• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

tanie suknie ślubne w Warszawie Dodaj do ulubionych

• 24.11.05, 12:30
    Witam
    Proszę Was bardzo o namiary na salony sukien ślubnych w Warszawie, w których
    ceny nie przekraczają 2 tys. zł.
    dziekuje i pozdrawiam
    marpessa
    Edytor zaawansowany
    • 24.11.05, 12:51
      Tutaj chyba jest taniej, ale jeszcze nie sprawdzałam
      JULIA Pracownia sukien ślubnych
      Ząbki, ul. 11-go Listopada 51,
      tel/fax. (22) 762 45 02, 0-606 704 734
      Pozdrawiam
      • 25.11.05, 08:36
        w tej julii faktycznie sa tanie sukienki, moja kolezanka tam kupowala miala
        sliczna za 800 zl
      • 28.12.05, 11:41
        no nie wiem czy tam sa tanie
        • 29.12.05, 09:01
          Kasiu, to się dowiedz i będziesz wiedziała wink)
          A na temat - fakt kiecki są w rozsądnych cenach ok. 1000 zł, wszystkie na jedno
          kopyto, ale obsługa tragiczna!!!! a do tego bardzo, bradzo niemiła.
          --
          ...it takes second to say GOOD-BYE...
    • 24.11.05, 12:53
      teraz jest duzo przecen, wiec czesto mozna kupic drozsze suknie ze spora
      znizka. mnie sie tak udalo kupic swoja suknie slubna. polecam ci salon susan
      labo na kijowskiej 11 oraz malutki sklepik w w okolicach pizza hut zodiak (na
      samym koncu tej uliczki po stronie pizza hut) - tam powinnas spokojnie wybrac
      cos ponizej 2 tys. aha, jest jeszcze salon margarett w panoramie, w ktorym do
      konca listopada maja 10% znizke na suknie (ceny wyjsciowe to ok. 1900-2300)-
      ogromny wybor pieknych sukni.
      • 24.11.05, 16:45
        Młoda i moda na Koprzywiańskiej. Mają bardzo piękne i tanie suknie.
        • 24.11.05, 16:50
          A nie wiesz jakies sa ceny w tym salonie normalnie? bo tam znalazlam wymarzona
          suknie w przecenie 1300, nie wiem ile normalnie kosztowala.. ciekawa jestem czy
          w styczniu-lutym jeeszcze bedzie,bo jak tak to moze sie na nia skuszesmile teraz
          jeszcze za wczesniesad nowa kolekcja 30 listopada 2005 r.

www.mlodaimoda.pl/kol/k04/k04.html

co myslicie?
          • 26.11.05, 13:54
            Prześliczna sukienka!!!Naprawdę piękna, zawsze chciałam w takiej właśnie sukni
            iść do ołtarza, ale niestety nie mogę sobie na to pozwolić, bo w moim
            rozmiarze 42 nie wyglądałabym za ciekawie...Jeśli jednak jesteś szczupła to
            szczerze Ci polecam!Do tego na przykład jeśli się odważysz możesz założyć
            kapelusz....cudo!!!Aż Ci zazdroszczę!!!
            Pozdrawiam!
            • 26.11.05, 19:28
              Ale pewnie jej nie bede miec bo jest ze starej kolekji a slub dopiero we
              wrzesniusad nie chce tak wczesnie kupowac sukienkisad a co wy myslicie o
              kupowaniu sukienki rok przed slubem?
    • 24.11.05, 19:47
      Anais (Nowolipki 14) - jest spory wybor, trzeba pytac panie i ogladac to, co
      wisi na wieszakach, bo czesto tych sukien nie ma w katalogu.
    • 24.11.05, 22:11
      Katrin na ul. Leszno 32. Bardzo duży salon i przystępne ceny. ja kupiłam moją
      sukienkę za 1050 zł (dostałam 30% rabatu) smile
      • 25.11.05, 09:29
        czy oni mają (Katrin) jakąś www?
      • 25.11.05, 09:32
        dziekuje wszystkim za adresy smile mam pyatnie do calineczki57 : czy ta suknia za
        1000 zł była na wyprzedaży czy tam wszystkie suknie są w podobnych kwotach ?
        dziewczyny co mi poradzicie: mam slub DOPIERO 2 września ,ale rodzina namawia
        mnie zeby kupic teraz nową suknie na wyprzedaży niż pozniej używaną w podobnej
        cenie?co o tym sądzicie?pozdrawiam
        • 25.11.05, 19:15
          W Anais ostatnie modele przeceniane sa przez caly rok, widzialam tam nawet
          sukienke za 600 zl, a tez i calkiem sporo za 1100, i bylo to wiosną.
          Nadmieniam, ze mialy sie nijak jesli chodzi o czystosc i uszycie do salonu
          Cymbeline, w ktorym wisialy stare firanki za 1500.

Troche bym sie bala kupowac sukienke na wrzesien, do wrzesnia jest jeszcze duzo
          czasu.
        • 28.12.05, 22:43
          sprobuj w Juliette na Mokotowskiej - na pewno nie bedzie kosztowac 800 pln, ale
          po wyprawach po salonach wydaje mi sie, ze maja konkurencyjne ceny:
          www.juliette.pl/powodzenia!

PS. Wszystkiego NAJ - ja 02.09.06 bde szykowac sie do pierwszej rocznicy
          slubu wink

--
          “Iść przez sen ku Tobie...”

tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10722;126/st/20050903/e/Wedding+Day/dt/6/k/518c/event.png
    • 25.11.05, 09:51
      www.slubne-katrin.pl
    • 25.11.05, 09:57
      calineczka57 czy to była nowa suknia? czy może z wyprzedaży albo komisu?
      • 28.11.05, 11:06
        Witam,
        Suknia była w komisie, ale w ogóle nie widać, że była używana, a jest taka, jaką
        sobie wymarzyłam - firmy Herms model Borrbelo.
        Pozdrawiam
    • 25.11.05, 19:37
      Ja też polecam salon w Ząbkam. Brałam ślub we wrześniu a kupiłam tam nowiutką
      sukienkę szytą na miarę za 750 zł.
      • 28.11.05, 10:20
        ula7753 a jak obsługa w Julii. Słyszałam ze mozna przymierzyć tylko 3 sukienki.
        Ile trwało uszycie sukni?
        • 28.11.05, 10:21
          mam prośbę jak mogłabyś przysłać mi zdjęcie swojej sukienki na priva to byłabym
          wdzięczna.
          • 28.12.05, 23:39
            to prawda, do konca grudnia sa duze przeceny, ja wlasnie dzisiaj zamowilam
            suknie - a zdecydowalam sie na nia w ciagu 2 dni. Bede miala Margarett, model
            Coreggio tylko z bardziej rozkloszowanym dolem. Polecam salon w Promenadzie ale
            piekne sukienki sa tez na Kruczej w salonie Marrex a duuzo tansze i tez ladne
            na Targowej w salonie Bialy Raj. Ale sie ciesze z mojej sukni!!!
    • 29.12.05, 09:10
      Dziewczyny jak szukacie sukienki róbcie to na Pradze, a nie w Centrum. Różnice
      cenowe tego samego modelu między lewnobrzeżną a prawobrzeżną Warszawą ok. 1000
      zł. Sprawdzone na własnej skórze!
      --
      ...it takes second to say GOOD-BYE...
      • 29.12.05, 09:16
        Mieszkam na pradze i powiem szczerze, ze na pradze jest najwiecej sklepow z
        sukniamismile mariella, diana, bialy raj, charmand, elle, barbara, lisa ferrera,
        susan blanche, agora, on i ona (teraz chyba inna nazwa), młoda i moda...
        wystarczy wsiasc w tramwaj i co kilka przystankow wysiadacsmile w cenach sie nie
        orientuje, bo zaczene szukac na wiosnesmilePozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.