Dodaj do ulubionych

Czy ktoś zna zespół Bzzyk Band?

29.12.05, 10:42
Jakie są wasze opinie.
Obserwuj wątek
      • gorza Re: Czy ktoś zna zespół Bzzyk Band? 08.01.06, 17:25
        Nie słyszałam ich na weselu, ale na targach ślbnych. W PKiN zajeli I miejsce.
        Uważam, że wokalistka ma świetny głos i super śpiewa zarówno romantyczne jak i
        szybkie piosenki. Srednio mi odpowiada troche kiczowaty klawiszowiec ale widać
        że cały zespół dobrze sie bawi wystepowaniem.
        Polecam bo inne zespoły, które występowały na targach były zdecydowanie gorsze.
        • agnrek Re: Czy ktoś zna zespół Bzzyk Band? 08.01.06, 21:28
          Ja byłam na targach dzisiaj, jakis Czesiu do piosenki "Ja jestem macho"
          wyskoczył na scenę w czarnych okularach, a wokalistka "tańczyła", tzn. fikała
          jak koza w rytm muzyki.
          A co do głowsowania i zajęcie I miejsca to podchodźmy ostrożnie, ja i mój
          narzeczony słyszelismy raptem 2 zespoły, więc zagłosowaliśmy na pierwszy
          lepszy, aby cokolwiek wpisać i wrzucić do urny. ile osób było tam od rana do
          wieczora i przesłuchało wszystkie? Ile zagłosowało uczciwie? Jaką wartość ma to
          I miejsce?
    • kiwigirl Re: Czy ktoś zna zespół Bzzyk Band? 09.01.06, 13:53
      mamy z targów ich płytke, to zbierak ludzi z innych kapel jazzowych itp (tak
      piszą na wkładce płyty) jest też bodaj saksofon, co jest raczej mało spotykane
      wśród kapel weselnych.
      posłuchaliśmy - co do polskich poiosenek zastrzeżeń nie mam, pan spiewa na
      prawdę fajnie. goprzej z panią, jest napłycie nagranie piosenki Queen. owszem
      Mercury z Brianem mayem można najgłębszych meskich głosów to nie mają/mieli ale
      jednak... powinien to facet spiewać, długo myśleliśmy co to za piosenka, oraz,
      nestety, pani chyba powinna pocwiczyc angielską wymowe...

ale szczerze - jest to najlepszy band jaki słyszałam. wiele łytek przesłuchałam
      i na kapele sie na pewno nie zdecyduję smile ale oni serio źli nie są
      (przynajmniej na płycie - nie wiem jak "live")
    • joanka1978kelly Re: Czy ktoś zna zespół Bzzyk Band? 27.07.13, 13:55
      Znam, grali na moim weselu. Sa REWELACYJNI!!! Nie zastanawiaj sie. My zespolu szukalismy bardzo dlugo bo muzyka na weselu byla dla nas jedna z najwazniejszych spraw. Konsultantka sluban polecila nam Bzzyk i to byl strzal w 10. Kiedy ich nie widzialam na weselu bo bylam np przy barze to zastanawialam sie dlaczego nie graja tylko puszczaja muzyke z plyty a to oni tak spiewali jak z plyty. Sa dwa sklady zespolu. My wybaralismy ten z Patrycja i do tego wzielismy jeszcze Bartka. Zrobili takie show ze goscie nie schodzili z parkietu. Polowa naszych gosci byla z Irlandii i mowili ze na takim weselu z takim zespolem to jescze nigdy nie byli. Przesle Ci link do naszego teledysky slubnego. Oni tam sa przez chwile ale muzyki nie uslyszysz i tak. Taki to pomysl mielismy na teledysk i wyszlo super. www.youtube.com/watch?v=LgSgdD5NWfQ&feature=youtu.be Powodzenia!
      • monika.kost Re: Czy ktoś zna zespół Bzzyk Band? 29.12.14, 01:02
        U mnie Bzzyk Band grał w sierpniu 2014 i mimo, że ich nie słyszałam na żywo przed ślubem, jestem zachwycona z wyboru jak grali! Dla mnie muzyka jest jednym z ważniejszych elementów wesela, bo od tego zależy do której bawią się goście. Zaznaczę, że moje wesele było polsko-francuskie, więc zależało mi, żeby nie zrobić jakiejś kichy i żeby nie było disco-polo. Wszyscy goście świetnie się bawili przy międzynarodowych hitach, niektórzy balowali 11 godzin, a 20% gości nawet 13 godzin!
        Fajny był dobór zabaw weselnych - nie za dużo, w sam raz smile
        Jak byłam na niektórych weselach, kapela ma dostęp do alkoholu, więc ja na wstępie zabroniłam pić w czasie ich pracy. Byli bardzo energiczni, żadnych głupich tekstów przez mikrofon.
        śmiało polecam.
    • mskos Re: Czy ktoś zna zespół Bzzyk Band? 13.06.16, 19:51
      Jak już tutaj niektórzy pisali, również dla mnie muzyka była jedną z najważniejszych (o ile nie najważniejszą) rzeczą na weselu. Drugą najważniejszą był sposób prowadzenia imprezy. Bzzyk w obu aspektach absolutnie dał czadu!! smile Świetne wokale oraz saxofonista, prowadzący zabawny. Nasi goście to był cały przekrój polskiego społeczeństwa - od małych wsi i miasteczek, do korpo-ludzi z Warszawy, od dzieci do starszych babć i dziadków - wszyscy zachwyceni, bawili się rewelacyjnie i byli pozytywnie zadziwieni, że zespół na weselu może prezentować aż tak wysoki poziom artystyczny smile Wiele osób mówiło, że to zdecydowanie najlepszy zespół ze wszystkich wesel, na których byli.
      Ten element wesela nasi goście będą pamiętać długo i wspominać będą niesamowicie pozytywnie! My również. Sylwester, Michał, Paulina, Pan Saxofonista - DZIĘKUJEMY!
      (Panna Młoda z czerwca 2016)
    • pietrzakmk3 Re: Czy ktoś zna zespół Bzzyk Band? 23.07.19, 15:02
      Poziom artystyczny wysoki, niestety jednak odniosłem wrażenie, że nie grają dla publiczności,,czują się jak gwiazdy zapominając że świadczą usługę dla ludzi, ojciec panny młodej kilkakrotnie prosił żeby przyciszyli gdy akurat nikt nie tańczy ale bez rezultatu.. Przebicie się do mikrofonu, żeby coś powiedzieć młodym graniczy z cudem.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka