Dodaj do ulubionych

Fotobudka na wesele

27.06.13, 18:44
Witam, W przyszłym roku z moim narzeczonym planujemy ślub i słyszeliśmy, że hitem tegorocznych imprez jest fotobudka. Czy ktoś może miał na swoim weselu takie urządzenie? Co myślicie o wynajęciu fotobudki?
Będziemy wdzięczni za odpowiedzi.
Edytor zaawansowany
  • rossenka 06.07.13, 17:01
    Ja też polecam fotobudkę na wesele i nie tylko. Goście mieli dużo zabawy tworząc oryginalne zdjęcia. Niedawno fotobudka gościła u nas na weselu, było super! od razu goście otrzymali gotowe fotki - jedną wklejali do naszego pamiątkowego albumu, a drugą zabierali na pamiątkę z wesela. Zabawie i przebierankom nie było końca. Polecam, naprawdę warto!

• krysko35 08.07.13, 19:57
    Fajna zabawa z przebieraniem się i robieniem zdjęć jak się wypije, tylko później lepiej nie patrzeć jakie zdjęcia wyszły xD
  • adelka-elka 09.07.13, 16:20
    Fajna sprawa smile duży luz przed obiektywem, dla każdego coś fajnegosmile
  • marcinu0 13.07.13, 19:36
    Zdjęcia są spoko, ale cena jak dla mnie spora jeśli doliczy się dojazd.
  • niuspejper 24.07.13, 13:34
    Nasz fotograf proponował nam fotobudkę - koszt 500zł czas trwania około 30min
    Nadal się nad tym zastanawiamy niby dobra zabawa i śmieszne zdjęcia, ale cena przy tych wydatkach jakie już mamy powala z nóg
  • m.cudawianki 07.05.15, 14:46
    Więcej czasu dla siebie!
    Fotobudka to narzędzie samoobsługowe, dzięki czemu goście zajmą się sobą sami, a Ty jako organizator będziesz mógł skupić się na ważniejszych sprawach lub sam dołączyć do wspólnej zabawy.
    cudawiankifoto.pl/
  • kaga9 07.05.15, 20:39
    forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=&author=m.cudawianki+&title=&forum=
  • malyyynaa26 25.07.13, 17:19
    Byłam ostatnio na weselu gdzie drużbanci wynajęli Fotobudkę jako prezent ślubny. Państwo Młodzi byli bardzo zadowoleni. Polecam foto-zabawę z Białej Podlaskiej. smile
  • monia19884 31.07.13, 12:33
    500 zł za 30 min? To bardzo dużo. SmileBox oferuje 2h za 900 zł, więc 4 razy tyle, za dużo mniejszą cenę! smile Spotkałam się z czymś takim raz i byłam zachwycona. Właśnie SmileBox ma różne warianty cenowe, wiele atrakcji, udostępnia gadżety, słupek na zdjęcia estetyczny, więc idealny na wesele. Od razu można wrzucać do neta, szybko i ładnie drukuje smile Mnie sie to podobalo strasznie, goscie tez sobie chwalili bardzo, bo rzadko kto mial okazje miec cos takiego na swojej imprezie. jesli sie wahacie, to polecam, duzo to daje, jesli chodzi o zabawe i atmosfere smile
  • zespol_alcapone 31.07.13, 16:58
    Bardzo fajny pomysł. Zdjęcia są od razu drukowane i jest fajna pamiątka.

Pozdrawiamy,
    Al Capone Band
  • abihsba 01.08.13, 14:38
    Te zdjęcia, które są od razu drukowane są gorszej jakości. Gdybym ja się decydowała na fotobudkę to na pewno zrobiłby to profesjonalny fotograf.
  • fotoiluzjon 19.02.14, 16:58
    Zdjęcia drukowane z fotobudki również mogą być w świetnej jakości. Wszystko zależy od tego czym dana firma wynajmująca fotobudki robi zdjęcia. Nasza fotobudka wyposażona jest w profesjonalny aparat - lustrzankę cyfrową oraz drukarkę termosublimacyjną - co sprawia, że wydruk jest świetnej jakości już w ciągu 10-14s. Zdjęcie natychmiast po wydruku jest gotowe i nic się nie rozmazuje!
    Niestety na rynku możemy spotkać co raz więcej fotobudek wyposażonych w kamerki internetowe, a co za tym idzie jakość zdjęć jest kiepska. Kolejnym minusem słabego nośnika za pomocą którego wykonana jest fotografia jest brak późniejszej możliwości wywołania zdjęcia w dużym formacie.
    Pamiętajcie, aby przed podpisaniem umowy upewnić się czy macie do czynienia z profesjonalna firmą -a świetna zabawa GWARANTOWANA!

• m.cudawianki 07.05.15, 14:47
    a ja bym zaproponował : cudawiankifoto.pl/
  • njosnavelin87 31.07.13, 17:22
    Mnie też się ten pomysł ogromnie spodobał smile cieszę się, że tu zajrzałam smile powiedziałam właśnie o tym narzeczonemu i on też stwierdził, że to fajne. Na naszym weselu będzie sporo dzieciaków, więc im taka atrakcja też się spodoba. Tylko nie mogę znaleźć firmy z Krakowa, która się tym zajmuje... znalazłam w Poznaniu, Warszawie, Trójmieście... no ale nic, będę szukać dalej.
  • izkaa_s 23.09.14, 19:14
    Ja zdecydowanie polecam! Po pierwsze jest to swietna pamiątka dla Was, bo będziecie mieli zdjęcia wszystkich gości. Po drugie to przednia zabawa dla gości. My mieliśmy taką budkę, w której można było samemu wybrać tło: foto-kabina.pl/ i dodawaliśmy np w tle zdjęcia rodziny, która nie dotarła na imprezę. smile
  • nudynapudy1 24.09.14, 10:28
    Jeśli nie wiesz jeszcze nic o fotobudce, musisz przeszukać różne oferty, aby wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada. Zobacz, jak kształtują się ceny u różnych firm. Przeważnie są to pakiety po kilka godzin – dwie, trzy i więcej. Pakiet dwugodzinny jest optymalny. Przez ten czas na dwustuosobowym weselu wszyscy goście powinni zdążyć zrobić sobie zdjęcie. A przy tym świetnie się bawić...
  • crazyfocia 05.10.14, 16:06
    Zdecydowanie polecam fotobudkę jako atrakcję dla gości. Pamiętajcie, że goście nie dostają zwykle zdjęć z wesela a już prawie nigdy nie mają dobrych zdjęć swojej dobrej zabawy. Np ta fotobudka to najnowocześniejszy japoński sprzęt. Bezkonkurencyjna jakość profesjonalnego aparatu oraz wywoływanie zdjęć w kilka sekund od zrobienia zdjęcia to jej bezdyskusyjne zalety. Polecamy zdecydowanie CrazyFocia.pl na wesele jaką najnowocześniejszą fotobudkę!

--
    Fotobudka CrazyFocia - Najnowocześniejsza atrakcja |Fotobudka Lublin | Atrakcja Na Imprezy | Atrakcja Na Wesela
  • izkaa_s 29.10.14, 15:45
    Na naszym weselu była fotobudka i wszyscy bardzo sobie chwalili. Mogli sie do woli przebierać i od razu dostawali pamiątkowe zdjęcia. Polecam foto-kabina.pl/ - płaciliśmy niecały tysiąc za taką atrakcję.
  • saberity 03.03.15, 21:05
    No, jak sama miałam zdjęcia z takiej fotobudki to dopiero się uśmiałam big_grin Była jedna ostatnio na weselu w Warszawie. To świetny pomysł, też chcę mieć taką na swoim weselichu. Z tego co się orientowałam ceny są różne - wahają się w okolicach 1000zł. Zależy od tego z jak daleka ją "transportujesz" na jak długo, czy z obsługą itp. Sama szukam jakiejś dobrej firmy z moich okolic, żeby nie musieć dopłacać za dowóz. Myślę o tej co była na weselu, chyba party king.
  • fotoboodka 04.12.14, 11:38
    Ze swojej strony polecam serdecznie Fotobudkę www.fotoboodka.pl
    Działamy głównie na terenie województwa opolskiego, obszarem naszych działań jest także śląsk. Dojedziemy jednakże w każde miejsce po wcześniejszym uzgodnieniu. Bardzo atrakcyjne ceny. Polecam serdecznie!
  • margarittina 04.12.14, 13:36
    Byłam ostatnio na weselu na którym była fotobudka i była przednia zabawa. Każdy praktycznie wyszedł z wesela z małą pamiątką właśnie w postaci wesołego zdjęcia.
    --
    Gościniec Banasiówka
  • prezent77 04.12.14, 17:07
    Czego to ludzie nie wymyślą...
    Za takie pieniądze można wywołać grube setki "normalnych" zdjęć smile
    Cóż, jak sama nazwa imprezy wskazuje "weselmy się"!

--
    REKLAMA
    Super prezent dla Pary Młodej
  • brzuchaczek 04.12.14, 18:09
    znalazłam coś takiego , przy okazji szukania foto-video , roi,com.pl
  • kaga9 15.12.14, 18:20
    forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=&author=magdusiaa1988&title=&forum=
  • 4tomi 08.03.15, 10:23
    Fotobudka na weselu to prawie must have. Jest to atrakcja którą goście są zawsze zachwyceni.
    Polecam na wesele fotobudkawarszawa24.pl/
  • idphotopl 17.04.15, 13:41
    fotobudka - u nas zwana inaczej fotokącikiem to świetna rzecz która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. To atrakcja na weselu dla Was i Waszych gości wywołuje fale uśmiechu i radości.

Oprócz fotokącika zajmiemy się także pełną obsługą fotograficzną Waszego ślubu i wesela. Zapraszamy na www.idphoto.pl gdzie znajdziecie więcej informacji na temat naszej oferty.
  • kryspina007 22.05.15, 16:04
    Podobno świetna sprawawink można przy niej umieścić księgę gości i mogą robić zdjęcie wklejać je do księgi i pisać życzeniawink
  • zuza5247 21.07.15, 11:10
    Fotobudka to fajna sprawa. Polecam firme Fotobudka Polska, byli u mnie na weselu. Jest to coś zupełnie innego niż fotograf. Atrakcja godna polecenia. Goście ustawiali się w kolejce, byli bardzo zadowoleni. Firma, u której wynajmowałam budke miała do dyspozycji śmieszne gadżety: peruki, okulary, czapki. Zdjęcia wyszły naprawdę super. Gratis dostaliśmy księge gości, zaglądam do niej bardzo często i miło wspominam całą tą zabawe. Każda cena jest tego warta. W Polsce jest to jeszcze mało popularne i nie każdy to zna dlatego przy budce stała osoba, która ją obsługiwała. Zostawiam namiary www.foto-budka.pl, tel 731572972
  • kaga9 21.07.15, 15:25
    forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pelna=tak&pageNumber=1&query=&author=Zuza5247&title=&forum=
  • tramaq 31.07.15, 14:05
    ja też polecam fotozabawę i pana Daniela www.slubwbialej.pl/baza-firm/foto-zabawa-fotobudka/
  • kaga9 31.07.15, 14:24
    forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=+&author=tramaq&title=&forum=
  • pawel.papalski 23.11.15, 18:57
    Ja ( jako świadek smile ) we Wrocławiu korzystałem z usług www.partybudka.net.
    Nie zawiodłem się, fajnie, bo można sobie wybrać u nich tło z 5 czy 6 oferowanych, imienny album i odpowiednio ustalić jak ma wyglądać zdjęcie. Za dojazd też nie policzyli, no i jakość zdjęć naprawdę b. wysoka.
  • 8kruszynka 01.08.15, 22:28
    Ja osobiscie kuoie tylko gadzety do fotobudki a fotograf bedzie cykal fotki wink tansza alternatywa wink
  • alicebaskerville 10.08.15, 15:35
    W sumie dobry pomysł, zawsze zostanie trochę gotówki w portfelu na inne wydatki smile Tylko zastanawiam się czy nie taniej wyjdzie po prostu wynająć tę fotobudkę, nawet na jedną godzinę. Tak na dobrą sprawę wszystkie gadżety i kostiumy też swoje kosztują, a później nie wiadomo co z nimi zrobić. W sumie nie chciałabym tu umieszczać linków, ale nie wiem jak inaczej wytłumaczyć o co mi chodzi xD Przykładowo photomat.pl/ udostępnia wszystkie gadżety, do tego jest obsługa animatora i nielimitowana ilość zdjęć. Cena chyba nie jest wygórowana za coś takiego i nie trzeba się o nic martwić. Do tego animator powinien zmotywować gości do zabawy wink
  • anonimowy1234567 04.10.15, 20:12
    Polecam FotobudkaPodhale.pl na wesele. Oni mają kilka wersji cenowych w zależności od czasu i tak dalej, ja płaciłam 599 zł za 2 h, ale to wystarczyło w zupełności. Gadżety już były, miła obsługa, box w dodatku wygląda bardzo stylowo z podswietlanymi LEDami. Ja osobiście polecam, goście byli zachwyceni, zarówno dzieciaki, jak i nawet dziadkowie. www.FotobudkaPodhale.pl
  • kaga9 05.10.15, 10:13
  • anonimowy1234567 06.10.15, 20:10
    www.fotobudkapodhale.pl/
  • kaga9 23.11.15, 19:06
  • stokrotka005 03.08.16, 12:39
    Gorąco polecam fotobudkę FotoCheese ( www.fotocheese.pl ) Przystępne ceny ( różne warianty, w zalezności czego potrzebuje klient ), dużo fajnych,śmiesznych gadżetów, ładny wygląd samej fotobudki, bardzo miły właściciel,dowozi fotobudkę w wyznaczone miejsce. Na moim weselu wszyscy byli zachwyceni,goście super się przy tym bawili. Polecam
  • anakonda8888 07.09.16, 08:39
    Ja polecam www.fun-fotobudka.pl/

Na weselu, na którym byłam goście również byli zadowoleni. Jest to wielka atrakcja także dla najmłodszych, a pamiątka jaka fajna smile
  • za_mszowe 29.11.15, 00:59
    czy inny polaroid, nawet z wkladami nie wyjdzie tak drogo jak ta budka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.