Dodaj do ulubionych

Chcę polecić miejsce

21.01.19, 15:53
Nie ma tak cudownego miejsca jak Bursztynowy Pałac koło Koszalina. Mieliśmy tam małe przyjęcie weselne bez poprawin. Chcieliśmy coś kameralnego i skromnego. Kilka osób w sali Kominkowej przy duzym pięknie zastawionym stole. Hotel Bursztynowy Pałac oferuje wszystko. Przepyszne jedzenie, serwowane w idealnych odstępach czasu, tak że człowiek ma siły wstać i zatańczyć. Sala Kominkowa jest połączona z dużym balkonem, z którego widać jezioro. Moja cała rodzina była bardzo zadowolona a ja byłam najszczęśliwszą kobietą na ziemi mając przy sobie bliskich i wymarzonego mężczyznę w takim pięknym miejscu. Bursztynowy Pałac-dziękujemy ! <3
Edytor zaawansowany
  • agek82 20.02.19, 12:15
    Może nie koło Koszalina, ale koło Krakowa, ale również mogę polecić salę bankietową Triana na wesele, komunię, chrzciny lub inne bankiety. Miejsce jest przestronne, składa się z dwóch sal (nad jednym z nich jest antresola), które są w sumie w stanie pomieścić aż 350 osób. Wraz z salą doskonałe jedzenie, sprawna obsługa kelnerska i pomoc w organizacji wesela na każdym etapie. Polecam sprawdzić ich facebook i opinię o sali www.facebook.com/JurekCatering/
  • polaris987 07.05.19, 09:38
    Ja natomiast pragnę polecić coś dla osób z trójmiasta i okolic- sala weselna Casilla!
    Miałam organizowane tam swoje własne wesele w ubiegłym roku, a kiedy zbliża się rocznica wracają piękne wspomnienia.
    Mimo wewnętrznego ataku paniki, uważam, że lepiej być nie mogło. Przepiękna sala i przepiękny wystrój. Jedzenie pyszne, ponieważ specjalizuje się też w cateringu. Myślę, że warto wspomnieć o życzliwości i pomocniczości personelu. Osoby bardzo uśmiechnięte, które nie pracują tam na siłę i rzeczywiście chciały sprawić, żeby nasze wesele było niezapomniane.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka