Sala Bankietowa u Wielgołaskich Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam serdecznie. Poszukuję sali weselnej na dużą liczbę gości, słyszałam o Sali Bankietowej u Wielgołaskich w Ostrowiku jako godnej polecenia? Zgodzicie się z tym? Co możecie mi powiedzieć na jej temat(jak ją oceniacie, jak obsługa, jak właściciele itd). Opinie wstecz nie ukrywam są b.dobre, a jak jest obecnie, czy nadal zbiera ona same plusy? Czekam na Wasze odpowiedzi.
    • Ja polecam salę! Od strony organizatorów, wszystko dopięte na ostatni guzik, jedzenie super. Byłam kilka razy na tej sali i zawsze jednakowo dobrze smile Gorąco polecam bale sylwestrowesmile nigdy niczego nie brakuję, za to też podziwiam ich kelnerów. Jeżeli chodzi o obsługę, to z tego co zauważyłam, raczej stała obsada, a to raczej dobrze... sama w młodości obsługiwałam podobne imprezy wiec na to zawsze zwracam uwagę. Mój znajomy też tam pracuje, albo pracował, przynajmniej kiedy ostatni raz tam byłam to jeszcze mnie obsługiwał, on na warunki nie narzekał, ale z tego co mi mówił to za taką harówkę marnie im płacą, już za moich czasów stawki były lepsze, ale myślę że to już nie jest problem dla osób zainteresowanych salą wink jest jedna rzecz która mi się u nich bardzo nie podoba- TORT! Jeżeli chodzi o smak, to tort jak tort, ale wizualnie komuna! W dzisiejszych czasach już sie takich nie robi. Nie wiem czy on jest w cenie, czy sie za niego dopłaca, ale jeśli trzeba dopłacić to chyba grosze, bo ludzie jednak sie na niego decydują.
      Ja mam dużą rodzinę wiec wiekszość sal weselnych w okolicy, nie jest mi obca, ale chyba tylko tą salę mogę polecić z czystym sumieniem. Stale coś zmieniają, nie stoją w miejscu,chyba w tym roku zrobili bardzo ładne łazienki, całkiem nowe, mimo iż sala ma dopiero kilka lat, i jeszcze jedno...mają teraz taki wypasiony ekspres do kawy, dla mnie bomba! Kawa ze świeżo mielonych ziaren, ubijane mleczko...mmmm pycha smile

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.