Wykres do poradni :( Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Poszukuję gotowego wykresu do poradni przedmałżeńskiej. Dziewczyny jeśli któraś mogłaby mi go przesłac na maila to byłabym naprawdę bardzo wdzięczna. Trafiłam na naprawdę nieprzyjemną kobietę w poradni i nie mam zamiaru dyskutować z nią o fakcie, iż stosowanie innych metod jest dla mnie po prostu wygodniejszesad
  • ma ktoś - tez bym chciała smile
  • jeżeli ktoś miałby, to i ja bym bardzo prosiła o taki wykres
  • i ja też bardzo bardzo surprised)
    pozdrawiam
  • ja jeszcze nie byłam w poradni małżeńskiej, czy ktoś mnie może oświecić o jaki
    wykres chodzi?? Będę wdzięczna...
  • bodajze na interii w rubryce "kobieta",jest taki elektroniczny
    kalendarzyk,ktory wszystko liczysmile
  • o! i ja bym prosila smile
  • dokladnie to jest www.kobieta.interia.pl,kalendarz znajduje sie na samym dole
    strony,pozdrawiam
  • To akurat trochę za mało, bo w tym na Interii pokazuje tylko dni płodne i
    niepłodne, a nam chodzi o całość, na którą składają się wykres temteratury,
    czasem też na kartach do wypełnienia każą zapisywać relacje z obserwacji śluzu,
    samopoczucie, bóle itp. Myślę, że o to chodzi wszystkim smile Pozdrawiam
  • www.embrion.pl Jest tam przykładowy wykres. Wystarczy przerysować. A swoja
    droga to miałam wiele szczęścia do poradni, bo pani pierwsze co powiedziała, to
    że nie interesują jej żadne wykresy i że są to moje prywatne sprawy. I myślę,
    że to powinien być standard. Przekazywanie informacji o naturalnych metodach
    rozumiem, ale te wykresy to już przesada.
  • nawet nie zdawalam sobie sprawy,ze te poradnie sa takie strasznesmileja
    naszczescie to jakos obeszlamsmile
  • Kto wam kaze wykresy jakies pokazywac? Czy to jest obowiazkowe? Kto tego wymaga?
  • otóż właśnie! dorosłe baby rysujące wykresiki i jeszcze tłumaczące się z tego
    co i jak uncertain i tak nikomu to niepotrzebne (a przynajmniej 90%)
  • Ja stwierdzilam ze sprobuje sobie zrobicsmile ale wszystko mi sie pokrecilo i zle
    zrobilamsmile ale zanioslam go jejwink lepiej wziac ten ze strony embrion. trzeba
    rano przed wstaniem mierzyc temp. i zapisywac oraz ogladac swoj slub i wpisywac
    to wszystko na kartkesmile a potem polaczyc kropki temperatury. glupie to troche..
    i nie skuteczne
  • A jak to obeszłaś? Ja jeszcze jestem przed poradnią, już wiem, że bywa bardzo
    różnie, ale jak się źle trafi, to trwa to długo i w dodatku żądają wspomnianych
    wykresów etc. Podziel się doświadczeniem, może namiarem na kogoś, kto
    przeprowadza poradnię w jakiś strawny sposób. Przyda się wielu osobom, będziemy
    Ci wdzięczne.
  • Nie dostalas w kosciele ksiazeczki z 10 kratkami na pieczatki z nauk i 3
    miejsca na podpisy z poradni? wszystko odbywa sie w kosciele! do tego jeszcze
    dzien zadymu czy cos takiego, nam ksiadz od razu podsteplowalsmile
  • Ok, Dzieki za informacje. Nie biore slubu koscielnego wiec nie wiedzialam smile.
    Ale ta "poradnia" i "wykres" to mi na lekarza brzmi i zastanawialam sie co
    lekarzowi do mojego slubu.

Ta babka, o ktorej mowicie to lekarz?
  • chyba nie, raczej mi wyglada na katechetkesmile ale gada o dzieciach, rodzinie i
    rozmnazaniusmile czasem troche glupoty gadasmile ale nie trzeba sie przejmowacsmile
  • tak jest to ksiazeczka z 10 rubrykami na nauki przedmalzenskie i 3 ma na
    poradnie-jak to obeszlam?Niestety zalezalo mi na czasie i musialam za to
    zaplacic(w sposub nieeksternistyczny jest zadarmo, trafilam na katechete,ktory
    w ciagu trzech godzin zrobil nam i poradnie i nauki.
  • Powiem szczerze - ludzie od wykresów nie są dla mnie żadnymi autorytetami w tej
    dziedzinie, bez kierunkowego wykształcenia, po prostu poczytali sobie o
    naturalnych metodach planowania i zapobiegania. Sprawami poczęcia zajmować się
    powinien ekspert - lekarz, a nie "ginekolog - amator".
  • twitti: pieknie się przejęzyczyłaś! To chyba freudowska pomyłka: zamiast "śluz"
    napisałaś "ślub". smile))) Piekne! To pokazujesz czym aktualnie żyjesz. Pozdr
  • nie zauwazylamsmile dobresmile ale szybciutko odpisuje i czasem nawet nie czytam tego
    co piszesmile
  • nie wiem czy to będzie czytelne, ale tu są przykłady z jakiejś książki
    www.rodzinna.pl/rodzinna/product_info.php?cPath=36&products_id=158
    może akurat się przyda. powodzenia.
    chyba sama sie zainteresuje, bo poradnia dopiero przede mną wink
  • Tez chodzilismy do takiej poradni. Pani również poprosiła mnie o wykres.
    Stanowczo odpowiedziałam, że tego wykresu nie przyniosę. Po pierwsze nie mam
    czasu na ciągłe mierzenie temperatury,a po drugie i tak nie zamierzam stosowac
    tej metody. Wykresu nie dostarczyłam a pieczątkę dostałam.
  • Dziewczyny ja korzystam z takiego wykresiku i mierze temperaturkę. Bardzo
    pomocna jest stronka www.fertilityfriend.com/ (chyba ta) w razie czego
    piszcie m_myszkaa@interia.pl

Pozdrawiam i życze powodzenia w poradni smile
  • My robiliśmy poradnię i kurs w Łodzi, a mieszkamy w Siedlcach. Dostaliśmy
    świadectwa ukończenia kursu i poradni. Ciekawe czy w naszym kościele to
    zaakceptują, bo robione w tamtym roku - ksiadz w Łodzi powiedział, że to zawsze
    ważne, bo niektórzy mieli szansę zdania tego w szkole średniej. Wykresu nie
    robiłam, bo dla mnie to głupota, a facet się nie upierał. Czasami wciskał
    ludziom takie kity tłumacząc mechanizmy "naturalnej antykoncepcji", że
    zbulwersowana siedziałam i modliłam się, by nie wybuchnąć-jako biolog troszkę
    się na tym znam...Współczuję osobom, przed którymi męczrnia poradni, a jeszcze
    bardziej tym, które bezgranicznie wierzą w to co oni tam wygadują...
    ps. Wszystkim z Łodzi gorąco polecam kurs u ks. Dionizego Mroza z parafii Św.
    Teresy!!! Naprawdę warto iść i posłuchać-choć zagorzałą katoliczką nie jestem...
  • HE HE ja mam w komórcewink
    Pozdrawiam

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.