Dodaj do ulubionych

Dlaczego terminy weselne są tak odległe?

30.05.18, 13:19
Zastanawia mnie jedna rzecz: podobno niekiedy salę weselna rezerwuje się na dwa, trzy lata do przodu... Jak to jest możliwe? Czy lokali jest za mało? Dlaczego nie mnożą się jak grzyby po deszczu, skoro jest taki ogromny popyt?
Edytor zaawansowany
  • mkonowol13 30.05.18, 13:32
    Jeżeli masz upatrzony lokal i jest to miejsce popularne, to często rezerwacja wymaga dużego wyprzedzenia. Łatwiej o dostępność terminów jeżeli planowane wesele jest w tygodniu, poza sobotą, w terminach nietypowych (listopad-marzec, oprócz świąt, sylwestra). Ilość gości zaproszonych determinuje też wielkość planowanej sali.

julia_na_wysokim_balkonie napisał(a):

> Zastanawia mnie jedna rzecz: podobno niekiedy salę weselna rezerwuje się na dwa
    > , trzy lata do przodu... Jak to jest możliwe? Czy lokali jest za mało? Dlaczego
    > nie mnożą się jak grzyby po deszczu, skoro jest taki ogromny popyt?

--
    Marcin Konowoł
    Fotografia Bielsko-Biała
  • julia_na_wysokim_balkonie 01.06.18, 21:35
    Szczerze mówiąc, trochę mnie dziwi to, że ludzie wolą bardzo długo czekać zamiast wziąć ślub w terminie "nietypowym"...
  • mkonowol13 28.08.18, 09:50
    Zgadza się - czasami łatwiej zgrać kościół, orkiestrę/dj, salę, obsługę fotografa i kamerzysty
    w powszednim dniu tygodnia lub niedzielę zamiast w sobotę. Zimna również jest dobrą porą na wesele.

julia_na_wysokim_balkonie napisał(a):

> Szczerze mówiąc, trochę mnie dziwi to, że ludzie wolą bardzo długo czekać zamia
    > st wziąć ślub w terminie "nietypowym"...

--
    Marcin Konowoł
    Fotograf Bielsko-Biała

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka