Dodaj do ulubionych

Big Fat Gypsy Wedding

15.02.12, 12:59
W ramach rozrywki postanowilam sie podzielic dokumentem z UK tv. Wczoraj byl pierwszy odc. nowej serii, ktora jest jeszcze ciekwasza od poprzedniej. Relacja z wesel i komuni sw. w wersji cyganskiej, czyli 15 kilogramowe kiecki, styropianowe torty weselne i wymalowane polnagie dziewczynki ku uciesze pedofili.

www.channel4.com/programmes/big-fat-gypsy-weddings/4od
Edytor zaawansowany
  • mylady21 15.02.12, 13:25
    Ja mam niesamowity ubaw, ogladając to, szczególnie PM-ki upychane na siłę do środka transportu big_grin
  • 5th_element 15.02.12, 13:40
    tu to sie nawet w kosciele przecisnac nie moze www.youtube.com/watch?v=cCcPbrn1aUs&feature=related
  • mylady21 15.02.12, 14:05
    hehe - zajebiste! smile))))))))
  • crazysexicool 15.02.12, 14:23
    bardzo lubie ten program smile
  • pamoz 15.02.12, 16:29
    boo, u mnie link zablokowany, copyrights...
  • 5th_element 16.02.12, 09:04
    oj a u mnie ten Twoj nie wlazil, wiec sobie w youtube wrzucilam smile Ale to ten sam serial, tylko w kawalkach.
  • violetlake 16.02.12, 10:03
    Heh smile ogladalam to wlasnie przedwczoraj, ale po poprzedniej serii ciezko juz u mnie o wielkie zaskoczenie.
    Kwintesencja tej calej szopki to dla mnie moment, gdy mala siedzi z mama pod solarium i wypowiada sie nt swojej pierwszej komunii… tzn odtwarza co jej mamusia podszeptuje, tak gdzies kolo 3:50 -4:18 wink Ale czy u nas w niektorych przypadkach nie jest podobnie (?)
    --
    No doubt exists that all women are crazy; it's only a question of degree

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka