoda para na snopkach siana.
  --
  ''No właśnie Wy wydajecie się nie wiedzieć o czym mowa''
  by Zia 86.
 • zia86 02.09.11, 17:21
  Joanka mówi się homoseksualiści, a poza tym nie można tak mówić.
  Cieszę się. smile Jesteśmy z miejsc na plener bardzo zadowoleni. smile
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • angazetka 02.09.11, 20:55
  Zia, nie powinno się operować stereotypami, ale "gej" to słowo neutralne...
  --
  "Żeby on [Tusk] był takim dobrym premierem, jak jest fajnym facetem, to nie miałabym tych problemów przed przyszłymi wyborami, co mam." - Asia_i_p
 • pieskuba 02.09.11, 16:29
  Pierwsze zdjęcie z części drugiej, jest po prostu PRZEPIĘKNE. Nie macie na nim tych sztucznych marsowych min (te zdjęcia są niezbyt udane) Ty jesteś roześmiana i szczęśliwa, Pan Młody wygląda przystojnie, spokojnie i (nie chcę nikogo urazić) szczuplej niż na innych zdjęciach, bardzo ładnie.
  --
  kuchniapsakuby.blox.pl/

  www.gwiazdanadziei.pl/pomoc_tomek
 • dark.n.twisty 03.09.11, 00:09
  Ogólnie mój odbiór jest pozytywny - rozumiem że całe wydarzenie było dla Was wzruszające i pełne emocji - do tego nie mam prawa się wtrącać, jednakże pozwolę sobie skomentować wygląd i całą oprawę ślubu i wesela.

  Niektóre zdjęcia bardzo ładne, niektóre totalnie facepalmowe.
  Sesja z miśkami - nie mam wątpliwości czyj to był pomysł tongue_out Ta suknia z madonny jest straszna, wogóle do Ciebie nie pasuje, szkoda że nie posłuchałaś rad dziewczyn przed ślubem. Sesja "nowoczesna" w większości ujęć spoko - te zdjęcia na blacie - naprawdę bardzo ładnie wyszłaś (u Twojego męża niestety na pierwszy plan rzuca się gigantyczny brzuch - zrób coś z tym bo zawał po 40 murowany). Suknia Zień świetnie na Tobie leży, wyglądasz na niej prześlicznie, fryzurka i kolczyki perfekcyjnie dobrane, buty już nie, ale na szczęście nie rzucają się tak w oczy.
  Zaskakujące jest to że przy tak niskiej wadze masz podwójną brodę. Musisz się nauczyć unosić wyżej głowę pozując do zdjęć, bo to psuje efekt (bez urazy).
  Dekoracje - spoko, chociaż spodziewałam się czegoś bardziej wow po tych miesiącach wybierania wstążeczek i najdrobniejszych szczegółów. Do koszmarków natomiast z całą pewnością zaliczę kokardy na krzesłach w plenerze. Fatalne! Aha i te wiszące w altanie nitkowe "cosie" - jak firanki z bazaru.
 • erillzw 03.09.11, 22:50
  Za 11 i ostatnie potrójna czerwona kartka dla fotografa. W 11 na beznadziejne ulozenie nogi i polamanie jej w perpektywie dzieki czemu wygladasz jakbys miala chorobe heinego medina, ostatnie za koszmarna perspektywe "buziaczka" w ktorej Twoja szyja zlala sie z twarza i wygladaszpo prostu brzydko. Reszta ok choc daleko poza moim gustem fotograficznym.
  --
  "..Langusta żywi się wyłącznie owocami morza; lecz gdyby mogła.. jadłaby dżem..."

  erillsstyle.wordpress.com/
 • erillzw 03.09.11, 22:53
  PO dwukrotnym obejrzeniu stwierdzam, ze w ogole fotografowie nie bardzo wiedza co to anatomia i jak pokazac kogos korzystnie. Szkoda, bo miejscowki naprawde daja wiele mozliwosci.
  --
  "..Langusta żywi się wyłącznie owocami morza; lecz gdyby mogła.. jadłaby dżem..."

  erillsstyle.wordpress.com/
 • stworzenje 07.09.11, 21:09
  zia86 napisała:


  > I jak? smile
  >

  a tak kobieto,że Cię opierniczę smile. I czegoś Ty nie poszła z takim fryzem do ślubu. Oj naprawdę dobrze, że tak powiem umalowane, ubrane i uczesane młode to rzadkość. Ehh długo się chyba to nie zmieni. Póki co większość musi na ten dzień mocno coś wycudować uncertain.Co daje odwrotny skutek. A suknia zdecydowanie pierwsza lepsza.Ta pierwsza się ładnie układa,opływa nogi - o to dla dziewczyn żeby zobaczyły,że bez kola zdjęcia piękniej wyglądają zdecydowanie.

  --
  w reportażu, jak w życiu - nie ma powtórzeń.
 • zia86 08.09.11, 14:04
  Bo miałam ochotę na bardziej zwariowaną fryzurę. smile Poza tym takie uczesanie byłoby zupełnie niewygodne na weselu. wink
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile
  Nasza prezentacja! smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • zia86 30.08.11, 19:56
  I jeszcze na koniec podziękowania i polecenia. smile

  DZIĘKUJEMY!
  Naszym rodzicom, rodzinie, kochanym druhnom i drużbom, którzy pomagali nam w przygotowaniach i sprawili, że ten dzień był niezapomniany. Dziękujemy wszystkim gościom za stworzenie pięknej atmosfery i morze pozytywnych uczuć!
  Dziękuje również wszystkim forumkom, które dopingowały, chwaliły, ganiły przez te wszystkie lata, macie swój udział w tej magii. smile

  DZIĘKUJEMY I POLECAMY

  Memory Makers - Naszym nieocenionym konsultantkom, za ogrom pracy i serca włożony w ten dzień,pomoc w spełnianiu wszystkich naszych najbardziej szalonych pomysłów oraz dopilnowania wszystkiego w szczegółach.
  Dagmara Hnat - Naszej stylistce, za pełną pomoc stylistyczną, ciepłe słowo i postawienie do pionu wtedy kiedy to było potrzebne, znoszenie wszystkich naszych(głównie moich) pomysłów i zmian i dopracowanie najmniejszych szczegółów. Współpraca z tyloma osobami o odmiennych gustach i pomysłach na siebie naprawdę nie była łatwa.
  Hotel Andel's - za niesamowitą współpracę, elastyczne podejście do klienta, genialną obsługę, przepyszne jedzenie.
  Dwór w Tomaszowicach - za stworzenie pięknej oprawy dla naszej ceremonii ślubu, oraz współpracę, zrozumienie zwłaszcza w tych ostatnich dniach.
  Michał Worgacz - za poprowadzenie i stworzenie najbardziej wzruszającej, najbardziej "naszej" ceremonii ślubnej. Były to dla nas magiczne chwile.
  Eva Klimek - za ponad 2 letnią współpracę oraz wyczarowanie dla nas tej pięknej, kwiatowej, magicznej krainy. Wielkie pokłony!
  Galeria tortów artystycznych, cukiernia Kasia - za chęć podążenia za wyzwaniem, elastyczną współpracę oraz zrobienie pięknego bufetu słodkiego, oraz przepięknych tortów. Wszystko oczywiście było przepyszne!
  Grupa Partner - za prowadzenie imprezy z klasą, bombową muzykę, rozkręcenie zabawy i wyczarowanie klimatu dekoracją świetlną.
  Pracownia Wspomnień - za przepiękny reportaż i uchwycenie tych cudownych chwil! Bez nich nie mielibyśmy co wspominać. Super się nam współpracowało.
  Robert Korybut Daszkiewicz - za świetną współpracę, uśmiech i jestem pewna świetne zdjęcia, które przypomną nam te magiczne momenty.
  MP Studios - za klimatyczny trailer, cichą pracę na ślubie i weselu(pomimo tego wszystkiego sprzętu), elastyczność we współpracy i świetną atmosferę. Czekamy na piękne ruchome efekty.
  Salon Zień - za sprawienie, że wybieranie suknie to było przeżycie z moich marzeń. Przepiękne suknie! Cudowną atmosferę przy wyborze i przymiarkach.
  Pracownia J. Turbasa - za projekt, profesjonalizm i świetny, dopasowany garnitur.
  Salon Madonna - za pomoc w wyborze sukni, świetną atmosferę i piękną suknie.
  Zemełka i Pirowska - za zaangażowanie, piękne projekty i stworzenie indywidualnych i bajkowych sukien dla druhen.
  Vistula - za fajną obsługę, oraz super garnitury dla drużbów.
  Monika Szyszka - za zaangażowanie w nasz projekt, oraz aromatyczny bufet herbaciany.
  Bar-Event - za profesjonalną obsługę kawową.
  Tomasz Karcz - za niesamowitą, odlotową fryzurę ślubną, kolor i świetną atmosferę.
  Ceci NY - za piękną, oryginalną poligrafie, podejście do klienta i super zabawę podczas projektowania.
  Melba Finch - za oryginalną poligrafię, elastyczne podejście oraz pracę na najwyższych obrotach.

  Mam nadzieje, że o nikim nie zapomniałam. smile


  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • joanka-r 30.08.11, 20:49
  Czekałam kiedy podasz nazwy firm obsługujących wasze wesele. Fotki fajne i wbrew pozorom nie widać tego natłoku motyli. Fryzura z rozpuszczonymi włosami bardziej twarzowa.
  --
  ''No właśnie Wy wydajecie się nie wiedzieć o czym mowa''
  by Zia 86.
 • roberta.redford 30.08.11, 22:04
  "polecenia"? chyba rekomendacje, nie? big_grin

  na podstawie tych fotek mam wrazenie, ze ilosc osob obslugujacych te impreze przewyzszala liczbe gosci i wydaje mi sie to raczej smutne. widze caly czas piec buzi na krzyz i na dodatek sama dzieciarnia, wyglada to jak bal studniowkowy.
  a zia zrobila sobie fryzure podobna do mojej, tyle ze ma tam wplecione jakies blond kosmyki. ogolnie wyglada calkiem ladnie, ale maz niestety bardzo otyly i zaden garnitur nie uratuje efektu.

  na temat "pleneru" sie nie bede wypowiadac, dla mnie juz sam pomysl to obciach i komedia.

 • zia86 30.08.11, 22:32
  Bez przesady, osob organizujacych bylo troche ale gosci mielismy 65 osob, lista pierworna byla na 70 osob. smile Co do mlodosci, to caly czas mowilam, ze u nas jest duza przewaga gosci mlodych, naszych przyjaciol i znajomych, wiec to zadne zaskoczenie. smile
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • z_plus_z 31.08.11, 07:08
  > Bez przesady, osob organizujacych bylo troche ale gosci mielismy 65 osob

  Aż tylu? Na zdjęciach z "ceremonii" naliczyłabym nie więcej niż 40 osób. Może pozostałe 25 gości to niewidoczna "obsługa dworu" (fotografowie, ekipa filmowa, stylistyki, konsultantki)? wink
 • brytf-anna 31.08.11, 09:24
  > Aż tylu? Na zdjęciach z "ceremonii" naliczyłabym nie więcej niż 40 osób. Może p
  > ozostałe 25 gości to niewidoczna "obsługa dworu" (fotografowie, ekipa filmowa,
  > stylistyki, konsultantki)? wink

  Spokojnie, bo zaraz na podstawie zdjęć policzysz ile kasy każdy trzyma w kopercie albo obliczysz średnią wieku. Nie widziałam nigdy zdjęcia ślubnego, na którym są totalnie wszyscy - zawsze ktoś odejdzie na bok (u Zii np. w cień), spóźni się, albo celowo unika obiektywu.
  ps. Naprawdę liczyłaś osoby na zdjęciach Zii? smile
  --
  http://global.theknot.com/tickers/tte8b1c.aspx
 • aneta-skarpeta 31.08.11, 09:34
  Mi sie tylko niepodobalo ( choc to niewlasciwe slowo) ze w czasie ceremoni, jak szli to duzo krzesel bylo pustych

  ale na sali bywaly zdjecia gdy tych ludzi bylo naprawde sporo

  to tylko przy liczbach pow 150 zawsze jest wszedzie tlokbig_grin
  --
  -*-
  Korek
  www.youtube.com/watch?v=P6JJUwUEc20&NR=1
 • zia86 31.08.11, 11:37
  No tak, bo 2 rząd miał być dla orszaku, ale orszak ostatecznie stał z nami, dlatego takie puste wrażenie.
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • z_plus_z 31.08.11, 17:02
  > Spokojnie, bo zaraz na podstawie zdjęć policzysz ile kasy każdy trzyma w koperc
  > ie albo obliczysz średnią wieku.

  Możliwe. Na razie gołym widać puchy na "widowni" - ot, neutralny fakt z którego wynika, że na ceremonii było mniej osób niż zakładano (chyba ilość krzeseł przewidziano na taką-a-taką liczbę gości?).

  Zaraz się jednak zleciało stado "zikotek", które chyba są już mocno przeczulone na temat ślubu państwa S...

  Podoba mi się jeszcze to zdjęcie:

  http://www.wspomnieniapracowni.com/wp-content/uploads/2011/08/MG_9303.jpg

  Pani po prawej zdaje się mówic: "A dajże mi już spokój z motylkami i tymi wszystkimi głupotami!". To oczywiście nieprawda, bo pani jest po prostu oszołomiona całą sytuacją... ;>
 • zia86 31.08.11, 17:05
  Pani po prawej szuka czegoś do wytarcia, ponieważ ja byłam cała w balsamie jakimś świecącym, który nie chciał za nic w świecie wyschnąć(dlatego też trzymam tak te ręce rozłożone) i w dodatku drobinki przyklejały się od razu do wszystkiego. Piętnaście minut później wyschnął ładnie i rzeczywiście dał efekt świetlistej skóry, który pani zachwalała w sklepie i utrzymał się do końca wieczoru. smile
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • z_plus_z 31.08.11, 17:18
  > Pani po prawej szuka czegoś do wytarcia

  Co oni mają z tym wycieraniem? Najpierw fotka panny młodej jak ta wyciera nos. Teraz Twoja, zapewne, mama wychodzi utytłana czymś-tam - kolejna fota. Dobrze, że nie ma żadnego "rybiego oka" zza toilet bowlu...
 • zia86 31.08.11, 17:24
  No wiesz, to jest reportaż. wink
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • aneta-skarpeta 31.08.11, 18:13
  plus, kto wycieral nos? najpierw ktos widzial w przyslanianiu buzi dlubanie w nosie, teraz wycieranie nosa

  czlowiek nawet nie moze sobie czubka dotknąc, zeby ludzie sie nie dopatrywali niewiadomoco
  --
  -*-
  Korek
  www.youtube.com/watch?v=P6JJUwUEc20&NR=1
 • z_plus_z 31.08.11, 19:49
  > czlowiek nawet nie moze sobie czubka dotknąc, zeby ludzie sie nie dopatrywali n
  > iewiadomoco

  Ale fotograf powinien to poprawić robiąc kolejne ujęcie. Zwłaszcza podczas "ceremonii magicznego krojenia tortu".

  A wszystkie ujęcia i tak "kradnie" ta dziewczyna w żółtym. smile
 • joanka-r 31.08.11, 19:25
  ''wyschnął ładnie''
  nie to abym się czepiała, ale jakoś rzuciło mi się w oczy.
  --
  ''No właśnie Wy wydajecie się nie wiedzieć o czym mowa''
  by Zia 86.
 • zia86 31.08.11, 19:26
  Ach, przez te regionalizmy to naprawdę mam problemy. wink
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • joanka-r 01.09.11, 16:51
  ''Pani po prawej zdaje się mówic: "A dajże mi już spokój z motylkami i tymi wszystkimi głupotami!". To oczywiście nieprawda, bo pani jest po prostu oszołomiona całą sytuacją... ;>''
  bardzie pasuje tak:
  -Mamo, nie zostawiaj mnie z tym wszystkim, nie dam sama rady!!!!
  -Daj mi spokój, zatrudniłaś tyle koordynatorek to niech one się tym zajmują!!!!
  --
  ''No właśnie Wy wydajecie się nie wiedzieć o czym mowa''
  by Zia 86.
 • takam-ala 01.09.11, 17:07
  joanka-r napisała:

  > ''Pani po prawej zdaje się mówic: "A dajże mi już spokój z motylkami i tymi wsz
  > ystkimi głupotami!". To oczywiście nieprawda, bo pani jest po prostu oszołomion
  > a całą sytuacją... ;>''
  > bardzie pasuje tak:
  > -Mamo, nie zostawiaj mnie z tym wszystkim, nie dam sama rady!!!!
  > -Daj mi spokój, zatrudniłaś tyle koordynatorek to niech one się tym zajmują!!!!

  Och, a jak dla mnie panie na zdjeciu maja swiezo pomalowane paznokcie i suszą lakier. Suszyłas kiedys lakier na paznokciach? Ręce sa wowcza z dala od ciała(co by nie ubrudzic kreacji) a palce rozcapierzone. O tak wlasnie jak na zdjeciu tongue_out
 • zia86 01.09.11, 17:10
  Ja się suszę z balsamu. smile I wydaje mi się, że moja mama też, ale nie pamiętam już dokładnie, być może to był lakier do paznokci. wink
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • joanka-r 01.09.11, 23:11
  ja maluję paznokcie lakierem szybkoschnącym lub pokrywam preparatem przyśpieszającym schnięcie. Jak mam mokre to nie chodzę jak kot z pęcherzem, tylko siedzę i czekam aż wyschnątongue_out
  --
  ''No właśnie Wy wydajecie się nie wiedzieć o czym mowa''
  by Zia 86.
 • joanka-r 01.09.11, 23:12
  zia możesz napisać co to za widownie na balkonie budynku?
  --
  ''No właśnie Wy wydajecie się nie wiedzieć o czym mowa''
  by Zia 86.
 • zia86 01.09.11, 23:17
  To goście z wesela, które odbywało się w Dworku. smile Obserwowali cały ślub, potem bili nam brawo i krzyczeli życzenia, bardzo miło było.
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • aneta-skarpeta 02.09.11, 10:29
  joanka-r napisała:

  > ja maluję paznokcie lakierem szybkoschnącym lub pokrywam preparatem przyśpiesza
  > jącym schnięcie. Jak mam mokre to nie chodzę jak kot z pęcherzem, tylko siedzę
  > i czekam aż wyschnątongue_out

  ale mama nie latala jak kot z pecherzem tylko sobie stala, moze z kims rozmawiala etc


  --
  -*-
  Korek
  www.youtube.com/watch?v=P6JJUwUEc20&NR=1
 • brytf-anna 02.09.11, 13:59
  Zia, ale chyba nie wrzucisz tutaj WSZYSTKICH zdjęć? smile))
  A tak jeszcze zauważyłam, że dziewczyna, która złapała bukiet, miała sukienkę pasująca do Waszych obrączek big_grin
  --
  http://global.theknot.com/tickers/tte8b1c.aspx
 • zia86 02.09.11, 14:03
  Oczywiście, że nie. smile Mnóstwo jest np. zdjęć gości, z wesela, zabawy i to super, bo każdy się może na nich odnaleźć ale na forum oczywiście tych zdjęć nie wrzucę. tongue_out Przyszły mi właśnie zdjęcia i wrzucam najpierw na FB żeby goście mogli zobaczyć a potem jeszcze uzupełnię tutaj, bo nie wszystkie rzeczy były w materiale na blogu. smile A po prostu od nowa z mężem przeżywamy ten dzień dzięki tym wspaniałym zdjęciom! smile A i jeszcze niespodziankę dostaliśmy. smile
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • zia86 31.08.11, 11:33
  Naprawdę liczyłaś gości na zdjęciu? smile Orszak stał z nami. wink Poza tym niektóre starsze osoby siedziały na osobnym krzesełku w cieniu, poza tym nie ma jednego zbiorowego zdjęcia. Niektórych naszych gości, nie ma w ogóle w tej części reportażu. Musisz mi wierzyć na słowo, że tyle osób było. I jest to świetna liczba gości, tak jak pisałam rodziny praktycznie nie mamy, a nie wszyscy starsi goście byli w stanie dotrzeć do Krakowa, niektórzy z dziećmi w ostatniej chwili nie dojechali, bo dzieci się rozchorowały i nie można ich było zostawić, jedna kuzynka była w ciąży. Jedna nasza koleżanka miała w ten sam dzień egzamin magisterski, więc było kilka sytuacji losowych, bo tak to by było ponad 70 gości. Ale wszyscy ci, na których nam zależało z tych, którzy mogli, dopisali. smile
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • ruda_80 31.08.11, 12:44
  zia86 napisała:
  > niektórzy z dziećmi w ostatniej chwili nie dojechali, bo dzieci się rozchorowały i nie można ich było zostawić

  A przez 2 lata nam tu pisałaś, że żadnych gości z dziećmi nie będziesz miała..
 • zia86 31.08.11, 12:49
  Bo dzieci nie będzie, nie zapraszaliśmy z dziećmi.
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • mallina 31.08.11, 17:25
  jak to, a te dzieciaki co tam sa na zdjeciach? po podaniu obraczek musialy isc do domu?

  a jest jakies zdjecie tej kwitnacej wisni?
 • zia86 31.08.11, 17:29
  To była bratanica naszej druhny. smile
  Wszystkie zdjęcia jakie mam wrzuciłam, przyjdzie cały reportaż to uzupełnię. smile
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • tais86 01.09.11, 21:57
  Na rany boskie, a czy Zia gdzieś napisała, że dzieci, które się rozchorowały, były zaproszone na to wesele? Większość matek woli jednak osobiście zostać z chorym dzieckiem, nie wspominając już o tym, że łatwiej o opiekunkę do zdrowego malucha niż chorego - i pewnie dlatego kilkoro gości odpadło. Nie mam swoich dzieci, ale jest to dla mnie oczywiste i nie przyszłoby mi do głowy, żeby posądzać Zię o kłamstwo także po tej wypowiedzi. Rozumiem, że ludziom może się nie podobać zachowanie Pauli, ale poziom czepialstwa i wyolbrzymiania jej wypowiedzi czasem przechodzi ludzkie pojęcie.
 • ruda_80 05.09.11, 14:20
  Tak jak początkowo, Twoje podziękowania dla firm wydały mi się przegięciem - w końcu podzękowałaś im wypłacając zapewne sowite honorarium, to teraz uważam że bardzo dobrze, że podałaś nazwy swoich "podwykonawców". Dla mnie po Twoim ślubie zupełnie spalne są Panie Konsultantki (Memory Makers), Pani Stylistka Dagmara Hnat oraz Pracownia Wspomnień.
  Praca stylistki do spółki z konsultantkami to kompletna klapa - oto tylko niektóre z jej przewinień: butonierki w kieszonce, za krótkie skarpetki, za długi krawat Twojego taty, Twoja druga suknie - zupełnie niedopasowana do Twojej figury, Twoje buty zbyt toporne do sukni ślubnej - dobrze że ich nie było widać, nieodpowiedni makijaż, do niczego nie pasujące krawaty drużbów. Suknia od Zienia była super - ale obawiam się, że to nie wybór stylistki, tylko Twój, bo od razu byłaś bardzo na nią nastawiona
  Tort makaronikowy - konsultantki powinny oberwać, za odebranie czegoś tak wykonanego.
  Pracownia wspomnień - zdjęcia zostały już tak tu zjechane, że nawet nie warto się powtarzać (poucinane głowy, karykaturalnie zniekształcone postacie, odbicia fotografa)
  Przy środkach i czasie jakie zostały poświęcone na Twoj ślub oraz sztabie ludzi który go obsługiwał, wszystko powinno być perfekcyjne, takie niedociagnięcia nie powinny mieć miejsca.
 • takam-ala 05.09.11, 15:17
  Kobieto lecz się!! Konsultantki powinny oberwac (nie strasz!! grozi to prokurąwink) za co? ze tort makakronikowy sie rudej z trzydziestka na karku nie podoba??!! A one go niby robiły? Wieze odebrałybig_grin Haha pierwsze slysze, zeby konsultantki miały wyreczac firmy w tym co jest ich z...ym obowiazkiemwink Zupe tez mialy rozlewac i regulowac glosnosc muzyki...? Zdjecia PW sie podobaja głownym zaintersowanym, Tobie naprawde nie musza i nie musisz rowniez korzystac z ich usług. Wierz mi, ze Klientow klientow im nie braknie (bez wzgledu jak bardzo zgrzytasz w tej chwili zebami) Stylistka powinna owszem wiedziec o butonierce, ale jak widac ich swiat sie z powodu tego błedu nie zawalił!! Zrelaksuj sie...
 • anienka525 05.09.11, 20:07
  takam-ala napisała:

  > Kobieto lecz się!! za co? ze tort makakronikowy sie rudej z trzydziestka na karku nie podoba??!

  Głupia jesteśsmile

  Wieze odebrałybig_grin

  ???

  Zdjecia PW sie podobaja głownym zainters
  > owanym, Tobie naprawde nie musza i nie musisz rowniez korzystac z ich usług. Wi
  > erz mi, ze Klientow klientow im nie braknie (bez wzgledu jak bardzo zgrzytasz w
  > tej chwili zebami)

  Oj, właśnie przez to mogą mieć mniej klientówsmile

  Stylistka powinna owszem wiedziec o butonierce, ale jak wid
  > ac ich swiat sie z powodu tego błedu nie zawalił!!


  Zapamiętaj słowo "owszem".

  Zrelaksuj sie...

  Dobre!!

  P.S nie jestem adwokatem starej rudej po 30 (pozdrawiam), ale to było niemiłe Alu

  --
  Spongebob: Czy jest coś lepszego od serwowania ludziom uśmiechów?
  Skalmar: Tak. Śmierć i w ogóle.
  Spongebob: Skalmar! nie podejrzewałem cię o taką polaryzację poglądów.
 • ruda_80 05.09.11, 21:07
  Czyżby jedna z szanownych 'pań konsultantek' się wzburzyła smile) Ojojoj nie napinaj się tak, bo ci żyłka pęknie. Śmieszniejszego wpisu tu dawno nie widziałam smile)

  takam-ala napisała:
  > Kobieto lecz się!! Konsultantki powinny oberwac (nie strasz!! grozi to prokurą; ))
  Czyżby jakaś mania prześladowcza? hehe chyba nieodpowiednią osobę wysyłasz na leczenie...

  > ze tort makakronikowy sie rudej z trzydziestka na karku nie podoba??!
  Szczególnie mój wiek ma ogromne znaczenie w tej wypowiedzi smile Równie dobrze jak mam na karku trzydziestkę (ahh ten podeszły wiek), mogę mieć i 80 smile. Pudło moja droga, bo 80 to ani mój rok urodzenia (ten niestety przy nicku ruda był zajęty), ani mój wiek smile

  > ! A one go niby robiły? Wieze odebrałybig_grin Haha pierwsze slysze, zeby konsultantk
  > i miały wyreczac firmy w tym co jest ich z...ym obowiazkiemwink
  Skoro pierwsze słyszysz, to jeszcze wiele przed tobą. Jeśli konsultantki koordynowały całą tą imprezę (mam co do tego ogromne wątpliwości, ale skoro już tam były do roboty wynajęte, to chyba coś powinny robić), to POWINNY DOPILNOWAĆ aby to co zostało dostarczone przez innych wykonawców m.in. wieża z makaroników, było odpowiedniej jakości. Podejrzewam, że właśnie w tym celu zostały zatrudnione...

  > Zupe tez mialy rozlewac i regulowac glosnosc muzyki...?
  Mogłyby. Przynajmniej byłby to jakiś ich sensowny wkład w organizację tej imprezy, i może by tego nie schrzaniły, bo większość innych obowiązków ich przerastała...

  > Zdjecia PW sie podobaja głownym zainters owanym, Tobie naprawde nie musza i nie
  > musisz rowniez korzystac z ich usług. Wierz mi, ze Klientow klientow im nie braknie (bez
  > wzgledu jak bardzo zgrzytasz w tej chwili zebami)
  Na szczęście nie muszę i nie będę korzystać, a po tej reklamie na forum by zia, także i wielu innych potencjalnych klientów nie będzie. Zębami w tej chwili nie zgrzytam, właśnie zajadam się misiami haribo i siłą rzeczy one te zgrzyty amortyzują smile

  >Stylistka powinna owszem wiedziec o butonierce, ale jak widac ich swiat sie z powodu tego błedu nie zawalił!!
  Tak, tak powinna to wiedzieć, miedzy innymi za tą wiedzę bierze kasę. Świat się nikomu nie zawalił, ale pani stylistka renomę sobie takimi drobiazgami wyrabia (a ma to bezpośrednie przełożenie na klientów), konsultantki przy tym również - bo o tym, że butonierka powinna być w butonierce, także one powinny wiedzieć..

  > Zrelaksuj sie...
  Dawno nie byłam już tak zrelaksowana i rozbawiona, jak właśnie teraz czytając te twoje wypociny smile)
 • audrey_horne 06.09.11, 00:52
  To po co w ogóle zatrudniać stylistkę, skoro bez jej wiedzy świat się nie zawali? Skor płacisz komuś za usługę, masz prawo wymagać, by ta usługa była perfekcyjnie wykonana.
  Tak, to konsultantki powinny odpowiadać za wierzę makaronikową. To one były odpowiedzialne za kontakty z "podwykonawcami", to one odbierały gotowy towar. Gdyby Zia sama chciała załatwiać wszystko osobiście, nie zatrudniałaby konsultantek.
  Zia twierdzi, że zdjęcia jej się podobają (a co ma nam właściwie powiedzieć?), co nie zmienia faktu, że są po prostu źle wykonane. To, że Zia nie jest specjalistką w dziedzinie fotografii, nie oznacza, że można jej sprzedawać wadliwy towar.
 • violetlake 06.09.11, 09:27
  > Zia twierdzi, że zdjęcia jej się podobają (a co ma nam właściwie powiedzieć?),
  > co nie zmienia faktu, że są po prostu źle wykonane. To, że Zia nie jest specjal
  > istką w dziedzinie fotografii, nie oznacza, że można jej sprzedawać wadliwy tow
  > ar.

  Mnie też nie przekonują zdjęcia, ale żeby być sprawiedliwym, Zia wybierała Panie z PW na podstawie ich portfolio. Nie jest ono też idealne (przynajmniej oczami fotografa) ale rozumiem, że dla laika mogą być wyjątkowo piękne i zdjęcia są tam napewno trochę lepsze niż fotografie Zii. Taki a nie inny materiał Zia otrzymała po fakcie, i co miała odrzucić te zdjęcia? i stracić tyle ujęć? Nawet jak technika i kadrowanie jest złe to moment tak czy inaczej został ujęty (a głupio by było liczyć na to że drugiemu fotografowi też się noga nie podwinie - w tych czasach gdzie co druga osoba z porządnym sprzętem zostaje fotografem ślubnym, zauważam że jest to wielki trend - materiał znacząco różni się od portfolio).

  I mimo wszystko jest wiele też dobrych ujęć z wesela Zii, do których się nie czepiam, jest sporo totalnie spapranych i masa średniaków, ale są jednak zdjęcia ok.
  Mam nadzieje że Zia się nie oburza na te komentarze, wszyscy tu oczekiwali ( wink ) poziomu Wed Luxe, także nie ma co się dziwić że tyle jest komentarzy nt niedociągnięć.

  --
  No doubt exists that all women are crazy; it's only a question of degree
 • zia86 06.09.11, 21:37
  Zia jest dawno przyzwyczajona do różnych opinii. wink Poza tym cokolwiek sobie myślicie, my naprawdę jesteśmy zachwyceni wszystkim, emocje tego dnia dalej nam towarzyszą a piękne wspomnienia odżywają jak patrzymy na zdjęcia. smile
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile
  Nasza prezentacja! smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • audrey_horne 06.09.11, 00:54
  Poza tym uważam, że nadużywanie wykrzykników świadczy o niedojrzałości emocjonalnej.
 • zia86 06.09.11, 21:32
  Uważam, że to już duża przesada i niepotrzebne czepianie się ale wiadomo czym byłby ten wątek bez odrobiny czepiania. wink Akurat drugą suknie sobie sama wybrałam. wink
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile
  Nasza prezentacja! smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • z_plus_z 30.08.11, 20:09
  Nie no, to zdjęcie zasługuje na specjalną nagrodę. ;>

  fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/i3okpny8tw8amtZ9PB.jpg
 • per-petual 30.08.11, 20:20
  Też widzicie, że Zia podczas krojeniu tortu trzyma palec w nosie?
  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/IIrcFlCmMnPU4AyRnB.jpg
 • zia86 30.08.11, 20:22
  Nie, to jest ruch jak ja się zasłaniam ręką, jak się bardzo śmieje, taki odruchowy mam. smile
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • izu21 30.08.11, 20:23
  dokładnie nie widać bo zdjęcie jest nieostre...
 • semihora 30.08.11, 20:25
  Już zaczynają uncertain Nie, ja widzę, że Zia zasłania buzię ręką i na pewno nie ma palca w nosie.

  --
  http://s20.rimg.info/0c57a6a3c37711b6d9abc76fdd7e8736.gif
 • stworzenje 30.08.11, 20:28
  per-petual napisała:

  > Też widzicie, że Zia podczas krojeniu tortu trzyma palec w nosie?
  > http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/IIrcFlCmMnPU4AyRnB.jpg

  nie, na czubku nosa smile. Nie ma się dziurek w nosie na środku smile.


  --
  w reportażu, jak w życiu - nie ma powtórzeń.
 • zia86 31.08.11, 00:30
  Bo ja się tutaj zaśmiewałam, bo tak jak pisałam za nic w świecie nie umieliśmy tego tortu ukroić. wink
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • angazetka 30.08.11, 21:16
  Nie, ja widzę, że dotyka palcem czubka nosa. Taki maly detal tongue_out
  --
  "Żeby on [Tusk] był takim dobrym premierem, jak jest fajnym facetem, to nie miałabym tych problemów przed przyszłymi wyborami, co mam." - Asia_i_p
 • panda_zielona 30.08.11, 21:40
  nie, widzimy, że na czubku nosa złośliwa babo
 • per-petual 30.08.11, 21:53
  Wśród tego całego słodkiego pierdzenia, które jeszcze można jeszcze jakoś przełknąć po prostu nie uwierzę, że któraś z was też chciałaby mieć fotkę od zawodowego fotografa na którym wygladacie, jakbyście dłubały w nosie smile Świetna pamiątka na całe życie smile
 • angazetka 30.08.11, 22:09
  Ale to tylko TY widzisz tongue_out Naprawdę, tam są lepsze rzeczy do czepiania się.
  --
  "Żeby on [Tusk] był takim dobrym premierem, jak jest fajnym facetem, to nie miałabym tych problemów przed przyszłymi wyborami, co mam." - Asia_i_p
 • zia86 31.08.11, 00:31
  Jakoś nikomu z naszych gości po zobaczeniu tego zdjęcia to nie przyszło do głowy. A reportaż to reportaż, zabawne sytuacje też powinny się w nim znaleźć. smile
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • kotka.zielonooka 31.08.11, 21:46
  Co do nosa to się nie czepiam ale na tym zdjęciu ewidentnie Mikołaja oskalpowano.
  Ohydne kadrowanie.
  --
  KOTKA ZIELONOOKA
  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/id/ac/nnbn/qZbvfMbaGSOgbBzwAA.jpg
 • marina111 01.09.11, 09:36
  O ludzie chyba bardzo chcecie się czegoś doszukac. Ewidentnie zasłania buzie dotykając palcem nosa. Co to wielkiego???
  Rozumiem konstruktywna krytykę ale to jest czepianie
 • joanka-r 30.08.11, 20:50
  ''Nie no, to zdjęcie zasługuje na specjalną nagrodę. ;>

  fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/i3okpny8tw8amtZ9PB.jpg''
  dlaczego?
  --
  ''No właśnie Wy wydajecie się nie wiedzieć o czym mowa''
  by Zia 86.
 • z_plus_z 30.08.11, 20:54
  > dlaczego?

  Bo "artystyczny" obiektyw rozciągnął głowę pana po lewej do komediowej formy? Jest tego "efektu" więcej zresztą w Zio-relacji.
  "Ale przecież my dokładnie tak chcieliśmy!" wink.
 • eeeeewka 30.08.11, 20:59
  Halo było wielkie i ..... masakra. Zdjęcia w większości kiepskie. Suknia pierwsza - wybrana chyba dlatego,że rozpoznawalny fason i wiadomo,że ZIEŃ.Szkoda,że oklepana. Fryzura i makijaż zupełnie skopane/szczególnie te rudo -brązowe kolorki/.Dlatego dobrze,że Zia podała namiary na stylistów- powinno się ich omijać. Druga suknia - zupełnie nieodpowiedni fason w połączeniu z ramionami Zia. Ogólne wrażenie - b.przeciętne . PM sprawia wrażenie w tym wszystkim- "co ja tutaj robię" .
 • naajt 30.08.11, 21:33
  Witaj Zia! smile
  Na początku powiem, że założyłam tu konto specjalnie z okazji przeczytania tej relacji. Po prostu czułam, że muszę się wypowiedzieć!
  Twój ślub był niesamowity! Gdybym kiedyś wybierała się za mąż, też bym taki chciała. Udało Ci się uniknąć, "wywalić" ze ślubu i wesela całą tandetę, która tak często pojawia się na polskich weselach, że można odnieść wrażenie, że inaczej się nie da. Po za tym, ciągle działo się coś niezwykłego - i znów miła odmiana od tego, co ja przynajmniej, często widzę na weselach - goście nie zostali pozostawieni samym sobie na zasadzie "mata tu flache, tam gra zespół, miłej zabawy". I ta relacja - świetna! Czułam, jakbym stała obok i na wszystko patrzyła. Przeżywała z Wami smile Jeśli naprawdę zostaniesz konsultantką ślubną, albo coś w tę modłę, a ja miałabym zorganizować swój ślub, to masz u mnie zlecenie wink
  Jedna, jedyna rzecz jaka mi się nie podobała, to włosy. Ja po prostu kocham rozpuszczone smile
  Pozdrawiam ciepło Ciebie i Twojego świeżo upieczonego smile
 • aneta-skarpeta 30.08.11, 22:54
  no jak to fajnie konfrontowac tradycyjne polskie wesele z weselem zii
  budzet 30 tys i 150 albo i lepiejsmile
  --
  -*-
  Korek
  www.youtube.com/watch?v=P6JJUwUEc20&NR=1
 • stworzenje 31.08.11, 12:22
  aneta-skarpeta napisała:

  > no jak to fajnie konfrontowac tradycyjne polskie wesele z weselem zii
  > budzet 30 tys i 150 albo i lepiejsmile

  uwierz te tańsze zdecydowanie prezentują się niejednokrotnie lepiej, w wątku dziewczyny która miała różowe dekoracje, ślub cywilny napisałam nawet o tym. Że nie budżet tylko pomysł, dobra organizacja,smak, styl wyczucie; U Zia niestety zrobił się natłok tego wszystkiego.


  --
  w reportażu, jak w życiu - nie ma powtórzeń.
 • aneta-skarpeta 31.08.11, 15:08
  stworzenje napisała:


  > uwierz te tańsze zdecydowanie prezentują się niejednokrotnie lepiej,

  wierze, ale takie bufetu w wiekszosci wesel nie ma, bo to kosztuje
  gł. mowie o slodkim
  malo ktora ma swiatla, stacje sushi czy dywan 50m.

  ładne, nieladne, wrazenie robi, bo to niecodzienne u nas

  pomijam tu kwestie gustu


  natomiast dla zwyklego zjadacza chleba jest to jakies tam wow- jesli bywal na weselach w salach weselnych z tradycyjnym menu


  my jestesmy upierdliwe bo wiemy co, jak, gdzie i za ile- gosc tego do konca nie wie

  no i my sie czepiamywink

  --
  -*-
  Korek
  www.youtube.com/watch?v=P6JJUwUEc20&NR=1
 • agniesiek 07.09.11, 01:26
  na moim 'tanim' weselu miałam bufet z tej samej cukierni, co zia, sporo tych samych słodyczy. i dementuję informację, że to jest jakieś bardzo drogie. owszem, te lizaki z nadrukami, makaroniki i pralinki, ale tego się nie zamawia tak znowu dużo. słodki bufet dla 80 os. (babeczki - 2 rodzaje, makaroniki - kilka smaków, nadzienie zrobione na zamówienie, pralinki - kilka rodzajów, serniczki i szarlotka, bankietówki - kilka rodzajów i chyba coś jeszcze) zapłaciliśmy 780zł. było tych słodyczy tyle, że jeszcze mnóstwo zostało. wszystko było pyszne i wyglądało ładnie. ciekawa jestem, ile kosztują krojone ciasta, takie 'imieninowe' na 80 osób - czy faktycznie jakoś dużo mniej.
  --
  zdjęcia z naszego ślubu
 • aneta-skarpeta 07.09.11, 10:00
  ale zii wesele czy slub nie sklada sie tylko ze slodkiego bufetu, warto o tym pamietac
  --
  -*-
  Korek
  www.youtube.com/watch?v=P6JJUwUEc20&NR=1
 • agniesiek 07.09.11, 15:17
  sure, ale odpowiadam na post, w którym ktoś pisze jakoby słodki bufet był droższym zamiennikiem.

  --
  zdjęcia z naszego ślubu
 • zia86 08.09.11, 13:57
  Zgadzam się i zawsze to podkreślam, że liczy się pomysł. smile My co prawda zapłaciliśmy trochę więcej za bufet słodki ale i tak najbardziej "zjadły" nas ciasta na pożegnanie i smok. smile
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile
  Nasza prezentacja! smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • agniesiek 07.09.11, 01:20
  czy 'tradycyjne polskie' to znaczy o niskim budżecie? moje wesele miało niższy budżet niż 30 tyś i też - tak mi się wydaje - udało mi się uniknąć weselnej tandety i zrobić wszystko tak, jak my chcieliśmy, a nie jak robi się 'zawsze' albo jak robią 'wszyscy' (szczegółowy opis i zdjęcia gdzieś w moim wątku).
  owszem, gdybyśmy mieli trochę więcej pieniędzy zrobilibyśmy jeszcze trochę inaczej, bo miałam jeszcze kilka pomysłów, ale zupełnie nie narzekam i to nie budżet jest najważniejszym czynnikiem, ale pomysł i jego realizacja. jeśli ktoś nie ma pomysłu i robi tak jak 'wszyscy', to nawet za 100 tyś wesele będzie tradycyjne i nijakie, tyle, że pewnie suknia będzie droższa, jedzenia więcej, a dekoracje zrobi florystka, a nie siostra czy druhny.
  --
  zdjęcia z naszego ślubu
 • aneta-skarpeta 07.09.11, 09:58
  agniesiek napisała:

  > czy 'tradycyjne polskie' to znaczy o niskim budżecie?

  statystycznie, czyli tradycyjnie tak
  mało kto wydaje tyle pieniedzy na slub co Zia, nic w tym złego

  moje wesele miało niższy
  > budżet niż 30 tyś i też - tak mi się wydaje - udało mi się uniknąć weselnej tan
  > dety i zrobić wszystko tak, jak my chcieliśmy, a nie jak robi się 'zawsze' albo
  > jak robią 'wszyscy' (szczegółowy opis i zdjęcia gdzieś w moim wątku).

  ja nie mowie o tym
  tandeta pojecie wzgledne- jednemu sie to podoba, innemu tamto
  chodzi o to ze trudno porównywac wesele statystyczne do zii
  nawet jak zii wesele traci tandeta, to pieniadze tez widac
  dlatego bez sensu porównywac wesele zii do tradycyjnych wesel.

  nie musisz sie od razu obruszac, czuc sie dotknieta- ja sie nie czuję, choc robilam obiad weselny za duzo mniej i duzo skromniej i pewnie dla wielu bez dbalosci o szczegoly- ale nie porownuje mojego bufetu do zii- bo to zupelnie inna polka cenowa

  --
  -*-
  Korek
  www.youtube.com/watch?v=P6JJUwUEc20&NR=1
 • agniesiek 07.09.11, 15:19
  nie czuję się urażona, tylko nie zgadzam się na przypisywanie zasługi tylko albo głównie pieniądzom. chodzi mi o to, że styl nie zależy od pieniędzy.
  --
  zdjęcia z naszego ślubu
 • aneta-skarpeta 07.09.11, 15:31
  mieszasz dwie rzeczy
  styl to jedno, pieniadze to drugie

  o stylu trudno dyskutowac, bo kazdemu podoba sie cos innego, zreszta wiele jest tu forumek, ktore pieja z zachwytu nad slubem zii

  chodzi o to ze u zii widac pieniadze i kazdy srednio rozgarniety widzi, ze wesele kosztowalo wiecej niz przecietne przyjecie. wiec trudno to porownywac, bo u zii bylo wiele atrakcji na raz, co poteguje efekt

  a styl to zupelnie inna para kaloszy

  --
  -*-
  Korek
  www.youtube.com/watch?v=P6JJUwUEc20&NR=1
 • zia86 31.08.11, 00:42
  Witam w wątku! smile
  Dziękuje bardzo. smile Naprawdę się staraliśmy, ale przede wszystkim robiliśmy wszystko tak jak nam się marzyło. Nie słuchaliśmy argumentów, że coś musi być, albo czegoś nie może być. Znaliśmy nas, znaliśmy naszych gości i robiliśmy wszystko tak żeby i my i goście mieli z tego wydarzenia jak najwięcej frajdy. Myślę, że to jest najlepsze wyjście. smile
  Dużo osób zarzucało nam, że goście nie będą potrafili się odnaleźć w takiej konwencji ale jak widać, odnaleźli się świetnie. smile I wcale nie było tak, że nie mieli kiedy się pobawić, czy zjeść.
  Zapraszam jak tylko się zdecydujesz. smile
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • brytf-anna 31.08.11, 00:59
  Zia, niepotrzebnie tu wrzuciłaś te zdjęcia. Kto zainteresowany, mógłby wyguglać sobie stronę Pracowni Wspomnień, a tak znowu się nasłuchasz, że pan młody gruby, Ty dłubiesz w nosie, Miko ma kucyk dwa centymetry nie w tę stronę, okelpany model sukeinki i nie wiadomo, co jeszcze smile a innym PM będą pisać, że rewelacja, i że pięknie wyglądały w sukience bezie smile
  Ja nic tym razem nie napiszę, co miałam polubić to polubiłam w odpowiednim miejscu smile
  I ciągle jestem wielką fanką Twojej fruzury, szczególnie z tej perspektywy:
  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bh/qb/exdt/CzDzsEhQ82fhhwPSVB.jpg
  --
  http://global.theknot.com/tickers/tte8b1c.aspx
 • brytf-anna 31.08.11, 01:03
  Oczywiście, że nie Miko ma oklepany model sukienki... wink
  I faktycznie, niektóre zdjęcia niepotrzebnie są zniekształcone - teraz taka moda czy co. Ale po to właśne wzięliście kilku fotografów. Już wolę tę manierę, niż zdjęcia w sepii pozowane na ławeczce na tle fototapety, jakie niedawno wrzuciła moja znajoma na fb... Myślałam, że tego to już się na pewno nie robi smile
  --
  http://global.theknot.com/tickers/tte8b1c.aspx
 • stworzenje 31.08.11, 12:23
  brytf-anna napisała:

  > ż zdjęcia w sepii pozowane na ławeczce na tle fototapety, jakie niedawno wrzuci
  > ła moja znajoma na fb... Myślałam, że tego to już się na pewno nie robi smile

  Roobi się niestety. I jeszcze edycja jest taka: skrzypce w ręku młodego, owcze futro na podłodze haha. Serio w moi malīm mieście dwa zakłady foto mają dokładnie taki styl i każda para w witrynie te same gadżety itp.


  --
  w reportażu, jak w życiu - nie ma powtórzeń.
 • zia86 30.08.11, 22:18
  No wiesz co sie komu podoba. smile Kiedy ja pierwsza suknie wybieralam to jeszcze zdjec ABC nie bylo na pudelku. wink Tam nie ma brazowego jest rudy, poza tym rockowej PM nie wypada miec spokojnego makijazu i fryzury. wink A tak na serio, to chcialam cos innego, nie kazda PM musi wygladac tak samo, ja sie sobie i co najwazniejsze mezowi bardzo podobalam, wiec jest ok. No ale jesli ktos lubi klasyczny wyglad to wiadomo. Dla mnie jest najwazniejsze, ze mielismy wszystko tak jak sobie wymarzylismy, my bylismy zachwycwni tak samo jak goscie. smile
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • angazetka 30.08.11, 22:28
  Teraz nam mówisz, że byłaś rockową panną młodą? wink
  --
  "Żeby on [Tusk] był takim dobrym premierem, jak jest fajnym facetem, to nie miałabym tych problemów przed przyszłymi wyborami, co mam." - Asia_i_p
 • zia86 31.08.11, 00:37
  No nigdy nie ukrywałam, że w takim środowisku się obracam, więc pewna doza tej części mnie też musiała się pojawić. smile
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • landora 31.08.11, 14:46
  No o co chodzi, wprawdzie drużba ma dłuuugą głowę, ale za to pan młody ma skrócona, więc się wyrównuje tongue_out
  Jestem pewna, że się dobrze bawiliście i że wesele było udane, jedzenie wygląda smakowicie i nawet smok się udał, ale zdjęcia totalnie nie w moim stylu. Tak czy inaczej, gratuluję!
 • zia86 31.08.11, 14:48
  Dziękuje. smile
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • dark.n.twisty 30.08.11, 21:57
  Na początku gratuluję wymarzonego ślubu i życzę szczęścia na nowej drodze życia. Po Twoich opisach i zdjęciach można wnioskować że goście dobrze się bawili. Jeśli miałabym się do czegoś przyczepić to to że bardzo mało się uśmiechasz, Twój mąż ma chyba pokręconego lokówką kucyka co wygląda komicznie. Aha, muszę się zgodzić z opinią że makijaż jest fatalny - chodzi mi o oczy - jakieś takie kwadratowe wyszły jak u marylina mansona

  http://i.pinger.pl/pgr20/00b7e48f0010c5154a336fe2

 • ola.otiska 30.08.11, 22:09
  ojjj no też się uśmiałam big_grin jedyne co mi przychodzi do głowy po przeleceniu tej relacji to: "tak wcześnie i już tak śmiesznie" jak to "śpiewał" Mezo oraz "Od lat nie było takiej jazdy bo tu są same gwiazdy" jak to śpiewał Fisz.
  A mój kochany narzeczony skomentował krótko "nie rób z gówna czekolady..."
  ehh usmiałam się big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
 • eeeeewka 30.08.11, 22:48
  trafiłaś w sedno z tym Mansonem. Makijaż źle, fryzura też mi się nie podoba. A za umiejscowienie kucyka na głowie PM stylista powinien zostać rozstrzelany. Jedno jest pewne- talent narracyjny Zia posiada i tam bym ją raczej widziała- może jakieś romansowe historie zacznie pisać?. Stylizacje obojga nie bardzo wyszły. Organizacja przyjęcia w restauracji była ok.
 • zia86 31.08.11, 00:38
  Mojemu mężowi się tak kręcą włosy i nie ma zmiłuj. Choćby czego fryzjerzy używali za godzinę jest tak skręcony. smile
  Dziękuje za życzenia. smile Tak, ja na początku miałam jeszcze taki tryb zadaniowy, ale potem się rozluźniłam i szalałam, co zresztą widać na zdjęciach. smile
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • naajt 30.08.11, 22:33
  A będzie może jakiś filmik albo teledysk ślubny? No i czekam na więcej zdjęć!
  Btw, najlepszy pomysł, to chyba te karty osiągnięci smok. Czad! XD
 • kajak75 30.08.11, 22:47
  Góra urodziła myszsad

  Moim zdaniem jedyna ładna rzeczą był naszyjnik tej rudej dziewczyny w żółtej sukiencesmile
 • zia86 30.08.11, 22:49
  Bedzie. smile
  Mniej wiecej tak. Reszta zdjec od Pracowni bedzie okolo czwartku/piatku, bo pkytka z pelnym materialem dzisiaj zostala wyslana. Zdjec bedzie minimum 300( na razie na blogu jest 90).
  Od Kamasha zdjecia beda w okolicach pazdziernika/listopada. Jest 40 dni od pleneru a plener mamy zaplanowany na polowe wrzesnia.
  Natomiast filmu oczekujemy na Gwiazdke. wink Trzeba sie uzbroic w cierpliwosc ale na pewno bedzie warto.
  Wszystko bede zamieszczac juz w tym watku. smile
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • naajt 30.08.11, 22:54
  Jeszcze jedno pytanie tongue_out Ilu mniej więcej było gości?
 • eeeeewka 30.08.11, 22:57
  no przecież napisała,że 65.
 • naajt 31.08.11, 11:23
  A, przepraszam, nie doczytałam.
 • czerwona_malina 30.08.11, 23:28
  Mnie się wszystko bardzo podoba smile tylko tej reklamy w wątku "dziękujemy i polecamy" nie mogę przełknąć :p poza tym piękne zdjęcia smile
 • zia86 31.08.11, 00:41
  To nie reklama, po prostu uważam, że jak ktoś się sprawdził to należy o tym napisać. smile A oprócz tego sama szukałam opinii o różnych osobach, więc przyda się to innym PM.
  Fajnie, że się podoba. smile
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • moniczkaka 30.08.11, 23:47
  no i super wyszlosmile gratulacje raz jeszcze.
 • zia86 31.08.11, 00:41
  Dziękuje. smile
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • agentka-csi 31.08.11, 09:30
  Zia no wiec na poczatku gratulacje i wszystkiego naj na nowej drodze zycia.
  Slub wyglada ze byl piekny w kolorach i bardzo dopracowany. Te wszystkie dania, przystawki, bufety wygladaja cudnie. Cala oprawa "dopieszczona". Twoja sukienka sensacyjna, bukiet tez fajny /lepszy od tego ktory ogladalysmy wczesniej/.
  Zdjecia sa ciekawe i na pewno bedziecie miec niesamowita pamiatke, choc niektore ujecia mozna bylo zrobic lepiej. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze to na razie pierwsze i takie "w ruchu".
  Na pewno jednak bedziesz inspiracja dla niejednej PM, pozdrawiam.
 • zia86 31.08.11, 11:48
  Dziękuje! smile
  Jestem bardzo zadowolona z kolorów, do końca nie wiedziałam, czy wszystko się zgra a jednak dość dobrze kolory zagrały ze sobą.
  Tak, zdjęć w ruchu jest dużo, ja bardzo czekam jeszcze na zdjęcia z zejścia(powinno być tam też jedno grupowe, więc będzie można gości do woli liczyć wink) i ten mini plener sprzed Andelsa z orszakiem i rodzicami. smile Tutaj jest dużo zdjęć tanecznych ale to dobrze, bo po pierwsze są fajnie uchwycone(zawsze myślę, że najtrudniej jest uchwycić właśnie zabawę). Będzie jeszcze ponad 200 zdjęć, więc na pewno coś jeszcze dorzucę, bo nie wszystko w tym wycinku reportażu się znalazło, choć już pokazuje dużo. smile
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • brytf-anna 31.08.11, 13:00
  > Dziękuje! smile
  > Jestem bardzo zadowolona z kolorów, do końca nie wiedziałam, czy wszystko się z
  > gra a jednak dość dobrze kolory zagrały ze sobą.
  > Tak, zdjęć w ruchu jest dużo, ja bardzo czekam jeszcze na zdjęcia z zejścia

  Pierwsze co mi przyszło na myśl, to zdjęcie z "zejścia" po weselu: goście śpią na stołach big_grin

  > Tutaj jest dużo zdjęć
  > tanecznych ale to dobrze, bo po pierwsze są fajnie uchwycone

  Jedno jest moje ulubione - jak dziewczyna z ciemnymi włosami macha grzywą smile
  --
  http://global.theknot.com/tickers/tte8b1c.aspx
 • zia86 31.08.11, 13:04
  A tak, to oczywiście, do jakiegoś mocno rockowego kawałka. smile Ja też chciałam ale nie mogłam. tongue_out
  Nie z zejścia po schodach, na dole stali prawie wszyscy goście a my schodziliśmy. To jeden z najbardziej magicznych momentów tego dnia dla mnie. smile
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • karola1008 31.08.11, 09:54
  Zia, wyglądaliście z Mikołajem świetnie, co już zresztą pisałam smile. Na zdjęciach z pleneru, w rozpuszczonych włosach, wyglądasz wprost prześlicznie smile smile. Smok bardzo fajny, słodycze ... ach, ach, ach, musiały być przepyszne big_grin. Niezbyt podoba mi się natomiast wystrój miejsca ceremonii, ale jeśli Wam się podobało, to ok. Co do samych zdjęć: nie znam się na tym, ale mam wrażenie, że są bardzo "nierówne" - jedne śliczne, a inne wyglądają na po prostu źle kadrowane. Pozdrawiam i gratuluję jeszcze raz smile.
 • zia86 31.08.11, 11:55
  Dziękujemy! smile Mnie się obie fryzury podobają, choć ślubna jest kosmiczna i bardzo chciałam coś takiego mieć, rozpuszczone włosy w ten dzień odpadały.
  Słodycze były pyszne! Słodki bufet cieszył się na początku większym powodzeniem niż normalny. wink
  --
  Nasza historia,Nasza strona ślubna,Mój blog z inspiracjami
  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • stworzenje 31.08.11, 12:29
  karola1008 napisała:

  > h z pleneru, w rozpuszczonych włosach, wyglądasz wprost prześlicznie smile smile. Smo
  > k bardzo fajny, słodycze ...

  smok jak dla mnie też najfajniejszy. Różne ciasta widziałam,ale ten to tak zrobiony, jak figurka dosłownie smile.

  --
  w reportażu, jak w życiu - nie ma powtórzeń.
 • zia86 31.08.11, 12:39
  Oj tak, ten smok to był wyzwanie ale się udało. smile Jak go zobaczyłam to byłam zachwycona.
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • mirmunn 31.08.11, 18:52
  o, dawno tu nie zaglądałam
  jak widzę, cel osiągnięty - została podana lista firm do wykorzystania
  nie zmieniam zdania co do natury Twoich wątków

  ale smok mi się naprawdę podoba- po raz pierwszy widziałam całego, przedtem zdjęcia się nie ładowały,
  fajny pomysłsmile
  bufet i potrawy wyglądają bardzo elegancko
  dobry pomysł z podpisaniem dańsmile
 • mirmunn 31.08.11, 18:53
 • zia86 31.08.11, 19:11
  Dzięki. smile Apropo's, dalej niektórzy z Was myślą, że jestem avatarem a ślubu nie było? wink
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • aneta-skarpeta 31.08.11, 19:19
  nieeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ZIa i rozpoczełaś nieumierającą dyskusje

  "jakiego slubu, przeciez ta szopka, którą odstawiłas to nie ślub"


  ;DDDDDDDDD
  --
  -*-
  Korek
  www.youtube.com/watch?v=P6JJUwUEc20&NR=1
 • zia86 31.08.11, 19:22
  Nie o to mi chodziło. smile Chodziło mi o to, jak niektórzy pisali, że jesteśmy tylko podstawionymi avatarami, a całe wydarzenie się tak naprawdę nie odbędzie. smile
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • angazetka 31.08.11, 20:42
  Teraz to raczej słupami ogłoszeniowymi wink Lista podziękowań firmom jest, ekhem, dziwna. To nie amerykański film.
  --
  "Żeby on [Tusk] był takim dobrym premierem, jak jest fajnym facetem, to nie miałabym tych problemów przed przyszłymi wyborami, co mam." - Asia_i_p
 • zia86 31.08.11, 20:49
  Bez przesady, dużo osób tutaj polecało firmy w relacjach po ślubach, były też takie, które nie polecały, to akurat nic dziwnego.
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • amberwind 31.08.11, 20:00
  Zia, jak pewnie wiekszosc osob zainteresowanych tematyka slubna, sledzilam Twoje "zmagania" z przygotowaniami od dawna smile
  W koncu mozna zobaczyc efekt Waszej pracy i realnosc marzen smile Oboje wygladaliscie zachwycajaco! Piekny bukiet i fantastyczne fryzury: Twoja zarowno na slubie jak i na zdjeciach plenerowych. Smakowite detale takie, ze chcialoby sie wszystkie te smakolyki zjesc smile Mocno gratuluje i zycze wiele, bardzo wiele szczescia we Dwoje smile
  Sadze, ze Twoj blog jeszcze bardzo dlugo bedzie inspiracja dla przyszlych PM.

  --
  blog.amberwind.pl
 • jagoda_pl 31.08.11, 21:00
  Ziu, wypowiadam się u Ciebie wątku po raz pierwszy - taaraaaaawink

  Śledziłam kilka Twoich wątków, ale postanowiłam zabrać głos się jak będzie już "po", bo miałam nadzieję, że będzie już wtedy mniej docinków i teorii spiskowych... Trochę się przeliczyłam, ale do rzeczy:

  * Wyglądaliście na bardzo szczęśliwych i Twoja relacja też jest bardzo radosna - to najważniejsze!
  * Zdjęć nie umiem oceniać, ale rzeczywiście jest kilka niefortunnych...
  * Piękne obie suknie! W tej zieniowej jestem zakochana.
  * Cieszę się, że butów za bardzo nigdzie nie widać (tylko na sesji), bo jestem ich wielką przeciwniczką...
  * Fryzura dla mnie zbyt "kosmiczna". Specjalnie farbowałaś się na rudo na ślub, a włosy takie "ukryte" - ja bym wolała jakąś "większą" fryzurę...
  * Słodkości, aranżacja sali - duża klasa.
  * Świetne torty!

  Wszystkiego najlepszego!
 • niebieski_lisek 31.08.11, 21:45
  Wspaniale to wygląda, myślę, że udało wam się uzyskać efekt o jaki wam chodziło. Myślę, że wasze wesele nie było tuzinkowe, na pewno na długo zostanie zapamiętane. Które części smoka były jadalne?
 • kotka.zielonooka 31.08.11, 21:55
  Podoba mi się ogromnie:
  - sukienka zienia (i to bardzo! bardzo!)
  - kolor włosów zia
  -buty
  - bukiet

  Tak mniej troche:
  - druga suknia
  - fryzura miko
  - make up (za mocny, faktycznie oko takie "w kwadracie"


  Bardzo nie uncertain
  - masa zdjęc z poobcinanymi czubkami głów (nie uwierzę , no cholera NIE UWIERZE ze to tak specjalnie)
  -
  W sumie "na nie" tylko fotograf (a może "aż" a nie "tylko" sad)

  --
  KOTKA ZIELONOOKA
  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/id/ac/nnbn/qZbvfMbaGSOgbBzwAA.jpg
 • zia86 31.08.11, 22:52
  Dzięki za szczerą opinie. smile Fajnie, że dużo rzeczy Ci się jednak bardziej podoba niż nie podoba. smile
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • kotka.zielonooka 01.09.11, 17:57
  Tak, zdecydowanie wiecej rzeczy mi sie podoba.
  Zapomnialam tez o jeszcze jednym : na zdjeciach widac ze goscie sie fajnie bawią.
  --
  KOTKA ZIELONOOKA
  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/id/ac/nnbn/qZbvfMbaGSOgbBzwAA.jpg
 • zia86 31.08.11, 22:53
  Dziękuje. smile Tak, my czujemy, że spełniliśmy to co chcieliśmy, ale oczywiście gusta i opinie będą różne jak zawsze. wink
  Jadalny był tułów.
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png
 • zia86 01.09.11, 13:33
  Głupia poczta, dalej nie ma płytki. tongue_out Mam nadzieje, że będzie jutro, bo już nie mogę się doczekać. smile
  --
  Nasz motylkowy ślub - relacja i zdjęcia smile

  http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011070900500530.png

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka