Dodaj do ulubionych

kto 22.04.2006?

13.12.05, 14:53
chcialabym znalezc osoby ktore biora slub wlasnie tego dnia. na jakim
jestescie etapie? jestem juz lekko przerazona bo nie tylko wlasciwie sporo
jest na mojej glowie. przygotowania do slubu nalozyly sie na kupno mieszkania
i czasami mam wrazenie ze tę całą uroczystosc moge przegapicsmile
Obserwuj wątek
    • kiwigirl Re: kto 22.04.2006? 13.12.05, 16:15
      jak się okazuje - równiez my smile
      co do naszych przygotowań... hmm my to jestesmy opóxnieni powaznie. mamy parę
      obraczek i zebrane wszystkie niezbędne do slubu dokumenty. ja mierze sukienki.
      M. ostatnio oglądał garnitury.

chcemy brac ślub poza USC ale jeszcze nie zaklepane miejsce mamy dwa "na oku"
      musimy zdecydowac tylko które. i szczerze - wcale sie nie stresuję smile
    • katar.zynka Re: kto 22.04.2006? 14.12.05, 07:52
      no i ja też!
      mamy kościół, restaurację na obiad dla rodziny, fotografa, samochód (rodzinny)
      ubrania dla obojga (bez dodatków), ostatnie nauki przed nami, poradnia za nami
      ufff - chyba na razie tyle
      pozdrawiam
      • laurenka4 Re: kto 22.04.2006? 14.12.05, 16:42
        to także nasza data. Przygotowania są na mniej zaawansowanym etapie, chybasmile
        mamy sale, menu, kościół, orkiestre, muzykantów.
        Pozostały stroje , nauki, zaproszenia i zapraszanie gości .... czy coś pominęłam?
          • beksa99 Re: kto 22.04.2006? 03.02.06, 12:29
            To teraz ja się dołącze.BO to już coraz bliżej.Ja mam lekkiego stresasmile
            Właściwie u nas jest juz wszystko.Kamerzysta,
            fotograf,kucharki,orkiestra,suknia zamówiona.Garnituru jeszcze nie ma mój
            anrzeczony.Jeszcze mnei czeka jeden egzamin i juz po nim zjeżdzam do swojego
            domu i zapraszanie ludzi.280...sadpozdrawiam.
    • wiewiorka25 Re: kto 22.04.2006? 03.02.06, 13:00
      no to i ja się dołączę do grona kwietniowych nowożeńców surprised)

ktoś mi ostatnio powiedział, że 2006 to jest wspaniały rok na zawieranie
      trwałych związków, mam nadzieję, że się sprawdzi a szczególnie data 22
      kwietnia surprised)

my też jeszcze nie finiszujemy z przygotowaniami, mamy nauki, zaklepany
      kościół, salę i kapelę, ostatnio kupiliśmy obrączki i to wszystko - luty
      przeznaczamy na wybranie kreacji i zaproszenie gości

pozdrawiam surprised)
      • beksa99 Re: do Wiewiórki 03.02.06, 13:03
        Cieszę się,że Ty też tego dnia.A nie za poźno na kreacje???Ja juz na początku
        styczni kupiłam i suknia ma byc po w kwietniu na początku.Obrączki tez juz
        zakupiliśmysmile
        • kiwigirl Re: do Wiewiórki 03.02.06, 15:36
          co do kreacji to zalezy czy ściagasz nową z hiszpanii czy kupujesz szytą w
          polsce czy gotowa i tylko poprawiasz. W pierwszej opcji in. 3 miesiace, w
          drugiej 2-3 zalezy od marki i gotowe- wiadomo. są , tylko poprawki ale to i tak
          kilka dni się czeka, i robi tuż przed slubem.

my dostaliśmy juz zgodę na Pałac Szustra, choc trohę sie zawiodłambo jak
          rezerwowaliśmy to nam powiedziano że po 18 nie robią, więc my jesteśmy na 17:30
          i to miał byc ostatni ś;ub tego dnia. a teraz sie okazuje ze kogoś wpisali na
          ... 18:30!

czyli następni będą nam po piętach deptać! kurcze, jak w USC a tego chcieliśmy
          uniknąć!

sala nadal nie zaklepana, wciaż sie wahamy co wybrać... ehh ciężka sprawa.
          sukienkę mam zamiar kupić jutro, M. moze wreszcie w weekend kupi garnitur.

dzięki bogu nie musimy robić zadnych nauk, poradni itp!
          • wiewiorka25 Re: do Wiewiórki 03.02.06, 16:01
            o kreację się nie martwie, bo rozmawiałam z krawcową i powiedziała mi, że w
            ciagu 2 tygodni mi uszyje surprised) a jest specjalistką w tej dziedzinie, mam
            znajome, które u niej szyły i mogą to potwierdzić surprised) więc myślę, że będzie ok -
            najważniejsze, że wiem jaką chcę sukienkę
    • rajoamap Re: kto 22.04.2006? 03.02.06, 19:42
      My niestety nie mamy jakiegoś ogólnego planu, także obrączki kupiliśmy już 2 m-
      ce temu. Mój narzeczony posiada już pełen rynsztunek kościelny, a ja nawet nie
      mam wyobrażenia o sukni ślubnej. Pewnie jak zwykle na ostatnią chwilę.
      Zaświadczenia, data, sala i te wszystkie techniczne sprawy załatwione...
      prawie, bo okazuje się, że Kościół jest bardzo zbiurokratyzowaną instytucją.
      Przyznaję, że wygląda to trochę na wariata. No ale data jest bardzo znamienna,
      bo właśnie wtedy są moje urodziny i akurat w sobotę...zdążymy!
      • elusia11 Re: kto 22.04.2006? 07.02.06, 20:08
        witam kwietniówki, ja też 22-go
        smile
        Myślę, że pogoda dopisze, my mamy już, albo tylko....salę, fotografa,
        orkiestrę, suknię, kościółsmile
        w lutym chcemy załatwić zaproszenia i je roznieść czy tez porozsyłać, kupic
        obrączki i załatwić firmę od przystrojenia sali, Kościoła i autka oraz
        pokupowac resztę rzeczy....mam nadzieję że zdązymysmile
        pozdrawiam serdecznie i zapraszam na wątek kwietniówek na forum www.gimbla.pl w
        dziale panny młode i pogaduchy
    • wiosenka01 Re: kto 22.04.2006? 10.02.06, 13:41
      Witajciesmile To ja też się dopiszęsmile My też 22-go! mamy już prawie wszystko...no
      oprócz obrączek, auta i zaproszeń... No i jeszcze strój Pana Młodego, dodatki
      dla mnie i podziękowanie dla Rodziców... Mam nadzieję, że już nic więcej mi się
      nie przypomnismile To kogo jeszcze czeka Ten Dzień w kwietniu? Pozdrawiam Was
      Wszystkie - wiosenka01 ( w sumie odzywam się na Forum mało, ale czytam je
      codziennie i bardzo ale to bardzo mi pomogłyście, za co serdecznie Wam
      dziękujęsmile))) )
    • kiwigirl Re: kto 22.04.2006? 13.02.06, 15:01
      do listy "zrobione" dopisuję suknię i garnitur smile
      suknia wybrana i zadatkowana, teraz poszukiwania bielizny pod i butów w marcu
      poprawki (drobne) i ja ubrana. M. musi sobie ładne butki znaleść i kolorowa
      kamizelkę i też jest gotowy smile

a sali nadal nie mamy na 100% zaklepanej...
    • ravenka Re: kto 22.04.2006? 19.02.06, 22:13
      Ja też mam ślub 22. USC Targówek. Narazie myślę że jest sporo czasu i nie ma co
      się stresować. Za tydzień odbieram zaproszenia, strój się szyje, restauracja
      zarezerwowana, obrączki załatwione, samochód też, garnitur dla narzeczonego nie
      wybrany. Poza tym pragnę tylko ładnej pogody, bo sporo gości będzie na
      skuterach, a w ten dzień jest oficjalne otwarcie sezonu na bemowie.smile

--
      Ravenka
      • mef8 Re: kto 22.04.2006? 19.02.06, 22:21
        my mamy niewiele więcej niz jak pierwszy raz tu pisałam - kościol,
        podstemplowany kwitek nauk (ach mily zaprzyjazniony ksiadz, dzieki ktoremu nie
        trzab bylo nic robic ani nigdzie lazic), sukienka dla mnie, zaspol, sala.... nie
        mamy garnituru, ale garnitrur bedziemy kupowac na przelomie lutego i marca (nowa
        kolekcja), fotografa (wrrrrr....), samochod mamy miec po znajomosci........i
        wlasnie zostalam przeniesiona na probę z wanny na srodek pokoju, choc wciaz nie
        wydaje mi sie to konieczne...
          • kiwigirl Re: kto 22.04.2006? 09.03.06, 11:02
            my wczoraj dopiero byliśy zaproszenia oglądać i uzgadniać, bo mają być według
            naszego wzoru. jak dobrze pójdzie to będa gotowe w przyszłym tygodniu. zaczynam
            się bac ze to ciut późno, w połowie marca zapraszać na 22,04... no ale czasu nie
            cofniemy.

po stronie zrobione dopisałam zamówienie bolerka i halki (wszystko na miare bo
            jestem do gotowców za długa smile ) auto zamówił tata w pracy, wiec o to tez sie
            nei martwimy.

ale jeszcze... fryzjer, makijaż, FOTOGRAF!!!!!! buuuuuuuu oczywiście na mojej
            głowei, bo M. sie tylko "zgadza i zatwierdza" ale sam nic nie załatwi sad
    • katar.zynka Re: kto 22.04.2006? 13.03.06, 12:58
      22.04. zbliża się wielkimi krokami
      jakoś jeszcze się nie boję no zobaczymy jak to dalej będzie...
      w każdym razie zaproszenia na uroczysty obiad po ślubie już rozwiezione,
      zaproszenia na ślub czekają gotowe do wysłania,
      dokumenty złożone, protokół spisany, msza jeszcze nie płacona ale to zostawiamy
      na sam koniec :o)
      (ksiądz krzyknął co prawda 600zł - SIC! - ale już „ze wszystkim” więc
      machniemy już chyba na to ręka...)
      cały czas nie mam butów, przede mną też fryzjer (wiązanka i makijaż po
      koleżeńsku)
      do kupienia jeszcze wina i napoje – myślę że w tym albo przyszłym tygodniu
      reszta wszystko jest – zostaje więc teraz czekanie na potwierdzenie od gości....
      martwię się o pogodę bo to co się dzieje za oknem nie nastraja dobrze –
      zimno...............
      :o(
      • kiwigirl Re: kto 22.04.2006? 13.03.06, 14:48
        my dizś dopiero jedziemy oglądać zaproszenia
        jak będa ok to licze ze zadruk itp będzie do końca tyg gotowy smile

my nadal nie mamy fotografa sad((

czy nie ma w W-wie dobrych i niezadrogich?
        • beksa99 Re: kto 22.04.2006? 20.03.06, 16:43
          Oj ale czas lecismileMiesiąc i dwa dnismileJak wasze samopoczucie? U mnie delikatny
          stresik,nerwóka.Najgorsza w czsie zaprosin goścismileAle damy radęsmileMój Nażeczonek
          garnituru nie ma,suknia moja "jedzie" i butki dokupic trzeba.A tak, to
          odliczamysmile
          Pozdrawiam
          • kiwigirl Re: kto 22.04.2006? 21.03.06, 09:42
            ja dziś w nocy miałam jakiegoś koszmara w kwestii zaproszeń... one nadal sa w
            fazie "robienia" bo czekamy na papier taki a nie inny... mysłałam ze już w tym
            tyg. będziemy je mieli gotowe, a tu wygląda na to że dopiero w kolejnym tygodniu.
            zaczyna mnie to martwić sad

do załatwionych dopisuję za to swoje butki, buty młodego oraz biustonosz pod
            suknie.

mam nadzieję ze w piątek najdalej dopisze wreszcie zaproszenia, sale na 110% i
            DJ, bo ze wsystkimi musze sie w tym tyg. spotkac co do szczegółów.

za duuuuuuuuzo tegooooo!!!!!!!!!
            • monia2342 Re: kto 22.04.2006? 21.03.06, 20:21
              my takze.
              mamy cywilny tylko ale i tak troche zalatwiania. jaki obiad, z ilu dan, jaka
              sukienka - skromna czy jedyna pasujaca do tego dnia kreacja.
              nie denerwuje sie choc ostanio mam zle sny i moga byc z tym zwiazane
              pozdrawiam
              • agnieszka2211 Re: kto 22.04.2006? 21.03.06, 21:03
                witam!
                ja rowniez w ten dzien... Poczatkowo mial byc cywilny, ale plany sie zmienily,
                bedzie konkordatowy. Przyjecie robimy w domu. Mamy juz kucharke, kosciol,
                muzyke w kosciele, sukienke i kamerzyste, no i obraczki. Brakuje butow i
                dodatkow, fotografa i garnituru, ale mysle, ze bedzie ok. Nie zalezy mi na
                niczym innym niz na TYM dniu, na fakcie slubu i zalozenia rodziny. A potem
                pozostaje brac sie do roboty i starac o potomka smile pozdrawiam
                • kiwigirl Re: kto 22.04.2006? 22.03.06, 12:01
                  my dziś restauracje dogadujemy w szczegółach, w piątek odbieram boelrko halke i
                  chyba od razu zrobię poprawki sukni, hurtem z głowy będize. to chyab nie za
                  wczesnie nie? na miesiąc przed dopasowywać kicke?

ale nadal jeszcze tyle rzeczy zostaje... zrobiłam wczoraj listę i mimo ze to
                  głównie dobiazgi - najpowazniejszy poza tym co wymienione wyzej to fotograf,
                  andal niedograny - to nadal lista dłuuuuga jest strasznie sad

a dziś znów miałam koszmarka, na slub tramwajem jechałam... brrrrrr
                    • ann_maz Re: kto 22.04.2006? 04.04.06, 09:57
                      pogoda mnie zalamuje, nie oszukujmy sie, za malo czasu, zeby zielen sie
                      pojawila sad teraz juz tylko mysle o tym, zeby nie padalo...
                      moja sala weselna jest w parku, mialo byc tak pieknie <rycze>
                      • beksa99 Re: kto 22.04.2006? 04.04.06, 10:29
                        Wg.mojej mamy zapisków, ma byc słonecznie.Podobno po świętach ma byc już
                        ładnie.A do świąt raczej pochmurno.Smutno, no ale ja mam nadziję,że nie będzie
                        padała.
                        A co do zieleni, to jakby wyszło słoneczko teraz, to by sie zazieleniło.No cóż
                        jakoś be\ędzie.
                        Ale juz się nie mogę doczekacsmile)))
                        Trzymajcie się i nie tracie nadzieismile
                        • kiwigirl Re: kto 22.04.2006? 04.04.06, 17:24
                          sala podpisana, DJ "przegadany", duże Ufff ulgi.

fotograf.. hmmm nadal dylemat, na samej ceremonii chyba dwoje znajomych
                          fotoamatorów nas opstryka, szukamy jeszcze fachowca na sesje - ale tu się
                          właśnie pogodą martwić zaczynam. kurcze, miała być sesja w parku a tu jak będize
                          bylejak to nam w kaloszach pójdzie ją robić sad

halka i bolerko odebrane, wiszą u rodziców, sukienka "się dopasowuje" odbieram
                          po poprawkach 12.4

zaproszenia wśród mojej rodziny rozdane, dziś oddaje ostatnie przyjaciółkom,
                          ktore i tak o ślubie wiedza od dawna.
                          jeszcze trochę zostało do wysłania, ale bardziej dla formalnosci jako
                          zawiadomienia, bo ludzie raczej nie przyjada z tak daleka (głównie niestety
                          rodzina M. ) i nadal cześć weselnych trzeba rozdać M'owym przyjacioóom -ale
                          skoro on sie nie spieszy im je doręczac to co ja mam się stresować?

niestety nadal nie wychodzi nam specjalnie tańczenie razem, owszem walca już
                          całkiem całkiem walcujemy, ale chyba tylko jest to sztuka dla sztuki bo i tak
                          nie pasuje on do "naszej piosenki"... sad

stresa mam, bo M. od stu lat szuka "odpowiedniej koszuli" - ma być 100% bawełny,
                          ale nie za droga smile no i z kamizelką mamy nadal problem. wypatrzyliśy ładną
                          ,ale jak to zwykle - nie w jego rozmiarze, no i nigdzie indziej takich nie ma sad

• joshy1 Re: kto 22.04.2006? 04.04.06, 20:13
                            moje przygotowania trwają nadal i widze, że sa na podobnym etapie do waszych.
                            myślałam, że nikt tak późno zaproszeń juz nie wysyła, że tylko my tacy jesteśmy
                            ale widzę, że nie jesteśmy samismile) co naprawdę poprawia mi humor.

pogoda na pewno bedzie ładna, bo to dzien ślubu (muszę to sobie powtarzać i na
                            pewno sie spełni).
                            nie mamy jeszcze piosenki na poczatek, co jest małą katastrofą bo mój ukochany
                            nie jest tancerzem.
                            • kiwigirl Re: kto 22.04.2006? 07.04.06, 16:35
                              kolejne rzeczy skreślone z listy, fotografie praktycznie dogadane, nagle
                              znalazło sie dwoje znajomych którzy umieją i lubią robic ładne fotki, i nam
                              chętnie obfotografują ślub i wesele, kosztowąc nas bedą tylko odbitki. do tego
                              znajomy znajomego zgodził się nam zrobic sesję w dniu po ślubie tez za nieduze
                              pieniądze, więc kamień z serca spadł w tej kwestii.

M. kupił wreszcie koszule, koniec końców inną niż miał, ale ma te swoje 100%
                              bawelny, szeroki kołnieżyk pod musznik i mankiety na spinki.

jutro próbny makijaż, jeszcze fryzjerka, kwiatki i.. chyba ogólnie jesteśmy
                              gotowi. A kamizelka dla m'a jeszcze nienabyta sad

nawet tata dziś zadzwonił, ze musimy się spotkać w weekend i rozplanować zadania
                              na dzień słubu i kilka przed smile

ale szczerze? chciałabym żeby juz wszuystko było dopiete na ten przysłowiowy
                              ostatni guzik
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka