20.01.06, 11:23
Mam pytanie- czy ktos wie gdzie moge kupic suchy lod?
Ogladalam ostatnio plytke z wesela (ludzi ktorych raz na oczy widzialam, ale
nie o tym) i duze wrazenie zrobil na mnie moment, ze tak powiem "wjazdu"
tortu. Na wozku, po obu stronach tortu staly kubelki na szampana a z nich
wylewal sie ciezki dym. Do tego byli rewelacyjnie oswietleni co potegowalo
efekt- jakby stali w chmurach. Rewelacyjnie to wygladalo! Nie powiem... z
checia bym to wykorzystala u siebie. Wiec gdzie mozna kupic to cos?
Edytor zaawansowany
  • dalloway 20.01.06, 11:47
    Mozna, nie jest tanie. Dam Ci znac po południu, musze odszukać w swoich
    notatkach, kiedyś namierzyłam jakiegoś faceta od suchego lodu do widowiska, ale
    nie mogę teraz tego znaleźć.
  • dior-ka 20.01.06, 13:11
    Dzieki wielkie smile))
  • tommy4555 13.06.16, 00:02
    tutaj możesz kupić suchy lód online: elod.pl
  • joincik86 14.06.16, 14:45
    dokladnie na www.elod.pl realizują zamówienia przez internet też ma www.cryopoland.pl tylko trzeba dzwonić
  • natalia158n 15.06.16, 22:35
    Nie orientujecie się jakie to koszty?
  • aniarox 29.07.16, 12:15
    na www.elod.pl można kupić suchy lód. fajne mają gadżety tam.
    Suchy lód to idealna atrakcja na wesele, jedyny, wyjątkowy dzień w życiu, jakim jest ślub i wesele, wymaga wyjątkowej, niezapomnianej oprawy. Wśród wielu różnych decyzji dotyczących głównie wyboru sali, menu czy oprawy muzycznej, warto także pomyśleć nad efektami specjalnymi, dzięki którym wesele na długo pozostanie w pamięci gości i samych nowożeńców. Jednym z nich jest suchy lód.
  • aniarox 29.07.16, 12:17
    tu można -> www.elod.pl to sklep internetowy z suchym lodem, w którym możecie Państwo nie tylko zamówić suchy lód w postaci granulatu 3mm oraz bloków, ale także dowiecie się, jak go wykorzystać: na weselu, do przygotowywania dymiących drinków, do chłodzenia, do wykonywania eksperymentów czy do dymnych dekoracji. W naszym sklepie możecie Państwo kupić suchy lód najtaniej i najszybciej, ponieważ jesteśmy jego największym producentem. Posiadamy punkty odbioru osobistego w Warszawie, Wrocławiu i Bielsku-Białej, gdzie sprzedaż odbywa się od poniedziałku do piątku. Suchy lód pakowany jest przez nas w specjalne opakowania styropianowe, dzięki czemu możecie go Państwo przechowywać zdecydowanie dłużej, czasami aż do trzech dni, pomimo zjawiska sublimacji.
  • martatart 30.07.16, 12:09
    tu można sprzedać suknie po ślubie, a suchy lód jak wyżej

www.jennifer-vaiano.com/7-tanie-suknie-slubne-warszawa.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka