Dodaj do ulubionych

podforum Wrocław

• gonio74 Re: Pracownia florystyczna Beaty Felińczak czy Ro 11.04.06, 21:57
        Gratuluje sali! Pamiętam jak ja w tamtym roku się cieszyłam kiedy już w końcu
        zlaleźliśmy swoją!
        A ja wczoraj i dzisiaj byłam na przymiarce sukni. Ta babka co mi szyje jest
        naprawdę super, nie żałuję, że się do niej udałam. Wczoraj byłam na pierwszej
        przymiarce, ale jeszcze nie miałam koderu( czyli koronki), a na dzisiaj już
        ściągnęła trzy do pokazania. Od razu na dzisiaj były też gotowe poprawki
        wczorajsze. Już się nie mogę doczekać kolejnej przymiarki, ale to "dopiero" w
        maju.
          • tatareczka Re: Punkt drugi odfajkowany - mamy fotografa!:) 14.04.06, 09:37
            Co do ceny, to one są różne w zależności od wersji, którą wybierzecie. Co
            innego album na 40 zdjęć, co innego na 150, prezentacje multimedialne, albumy
            dla rodziców itp. Ja wybrałam wersję najskromniejszą, dlatego tak mało płacę.
            Co do terminów, to nie wiem skąd masz takie informacje, ale p. Monika mówiła,
            że w tym roku już nie mają wolnych terminów, ale na przyszły dopiero przyjmują
            zapisy. Pytajcie u zrodla smile

Pozdrawiam!
              • tatareczka Re: Punkt drugi odfajkowany - mamy fotografa!:) 14.04.06, 13:06
                Jeśli pytaliście o najniższą cenę, to ta, którą Wam podali jest rzeczywiście
                najniższa w ich ofercie. Wersji, którą my wybraliśmy nie ma w standardowej
                ofercie, po prostu zapytaliśmy czy byłaby taka możliwość, no i zgodzili się,
                wyceniając to na tyle ile pisałam. Nie wiem czy często zgadzają się na takie
                ustępstwa, w naszym przypadku to przeszło, za co jestem im bardzo wdzięczna, bo
                mogli odmówić i wziąć sobie parę, która im da więcej kasy od nas. Ale widać nie
                zależy im wyłącznie na kasie, i to się ceni.
                  • marcia811 Re: Punkt drugi odfajkowany - mamy fotografa!:) 16.04.06, 19:42
                    Wiecie co ja też uważam,ze to dziwne z tymi Pośpiesznymi.Jacy ludzie przy
                    zdrowych zmysłach obniżają cenę o dwie stówy?????Tylko tacy,którzy nie maja
                    wesel i łapią klienta,nawet kosztem własnej kasy.Nie wierze w jakąś tam dobroć
                    serca.
                    Patrzyłam na ich zdjęcia,ale dla mnie sa przekombinowane i sztuczne.Ludzie
                    wyglądają na nich jak nie ludzie a nie lalki.Ja nie chcę,zeby cała rodzinka ze
                    mnie sie śmiała,że jestem taka sztucznie poprawiana.Nie chcę miec zdjęć
                    ślubnych jak panie z gazet dla kobiet.
                      • tatareczka Re: Punkt drugi odfajkowany - mamy fotografa!:) 18.04.06, 10:53
                        No dobroć serca to to na pewno nie jest, bo nie robią nam zdjęć z oferty za 800
                        zł w cenie 650, no co Wy smile Po prostu zmniejszyliśmy liczbę zdjęć, które
                        otrzymamy w albumie i zrezygnowaliśmy ze zdjęć na sali, wystarczy Kościół i
                        plener. Ale ja tam nie mam zamiaru nikomu z niczego się tłumaczyć, ani nikogo
                        do niczego przekonywać, chciałam się tylko podzielić z Wami moją radością, że
                        już wybrałam fotografa. Ile ludzi tyle opinii w końcu smile Nie wiem dlaczego, ale
                        jakaś taka dziwna specyfika forów ślubnych bywa, ktoś się z kimś dzieli
                        radością przygotowań, a tam zaraz cała lawina krytyk poleci, bo nam się coś nie
                        podoba. Ale kto zamierza organizować swój ślub tak, aby podobał się innym, a
                        nie jemu samemu? Czy ja pytałam o opinie o zdjęciach Pośpieszych? Odrobina
                        dystansu, dziewczyny smile

Pozdrawiam gorąco i mam nadzieję, że święta spędziłyście leniwie i wróciłyście
                        do pracy z pełnymi brzuchami jak ja smile
                          • tatareczka trzymam kciuki! 18.04.06, 16:03
                            Jejciuuuuuuuu, ale to blisko już!!! smile) Kurcze, nawet nie wiesz jak Ci
                            zazdroszczę smile Rok przygotowań i wreszcie za chwilę efekt końcowy smile Życzę Ci z
                            całego serca, żeby wszystko tego dnia udało się tak, jak zaplanowaliście, a
                            jeśli już będą jakieś niespodzianki, to mam nadzieję, że same miłe smile

Trzymaj się cieplutko!
                            • hinduska Fotograf 18.04.06, 22:31
                              Ja myślałam, ze zdecyduje sie na pospiesznych, ale pokazalam ich zdjecia mojemu
                              przyszlemu i zdecydowanei mu sie ne podobaja....sad(( I w sumie mi chyba tez
                              przestaly....Macie namiary na kogoś innego, kto robił u was lub bedzie robił
                              zdjecia?????
                              • tatareczka Re: Fotograf 19.04.06, 09:23
                                Sporo osób chwali sobie fotografa z Oławy, pana Adama Krawców, wiele też chwali
                                sobie zdjęcia z "Ibizy", choć ponoć dosyć drogie. Może warto sprawdzić?
                                  • agakaspian Re: Fotograf 16.09.06, 00:31
                                    Niestety nic nie wiem o Fotomemory, ale podam ci namiary na dobrego
                                    wrocławskiego fotografa. Zdjęcia zostały zrobione na zamku w Grodźcu
                                    www.jpekala.com/slub
                                    Jarek - 600 526 783 lub 071 348-79-39 e-mail: jarek@jpekala.com
                                    Pozdrawiam
    • magdzia.25 Re: podforum Wrocław 04.05.06, 18:11
      Dziewczyny mam prosbe. szukam salonu sukienek firmy la sposa szczegolnie chodzi
      mi o modet Galatea. Obdzwoniłam chyba wszystkie salony i nic!. Rece mi
      opadaja!. Jesli wiecie gdzie mozna dostac sukienki tej firmy to prosze o
      kontakt magdzia.26@interia pl. A może wiecie gdzie wypozyczyc albo odkupie
      rozmiar 36.
      • mkkacprzak Re: podforum Wrocław 18.05.06, 20:57
        Daisy, mam dokladnie ten sam problem...i najgorsze,ze nie bardzo moge Ci pomoc,
        coprawda moje wesele za rok, ale za butai zaczelam sie rozgladac juz teraz, bo
        jest ciezko o ladne 41.Czasem mozna cos znalezc w Deichmanie, ale nie sa to
        moje wymarzone buty.Obawiam sie jednak,ze bede musiala zadowoloic sie bialymi w
        rozmiarze 41, bo na wymarzone nie mam co liczyc.Jakbym cos znalazla dam Ci znac
        i prosze o Cie o to samo. Pewnie latwiej by bylo pojechac do Niemiec i tam
        czegos poszukac, maja wieksza niz nasza rozmiarowke.
        • mania805 Re: podforum Wrocław 28.05.06, 18:24
          Ja kupiłam buty w niepozornym sklepiku, niedaleko dworca PKP. Sklep mieści się
          w bramie, przed skrzyzowaniem gdzie jest sklep Stefan. Witrynkę widać od strony
          Piłsudkiego ale do sklepu trzeba przejść bramą w głąb. Dokładny adrs: "Grzym"
          ul. Piłsudkiego 91. Malutki sklepik, ale butów ślubnych wbrew pozorom miał
          kilka modeli no i ceny przystępne.
    • quzynka podforum Wrocław - wesele w Ziębicach ? 11.05.06, 09:33
      Bardzo was prosze dziewczyny, czy wiecie cos na temat "Słonecznego Punktu" w
      Ziębicach? Czy ktos się tym miejscem interesowal? czy macie jakies
      doswiadczenia, opinie? Prosze piszcie, co wiecie, bo nie mam zadnych info, poza
      rozmowa z wlascicielem. Moze ktos byl na weselu tam, albo robil tam wesele?
      plissss...
      Czasu mam juz niewiele, musze sie na cos zdecydowac, co byloby w rozsadnej
      cenie (no i odpowiadalo tesciom.... grrrrrrr), a nie mam o tamtym miejscu
      zadnych "przeciekow". Dodam, ze we wroclawiu widzielismy juz wiele miejsc i
      Ziebice sa bardzo konkurencyjne pod wzgledem ceny. Nawet z noclegami dla
      wszystkich gosci wychodzi DUZO taniej jak we wrocku. Anyway, POMOCY !!!

Pozdrawiam wszystkie przyszle i juz obecne mezatki smile
      • klotylda9 Re: podforum Wrocław - wesele w Ziębicach ? 19.05.06, 10:33
        Kiedyś moja znajoma była tam na weselu. Patrząc od strony gościa wszystko było
        OK. Na tyle OK, że swego czasu poważnie zastanawiałam się nad organizacją
        swojego ślubu w tym miejscu. Z przyczyn niezależnych musiałam zrezeygnować.
        Okolica bardzo fajna bo sala umiejscowiona jest w parku. Jedzenie dobre i w
        rozsądnych ilościach. Właściciel cały czas pilnował czy wszystko jest OK. Do
        tego miał chyba dla Młodych małą niespodziankę. Jednak to wszystko było na
        początku działalności kiedy zależało mu na promocji a teraz niestety nie wiem
        czy coś się nie zmieniło. No i wtedy cena była wysoce atrakcyjna.
        Pzdr
      • quzynka Re: do elen80 podforum Wrocław 15.05.06, 14:44
        Nie wiem, co masz na mysli mowiąc "ciekawe stroje" ale oststnio bylam (po raz
        pierwszy, zreszta) w Centrum A4 na Bielanach i musze powiedziec, ze maja tam w
        butikach fajne, naprawde oryginalne stroje: kostiumy, garsonki, sukienki.
        Mowiac "oryginalne" mam na mysli takie, ktore nie powtarzaja sie w kazdym
        sklepie, a przy tym elegancie i w rozsadnej cenie smile
      • mania805 Halo czy jest tu ktoś jeszcze? 15.05.06, 18:29
        Normalnie mam wrażenie, że albo niewiele Wrocławianek wychodzi za mąż, albo
        wogóle nie czytują tego forum. Trudno uwierzyć w to smile. Ja w dalszym ciągu
        szukam jakiegoś sprawdzonego fryzjera. Mam wielki dylemat gdzie się wybrać, bo
        bardzo rzadko chodzę z włosami do specjalisty wink. Proszę szanowne koleżanki o
        jakiekolwiek sugestie.
        Pozdrawiam gorąco.
        • quzynka Re: Halo czy jest tu ktoś jeszcze? 16.05.06, 13:27
          dolanczam sie doo tego zapytania - czy nikt już nie zagląda na to forum??? ja
          cos pisze, pisze i cisza ...

A wracając do Twojego zapytania o fryzjera: nie będzie prosto z tym fachowcem,
          oj nie. Ja sama mam taki dylemat (o ile w ogole do tego calegop zamieszania
          dojdzie grrrrr - anyway). Mialam ci ja swojego fryzjera, ale jak otworzył
          wlasny salon, to obrosl w piorka i juz do niego nie chodze. Nawet nie powiem,
          gdzir to jest bo szkoda kasy - no chyba, ze zalezy Ci na bardzo
          ekstrawaganckiej fryzurze wink tak samo stalo sie z babeczka, ktora znalazlam
          sobie pozniej....

Coz, czytalam na innym forum, ze salon Ines na Legnickiej ma dobre notowania:
          duzo dziewczyn bylo bardzo zadowolonych ze slubnych fryzurek. Poza tym nawet
          nie tylko czesza tam slubnie, ale i tak norlanie jest ok. Chyba tez maja jakies
          zaplecze kosmetyczne czy cos w tym stylu. Na pewno, osobiscie,NIE polecam
          Dariusa (ul. Oławska). Ja rozumiem, ze fryzjer to tez artysta, ale nawet
          artysci sie tak do ludzi nie odnosza... Ale jest to wylacznie moja opinia i
          jesli ktos jest z jego uslugzadowolonych, to spoko.

To na razie tyle. Jak mi sie cos przypomni, to bede pisac smile
        • stokrottka2 Re: Halo czy jest tu ktoś jeszcze? 17.05.06, 08:17
          No właśnie! ja sie tak ucieszyłam że jest wątek specjalnie dla dziewczyn z
          Wrocławia ale rzeczywiście niewiele z nich tutaj ostatnio zagląda. Ja planuję
          ślub w przyszłym roku i szukam sali we Wrocławiu na ok. 90 osób. Ten temat był
          już poruszany na tym forum wcześniej ale może macie jeszcze inne propozycje?
          • asia293 Re: Halo czy jest tu ktoś jeszcze? 17.05.06, 15:43
            co do sali to my robimu w dworze na koncu swiata . nie jest to we Wrocławiu ale
            pod i niedaleko bo w żórawinie. moze z zewnątrz nie wygląda najlepiej ale ma
            fajny klimat w srodku. mozna sprobowac i przejechac sie tam i zobaczyc czy sie
            podoba.
        • asia293 Re: Halo czy jest tu ktoś jeszcze? 17.05.06, 15:40
          Jako sprawdzonego fryzjera polecam Grzesia z salonu nazwie "Le grand salon" na
          ulicy Wita stwosz. jeszcze nigdy nie byłam niezadowolona z fryzury jaką mi
          zrobił. zawsze obcinał mnie innaczej i zawsze było mi w niej do twarzy. to
          własnie on bedzie mnie czesał na ślub. gorąco polecam
          • mkkacprzak Re: Halo czy jest tu ktoś jeszcze? 18.05.06, 21:01
            Czesc dziewczyny, z fryzjeremto jest faktycznie problem, ja nie umiem nikogo
            polecic, bo sama nie mam zufania do zadnego, pojde do najbilzszego salonu na
            probna fryzure i zobacze, ale nie chce polecic kogos kto Was skasuje kupe kasy
            i zrobi maniane....Ot caly problem z fryzjerami.

A czy znacie moze kogos kto robil wesele w Zamku Dobra pod
            Olesnica????????????????Mam tam zarezerwowana sale, ale jeszcze bez zadatku i
            szukam opinii kogos kto byl badz organizowal tam wesele, i nic nie moge
            znalezc.Pozdrawiam.
            • mania805 Re: Halo czy jest tu ktoś jeszcze? 19.05.06, 20:25
              Witam!
              Fajnie, że w końcu się odezwałyście. Z tym fryzjerem to faktycznie chyba mamy
              problem. Moja bratowa w zeszłym roku czesała się chyba w Halinie na Nowym
              Dworze i fryzura przetrwała cały wieczór i nawet poprawiny, ale była nieco jak
              z nie tego stulecia. Miał być skromny kok a nakręcili jej kupę loczków na
              głowie i przez to wydawala sie jakaś duża. Mi zalezy przede wszystkim na
              skromnym, trwałym koku. Na razie mój problem odwlekam jak się tylko da choć
              ciągle nie daje mi on spokoju. Teraz koncentruję się na poszukiwaniu cukierni i
              zalatwianiu formalności. W przyszłym tygodniu właśnie ruszamy na podbój
              kościołów i urzędów stanu cywilnego, bo urodziliśmy się w róznych miastach.
              No i zastanawiam się czy warto iść na targi slubne, które są w niedziele wink.
              Pozdrawiam serdecznie
              Mania
      • mkkacprzak Re: Kosmetyczka+fryzjer 19.05.06, 09:35
        kropka_mb napisała:

> Polecicie kogoś dobrego we Wrocławiu? Kosmetyczkę + fryzjera (fryzjer(ka)
        > dobrze by było, gdyby miał(a) wenę twórczą smile)

Mogę polecić fantastyczną kosmetyczkę, korzystam z jej usług pięc lat i nigdy
        nie wyszłam z gabinetu niezadowolona, wysłalam do niej połowę moich koleżanek i
        przyjaciólek, wszystkie równiez chodzą. Ma na imię Jola, telefon do gabintu -
        342 56 14, gabinet mieści się na ulicy Lelewela we Wrocławiu. Ręczę za nią,
        jestem wyjątkowo trudną klientką i moja cera jest też trudna, Jola stanęła na
        wyskości zadania i dzięki niej wyglądam o 300% lepiej.Gdybyś potrzebowała
        jeszcze jakichś informacji, pisz na mojego gazetowego maila
        mkkacprzak@gazeta.pl, odpowiem na wszytskie pytania.
        • gonio74 Re: Kosmetyczka+fryzjer 19.05.06, 20:46
          No nareszcie powrót wątku, nie pisałam, bo już zaczełam wątpić czy ktos tu
          wogóle zaglądasmile
          Ja już jestem na finiszu, bo to za miesiąc, więc wszystko zapięte na 90%. Co do
          fryzjera i kosmetyczki to ciężko radzic, każdy ma swoje gusta i guściki, ale
          powiem Wam, że ja nie lubię przesady, ale i nie lubię prostoty, można
          powiedzieć,że wybrałam "złoty środek"smile))Czeszę się na sołtysowicach w salonie
          u Lilii i tam też sie maluję. Tam mi odpowiada i tam sie oddam w ręce kobitek,
          starszej fryzjerki i młodszej kosmetyczki. Dla mnie bomba,ale to moja opinia.
          Za miesiąc będę w 100 % z czystym sumieniem mogła polecić lub nie.
          Za to już dzisiaj z czystym sumieniem mogę polecić krawcową, tyle co jej się
          namarudziłam, a wszystkiego wysłuchała i poradziła i doradziła. Na dodatek jest
          naprawdę tania, nie żałuję nawet odrobinę, że się do niej udałam, a sukienkę
          szyję na wzór takiej z salonu za 4400 zł. Nigdy bym sobie na taką nie
          pozwoliła.
          Pozdrawiam i życzę powodzenia w przygotowaniach!
        • kropka_mb Re: podforum Wrocław 19.07.06, 11:57
          Też mam wrażenie, że jestem jedyna na tym forum z W-wia sad
          Jeśli chodzi o wybór ubioru dla Pana, to nie mogę nic polecić, bo my dopiero
          będziemy się rozglądać. Planujemy zacząć od SunsetSuits. Po wizycie napiszę,
          czy warto tam zajrzeć smile
          A czy moge liczyć na jakieś wskazówki dot. makijażystki? ewentualnie też
          fryzjera, chociaż z tym mam mniejszy problem.
          pzdr
          • jannik Re: podforum Wrocław 19.07.06, 14:13
            Hej, nie jestes jedyna z wrocka na tym forum wink
            jesli chodzi o makijazystke / kosmetyczke to zagladam do jednej dziewczyny w
            rynku - salon prestiz, przy pizzy hut. ja jestem zadowolona, ale nie wiem czego
            ty oczekujesz. a fryzjera jakiego polecasz?
            slyszalam ze garnitury i dodatki fajne sa w Diuk. tam sie zamierzamy wybrac,
            ale jeszcze nie bylismy, wiec nie moge wiele powiedziec.
            A kiedy wasz slub?
            • kropka_mb Re: podforum Wrocław 19.07.06, 15:17
              Ja jeszcze na żadnego konkretnego fryzjera się nie zdecydowałam. Słyszałam o
              paru "dobrych", ale jak będzie, to się okaże smile
              Mogę na tę chwilę wymienić dwóch polecanych przez moje koleżanki (przeze mnie
              jeszcze NIE SPRAWDZONYCH, więc ja ich jeszcze nie polecam) - Studio TAAK przy
              ul. Zachodniej (fryzjer Tomek) i JLD na Bielanach (bez konkretnej osoby).
              Jesli chodzi o kosmetyczkę, to właściwie szukam salonu, w którym robią peeling
              kawitacyjny i jeszcze nie znalazłam sad
              Nasz ślub 23 września, a Wasz?
              A ten Diuk, to gdzie jest? smile
              • jannik Re: podforum Wrocław 19.07.06, 17:49
                Słuchaj! jak szukasz peelingu kawitacyjnego to idz wlasnie do tego saloniku
                prestiz w rynku, dziewczyna sie nazywa Ewelina i ja wlasnie u niej robilam ten
                peeling i efekt OK! jak chcesz moge ci podac telefon i sie z nia umowisz. ja
                jeszcze raz przed samym slubem pojde (mamy 10.09). Mozesz zrobic u niej poza
                tym oczyszczanie twarzy, paznokcie - tipsy, zelowe, albo swoje wink i wiele
                innych fajnych zabiegow, ktorych jeszcze nie przetestowalam na sobie wink. mnie
                ona robi tez makijaz probny - na razie testujemy rozne wersje i mam nadzieje,
                ze cos sie wybierze.
                A diuk jest na kollataja 32 i z tego co wiem, to maja tam tez wypozyczalnie,
                ale nie wiem jak to dziala.
                co do fryzjera to ja o JLD na bielanach rozne rzeczy slyszalam..
                Czy robicie duze wesele czy imprezke mala?
                • kropka_mb Re: podforum Wrocław 20.07.06, 07:46
                  Bardzo proszę o tel do tej dziewczyny! Może wysłać na maila gazetowego? Z góry
                  dzięki! smile
                  Acha, zdradzisz tajemnicę, ile u niej kosztuje ten zabieg?
                  Salon Diuka już znalazłam wczoraj w necie. Może w przyszłym tygodniu się
                  wybierzemy. Najpierw SunsetSuits.
                  My robimy duże wesele (jak dla mnie duże smile) bo na ok 140 osób, ale nie we
                  Wrocławiu.
                  A Wy? Jaką "knajpkę" macie?
                  • jannik Re: podforum Wrocław 20.07.06, 10:34
                    hej, wyslalam namiary na kosmetyczke na gazetowego.
                    my robimy male przyjecie - 35 osob, w art hotelu.
                    no, 140 osob to wielkie wesele! a gdzie robisz poza wroclawiem?
                    • kropka_mb Re: podforum Wrocław 20.07.06, 14:01
                      Dzięki za namiary. Znalazłam też ich stronkę w necie. Brzmi zachęcająco smile
                      A wesele robimy u Narzeczonego, ok. 60 km od Wrocławia - ze względu na
                      proporcje gości smile
                      A jak tam sukienka? Pochwalisz się? smile
    • marta9119 Re: podforum Wrocław 19.07.06, 20:17
      Hej wszystkim!!!
      Jestem nowa na tym forum chociaz slub juz prawie za miesiac smile
      Bawic bedziemy sie w zajezdzie Pod Kasztanami bardzo ladne i spokojne miejsce i
      co dla nas wazne polozone w zieleni.
      Zespol ToNieMy skladajacy sie z 3 sympatycznych, mlodych ludzi po szkole
      muzycznej, takze powinno byc bobrze smile
      Jako kamerzyste i fotografa zarazem wybralismy studio Kontur, widzielismy ich
      zjdecia i nawet spodobaly nam sie wink
      Jezeli macie jeszcze jakie pytania to z przyjemnoscia odpowiem.
      Pozdrawiam Wroclawianki wink
      • mania805 Re: podforum Wrocław 20.07.06, 06:12
        Witam!
        Ale niespodzianka, juz myślałam, że we Wrocławiu nie ma przyszłych mężatek wink.
        My mamy już większość za sobą. Jeszcze szukamy autokaru (choć jeden mamy
        wstępnie zarezerwowany, ale dość drogi) no i kupno napoi i alkoholu. Zatem czy
        możecie coś polecić oprócz Makro.
        Pozdrawiam
        • marta9119 Re: podforum Wrocław 20.07.06, 10:30
          Hej!
          niestety nic innego nie moge polecic i mysle tez ze nigdzie taniej alkoholu nie
          kupisz jak wlasnie w makro albo sergrosie.

a z jakiej firmy ubieracie kosciol?

pozdrawiam
          • mania805 Re: podforum Wrocław 20.07.06, 14:16
            Jeżeli to do mnie pytanie to kościół ubierze nam zaprzyjaźniona kwiaciarka i
            zaraz po ślubie usunie dekoracje. Niestety musimy to zrobić, bo para która jest
            po nas potraktowała nas jak naiwniaków, którzy za free ubiorą również im
            kościół. Przykro mi, że dorośli ludzie moga się tak zachowywać. Cena strojenia
            ołtarza i ławek wyniesie nas ok 300 zł i ta sama kwota była do podziału.
      • jannik Re: podforum Wrocław 20.07.06, 10:38
        Hej! widzialam zajazd pod kasztanami, ogladalismy to miejsce, faktycznie
        ladnie! i plener na miejscu, i rzeka... A ile gosci tam bedziesz miala?
        Napisz, czy slyszalas jak gra zespol, ktory wybralas? My ciagle szukamy
        jakiegos pomyslu na oprawe muzyczna i nic nie mozemy fajnego znalezc ani
        wymyslec. Czy masz jakies demo tego zespolu?
        • marta9119 Re: podforum Wrocław 20.07.06, 14:00
          gosci bedzie ok 75
          a co do zespolu to maja strone internetowa na ktorej maja pare piosenek do
          posluchania
          oto ich stronka www.toniemy.pl
          posluchaj i sama ocen smile
          napisuz co o nich myslisz!?
          • asia293 Re: podforum Wrocław 21.07.06, 20:10
            Sa nieżli. Muzycznie brzmią profesjonalnie i wokalnie tez ok. My w czerwcu u siebie na weselu mielismy kapele la guardia z Poznania. Grają rocka i moim zdaniem są lepsi. Mają większy power i muzyka jest perfekcyjna w ich wykonaniu. Repertuaru obawialismy się troszkę bo to w 80% rock i że może się nie spodobać starszym ale więcej było u nas młodych i poza tym wszystko inne układaliśmy pod nasz gust a wiekszosc starszych sie super bawiła. Naprawdę polecam. Nie są oni typowo weselną kapelą a bardziej koncertową. A wokalista jest rewelacyjny wokalnie. Potrafi dostosować wokal pod utwór. Mają stronkę www.laguardia.pl
          • adgam71 Re: podforum Wrocław 28.07.06, 21:39
            Witam!
            JA wychodze za mąz we wrzesnia tego roku Impreza w Novotelu mam nadzieje , ze
            bedzie fajnie?
            Mam tylko problem bo nie wiem co zrobic z goscmi z wrocka? Skoro msza sie
            odbedzie na drugim koncu wroclawia a sala na nastepnym wink to jak goscie maja
            dojechac? Trzeba wynajac autobus ale bezsensu po wroclawiu!? Zastanawiam sie bo
            przezciez oni na pewno bedą chcieli sie napic czegos a ja powinnam im
            zagwarantowac dowoz! CZy mam racje? Jesli macie jakis namiar na wynajecie busa
            czy czegos podobnego to bardzo prosze o kontakt!Pozdrawiam
                  • jannik Re: takie mamy obrączki 21.07.06, 21:12
                    to gratulacje! wink
                    ja sie tak zastanawiam z tymi obraczkami, teraz w te upaly strasznie muchna mi
                    ece, i nie wiem czy wzielam dobry rozmiar - czy zima nie bedzie spadal? ech,
                    zawsze jak juz cos wybiore i zdecyduje to sie potem 10 razy zastanawiam, ze
                    moze jednak zle zrobilam wink
                              • azorek22 Do jannik i marty9119 22.07.06, 21:59
                                Hej dziewczyny, czy mozecie pomoc?
                                My dopiero planujemy wesele (50 osob) na wrzesien przyszlego roku. Niestety
                                jestem teraz za granica i dopiero w sierpniu bede mogla obejrzec sale, ktore na
                                razie szukam w internecie. Spodobal mi sie Arthotel i Pod Kasztanami.

Arthotel - czy jest tam jakis taras albo podworze, by goscie mogli wyjsc na
                                swieze powietrze? A czy jedzenie i picie jest hotelowe? czy mozna wniesc wlasny
                                alkohol?

Pod Kasztanami - na zdjeciach troche skromnie wyglada, czy bedziecie jakos
                                specjalnie przystrajac? A czy jest tam wystarczajaco miejsca do tanczenia?

A czy slyszeliscie cos o willi Caprice???

Z gory dziekuje i czekam na odp.

• jannik Re: Do jannik i marty9119 23.07.06, 14:15
                                  hej,
                                  tak sie sklada, ze ogladalam te 3 miejsca pod katem wesela/ pzyjecia wiec oto
                                  moja opinia:

pod kasztanami - ladne miejsce za miastem, ale tak jak widac na zdjeciach -
                                  dosyc skromne. mysle ze to dobre miejsce, jesli chcesz robis grill party. duzo
                                  zieleni, poza tym duzym plusem jest plener na miescu - nad odra ladne zdjecia
                                  mozna zrobic. tanczenie - w srodku nie bardzo, raczej na zewnatrz, tam jest
                                  miejsce na tance, laweczki, grill. przyjemne miejsce na impreze pod golym
                                  niebem dla 50-60 osob - tak to oceniam.

villa caprice - tutaj sala jest wieksza i mysle ze gdzies do setki gosci wesele
                                  mozna zrobic. ladnie, typowo weselny lokal. ale jak zapewnie wiesz, jest to na
                                  morskim oku, kapielisku ogolnie dostepnym. goscie moga sobie wyjsc na trawke,
                                  plaze, pochodzic, ale dziala to tez w obie strony - przy ladnej pogodzie na
                                  pewno bedzie tam mnostwo ludzi nad jeziorkiem, no i powiem szczerze, ze mnie to
                                  zniechecilo do zrobienia przyjecia tam, ale oczywiscie to rzecz gustu

arthotel - tam robimy przyjecia. my mamy sale na parterze i nie ma wyjscia na
                                  dwor, ale na pierwszym pietrze jest fajna sala bankietowa na duze przyjecie, z
                                  tarasem, na ktory goscie moga wychodzic - jak bym robila duze przyjecie, to bym
                                  wlasnie tam urzadzila. ceny w miare przystepne, mozna wniesc swoj alkohol, ale
                                  trzeba zamowic pewne minimum w hotelu - lampke wina na goscia. poza tym tam mi
                                  sie spodobalo, wiec zdecydowalismy sie na ten hotel.

poza tym ogladalismy:
                                  - sale "dwor na koncu swiata" w zurawinie pod wroclawiem - ladna klimatyczna
                                  sala i sympatyczni, znajacy sie na rzeczy wlascicleie, ale brak noclegow na
                                  miejscu
                                  - sale w hotelu dorint/sofitel - ladna i jeden z naszych typow, ale w koncu
                                  stanelo na arthotelu wink
                                  - zamek i restauracja w pawlowicach - mozna zrobic male przyjecie w restauracji
                                  w podziemiu, albo wynajac calkiem duza i ladna sale w placu. sa na miejscu nocle
                                  gi. poza tym duzo zieleni, mozna zrobic grill party. prawie bylismy
                                  zdecydowani, ale przewazyla daleka odleglosc od centrum, a za slub w
                                  garnizonowym, balam sie ze goscie nam sie zgubia, bo wszyscy sa przyjezdni. ale
                                  miejsce warte rozwazenia, naprawde.
                                  -palac w krobielowicach - fajne miejsce, plener na miejscu i noclegi, ladna
                                  duza sala na wielkiem przyjecie. minus - paskudna obsluga, nie majaca pojecia o
                                  organizowaniu wesela, nie rozpatrza zadnego twojego, nawet najmniejszego
                                  pomyslu, ktory wykracza poza to, co maja napisane w ofercie. ogolem -
                                  odstraszylo mnie to.

no to tyle wink pozdrowienia!

• marta9119 Re: Do jannik i marty9119 24.07.06, 21:40
                                  Hej aorek22!

pytalas o sale pod Kasztanami, a wiec jest skromnie ale tak tez chcielismy tylko
                                  duzo kwiatow (ktore sa tam piekne bo wlascicielka bardzo o nie dba wink) i zieleni.
                                  zalezalo nam rowniez na tym aby inni ludzie nie zagladali nam na wesele i aby
                                  goscie nie "uciekli" np. do knajpy obok wink ( a to byloby mozliwe gdyz wiekszosc
                                  gosci jest z zagranicy i nigdy nie byli jeszcze w polsce a napewno im sie
                                  spodoba np.polskie dziewczyny smile)
                                  co do sali to mysle ze w srodku powinno sie ok 80 osob zmiescic z tym ze tance
                                  sa na tarasie lub w pieknej stylowej altani.
                                  no i co wazne na drugi dzien mozna spokojnie zrobic poprawiny przy grillu wink

warto jechac i zobaczyc na wlasne oczy mi sie bardzo spodobalo smile
                                  pozdrawiam
    • asiha3 Re: podforum Wrocław 23.07.06, 14:04
      cześć dziewczyny. ja biorę ślub 16.06.2007 na ostrowie tumskim w kościele
      św.Idziego lub św.Marcina, bo zależało nam żeby kościół był mały, kameralny.
      Wrsele na ok. 70 osób w Casablance, na ul.Włodkowica. Jeśli pogoda pozwoli to w
      ogródku, a mają tam piękny ogródek i muzyka super.
      • jannik Re: podforum Wrocław 23.07.06, 14:21
        hej! ale masz jeszcze duzo czasu... ja 10.09, a jeszcze wiele rzeczy nie
        zalatwionych wink
        casablanka - ladne miejsce! szczegolnie ten ogrodek mi sie podoba.
        a jaka muzyke bedziesz tam miala?
        za suknia sie rozgladasz, czy nie szalejesz jeszcze? wink
    • asiha3 Re: podforum Wrocław 23.07.06, 21:16
      wszystko dosyć szybko załatwiliśmy bo na tym forum straszą, że rok wcześniej to
      mus. Wesele będzie oszczędne z braku funduszy więc DJ, ale super gra,; Co do
      sukienki to jeszcze nie mierzyłam żadnej na razie rozglądam się po internecie w
      poszukiwaniu inspiracji. Na pewno nie będzie to suknia beza, raczej coś
      klasycznego i oszczędnego w formie. Mam właśnie nadzieję że pogoda będzie i
      zrobimy na ogródku.
        • azorek22 SALA Wroclaw 23.07.06, 21:33
          Witam wszystkie wroclawianki,
          dopiero planujemy wesele, jestem nowa na tym forum, ale juz wiele sie
          dowiedzialam, dzieki.
          Ale wciaz szukamy sali !!!
          Nie musi byc duza - tylko 50 osob, ale z miejscem do tanczenia.
          Jezeli byliscie, widzieliscie, slyszeliscie - prosze, napiszcie!
          • azorek22 Wojnowice 30.08.06, 12:57
            Slicznie prosze o opinie na temat zanku w Wojnowicach.
            Czy ktos mial/byl tam na weselu, jakie plusy, jakie minusy? Wszystkie
            odpowiedzi pomoga nam w podjeciu decyzji. Dzieki
            • stokrottka2 Re: Wojnowice 31.08.06, 14:53
              Nie wiem czy korzystasz ze strony www.przewodnikmp.pl. Tam kiedyś czytałam coś
              na temat Wojnowic, musiałabyś przeszukać wątki na forum. Pozdrawiam!
        • abkasia Re: podforum Wrocław 24.07.06, 11:29
          hej my zamowilismy noclegi w DS Jubilatka. ok 40 zl od osoby i pokoje 2-osobowe
          z lazienkami po remoncie. sa jeszcze domy noclegoowe solo i duo ( chyba tak sie
          nazywaja)odrobine taniej, ale bez lazienek.zalezy ile noclegow potrzebujesz...
          my zamowilismy 2 noce i miejsca dla ok 50 gosci, wiec troche na tym poplyniemy,
          ale innego wyjscie nie ma...
      • kropka_mb Re: podforum Wrocław 24.07.06, 07:43
        Wróciłam po weekendzie na wsi! smile Witam Was wszystkie w poniedziałkowy poranek.
        Mam do Was pytanie. Gdzie (jeśli już macie) kupowałyście zaproszenia? Mnie to
        chyba czeka w tym tygodniu.
        • abkasia Re: podforum Wrocław 24.07.06, 11:33
          my kupowalismy w Delta STudio na jaworowej(kolo skrzyzowania powstancow
          slaskich- hallera)wybralismy te na tektorze falistej, bardzo ladne. czekalismy
          ok tygodnia i jestesmy bardzo zadowoleni, wszystkim sie podobaja..polecam
        • jannik Re: podforum Wrocław 24.07.06, 12:27
          hej,
          ja robie sama zaproszenia wink zdjecie nasze z wakacji drukuje jako pocztowke w
          rameczce i z tylu tekst odrecznie bede pisac wink A co, niech maja goscie
          indywidualne teksy wink
          • jannik Re: podforum Wrocław 27.07.06, 17:16
            no roznie bywa..
            czasem warto wziac dj-a bo wiadomo, ze nie bedzie falszowac, nie bedzie gral
            kartonowej muzyki z tym samym podkladem do kazdej piosenki... a z zespolami
            roznie bywa. zalezy co kto woli. i jaki ma muzyczny gust.
            czasami az uszy wiedna od tego, co wyprawiaja niektore zespoly.

w art hotelu polecili mi 2 dj-ow z radia kolor, ktorzy ponoc sa bardzo dobrzy,
            kulturalni, graja muzyke lat 70 i 80 glownie (ale i inna tez - kwestia
            ustalenia). jesli ktos jest zainteresowany, to moge przeslac namiar. A moze
            ktos widzial/slyszal tych dj-ow w akcji? (oczywiscie poza radiem)..
    • chmurcia4 Re: podforum Wrocław --> pytanie o suknię 30.07.06, 22:53
      Cześć dziewczyny.

Dołączam się do waszego grona, choć ślub zupełnie nie w dolnośląskim. Mieszkam
      we wrocławiu, ale ślub postanowiliśmy z narzeczonym zrobić w Jurze krakowsko-
      Częstochowskiej. sala, orkiestra i kurs już za nami. Teraz przystępuję do
      poszukiwań tej wymarzonej i jedynej... Mowa oczywiście o sukni big_grin Zamierzam
      kupić/uszyć we Wrocławiu.

Mam na oku kilka modeli, które śnią mi się po nocy, ale nie mogę się
      zdecydować. Czym kierujecie się przy wyborze sukni? No i pytanie włąściwe -
      które salony warto wybrać lub czy macie namiary na dobrą krawcową?

Gorąco pozdrawiam big_grin
    • kropka_mb garnitury... 02.08.06, 08:07
      Dawno mnie nie było, ale chciałam Wam się pochwalić (i pewnie niektórym
      podpowiedzieć), że wczoraj kupiliśmy garnitury. DWA - jeden na wesele w
      Vistuli, drugi na poprawiny w Intermodzie. Mają w tej chwili fajne wyprzedaże i
      uwierzcie mi - warto iść zobaczyć, bo my w cenie jednego mamy już dwa smile
      pzdr
      • abkasia Re: garnitury... 02.08.06, 23:47
        ostatnie 3 dni spedzilam na wybieraniu garnituru na moj slub dla taty i
        brata...ale udalo sie obydwa kupilismy w Zarze.Sa bardzo ladne, taliowane, a nie
        takie worki. A co do garnituru dla przyszlego meza to nie zaczelismy nawet
        szukac, gdyz narzeczony wyjechal za granice i wraca za 3 tyg. mam nadzieje ze
        znajdziemy cos ladnego.
        mam jeszcze 1 pyt: czy ktos moze mi poradzic gdzie mozna zamowic dobry tory
        weselny?aa i gdzie robia ladne bukiety slubne...
        Pozdrawiam...
        jutro 1 przymiarka sukni....