Dodaj do ulubionych

zaproszenia Amelia-Wedding

30.12.11, 14:04
Witam,
czy któraś z was miała robione tam zaproszenia? zaproszenia same w sobie bardzo ładne, ale przeraziła mnie trochę ilość negatywnych komentarzy na pewnym portalu aukcyjnym.

może ktoś, kto miał do czynienia z tą firmą, mógłby się podzielić opinią o nich?
Edytor zaawansowany
  • de_luxe 30.12.11, 23:31
    Witam!

Co do tej firmy to kompletnie odradzam jakąkolwiek współpracę gdyż jest to firma zupełnie nie solidna i nie rzetelna. Pomijam fakt, że na zamówienie czekałam wiele tygodni to jest bardzo trudny kontakt gdyż nikt nie raczy odpisać na maile lub też odebrac telefon. Po drugie dzisiaj otrzymałam przesyłkę i jest ona nie zgodna z tym co zamawiałam a jutro biorę ślub! Przesyłka odbiega od projektu który wybrałam pomimo tego zawiera błędy merytoryczne!!! Porażka!!! Jestem wściekła! To jest niepoważne traktowanie swoje pracy oraz klientów!!! Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współpracę!!!
  • natalia6513 25.04.12, 18:19
    Witam!ja jestem bardzo zadowolona dziś otrzymałam przesyłkę zaproszenia piękne takie jak miały być czekałam ponad tydzien. POLECAM!!!! wink
  • 4marcin_sokol 22.10.12, 12:01
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • barbara.golinska 03.10.15, 14:55
    A ja firmę polecam. Fakt ze na zaproszenia czekałam ok 3 tyg. od momentu złożenia zamówienia ale przyszły śliczne, starannie wykonane i goście komentowali ze są bardzo eleganckie.

Z winietkami poszło znacznie szybciej. Tydzień po złożeniu zamówienia już miałam je domu.

Trzeba tylko pamiętać ze kolor wstążeczki jest w rzeczywistości trochę bardziej intensywny (ciemniejszy) niż na zdjęciu na ich stronie dlatego do winietek wybrałam inny kolor niż do zaproszeń. (mój wybór to Glarett)
  • alina232 02.01.12, 08:58
    A ja polecam, zamówiłam zaproszenia przed świętami i szybko wywiązali się ze zlecenia.
    A zaproszenia przepiękne, starannie wykonane, idealne na ślub. Zamawiałam zaproszenia ze zdjęciem, jakość wydruku myślę, ze bardzo wysoka. Także ja z całym przekonaniem POLECAMsmile
  • kallinay 03.01.12, 18:11
    Jeśli masz wątpliwości, to słusznie ! Ja też miałam wątpliwości, gdy zobaczyłam komentarze, a teraz żałuję. Zaproszenia są pobrudzone, wykonane niestarannie, ozdoby krzywe. Sprzedający uważa, że wszystko jest o.k. i nie chce uwzględnić reklamacji.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO SPRZEDAWCY I PRZESTRZEGAM PRZED NIM !!!!!!
  • poziomka_84 10.01.12, 09:58
    dziewczyny, dzięki za opinie! w taki razie nie będę ryzykować nerwowych sytuacji przed ślubem, i tak jest ich w nadmiarze big_grin
  • mirkadomagalik23 19.01.12, 08:43
    Ja zamawiałam zaproszenia z tej firmy i wszystko wyszło SUPER. Świetna jakość, miła obsługa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru.
  • maross78 17.10.12, 12:46
  • buella1 02.04.14, 20:06
    NIGDY NIE ZAMAWIAJCIE W AMELIA WEDDING!!!!!! zaproszenia nie dochodza, tylko co chca to przelew i do tego momentu beda rzetelni. potem olewaja kompletnie, wysylaja zle zaproszenia, a wysylaja tylko jak sie do nich kilkakrotnie zdzwoni do czego tez trzeba max cierpliwosci (czekanie pol godziny na telefonie). TYLKO NIE AMELIA WEDDING, po raz pierwszy spotkalam sie z takim beznadziejem
  • buella1 04.04.14, 20:38
    poza tym nie dajcie sie nabrac na ich strone facebook. probowalam tam dac moje negatywne komentarze i za kazdym razem byly kasowane i ostatcznie moje konto zostalo zablokowane. moja przygoda skonczyla sie tak, ze musialam sama robic zaproszenia
  • buella1 04.04.14, 20:40
    nie dajcie sie tez nabrac na ich strone facebook. probowalam tam dawac moje negatywne komentarze ale za kazdym razem byly kasowane, az do momentu zablokowania mojego konto. komentarze pozytywne sa od luczi ktorzy robia reklama dla amelia wedding. moja przygoda skonczyla sie tak ze musialam sama robic zaproszenia
  • mikrob777 27.05.14, 16:08
    Nigdy zadna jeszcze sytuacja nie spowodowala we mnie na tyle duzo emocji, zeby napisac gdzies cos na forum. Jest mi szalenie przykro, ale odradze kazdemu wpolprace z firma Amelia Wedding. Grafik sympatyczny, na maila odpisuja rowniez (jeden dziennie), ale jak mozna sie czuc, gdy po 3 miesiacach modyfikowania zaproszenia, otrzymuje sie informacje z biura, ze probki tego zaproszenia wyslac nie mozna. Wiec "kupuj babo placek w ciemno" albo wybierz cos ze strony. Wiec zdecydowalam sie na wybranie gotowego - ze strony. I jakze wygladal wyraz mojej twarzy, jak otworzylam przesylke wypelniona zaproszeniami... w innym kolorze!
    Nie wiadomo czy sie smiac czy plakac. Na szczescie moje wesele jutro nie jest, ale nie zycze nikomu takich doznan. Jedyne co dobrego firma Amelia-Wedding soba reprezentuje - to ceny. Albo poprawia obsluge klienta albo znikna z rynku.
  • arletammm 23.01.12, 22:59
    Zaproszenia są świetnie, ja również korzystałam z usług firmy amelia-wedding, opinie moich Gości również były pozytywne, Goście byli zachwyceni i usłyszałam same pozytywne słowasmile
  • natalia19862711bed 07.05.12, 17:35
    odradzam wszystkim zamówienia tam zaproszeń, jestem bardzo zawiedziona, mało profesjonalna firma, pierw kurier dostarczył paczkę komu innemu - sama musiałam odszukać paczkę- a zaproszenia z błędami dostałam 17 złych zaproszeń podwójne zaproszenia, zaproszenia były brudne i kiepsko wykonane - panie z infolinii amelia.. nie oddzwaniają, nie odpowiadają na składane reklamacje- nie zamawiajcie!!!!!!!!!!!!
  • mloda8888 08.05.12, 13:40
    powiem Wam szczerze, że z narzeczonym złożyliśmy zamowienie 26.04 i wczoraj kurier dostarczył paczkę z zaproszeniami smile osobiscie jeszcze ich nie widziałam, ale narzeczony mówi, ze są ok smile czyste, bez błędów... i naprawde jestem w szoku po tym co tutaj przeczytałam... myśle, że ktoś robi tej firmie czarny PR...
  • ola199001 23.02.16, 19:09
    Niestety, to prawda. Pierwszy raz w życiu byłam tak zła, że założyłam konto żeby podzielić się swoją opinią na forum. Tysiące pomyłek a finsh taki, że muszę kupować zaproszenia nowe w innej firmie.
  • kaga9 24.01.12, 02:11
    Bardzo dziwny wątek. Wszystkie konta, oprócz konta założycielki wątku, stworzone na potrzeby wypowiedzi na temat tych akurat zaproszeń.

Chyba nie sugerowałabym się opiniamiwink
  • kallinay 20.02.12, 20:27
    Nie wiem co jest dziwnego w tak dużym wkurzeniu się na firmę, które skutkuje potrzebą przestrzegania innych przed taką pomyłką, no ale cóż...Różnych ludzi, różne rzeczy dziwią.

Ja nie napisałam, że wyroby tej firmy są brzydkie, bo nie są, są bardzo ładne. Jedynie jakość ich wykonania, przykładanie się do roboty są BEZNADZIEJNE ! I nadal odradzam.
    Pozdrawiam smile
  • apolonia5 02.04.12, 23:48
    Przyznam szczerze że jestem zdziwiona tyloma negatywnymi opiniami na temat tej firmy i zaproszeń... Ja na szczęście nie mogę złego słowa powiedzieć zarówno na realizację zaproszeń, współpracę z firmą i przede wszystkim na jakość zaproszeń ślubnych. Nie tak dawno zamawiałam zaproszenia w Amelia-Weeding, i otrzymałam je dokładnie 10 dni od akceptacji projektu, wszystko pięknie zapakowane, dodatkowo otrzymałam kilka zaproszeń wykropkowanych, a jakość na prawdę staranna, tekst i układ graficzny bardzo ładny. Zaproszenia na prawdę bardzo, bardzo nam się podobałysmile Także jeśli o mnie chodzi to nie mogę nic złego powiedzieć na tą firmę i jakość usług, a wręcz przeciwnie mogę polecić bez dwóch zdań.
  • mloda2221 03.04.12, 09:42
    Firma beznadziejna!!! projekt poprawiany kilkakrotnie mimo konkretnych wskazówek.Na dodatek i tak zaproszenia zostały wydrukowane z błędem. Na część zamówienia czekam już prawie 3 miesiące. Ciągle firma zapewnia że zamówienie będzie zrealizowane do końca tygodnia tylko że tych tygodni już minęło kilka. Nie polecam!!!!!!!!!
  • phiuphiu 03.04.12, 15:20
    odradzam z góry..czekałam na zaproszenia prawie miesiąc od zamówienia, powiedzieli mi że w najbliższy wtorek mają być..po całym wtorku czekania zadzwoniłam i okazało się, że jeszcze ich nie wydrukowali nawet nie mówiąc już o wysyłce...bardzo nie profesjonalna firma...NIE POLECAM!
  • mloda2221 04.04.12, 20:50
    Szkoda gadać i się denerwować. Kilkakrotnie do nich dzwoniłam. Nikt nie był w stanie poinformowac mnie kiedy dostane moje zamówienie. Poprosiłam o nr do szefa. Oczywiście telefonu nie odbierał. Potem obiecywano mi ze do mnie oddzwoni.do tej pory cisza. dawno nie spotkałam sie z tak beznadziejna firmą. Nawet nie maja odwagi powiedziec że nie są w stanie zrealizować zamowienia.
  • gabaewa86 28.04.12, 10:24
    Firma Amelia Wedding jest nierzetelna, nieprofesjonalna i nikomu nie polecam współpracy. Do tej pory jeszcze nigdy nie wystawiłam nikomu negatywnej opinii na forum internetowym, ale przed nimi trzeba ostrzegać!!!! Zacznę od początku: na Allegro kupiłam próbki zaproszeń - z innych firm otrzymałam je po 3-4 dniach, od nich po dwóch tygodniach i to dopiero po upomnieniu się o nie. Nie zraziło mnie to jednak, bo zaproszenia były naprawdę ładne (nawet wystawiłam pozytywny komentarz licząc na szybszą współpracę przy faktycznym zamówieniu). Przed złożeniem zamówienia Pani zapewniła mnie mailowo, że czas realizacji to 7-10 dni roboczych. Wczoraj minął dzień 9, więc dzwonię i pytam się kiedy będą zaproszenia (na weekend majowy planowaliśmy wyjazd z nimi na drugi koniec Polski). Tymczasem Pani w biurze mi odpowiada, że ZEPSUŁ SIĘ IM PLOTER i będą go MOŻE naprawiać po weekendzie majowym. Na moje pytanie czy nie mogła mi dać znać wcześniej odpowiedziała: "No, że w sumie mogła". SKANDAL!!!!!!! Jeśli do tego dołożyć brak odpowiedzi na maila, nieoddzwanianie kiedy się umawiałam na telefon i zlewanie totalne na Klienta, to od razu widać co to za firma. Ciekawa, jestem kto mi teraz zwróci pieniądze na bilety na pociąg do Gdańska - nie mam po co jechać bo nie mam zaproszeń. Co prawda, dostałam od razu zwrot gotówki, ale jestem pewna, że tylko dlatego, że zagroziłam że zgłoszę sprawę do odpowiedniej instytucji. Tyle mam do powiedzenia na ich temat. SZKODA NERWÓW!!!!
  • szadi1906 10.05.12, 19:51
    Witam, mam pytanie czy ktoś reklamował coś u tej firmy ? i czy odzyskał pieniądze ? Dodzwonić się do niech to CUD !! kiedyś przez 30 minut próbowałem i najpierw byłem 6 w kolejce później 5 i tak doszedłem do 3 po 30 minut płatnych oczywiście więc suma sumarum zrezygnowałem. Postanowiłem więc zadzwonić w późniejszej godzinie i niespodzianka ! znowu jestem 6 w kolejce - pomyślałem przypadek i spróbowałem po jakimś czasie po raz kolejny i nie zgadniecie, który byłem w kolejności ... 6 ! Dlatego bardzo bym prosił o kontakt właśnie osób, które jakoś sobie poradziły z amelia-wedding bo to co dostałem to wstyd dać gościom ...
  • amelia-wedding 10.05.12, 21:43
    Bardzo proszę złożyć reklamacje drogą mailową (załączając zdjęcia). Dziwnym jest także fakt, że reklamacje chciał Pan/Pani złożyć telefonicznie, a nie pisemnie, natomiast na forum oczywiście napisał...Jesteśmy uczciwą firmą, a zaproszenia są piękne i estetycznie wykonane. Zaproszenia wykonujemy zgodnie z zaakceptowanym przez Państwa projektem. Jeżeli Państwa reklamacja będzie uzasadniona oczywiście odpowiemy. Nasza infolinia działa nieustannie w godzinach pracy, odpowiadamy także na maile. Od Państwa nie otrzymaliśmy maila z reklamacją. Pozdrawiamysmile

Zespół Amelia-Wedding
  • szadi1906 11.05.12, 13:52
    Witam, nie napisałem na Państwa firmę nic złego, a jedynie opisałem stan faktyczny. Ponadto nie napisałem, że dzwoniłem w związku z reklamacją. Oczywiście, że będę reklamował te jakże "piękne i estetycznie wykonane zaproszenia" a tak na marginesie to widziałem Wasze zaproszenia na żywo i rzeczywiście niektóre są bardzo ładne ale my chyba mieliśmy strasznego pecha ! Ogólnie rzecz ujmując jestem facetem i mógłbym nawet ręcznie napisać zaproszenie ale tu chodzi o to, że moja narzeczona była po prostu załamana jak zobaczyła Wasze "arcydzieło" ! Nie będziemy rozmawiać na tym forum, a niebawem się do Państwa odezwę !
    Pozdrawiam
  • amelia-wedding 10.05.12, 21:46
    Klientka została poinformowana (przed upływem terminu na wykonanie zaproszenia), że mamy chwilową awarię sprzętu, na którym wykonywany był dany model zaproszenia. Pieniążki zostały zwrócone natychmiast po rezygnacji z dalszej realizacji. Pozdrawiamy

Zespół Amelia-Wedding
  • rzamena78 15.05.12, 12:21
    Potwierdzam w 100 % Amelia -Wedding jest firmą profesjonalną. Sama wysłałam meila z informacją, że czytałam fora i mam obawy. Pani świetnie mi na wszystko odpowiedział i miała rację:
    1. pilnujmy terminu akceptacji graficznej zaproszeń
    2. wpłaty pieniędzy na konto
    ..i to wszystko. Zaproszenia są piękne. Dziękuję. Dodzwonić się jest ciężko, ale chwila cierpliwości i można się połączyć- meile są odpisywane.
    Marzena
  • asi-now 09.07.12, 20:28
    Witam wszystkich niezdecydowanych, też miałam obawy, czy skorzystać z usług firmy amelia wedding, bo naczytałam się bardzo dużo negatywnych opinii, ale zaryzykowałam i jestem bardzo zadowolona, zaproszenia są piękne, ręcznie wykonane, gustowne i wysokiej jakości, myślę, że negatywne opinie są umieszczane przez konkurencję, wysyłka w ciągu 7 dni od zaakceptowania ostatecznego projektu, można płacić przy odbiorze, polecam wszystkim!
  • jojo8484 13.05.12, 21:37
    W 100% sie zgadzam z gabaewa86 ta firma jest nierzetelna i niekompetentna ja rowniez zlozylam zamowienie i prosilam o jak najszybsze wykonanie gdyz takze moj slub odbywa sie w innej czesci polski nalegalam emailowo i dzwonilam przez caly dzien i postanowilam zrezygnowac gdyz lekcewaza klienta a oni po paru dniach mi pisza ze tak mozemy pani wyslac zaproszenia tylko prosze zaplacic , za pozno, zaposzenia mi sa potrzebne teraz a tu co mam czekac na co, jak niedostane ich na czas i postanowilam znalezc inna firme ktora dosc ze szybko odpowiedziala na moje zamowienie to zrealizowala mi je w ciagu 3 dni a biuro amelia - wedding pisze mi teraz ze chca zaplaty i moga mi wyslac zaposzenia ktore juz sa zrobione i czekaja bo jak nie to posuna sie do innych dalszych srodkow normalnie skandal co to za firma ktora straszy klientow zeby zrealizowali platnosc dosc ze osoby ktore chca szybko i bez problemow zlozyc zamowienia maja juz i tak stres przed slubny to jeszcze takie rzeczy ich spotykaja ja osobiscie niemam zamiaru nic placic bo to jest ich wina gdyz niewywiazuja sie z umowy.
  • amelia-wedding 13.05.12, 22:32
    Szanowni Państwo,

Przedstawię nasz punkt widzenia. jojo8484 złożyła zamówienie znając czas realizacji (7-10 dni roboczych od momentu akceptacji projektu), została o tym również poinformowana podczas rozmowy telefonicznej. Został przygotowany projekt, który jojo8484 zaakceptowała. Zaproszenia zostały wykonane i przygotowane do wysłania w ciągu 8 dni. Przed wysłaniem zaproszeń okazało się, że nie mamy zaksięgowanej jeszcze wpłaty. Dlatego poprosiliśmy o dokonanie płatności. Wtedy jojo8484 poinformowała nas o rezygnacji z zamówienia. Zamówienie zostało już zrealizowane dlatego oczekujemy uczciwego podejścia i zapłaty.
    Pisanie, że straszymy naszych Klientów jest zwykłym pomówieniem. jojo8484 została poinformowana o wystawieniu rachunku, i że czekamy na jego opłacenie. Podkreślam, że kupująca znała czas realizacji zamówienia jeszcze przed jego złożeniem.

Pozdrawiamy,
    Zespół Amelia-Wedding.pl
  • niezadowolona3 11.07.12, 14:39
    Ja równiez niestety mam niemiłe doświadczenia ze współpracy z ta firmą. Najpierw reklamowałam zaproszenia, a potem winietki i zawieszki na butelki. O ile zaproszenia w końcu przyszły poprawne o tyle winietki po reklamacji znów przyszły nie takie jak powinny i to dzień przed slubem, kiedy to już nic nie mogłam z nimi zrobić! Dzwoniąc na infolinię oczywiście za kazdym razem słyszałam "teraz na pewno bedzie zrobione zgodnie z zamówieniem", "dołożymy wszelkich starań" itp. ale niestety nie wywiązali się z obietnic mimo, iż wysłałam im nawet zdjęcia zaproszenia - i wystarczyło tylko zrobić tak samo winietki. Mam wrażenie, że panuje w tej firmie wielki haos, albo mają tak dużo zleceń, że nie zwracają uwagi na szczegóły tylko jadą szablonowo, albo zatrudniają niekompetentnych pracowników, którzy niepoprawnie odczytują zlecenie. Przy pierwszej reklamacji rozmawiałam z szefem, przy kolejnej nie odbierał już ode mnie telefonów. A jeśli chodzi o termin realizacji to jeśli nie będziecie dzwonić codziennie, to na pewno nie dostaniecie nic w terminie. Na odpowiedzi na maile również bym nie czekała, dzwoniłam codziennie i słyszałam "przekazałam pani informację, nie wiem dlaczego nie otrzymała pani odpowiedzi, dziś na pewno otrzyma pani odpowiedź ... i tak przez kilka dni". Każda z nas jako Pani Młoda chce aby wszystko co ma związek z tym wymarzonym dniem było jak najpiękniejsze, wybrane, wyczekane ... itp. Niestety ta firma tego nie rozumie, dlatego jeśli chcecie aby przygotowania do najwazniejszego dnia w Waszym życiu przebiegły bezstresowo (albo przynajmniej mniej stresująco smile) to nie wybierajcie tej firmy.
  • rzamena78 15.05.12, 12:10
    Zamawiałam zaproszenia przed długim weekendem majowym. Pani uprzedzała mnie, że na wykonanie zaproszeń jest 10 dni roboczych. Również to wyczytałam jak i informację, ze naliczane są one od momentu zaakceptowania i wpłaty pieniążków.
    Otrzymałam piękne zaproszenia przed terminem umownym. Jestem baardzo zadowolona a bałam się ogromnie bo czytałam różne fora- nie warto. Trzeba przeczytać informację warunków współpracy, samemu się wywiązać i dopiero oczekiwać. Polecam firmę Amelia-Wedding jako dobrego wykonawcę. Zaproszenia naprawdę są śliczne.
  • eleen1 21.05.12, 14:05
    Absolutnie nierzetelna firma. Po pierwsze ogromne problemy komunikacyjne, nigdy nie udało mi się dodzwonić na wskazaną infolinie (choć próbowałam chyba kilkadziesiąt razy). Nie mam pojęcia czy ktoś tam w ogóle odbiera telefony - pod tym względem dramat. Jedyny możliwy kontakt za pośrednictwem maili, na odpowiedź trzeba było czekać przynajmniej 12 godzin - uważam, że w dzisiejszych czasach to skandal!
    Grafik meganiekumaty, nie mógł zrozumieć co oznacza wstawienie enter na końcu wiersza. Reasumując do zaakceptowania projektu wymieniłam z nim około 30 maili. Oczywiście i tak zawiadomienia otrzymałam z błędem.
    No i na koniec, zostałam oszukana na 2 zaproszenia - w tym jedno najważniejsze dla rodziców. Oczywiście jakiekolwiek próby kontaktu w sprawie reklamacji pozostały do dnia dzisiejszego bez odpowiedzi...
    TAKIE FIRMY POWINNY ZNIKNĄĆ Z HORYZONTU

PS. Papier miał był krystalicznie biały, a w rzeczywistości był szary, jak tani toaletowy. SKANDAL
  • amelia-wedding 21.05.12, 18:07
    Szanowna eleen1,

Bardzo prosimy o kontakt z nami w tej sprawie, w tym momencie nie wpłynęła do nas żadna reklamacja dot. braku dwóch zaproszeń. Oczywiście w takich sytuacjach zawsze dosyłamy na nasz koszt brakujące zaproszenia. Proszę nie pisać, że została Pani oszukana bo to nie prawda.

Używany wysokiej jakości papierów satynowych (marki Xerox) oraz papierów z fakturą, na pewno nie jest jak papier toaletowy.

Pozdrawiamy,
    Zespół Amelia-Wedding.pl
  • jaamarta 28.05.12, 11:02
    Ja tez zarejestrowałam sie po to, żeby napisać o Amelia Weeding. Firme polecam i zaświadczam, że jestem autentyczną klientką. Zaproszenia są estetyczne i zgodne z przedstawionymi na stronie internetowej firmy. Jedyne co moge potwierdzić to fakt długiego oczekiwania na połaczenie - ja zanim porozmawiałam z panią z biura, czekałam na linii około 10 - 15 minut ale było warto Pani była miła i konkretna. Domyślalm się, że jest to firma kilkuosobowa a mamy wysoki sezon ślubny. Zaprosznia dotarły do mnie 7 dnia roboczego od akceptacji projektu. Pozdrawiam
  • anna04121988 12.07.12, 23:17
    Czesc Wam,

ja tez jestem w trakcie uzerania sie z nimi.Szczerze nie polecam tej firmy i przestrzegam przed nimi. Strona ok wybor tez natomiast po zaplacie za zamowienie zero kontaktu.Ja okreslam zeby kontaktowali sie ze mna mailowo a oni ze nie moga sie do mnie dodzwonic jak nawet nr nie podalam!!!! I jeszcze oszukuja na kazdym kroku. Na poczatku odpisywali za kazdym razem ze moge zrobic cala kolekcje w tym samym papierze kolorze itp. zlozylam zmowienie , troche trwalo zatwierdzanie projektu bo ciagle bylo cos nie tak i jak zaplacilam czekalam dwa miesiace.Nie wyglada to tak jak sie spodziewalam a na dodatek zamowienie jest niekompletne. Czekam kolejne pare tygodni na ksiege i zapewniali mnie ze ja wysla i oczywiscie na ich koszt (a przepraszam mialo byc na moj???).Czekalam dzien w dzien na dostawe i nie dostalam ksiegi.Napisalam kolejnego maila i odpisali ze dzis wysla ksiege ale musze zmienic papier bo juz go nie maja!!!! no przeciez ksiege trzeba bylo tylko wyslac a nie dopiero robic!!!!!

Ta firma z reka na sercu jest niekompetentna i szkoda nerwow ja juz za duzo stracilam i zaluje ze ja wybralam.
  • empleh 19.07.12, 16:09
    Ja zamówiłam w czerwcu ponad 200 sztuk zaproszeń w tej firmie. Po tych wszystkich komentarzach miałam mieszane uczucia ale nie znalazłam żadnych innych zaproszeń w konkurencyjnej cenie które by mi się spodobały.

zaproszenia otrzymaliśmy po 13 dniach roboczych (liczone bez sobót ale o tym pisali) od daty akceptacji projektu - trochę długo ale oni piszą ile czasu zajmuje im reaizacja projektu.

kazali sobie dopłacić 40 gr za kopertę ecri - trochę dużo w porównaniu do allegro ale cóż

Podsumowując - firmę oceniam pozytywnie - grafik szybko odpowiadał na moje maile, zaproszenia zostały wykonane zgodnie z projektem są ładne i starannie wykonane.

Aż nie chce mi się wierzyć w te wszystkie negatywne opinie które ta firma w internecie.

Ja ze swojej strony polecam.

Zamawiałam zaproszenia magnet.

pozdrawiam,b.
  • empleh 19.07.12, 16:11
    termin realizacji mają 7-10 dni a więc w naszym przypadku przekroczyli to przyznaję - ale i tak polecam wink

• 1syl 03.08.12, 00:16
    Nie polecam tej firmy!!!!!!!!!!!!!! zaproszenia dotarły do mnie po czasie, brudne, niestarannie zrobione i poodklejane....zamówienie było niekompletne,firma nie odpowiada do teraz na moje maile!!!!!! Już nie wspomnę, że gdy dzwoniłam Pani oszukiwała mnie że zamówienie jest już zapakowane i czeka na wysłanie a za parę godzin dzwoniła że nie przesłałam im listy gości (a przesłałam i przyjęli zgłoszenie) i że wybrałam niepasujący kolor tasiemki....czyli moje zamówienie jednak nie było jeszcze gotowe.....Bez mojej ingerencji niestety otrzymałabym przesyłkę....po ślubie bo chyba nawet nie mieli zamiaru się zabrać do roboty!!!! Kilka osób pytało mnie czy sama robiłam zaproszenia...bo były tak krzywo przycięte...
  • amelia-wedding 07.08.12, 13:30
    Bardzo proszę zgłosić reklamację, nie otrzymaliśmy żadnej takiej informacji. Nie ingerujemy także w dobory kolorów tasiemek przez naszych Klientów, ponieważ każdy ma swój gust, nasze konsultantki mogą jedynie pomóc w doborze koloru. Wszystkie zamówienia są w chili obecnej realizowane na bieżąco, dlatego uważamy, że jest to nieprawdziwa informacja - nie przyjęliśmy zgłoszenia reklamacji i nie było takiej sytuacji z Klientem.
  • 1syl 07.08.12, 15:02
    Otrzymali Państwo reklamację!!!! Najwidoczniej Pańscy Pracownicy nie są fair w stosunku do Pracodawcy.... najpierw twierdzili Państwo że zamówienie jest już wykonane i czeka na wysłanie....potem dostałam telefon że nie otrzymaliście listy gości...a potem okazuje się że kolor tasiemki nie pasuje!!!! Slub miałam 28 lipca....reklamacje zgłaszałam....czy dalej Państwo twierdzą że takiej sytuacji nie było?????
  • sylwiaiwojtek 28.08.12, 22:54
    Jestem kolejną osobą pokrzywdzoną przez tą firemkę.
    Fakt zaproszenia ładne i nie było problemu z wysyłką. Problem powstał, gdy zobaczyłam winietki.
    ONE SĄ OKROPNE nic nie widać ciemne tło do tego czarna maleńka czcionka, kto sie doczyta nie biorąc do ręki i przykładając do oczu tą karteczkę.
    Oczywiście reklamacja nieuwzględniona, bo wysłałam zdjęcie, które było 50 razy większe od winietki.
    Mogą sie bronić projektem, ale projekt w PDF nie odzwierciedla rzeczywistego wyglądu.
    Musiałam sama sobie robić winietki 4 dni przed ślubem, bo przecież takiego szajsu nie postawię na stołach.
    OLBRZYMI NEGATYW ODRADZAM WSZYSTKIM
    Gdybym tylko wcześniej poszukała opini nie musiałabym teraz po nocy wycinać karteczek.
  • 5th_element 07.08.12, 13:49
    tak mi przyszło że nie podzieliłam sie wrażeniami po współpracy z firmą decorisus.pl, niestety prócz jakości samych zaproszeń współpraca bardzo mie zawiodła: koperty mimo dopłaty za koperty ecru, przyszły białe zwykłe, edycja zaproszenia wymagała anielskiej cierpliwosci ponieważ projekt sie rozjeżdżał, na uwagi firma nie odpowiada niestety wcale. Ślub mieliśmy przed sezonem (kwiecień) więc współczuję temu, kto kontaktowal się z nimi w miesiącach slubnych.
  • baku87 10.06.14, 12:01
    Pieniądze wpłacone, dostałam potwierdzenie i czekam już ponad 30 dni roboczych. Nie można się dodzwonić, jak pojechałam do salonu firmowego w Warszawie to "panie" zbywają i mówią ze kontakt tylko mailowy. Wypada stanąć przed siedzibą i ostrzegać ludzi.
  • sylwiaiwojtek 12.10.12, 11:58
    Ja tam zamawiałam. Zaproszenia były bardzo ładne i wszystko z nimi było ok. Problemy zaczęły się przy winietkach- były zrobione bardzo niestarannie, personalizacja była bardzo nieczytelna do tego stopnia ze 2 dni przed ślubem robiłam sama winietki dla 100 osób. Jeśli skorzystasz z ich usług to drukuj projekty, które wyślą w PDFie nie śpiesz się z akceptacją no i co najważniejsze pilnuj terminu, bo i w tym temacie zawodzą.
  • candy88 12.10.12, 12:02
    Też słyszałam skrajne opinie na ich temat. Jedni są zachwyceni, inni oburzeni ich działalnością. Ja chyba zrobię sama smile
  • johny83 15.10.12, 14:16

Z obecną (już smile) żoną też zamawialiśmy zaproszenia w Amelia-Wedding i złego słowa nie możemy razem powiedzieć, zamawialiśmy zaproszenia, winietki i księgę. Wszystko przyszło dokładnie tak jak zaakceptowaliśmy w projekcie.
    My Polecamy.

Pozdrawiam
  • damsel88-89 16.10.12, 10:19
    Kilka dni temu dawałam tutaj komentarz i nie wiem, dlaczego go nie ma, może się nie zapisał.
    Ja jestem ZADOWOLONA z tej firmy! Dbają o klienta i jego potrzeby! =)
    Zamawiałam zaproszenia Subtell.
    Naprawdę Polecam!!!!
    Zaproszenia jak marzenie, goście bardzo zadowoleni podziwiają ich wykonanie...
  • aaasiorek 14.11.12, 20:53
    Witam! Postanowilam podzielic sie z Wami opinia na temat zaproszen amelia wedding, poniewaz przeczytalam duzo negatywow na ich temat... Tydzien temu pomimo negatywnych opinii,ktore przeczytalam, zamowilam zaproszenia slubne z serii lotaro. Kontakt z biurem od samego poczatku na wysokim poziomie- odpisuja na kazda wyslana wiadomosc, dostalam od razu swojego projektanta i adres emailowy by mc sie z nm kontaktowac bezposrednio! Projektant robi poprawki w tym samym dniu i wysyla w formacie pdf. Po zaakceptowaniu projektu w piatek biuro we wtorek wyslalo zaproszenia, dzisiaj (sroda) kurier przywiozl do domu. Zaproszenia sa sliczne ZGODNE Z OPISEM NA STRONIE INTERNETOWEJ nie mam zadnych zastrzezen i POLECAM!!!
  • starlet36 15.11.12, 18:25
    Chyba poprawili jakość usług, bo ja też nie mam się do czego przyczepić.
    Kontakt - dobry, czas realizacji - w miarę krótki (od złożenia zamówienia czekałam tydzień na paczkę), zaproszenia w realu wyglądają tak samo ładnie jak na stronie. Jednym słowem: polecam.
  • lusesita87 19.12.12, 20:53
    aaasiorek nie masz pojęcia jak mnie pocieszyłaś, czytam na różnych forach o tej firmie i jestem przerażona, to jedyna firma gdzie znalazłam idealne zaproszenia plus odpowiednie dodatki, zamówilam serwis próbny i czekam póki co, nie wiem co robić, czy zaryzykować i zamówić, czy sobie darować i szukać dalej, kontakt od początku profesjonalny,nie czekałam specjalnie długo, nie rozumiem tylko osób zarządzających firmą, bo pewnie odpwiedzają fora, dlaczego nie robią w kierunku, aby poprawić rzetelność usług a tym samym zapewnic sobie szersze grono potencjalnych klientów, dzisiejszy rynek ślubny jest szeroki, kazdy powinien dbac o markę firmy, jej imię a tym samym klientów, więcej zadowolonych klientów, większy zysk, większa reklama, chyba mam rację smile
  • kola_czasu_51 24.12.12, 11:21
  • martulka_88 02.01.13, 14:14
    My zamawialiśmy zaproszenia niewielkiej firmie na nowym swiecie kobis czy jakos tak, wbrew pozorom ceny nie odstraszały. Mieli całkiem niezły wybór i zaproszenia były trochę inne niż wszystkie które do tej pory przeglądaliśmy.
  • mojemieszkanie24 04.01.13, 19:26
    a jakie firmy w takim razie polecacie ?
  • kola_czasu_51 06.01.13, 14:36
  • lusesita87 06.01.13, 17:10
    rzeczywiście zaproszenia jak i dodatki są świetne, zamówiłam serwis próbny jak dla mnie rewelacja, jednak zdecydowałam się na inną firmę, gdyż przeraziły mnie opinie i po prostu się obawiam, polecam firmę KOŁO CZASU, Na prawdę profesjonaliści, wspaniały i szybki kontakt a także potrafią stworzyć coś dla każdego z osobna. Moje zaproszenia są takie i jakich marzyłam!
  • margotka13 26.03.13, 20:20
    Polecam!!! Zamówiłam zaproszenia pełna obaw, po tym co przeczytałam na forach, ale jestem bardzo zadowolona. Wcześniej zamówiłam próbki - przyszły piękne. Na zamówione zaproszenia nie czekałam długo, a moje zamówienie było naprawdę duże. Zaproszenia mega eleganckie, czysciuteńkie - to było ważne gdyż są białesmile Cały proces zamawiania -bezproblemowy i profesjonalny. Także nie wiem skąd te traumatyczne doświadczenia innych
  • juicy85 20.05.13, 23:00
    ja niestety także zaliczam sie do grona niezadowolonych klientów firmy amelia-wedding.
    Zamówilismy tam zaproszenia, ksiege gości i magnesy z podziękowaniem dla gości. Przede wszytskim kontakt z firmą jest bardzo trudny - mieszkam za granicą, więc wszystko ustalałam mailowo, za każdym razem długo czekając na odpowiedź. Już sam początek był trudny - na pierwszego maila nie dostałam odpowiedzi, po tygodniu wysłałam drugiego i na całą listę pytań otrzymałam kilka zdawkowych informacji. Długo szukałam zaproszeń i w końcu w amelii znalazłam ciekawy projekt, który dodatkowo mogłam zmodyfikować, dlatego mimo trudnego początku zdecydowałam się złożyć zamówienie. Niestety, dalsza współpraca była jeszcze gorsza uncertain Przydzielono mi grafika, który okazał się osobą zupełnie niekompetentną. Projekt mi sie nie podobał, miałam dużo uwag, ale na każde 5 jednorazowo poprawiał 3, za każdym razem zmieniając coś innego po swojemu, tak więc musiałam zaczynac wszystko od nowa sad W końcu po tygodniu zaakceptowałam projekt, idąc na kilka kompromisów, bo dłużej nie chciałam się z nim użerać. Czas realizacji zamówienia miał wynosić max 10 dni roboczych, jednak dopiero po 18 (!!) dniach roboczych dostałam informację od kuriera, że paczka została wysłana. Sądząc po innych komentarzach miałam szczęście - zaproszenia są ładne i czyste, ilość się zgadza, kolory też - jedyna moja uwaga to to trochę krzywo poprzyklejane kokardki... Niestety, magnesy zostały wydrukowane w złym kolorze, złożyłam reklamację i minął kolejny tydzień wymiany maili, z których nic nie wynika. Nie zaproponowano mi żadnej sensownej rekompensaty, a nie chcę tracić czasu i pieniędzy na odsyłanie błędnego zamówienia i oczekiwania na nowe, dlatego daję za wygraną. Nie polecam tej firmy nikomu, szczególnie osobom, którym zależy na czasie! Moja "przygoda" trwała prawie dwa miesiące - dobrze, że nie zostawiłam wyboru zaproszeń na ostatnią chwilę, bo zostałabym z niczym.
  • titixx 11.08.13, 20:35
    Nasz ślub odbył się 11 maja 2013r. Pod koniec stycznia 2013r. zdecydowaliśmy się zamówić nasze zaproszenia u “Amelia- Wedding” ze względu na duża możliwość wyboru. Współpraca a grafikiem była bardzo profesjonalna. Zaproszenia odebraliśmy osobiście w Goleniowie na początku lutego 2013r., bo akurat pasował nam dojazd z lotniska. Zaproszenia Glarett wyglądały bardzo elegancko i wysokiej jakości.
    Na początku kwietnia 2013r. złożyliśmy zamówienie na winietki, pudełeczka na podziękowania oraz księgę gości. Tym razem współpraca z grafikiem była również bardzo profesjonalna.
    Projekt był zatwierdzony i opłacony 18 kwietnia. Zgodnie z informacja zamówienie powinno być gotowe 10 dni od daty zatwierdzenia projektu (ok. 28 maja). 2 i 6 maja wysłaliśmy email do “Amelia- Wedding” (nie mogliśmy się dodzwonić, bo telefon cały czas był zajęty ) z zapytanie kiedy zamówienie będzie dostarczone przez kuriera (tym razem nie mieliśmy możliwości odebrania zamówienia osobiście).
    7 maja otrzymaliśmy odpowiedz: “Państwa zamówienie jest realizowane i postaramy się je wysłać jak najszybciej. Prosimy się nie martwić , mamy na uwadze Państwa datę ślubu.”
    Zamówienie otrzymaliśmy późnym popołudniem (piątek) w dzień przed ślubem! Każdy kto planuje ślub wie jak bardzo ważne jest nie zostawianie takich spraw na ostatnia minutę. Otrzymanie zamówienia co najmniej 2-3 dni przed ślubem zaoszczędziłoby nam dużo niepotrzebnego stresu.
  • numbertheory 02.04.14, 21:21
    To ja melduję, że jestem bardzo zadowolona z zaproszeń. Komunikacja z grafikiem była praktycznie natychmiastowa, a zaproszenia przyszły piękne i na czas. Z odpisywaniem na maile też nie zauważyłam problemów...
  • malgosia_hamburg 19.07.14, 21:33
    A moglabys napisac, jak nazywal sie Twoj grafik z amelia-wedding? Czytam komentarze i jestem troche przestrzaszona, jestem w trakcie ustalania projektu z zaproszen z ich grafikiem (Piotr Rudzinski) i na razie bylam bardzo zadowolona...
    pozdrawiam
  • goska8374284 28.10.14, 20:45
    Czytam Wasze komentarze i szczerze Wam współczuję!... Ja jestem na etapie poszukiwania dekoracji weselnych, a zaproszenia zamówiłam w www.nadzwyczajki.pl/ . Byłam zmuszona organizować ślub w bardzo szybkim tempie i na szczęście trafiłam na ten sklep. Szybko, profesjonalnie i pięknie, a i cena przystępna, obsługa miła...Polecam. Chyba papeterię typu winietki tez tam zamówię. A co do Amelia - jest to dosyć znany sklep, ale widzę że nie zawsze renoma idzie w parze z jakościa.
  • gosneu 08.05.14, 08:40
    Nie polecam tej firmy! Zaproszenia dotarły po ponad miesiącu! Na odbiór telefonu czeka się średnio 20 minut, taki długi czas oczekiwania, trzeba dzwonić kilkakrotnie bo kłamią że już są wysłane po czym mija tydzień i nadal nie ma! Są ładne, jednak kosztowało mnie to tyle nerwów, że drugi raz u tych Państwa nic nie zamówię, nie polecam nikomu i przestrzegam.
    Skończyło się na postraszeniu Rzecznikiem Praw Konsumenta, policją i Urzędem Skarbowym (przesyłka była opłacona z góry).
    Gdyby ktoś potrzebował podaję linki:
    www.izba-skarbowa.szczecin.pl/index.php?id=71
    www.uokik.gov.pl/rzecznicy_konsumentow.php
    www.policja.pl/pol/kontakt/skargi-i-wnioskiPozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka