Dodaj do ulubionych

szukam zespołu weselnego na czerwiec 2018

21.12.16, 17:56
Witam. Czy ktoś mógłby polecić jakieś zespoły weselne? Zależy mi na zespole, który wprowadzi ludzi w dobrą zabawę i fajnie poprowadzi oczepiny smile
Edytor zaawansowany
  • 22.12.16, 14:20
    Witam a może normalnie grający zespół który zagra marsze,piosenki różne polskie i zgraniczne i zabawi tradycjnymi zabawami i konkursami gości tel 694 447 007 ceny od 3,300 www.secretband.republika.pl
  • 22.12.16, 21:42
    Grupa Muzyczna Skala to energetyczna wokalistka, instrumenty klawiszowe, akordeon, gitara, saksofon oraz dwa męskie wokale.
    Nie lubimy niedociągnięć i zbędnych przestojów, dlatego też nasze bloki muzyczne są tak długie, aby każdy mógł się dobrze wybawić, a przerwy krótkie, w których podczas biesiad, wesel (i na życzenie) gramy za stołami piosenki biesiadne z udziałem gości z towarzyszeniem akordeonu i saksofonu/gitary.
    Skala to grupa ludzi, którzy potrafią śpiewać delikatnie i subtelnie, ale potrafią też zaśpiewać z „powerem” - zależnie od okoliczności.
    Nasz repertuar sięga piosenek od lat ’70 i ’80 aż do aktualnych nowości z list przebojów, dzięki czemu z powodzeniem zabawimy gości w różnym wieku. Gramy niemal każdy gatunek muzyczny, a całość można określić jednym wspólnym mianownikiem „muzyki tanecznej”.
    Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą www.facebook.com/SkalaSwiecie/ oraz do kontaktu skala@firstoffice.pl gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Pozdrawiamy - Grupa Muzyczna Skala
  • 27.12.16, 11:46
    ... a może jednak DJ?
    DJ Mosquito – DJ na wesele
    www.djnawesele.org.pl
    Zobacz – zastanów się – porównaj – zdecyduj – zadzwoń … i odetchnij jak podpiszesz ze mną umowę, bo to koniec Twoich problemów z oprawą muzyczną (i nie tylko …) na tą jedyną w życiu imprezę.
    Więcej informacji o mnie oraz galerie FOTO i VIDEO na stronie: www.djnawesele.org.pl
    Kontakt ze mną:
    - tel: 602-302-301
    - email: dj@djnawesele.org.pl
  • 06.01.17, 21:21
    znam jeden zespół nazywa się Format i z czystym sumieniem mogę Ci ich polecić bo byli u mojej siostry na weselu i razem ich znalazłyśmy, jeszcze nigdy się tak nie wybawiłam na weselu jak z nimi wink
  • 06.01.17, 23:35
    forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=&author=ivona3301&title=&forum=
  • 10.01.17, 12:25
    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zespołu SixBand! Gwarantujemy świetną zabawę przy muzyce granej 100% na żywo, żywiołowy skład, zróżnicowany i energetyczny repertuar, przeboje polskie i zagraniczne, długie bloki muzyczne, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, prowadzenie. Sześcioro instrumentalistów (perkusja, gitara basowa, gitara, instrumenty klawiszowe, saksofon, akordeon), troje wokalistów o zróżnicowanej barwie i skali głosu.

www.sixband.pl
    www.youtube.com/watch?v=eSbJTdhLCPE
    www.youtube.com/watch?v=j79lp-pNy4M
    www.youtube.com/watch?v=k78hffOuYUE
  • 11.01.17, 23:45
    Zapraszam na str: www.stella-musicband.pl
  • 22.01.17, 23:00
    Witamy serdecznie poleca się zespół muzyczny PAULA-BAND. Zespół składa się z trzech osób dwa razy wokal męski oraz damski. Wodzirej profesjonalnie daje sobie radę z zabawianiem gości oraz zabawami. Repertuar mamy począwszy od starszej muzyki do nowości w razie pytań proszę pisać na maila dmnczarnecki@gmail.com . Pozdrawiamy serdecznie
  • 03.02.17, 17:30
    zespół Dobra Myśl
    www.dobra-mysl.eu/
    www.youtube.com/watch?v=5Drz2Misl9Y
  • 16.02.17, 10:08
    www.facebook.com/MM-Group-284162918267024/ zapraszamy do współpracy
  • 28.03.17, 16:42
    Jaki konkretniej rejon? Sprawdź tutaj:

zaplanuj-slub.pl/oprawa-muzyczna/
  • 28.03.17, 19:25
    forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=&author=richarudson+&title=&forum=
  • 11.05.17, 19:40
    Zapraszam na stronę www.freshsound.pl
  • 12.05.17, 14:36
    Polecam Ci poszukać na portalu weselnapolska.pl/ ja tam znalazłam świetny zespół na swoje wesele smile
  • 17.05.17, 08:36
    DJ Warszawa – JA poleceam selektiv.pl , mają doświadczenie w graniu imprez i przyjęć także we współpracy z agencjami ślubnymi. Podczas przygotowań DJ Złoty Środek idoradził w doborze najbardziej dopasowanej opcji tak by wszyscy uczestnicy przyjęcia odczuwali Pełnię Szczęścia, wesele się udało smile
  • 12.06.17, 11:28
    Witam,

W chwili obecnej znajdziemy termin w czerwcu 2018 r . A już teraz zapraszamy do posłuchania naszego demo i do współpracy!wink

Wiecej informacji o naszym zespole znajdą Państwo na stronach:

ikarband.pl

ikarband.zespoly-weselne.pl/

Pozdrawiam w imieniu zespołu IKARBAND,

Ewa
  • 08.08.17, 16:07
    Zespół Muzyczny Przeznaczeni!!!

Zapraszam do kontaktu!

Zespół Weselny Przeznaczeni to pięcioro muzyków, pełnych energii, pomysłów i zapału do pracy.
    Oferujemy Państwu obsługę muzyczno-konferansjerską, również w języku angielskim przy muzyce granej tylko i wyłącznie na żywo!!! Różnorodność repertuaru zadowoli każdego niezależnie od wieku czy upodobań. Zabierzemy Państwa do muzycznego świata z którego nikt nie będzie chciał wracać.

Zapraszam na naszego facebooka: www.facebook.com/ZespolMuzycznyPrzeznaczeni
    Nasze demo i wideo: www.youtube.com/channel/UCxQSZLXkDRu7rlzNx18g6vg
    Strona internetowa: zespolprzeznaczeni.eu/
  • 08.08.17, 19:53
    A oprócz zespołu pomyśl o czymś takim smile foto ramki do zdjęć selfie. świetna zabawa i wychodzą super zdjęcia. u nas się sprawdziło mega i idealnie. Jako prezent i gadżet na wesele. Wszyscy chcieli robić sobie zdjęcia. polecam. Tu kupiłam. Wszystko na czas i zgodnie z opisem i zdjeciami. W dodatku podpowiadają co i jak nie macie pomysłów. www.fotoramki.eu
  • 08.08.17, 22:48
    UU, słabe musiało być wesele, skoro goście się aż tak rzucili na taki badziew...

Wszyscy chcieli robić sobie zdjęcia.

forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=&author=annamor79+&title=&forum=
  • 24.08.17, 11:53
    Witam serdecznie, ja ze swojej strony mogę polecić Ci taki zespół weselny: www.newband.eu są naprawdę dobrzy w tym co robią i mają fajny repertuar. Ich wykonanie Still Got the Blues to jest po prostu coś niesamowitego, wokalistka ma najlepszy głos jaki słyszałem na żywo.
  • 30.08.17, 16:02
    Witamy Serdecznie,
    Zespół Muzyczny ARIUS kieruje do Państwa swoją ofertę oprawy muzycznej wesela. Zapewniamy, iż w naszym repertuarze znajdziecie Państwo zróżnicowane piosenki pod względem stylistycznym i językowym, a także zapewniamy profesjonalną oprawę konferansjerską i organizację zabaw.
    Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.facebook.com/zespolarius/ oraz do współpracy.

Pozdrawiamy
    Zespół Muzyczny ARIUS
  • 04.10.17, 01:18
    zespół KOFEINA: zespolkofeina.pl
    Polecam!
  • 27.10.17, 16:38
    www.facebook.com/mikrut8
  • 08.11.17, 14:11
    www.theweddingband.pl
  • 22.11.17, 10:23
    Witam serdecznie smile
    Nasz pięcioosobowy skład pozytywnie zakręconych ludzi z wieloletnim doświadczeniem muzycznym i scenicznym zagwarantuje Tobie i Twoim Gościom doskonałą zabawę w rytm największych hitów.

Dojedziemy wszędzie, gdzie liczy się dobra zabawa smile

Zapewniamy :

- muzykę graną wyłącznie na żywo
    - profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie imprezy każdego kalibru
    - zabawy i konkursy z nagrodami prowadzone przez wodzireja
    - biesiadę między stołami przy akompaniamencie akordeonów
    - konkurencyjne ceny – zadzwoń i zapytaj !

Zapraszamy na naszą stronę internetową :
    www.prestoprzemysl.pl

Do zobaczenia, do usłyszenia !
  • 25.11.17, 22:51
    Zespół Led Wesselin - doświadczenie, wykształcenie muzyczne, czyste damsko-męskie wokale, nienaganny angielski, biesiada za stołami, niebanalne oczepiny z klasą, oprawa ślubu, wesela międzynarodowe. Gramy rock & roll, rock, latino, biesiada, góralskie, cygańskie, disco polo, przeboje lat 60, 70, 80, 90, najnowsze hity. Wokalistka - ukończona wokalistyka, lingwistyka.
    Prosimy o kontakt, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Nasza strona internetowa : ledwesselin.pl/
    Pozdrawiamy
    Led Wesselin
  • 25.11.17, 23:09
    Zespół Led Wesselin - doświadczenie, wykształcenie muzyczne, czyste damsko-męskie wokale, nienaganny angielski, biesiada za stołami, niebanalne oczepiny z klasą, oprawa ślubu, wesela międzynarodowe. Gramy rock & roll, rock, latino, biesiada, góralskie, cygańskie, disco polo, przeboje lat 60, 70, 80, 90, najnowsze hity. Wokalistka - ukończona wokalistyka, lingwistyka.
    Prosimy o kontakt, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Nasza strona internetowa : ledwesselin.pl/
    Pozdrawiamy
    Led Wesselin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.