ZESPÓŁ MUZYCZNY Z PŁOCKA Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • BŁAGAM POMÓŻCIE MI ZNALEŻĆ JAKIS DOBRY ZESPÓŁ MUZYCZNY Z PŁOCKA LUB
    OKOLIC,NIE MAM WIEDZY W TYM TEMACIE ,A ZALEŻY MI NA DOBREJ OPRAWIE MUZYCZNEJ
    MOJEGO WESELA.NIE LUBIĘ KICZU !!!!!!!!! A NIESTETY NA WESELACH GDZIE BYŁEM
    GOŚCIEM WYSTĘPOWAŁY WŁAŚNIE KICZOWATE ZESPOŁY.
  • dużo dobrego słyszałam o SATURNIE, koszt to podobno 3000.
  • Hej,

ja tez dużo dobrego słyszałam o Saturnie. My mieliśmy zespół Diament i bylismy
    z niego bardzo zadowoleni- a tak w ogóle to był one polecony przez zespół
    Saturn, który akurat wtedy nie miał terminu.

Pozdr.

D.
  • A MOŻECIE PODAĆ MI NAMIARY NA TEN ZESPÓŁ SATURN.
  • jezeli mozna ja tez bym poprosila namiary na ten zespol
    prosze o namiary na priva
    pozdrawiam
  • Namiary na Saturn to:

"Dwa lata temu mieli numer 2628594(praca) lub 0502087475 (Jacek) i sklep
    muzyczny w pawilonach na Królewieckiej na I piętrze. Może wszystko nadal
    aktualne."

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=66&w=21538942&a=21553246
  • DZIEKI BARDZO ZA NR.TEL.-ALE TEN SATURN TO MA WSZYSTKO POZAJMOWNE W 2006
    POZOSTAJĄ TLYKO JAKIEŚ TERMINY ZIMOWE LUB LISTOPAD ,MAŁO TEGO ONI PRAWIE MAJĄ
    ZAJĘTE JUŻ WSZYSTKIE TERMINY LETNIE W 2007,-O CO TU CHODZI?????TO JAKAŚ
    PARANOJA CZY WESELE TRZEBA PLANOWAĆ NA 3 LATA DO PRZODU???????????//// JUTO
    JESTEM UMOWIONY NA OBEJRZENIE DVD Z ICH UDZIŁEM.JESZCE RAZ DZIEKI ZA
    KONTAKT.OPISZĘ WRAŻENIA PO OBEJRZENIU DVD-)
  • Saturn to rzeczywiście DUŻE THEBEŚCIAKI jeden z najlepszych zespołów grających
    muzykę taneczno-rozrywkową jakie słyszałem ,mają niesamowity "power" są
    znakomitymi muzykami /również z wykształcenia/robią super show,-sam jestem
    muzykiem zawodowym więc wiem co mówię i znam się na dobrej muzyce.Żal mi
    jedynie że nie grali na moim weselu ,-powód mieli zajęte wszystkie terminy
    jakie wchodziły u mnie w grę.Pozdrawiam wszystkich i polecam ten zespół a
    kontakt do nich to najprościej KRÓLEWIECKA 25 PAWILON 15 SKLEP MUZYCZNY szef
    tej kapeli Jacek jest właścicielem tego sklepu.
  • ja polecam zespół Quest! piszcie na gadom2@poczta.onet.pl dam namiary.
  • tylko nie quest ,grali u mojej koleżnki byłam na tym weselu to
    alkoholicy!!!!!!!!!!amatorzy!!!!!!!!!!!i prostaki!!!!!!!!!!!!!!!!!to impreza
    była żenująca.grja disco polo wyglądaja jak z disco polo i zachowuja sie jak z
    disco polo.NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM.
  • DOBRE,- QUEST CIEKAWE KTO TO GADOM PEWNIE JEDEN Z CZŁONKÓW TEJ GRUPY OD SIEDMIU
    BOLEŚCI.JESLI BYM TEGO NIE WIDZIAŁ TO BYM NIE UWIERZYŁ ,-BEDĄC NA WESELU GDZIE
    GRAŁ QUEST WIDZIAŁEM JAK PANOWIE Z TEGO ZESPOŁU BYLI BARDZO UPOJENI ALKOHOLEM
    ŻE JEDEN Z NICH STAŁ Z PRZEWALONYMI OCZAMI PODPIERAJĄC ŚCIANĘ A SPODNIE MIAŁ
    MOKRE NAJPRAWDOPODOBNIEJ OD MOCZU ,/DUŻA PLAMA W KROKU/POTEM KTÓRYŚ Z BARDZIEJ
    TRZEŻWYCH KOLESI NA PROŚBY MATKI MŁODEJ WYPROWADZIŁ GO NA DWÓR ŻEBY WYTRZEŻWIAŁ
    I NIE WZBUDZAŁ SENSACJI,-QUEST TO DNO DNA STRZEŻCIE SIE JAK OGNIA TEGO ZESPOŁU.
  • zdecydowanie polecam SATURN oni są najlepsi namiary Wasze są aktualne ,zawodowi
    muzycy wiedzą co robić żeby wesele było super ,doskonały dobór repertuaru
    polecam!
  • ja rowniez polecam zespol Saturn ,bylam na balu sylwestrowym z Zlotej podkowie
    gdzie gral ten zespol ,naprawde bylo wspaniale,wczesniej slyszalam ich na kilku
    weselach za kazdym razem bylo bardzo ok.zdecydowanie najlepszy zespol w tym
    miescie.
  • Tak jak mówiłam, polecam też Diament - także dużo dobrego na temat tego zespołu
    na forum Plock. Kontakt na Diament można uzyskac od gości z Saturna - nam ten
    zespół naraił właśnie Saturn, bo byli wtedy zajęci, gdy mieliśmy wesele.

Diament to kulturalny zespół, ładnie grają i przyzwoicie śpiewają.

Polecam.
  • Cześć i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
    Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić zespół "Alice Band" z Warszawy.Są to
    profesjonalni muzycy, a nie typowa kapela weselna.Ja takiego zespołu
    szukałam,grali na moim weselu i u znajomych. Są drodzy, ale wszystko co dobre
    ma swoją wartość. Alicja świetnie prowadzi całą imprezę, saksofonistka świetnie
    gra i brzmi,impreza miała tempo, świetny repertuar i niesamowity głos Alicji,
    wszyscy dobrze śpiewają.Goście byli zachwyceni. Próbuj. Może jeszcze są wolni.
    Pozdrawiam. Gabi
    Namiar- 0601208683

• WITAM - I JESZCE RAZ PROSZĘ O JAKIES NAMIARY NA ZESPÓŁ Z PLOCKA .NIESTETY PO
    OBEJRZENIU PŁYTY SATURNA MAM PROBLEM- ,ONI RZECZYWIŚCIE SĄ REWELACYJNI I MAJĄ
    WSZYSTKIE TERMINY KTÓRE MNIE INTERESUJĄ ZAJĘTE.CZUĆ ŻE TO ZAWODOWCY I ROBIĄ
    PROFESJONALNĄ ROBOTĘ.PAN Z TEGO ZESPOLU DAL MI NAMIARY NA KILKA ZESPOLÓW
    M.IN.NA OPISYWANY DIAMENT ALE PO OBEJŻENIU DEMA ZESPOŁU DIAMENT BARDZO SIE
    ZDEGUSTOWAŁEM NIESTETY PRZY SATURNIE TO 3 LIGA.I TAK JEST Z WIĘKSZOŚCIĄ ZESPOŁW
    KTÓRE MAJĄ WOLNE TERMINY.PROSZE WAS O POMOC.CZY W PŁOCKU JEST TYLKO JEDEN DOBRY
    ZESPÓŁ SATURN??????????????????????????????????????????????????????????????/
  • Mogę polecić świetny zespół KINGS BAND z Płocka. Byłem na weselu świetnie
    grają, bawią towarzyswo, bardzo dobry repertuar, dużo nowych utworów,(brak
    disco polo). Pięcioosobowy zespół. Naprawdę zrobił na mnie duże wrażenie. Grają
    zawodowo. Polecam.
  • Zespół KINGS BAND grał u mnie na weselu. Według mnie rewelacja. Panowie z
    wykształceniem muzycznym grają świetnie, bawią gości. Co najważniejsze muzyka
    na żywo. Byłam bardzo zadowolona. Mogę polecić z pełno odpowiedzialnością. Z
    tego co wiem to terminy też mają bardzo oblegane.
  • NAMIARY NA ZESPÓŁ KINGS BAND quick@gazeta.pl.
  • CHCESZ POCZYTAĆ O ZEPOŁACH Z PŁOCKA WEJDŹ NA PŁOCKIE FORUM - PO GODZINACH -
    temat "POSZUKUJĘ DOBREGO ZESPOŁU NA WESELĘ"
  • witam wszystkich jestem kobietą która zna się dosyć dobrze na muzyce, poza tym
    znam również możliwości i potencjał płockich zespołów gdyż czesto z nimi
    współpracuję świadcząc usługi foto -video ,-będzie to opinia moja jak i kilku
    moich kolegów z branży.Na pierwszym miejscu zdecydowanie SATURN ,drugiego i
    trzeciego nie przyznanosmilea potem BIG ,KINGS,EX-BOLO,może jeszce troszkę LENA
    reszta do odstrzału.Wcale mnie nie dziwi że Saturn ma wszystko zajęte i jest
    chyba najdroższy ale oni są o dwie klasy lepsi niż następni po
    nich.Zdecydowanie odradzam quest,karawanę,axel,rewanż,fatum.
  • Witam Państwa ja też jestem osobą, która też dość dobrze zna się na muzyce i tą
    kolejność ułożyłbym troszeczkę inaczej: KINGS BAND(pięciu pręży się na secenie
    5 naprawdę gra, fajny repertuar, zupełne inne brzmienie niż wszystkie inne
    zespoły, bębny), SATURN (5 pręży się na secnie - 2 naprawdę gra, ogólnie dobre
    wrażenie), BIG (dokładnie nie wiem znam lidera i on napewno gra), LENA (wszyscy
    stoją na scenie,wokalistka śpiewa i niezbyt jej to wychodzi-nie polecam), EX-
    BOLO (5 osób na scenie, tak naprawdę tylko dziewczyna śpiewa i to całkiem
    dobrze, repertuar niezbyt trafiony).
  • ucha ha ha ha Panie ups 12 ,skąd taka znajomość zespołów weselnych????????????
    albo Pan z tej samej branży co ja albo członek zespołu kings?????bardziej
    wygląda mi na to drugie bo przecież logicznie zastanawiając się to zwykły
    płocki śmiertelnik nie ma takiej wiedzy na ten temat.W mojej oprzedniej
    wypowiedzi chodziło mi o całokształt nie wiem kto pręży sie na scenie a kto nie
    pręży i co to tak dokładnie wg.Pana znaczy napiszę więc troszkę więcej rozwinę
    swój poprzedni wątek,a mianowicie zacznę od Pańskiego zespołu czyli KIngs może
    Rżeczywiście i prężycie sceniewinka w szczegolności chyba wokalista ktory próbuje
    naśladować innych,barwę oraz czystoś nutek ma ok ale ogólne wrażenie raczej na
    3+ gdyż śpiewa z okropną manierą sory ale to nie jest krawczyk,czy cugowski
    tylko jakis tam pan inny próbowanie spiewac tak jak wymienieni wokaliści TO
    jest troszkę smieszne ,a poza tym kultura osobista tego pana wokalisty oraz
    poniekat reszty zespołu oceniam bardzo nisko ,wokalista jaet prostakiem do
    potęgi 15 ,przklinacie krzyczycie zwracacie na siebie negatywną uwage a
    nieszczesny wokalista mysli ze jest gwiazdą zreszta pozostały zespół również
    aha i na koniec troszkę mniej alkoholu,-bo to może oprzez to.choć ogólnie
    oceniam was dość wysoko czuć żejesteście muzykami repertuyar raczej dobry choc
    zdecydowanie mniej ambitny jak np.u Saturna czy Biga jeśli chodzi oSATURN
    nieprawdą jest że ktoś tam wg.Pana nie gra byłam raz świadkiem jak na weselu
    padł im prąd na scenie grali jakiś wcale nie łatwy kawałek w jednej chwili
    wzieli w ręce instr.akustyczne /cała 5/i skończyli ten kawałek na parkiecie
    miedzy ludzmi ,wiec nie wydaje mi sie ze tylko dwóch potrafi grac poza tym
    właśnie w graniU live czyli mniedzy ludzmi z instr.akustycznymi wypadaja
    zdecydowanie najlepiej niż wszystkie zespoły razem wzięte robią niesamowity
    show a wracając do wątku udawania ja czesto kręcę lub robie zdjęcia najeżdzam
    na ręce muzyków i potrafię ocenić czy oni grajaczy nie w przypadku saturna
    stwierdzam w 100%ze graja Lena rzeczywiście total plaback ale robia doś dobre
    wrażenie i dużo bardziej kulturalni niz kings jeśli chodzi o BIG szef tej
    kapeli jest chyba najlepszym klawiszowcem jakiego widziałam jest niesamowicie
    sprawny a dziewczyny rewelacyjnie śpiewają choć grają troche zbyt dancingowe
    kawałki i mało w nich życia ,jesli chodzi o kultórę osobistą 5+ własnie BIG I
    SATURN graja najambitniejszy repertuar z tą pzrewagą ze saturn jest
    zdecydowanie bardziej ekspresyjny robia duże show ,/zejściamuzyków miedzy
    ludzi ,efekty świetlne,zawodowe wokale meskie nie próbujące nikogo nasladować w
    przeciwieństwie do wokalisty zespołu kings,oraz duza kultura osobista i brak
    gwiazdorstw./dlatego ten zespół oceniam najwyzej.PROSZĘ O WYPOWIEDZI MOICH
    KOLEGÓW Z BRANŻY NA TEN CIEKAWY TEMAT.POZDRAWIAM WSZYSTKICH .
  • witam też pracuje w tej branży co glory ,działam na rynku płockim i w
    okolicy ,dużo również jezdze po polsce,-stwierdzam jedno my tu w płocku i tak
    mamy dobre zespoły żebyście posłuchali ja zasmucają na pomorzu czy na
    slasku ,szkoda gadać.Nie ma sie co tu spierać kto jest lepszy a kto gorszy, to
    jest wolny rynek prawo popytu i podaży jeśli zespół który jednym sie nie podoba
    to moze sie okazać że dla innych jest ok.i tak naprawdę liczy sie to kto ma
    pracę a kto siedzi w domu.Ja mam również swoje typy też biorę całokształt pod
    uwagę zwłaszcz kulturę osobistą muzyków gdyż to ja spędzam z tymi
    facetami ,czasami i kobieta się trafi- czas przy stole.uwierzcie mi czasami
    wole podczas przerwy pospacerować żeby z nimi nie przebywać, gdyż męczy mnie
    ich zachowanie zwłaszcza gdy są na rauszu,-uch...............niestety zgadzam
    się z glory że KINGS kulturą nie grzeszy, PANOWIE OPAMIĘTAJCIE SIE !!!!!!! TO
    CO WY CZASAMI ROBICIE WOŁA O POMSTĘ A PAN WOKALISTA KWI.... TO NIESTETY
    NAJZWYKLEJSZY BURAK.TAK TAK PROSZE WYCIĄGNĄĆ Z TEGO WNIOSKI ,NO I NA BOGA MNIEJ
    WÓDY! A BĘDZIECIE NAPRAWDĘ NIEZŁYM ZESPOŁEM BO GRACIE DOŚĆ DOBRZE .W RANKINGU
    PŁOCKICH ZESPOŁÓW TEŻ NAJWYŻEJ OCENIAM SATURN, robią bardzo dobre wrażenie ,śą
    znakomitymi muzykami ,i super towarzyszami w przerwach przy stoliku, duża
    kultura osobista.A co do muzyki nie znam sie na tym tak jak glory gdyż nie
    jestem muzykiem i nie potrafie stwierdzić do konca czy jak ktoś przebiera
    palcami po keyboardzie to gra czy udaje,mogę jedynie stwierdzić jedno prawdziwa
    prawda o muzykach wychodzi jak biorą dudy i idą grac un pluge i rzeczywiście
    większość zespołów tego nie robi gdyż pewnie nie potrafi. SATURN jest
    zdecydowanie najlepszy w te klocki, po ich zejściach z instrumantami do
    ludzi ,po graniu między stołami, mam najfajniejsze ujęcia,coś innego
    nietypowego.Lena to chyba rzecywiście gotowy aranż, choć nie dam sobie ręki
    uciąć Big ok.niezły jest również SONGRED (KOLEŚ GRA W STOŁACH NA
    KONTRABASIE),EX-BOLO TEŻ MOŻEBYĆ CAŁKIEM NIEZŁA KAPELA TO PAKAJANACOMBO -
    Śmieszna nazwa ,choćtroszkę przynudzają .Pozdrawiam również cały przemysł
    weselny.
  • cze ja polecam fantastik grają dobrze bawią dobrze i tani są połowe tego co
    saturn i wcale nie sa duzo gorsi.
  • ja też polecam Saturn, tylko że nie są zbyt tanismiledobry jest również zespół z
    płońska Labanda.Przy Saturnie bawiłam się 3 razy (moja stódniówka i dwa wesela}
    zawsze się spisali na 6, na studniówce grali wszystkie ówczesne przeboje nawet
    te anglojęzyczne co bardzo mi zaimponowało ,przede wszystkim nie smucą jak
    większość zespołów.A labanda grała u mojej koleżanki też mozna sie było nieżle
    zabawić.
  • U mnie też grali. W Płocku są najlepsi. Terminy na 24 m-ce przed weselem. Ja
    dopasowałem wesele do ich jedynego wolnego terminu ale było warto. Co do Leny
    to mam mieszane uczucia. Byłem raz na weselu i parę razy oglądałem VHS
    wokalistka fałszuje. Nigdy nie zamawiajcie wesela rockowego - stracone
    pieniądze bo bawi się garstka ludzi a reszta patrzy ze zdumieniem . . .
  • Witam ja tez polecam Saturn właśnie wczoraj ich zaangażowaliśmy ,są naprawdę
    znakomici,-stwirdził to mój przyszły mąż -zawodowy muzyk.Mi również sie bardzo
    podobało na rok 2007 mają już sporo terminów zabukowanych a w 2006 raczej nie
    ma co marzyć.Oglądalismy i wspomiane wcześniej zespoły- Kings big lena
    karawana ,songred,ale Saturn bije wszystkich na głowę, zreszta co widać po
    wypowiedziach chociażby w tym wątku.POZDRAWIAM WSZYSTKICH
  • Witam wszystkich.Z całym szacunkiem dla opini osób,które słuchały zespołu Saturn myślę że dla potencjalnych przyszłych klientów tego zespołu należy się małe wyjaśnienie.Otóż rzeczywiście jest to zespół składający sie z profesjonalnych muzyków,ale tylko dwóch niestety(saksofonista i skrzypek).Reszta to ściema a w szczególności tak zwany lider zespołu Pan Jacek.Cena za usługę musi oczywiście być taka wysoka bo koszty uzyskania oryginalnych utworów kosztują żeby je później ładnie odtworzyć i cieszyć się jak nieświadomi weselnicy dali nabić się w butelkę.LUDZIE zastanówcie się czy warto płacić powyżej 3000 zł żeby pięknie opalony na solarium Pan Jacek robił z Was idiotów.Za jedną trzecią tej sumy można wynając D.J.-a.Będzie na pewno taniej i nie dacie zarobić tym oszustom.PRZYJRZYJCIE SIĘ DOKŁADNIEJ KTO GRA W SATURNIE A KTO PUSZCZA MUZYKĘ.Taka jest cała prawda o zespole SATURN.Jest jeszcze jedna sprawa która jeszcze bardziej pogrążą "lidera Jacka".Za sprawą jego zarządzienia Ci którzy rzeczywiście grają (saksofonista i skrzypek)zarabiają najmniej.Czy to nie jest OBRZYDLIWE???
  • Zgadzam się z opinią miki9934 w zupełności. Ludzie, czy wy widzieliście
    ostatnimi czasy jakąś normalną imprezę artystyczną, koncert w telewizji, gdzie
    na scenie znajdowały się dwa keyboardy. Wydawało mi się, że era italo-disco,
    czy disco-polo minęła w naszym kraju już bezpowrotnie, ale po waszych wyborach,
    czy wypowiedziach odnoszę wrażenie, że nasze społeczeństwo jest jeszcze daleko
    niedokształcone kulturalnie wybierając takie zespoły. Ja dodałbym jeszcze to,
    że mało kto wie, ale płyta, którą reklamuje się zespół SATURN, jest to płyta
    nagrana bezpośrednio z miksera podczas imprezy i dla potencjalnych klientów,
    laików w temacie muzyki, których, co widzę po opiniach również na tym forum 90%
    różnica między płytą innego zespołu nagraną nawet przy pomocy, no niech będzie
    półprofesjonalnego mikrofonu kamery, a tą zespołu SATURN będzie ogromna. No i
    proszę się domyśleć, który zespół po obejrzeniu płyty spodoba się Państwu
    bardziej. Także to są takie małe tajemnice, których większość z Państwa pewnie
    by nie wychwyciła, ale proszę uwierzyć tak właśnie to wygląda. Odwołuje się to
    Państwa zdroworozsądkowego myślenia. Zgadzam się z opinią poprzednika, że dwóch
    gra, no a niestety trzech statystuje i wiecie Państwo jak już zdecydujecie się,
    żeby wyłożyć 3000 na takie zespoły, które będą umilały te wspaniałe chwile
    podczas Państwa wesela poproście któregoś z tych trzech statystów, aby w
    trakcie „grania” podrapał się po głowie. Jestem pewien, ze w wykonywanym
    utworze muzycznym nie zauważycie żadnej zmiany, bo nikt by nie zauważył.
    Pozdrawiam.
  • Kochani nie kłóćcie sie bo i nie ma o co.
    jak jest ktoś kto ma ochotę na zespół za grubą kasę to niech im gra i Saturn ,
    nam nic do tego. Każdy ma prawo do własnych decyzji a nam nic do tego. Jeden
    woli matke a drugi tesciową. Saturn ponoć jest niezły i fajnie że z tej bandy
    chałturników jest ktoś kto się wybija.Ja nie chciałabym na weselu żadnej
    orkiestry i słuchac przez całą noc jednego glosu - nawet najlepszego. Wolałabym
    już muzyke mechaniczną i tez mam prawo do takiej decyzji. Troche więcej
    tolerancji. Saturn jest dla jednych najlepszy a drudzy by ich nie chcieli nawet
    za darmo. A ja uważam, że wesele jest już na tyle obciachową imprezą, że
    dodatkowo zespół muzyczny sladający się z czterech czy pięciu "muzyków"
    prężących się przez całą noc mógłby mnie zabić. Pozdrawiam.
  • dooobre smilesmileale Konkurencja nie lubi Saturna.
  • A DZIWISZ IM SIĘ ? PRZECIEŻ TO LOGICZNE TAKA JEST NATURA POLAKA ,DOŁOŻYĆ TEMU
    KTÓREMU SIE POWODZI. RZECZYWIŚCIE WIDAĆ ŻE TO KONKURENCJA TE WYPOWIEDZI SĄ
    SZYTE ZBYT GRUBYMI NIĆMI(HA HA HA) JA CO PRAWDĄ PLANUJE WESELE NA 2008 ROK ALE
    RÓWNIEŻ SŁYSZAŁAM ŻE SATURN TO NAJLEPSZY ZESPÓŁ W TYM MIEŚCIE I NAPEWNO W
    PIERWSZEJ KOLEJNOSCI UDAM SIE DO NICH.
  • żadna konkurencja złociutki. Jak sie kogoś chwali to reklama a jak si pisze
    mniej pochlebnie to juz konkurencja? Nic z tych rzeczy, kazdy ma swoje
    preferencje a to forum po coś jest. Uważasz że Saturn jest najlepszy to bardzo
    dobrze niech ci graja na kolejnych 5-u weselach ale nie wszyscy muszą kochać
    wszystkich.Wolmy wybór ale jedno trzeba przyznać- jesli ktoś chce zespól
    weselny - to Saturn jest jednym z najlepszych.
  • tak Saturn udaje że gra, pan J.sie opala na solarium, biedni ludzie do nich
    wala drzwiami i oknami,a świstak siedzi i zawija sreberka..................z
    całym szacunkiem dla miki9934 to idz i opowiedz to świstakowi.rzeczywiście
    skrzypek i saksofonista to zawodowcy takich ludzi to powinno sie słuchać z płyt
    i ogladać w tv a nie podziwiać na kiczowatych imprezach jakimi są
    wesela ,reszta zespołu to również bardzo dobrzy muzycy choć moze już nie
    takiego formatu jak ci wymienieni ale na pewno grajacy ludzie, to nauczyciele
    muzyki a tak krytykowany przez ciebie pan J.od lat pracuje w sklepie muzycznym
    prezentując i sprzedajac instrumenty więc chyba posiadają jakieś umjętności
    muzyczne w przeciwieństwie do wiekszości zespołów weselnych , gdzie w tygodniu
    pan jest kierowcą a w sobote muzykiem . nie rozumiem czemu tak sie ich czepiasz
    co żal ci sciska 4 litery że ludzie odnoszą jakis sukces .a propos wole
    zdecydowanie opalonych na solarium chlopców z Saturna niż opalonych trawą
    muzykantów nie powiem z jakich zespołow /a jest ich kilka/ zreszta już
    wymienianych w tym wątku w innych wypowiedziach, czy opitych i śmierdzących
    wódą i papierochami w dodatku nie umiejącymi zachować się przy stole.
  • witaj kolego bomerb, ty też jestes robiony chyba z playbacku bo coś tam niby
    wiesz a coś ci sie wydaje,-słuchaj pokaz mi gdzie w telewizji ktoś teraz gra na
    zywo,wszystko to jeden wielki playback.gra na zywo wiąze sie z
    nieprzewidywalnym zakończeniem i wpasowaniem sie do ramowki a co za tym idzie
    cennym czasem reklamowym, uwierz mi jestem obok tego bardzo bliskotylko3%
    muzyki puszczanej w tv jest na żywo a to że perkusista puka czy gitarzysta
    szarppie struny to nie swiadczy że naprawde gra.Mało tego na festiwalach mało
    kto gra na zywo ,a jesli juz to połowautworu to gotowy podkład reszte muzycy
    dogrywają live.A wracjac do kapel weselnych to sory wole słuchac mojego
    chrzesniaka 10letniego jak gra na keyboardzie niż kapeli weselnyej grajacej w
    100%live ,słuchajac tego keyboarda przynajmniej wiem co to za utwór a często
    słuchajac zespołów weselnych dopiero po słowach mozna sie zorientować co to
    miało być.Proszę nie mów mi że 4 czy 5 ludzi jest w stanie zagrać wszystko live
    nawet jesli jest perkusja ????oni mogą grac ale najwyzej baju baj czy jakies
    tam utwory np.czerwonych gitar.ale nie współczesne utwory zastanów się,choć
    wiekszosc sie na to sili a wynik jest bardzo mizerny .Troszke mnie
    zdenerwowales tą wypowiedzia gdyz u mnie na weselu też bedzie gral sATURN a
    wybrałem go naprawde sposród bardzo wielu zespołw ,poniewaz moja rodzina jest
    bardzo muzykalna i zespół był dla nas bardzo ważny.A CO DO PŁYTY to chyba
    dobrze ze pokazuja płyte lepszej jakości niz pozostali przynajmniej lepiej sie
    tego słucha przeciez to płyta nie spreparowna przez nich ale produkcja jakiegos
    profesjonalnego kamerzysty w dodatku z czyjegos wesela na którym oni tylko
    grali wiec chwała jemu za to że podszedł do zgadnienia bardzo zawodowo a nie
    tak jak wiekszosc kamerzystow nie poszedł na łatwizne i nie nagrał tego z
    mikrofonu umieszczonego na kamerze.Nie jestem ciemna masą zreszta tak jak
    wiekszosc ludzi w tym wątku /jak nas okresliłeś/ która wybrała ten zespół, grac
    na keyboardzie to tez sztuka.Jestes albo SFRUSTROWANYM DJ albo niespełnionym
    muzykantem którego nikt nie angazuje,sory za takie porównanie ale ty tez
    uzyłeś mocnych argumentów w stosunku do takich ludzi jak ja.Mimo wszystko
    pozdrawiam.
  • Witam!W branży weselnej tez siedze kawał czasu(przy stoliku z kapelą teżwink)
    Ciekawy wątek.Oczywiscie muza na weselu to kwestia gustu Państwa
    Młodych.Zgadzam się z większoscia przedmówców co do rankinku płockich
    kapel.Saturn,kingsi,Exbolo itd.Ale nie o tym.Jeśli chodzi o Saturn.Znam ich od
    lat.Jeszcze nie tak dawno grali na żywo wszystko.I w tym momencie muszę się
    niezgodzić,że w zespole gra dwóch muzyków.jeden z wokalistów, pan Wiesław jest
    z wykształcenia muzykiem i to co robił na perkusji i trąbce pare lat temu to
    szczena opada.To co robi skrzypek i saksofonista to jest pierwszoligowy show!
    Zarzekali sie parę lat temu ,że nie będą korzystać z gotowych aranży.Więc gdy
    zaczęli z tego korzystać,spytałem czemu?Powidzieli-zagraj makarene na
    żywo.Zrobimy to ,ale żeby to zrobić dobrze trzeba ze 20-30 zawodowych muzyków,a
    nikogo na to nie stać.Tak więc wymóg czasu.Jeśli chodzi o pana Jacka,kiedyś
    rzeźbił na gitarze,można było fajnie to nagrac dla dobra filmu.Teraz uwazam
    jest jest dobrym menagerem i zajmuje sie
    "trasa koncertową".I z tego co widać, robi to dobrze skoro terminy mają na dwa
    lata do przodu.Nie ulega watpliwośći że zespół Saturn robi największy show na
    parkiecie i w stołach.Kto tam ich słyszał wie o czym mówie.W stołach wychodzi
    fachowość muzyków,a tam oni śą najlepsi.Troszkę o innych kapelach.Kngsi-
    Wokalista widze na tapecie.Akurat ja lubię z nim pracować, jest jaki jest,ale
    zawsze jest wesoło przy stoliku.Reszta zespołu tez spoko.Wszystko live.Exbolo-
    pierwsza liga.Fajnie gra pakajana.Wczoraj robiłem studniówke w III L.O.tez była
    super kapelka.Na naszym płockim rynku jest pare fajnych kapelek.Ale to wszystko
    kwestia gustu kogo wybrać.Pozdrawiam i życzę udanych wyborów.
  • ex bolo grali na moim weselu 03/08/2003 i było świetnie. Nie zgadzam się z
    opinią, że repertuar niezbyt trafiony - każdy ma prawo coś zaproponować. Jest
    tylko jeden problem. Cały 2006 mają zajęty.
    pozdrawiam

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.