Dodaj do ulubionych

Atrakcje weselne:)

27.04.06, 22:00
WItam,

Czy planujecie jakieś specjalne atrakcje na Wasze wesela? A może ktoś
zorganizował coś specjalnego. Na przykład konkurs Karaoke lub zrobiliście coś
specjalnego dla swojego męża lub żony podczas zabawy- na przyklad
zaśpiewaliście piosenkę dedykowaną dla drugiej połowy. Co myslicie o takich
pomysłach?
Czekam na pomysły, może znacie jakiś oryginalny pomysł, aby urozmaicić nieco
weselesmile

Edytor zaawansowany
  • slinshine 27.04.06, 22:06

-- Nie cierpie tych weselnych zabaw to takie beznadziejne a niektore sa
    naprawde swinskie.
    mój suwaczek tego dnia moj slub
  • marybelle 27.04.06, 22:09
    WIesz nie chodzi mi o zabawy oczepinowe... Tylko wlasnie o coś innego, co byłoby
    fajną atrakcja. Na przykład, moi znajomi ostatnio zaprosili na slubie grupę
    ludzi, którzy odtańczyli im break-dance. Byli to znajomi, nie jakaś tam wynajęta
    za grubą kasę ekipa. I z tego co widziałam na kasecie ludziom się bardzo
    podobało. Ja tez nie cierpię tych oczepinowych zabaw..
  • slinshine 27.04.06, 22:13
    No tak takie normalne to co innego ale nie takie jak znajomi mieli pani lezy na
    panu itpsmile
    --
    mój suwaczek tego dnia moj slub
  • marybelle 27.04.06, 22:17
    NO wiec czekam na opinie, pomysły, opowieści...
  • keksi 27.04.06, 22:22
    TAK! wyobrazcie sobie, ze na niemickich weselach sa zabawy i atrakcje
    zorganizowane przez gosci, przyjacio i znajomych panstwa mlodych. sa smieszne
    ale wystepy na poziomie, pokazy slajdow z dziecinstwa i mlodosci, oczepin nie ma
    ale chalalabym chociaz rzucanie welonu. to co najfajniesze to wypuszczanie
    balonow z kartkami z adresem Mlodych. ten kto natrafi przesyla kartke z powrotem
    i ludzie sie spotykaja.
  • marybelle 27.04.06, 22:24
    SUper, Te slajdy mogłyby być fajne,ale pomysł z balonami jest tez niczego sobie,
    skzoda że nie ma takiego w Polsce. Bo pewnie nawet jakby tak ktos zrobił to nie
    sądzę, zeby ten kto znalazł, wiedział, ze należy odesłąc...
  • keksi 27.04.06, 22:47
    na ostanim weselu pomysl z balonami zadzialal, bo Mlodzi dostali pare dni po
    weselu kilka kartek i spotkali sie z ludzie, ktorzy odeslali kartki. podobno
    niesamowite wrazenia. a na prpjekci slajdow usmialam sie bo Pan Mlody lat siedem....
  • dusia0701 27.04.06, 22:23
    Jeśli chodzi o moje wesele to świadkowa ma wiele mniej lub bardziej
    zwariowanych pomysłów. Niestety nie chce mi ich zdradzićsmile Prawde mówiąc aż się
    bojesmile Póki co to wiem tylko tyle że na weselu jedną, specjalnie dedykowaną dla
    nas piosenke zaśpiewa mój tata (tego akurat się nie boje bo tata jest muzykiem
    z wykształceniasmile. Trzyma to oczywiście w wielkiej tajemnicy, ale jak widać
    przede mną nic się nie ukryje.
  • marybelle 27.04.06, 22:26
    No wlasnie co do śpiewania... Ja się zastanawiałam czy nie zaśpiewać czegos
    mojemu mężowi, ale hmm, nie mam koncepcji na piosenke.. moze macie pomysł?
  • dusia0701 27.04.06, 22:29
    Na pewno macie jakąś piosenke z którą wiążą sie miłe wspomnieniasmile Ja nie wiem
    co zaśpiewa tata bo jak juz pisałam to "tajemnica" smile Mam tylko cichą nadzieje
    że to nie będzie "zabiore Cie Magdaleno"smile
  • novenka 28.04.06, 09:10
    My rowniez planujemy kilka trakcji i o kilku slyszelismy:

1. balony z kartkami - podobno sie sprawdzaja, oczywiscie tylko czesc osob
    odsyla kartki, ale jest to bardzo mile. Podobno kiedys jakas para znalazla taka
    kartke w zupelnie innym miescie (balonik sobie polatal smile) i odeslala z malym
    upominkiem - przeowdniekiem po miescie, w ktorym "wyladowala" karteczka. My z
    balonow zrezygnowalismy, ale uwazam, ze to fajny pomysl.

2. slajdy z dziecinstwa - my planujemy taki pokaz slajdow w czasie konsumpcji
    tortu weselnego, kiedy i tak wszyscy goscie siedza i odpoczywaja. Mikrofony
    oddajemy w rece swiadkow, ktorzy beda opowiadali rozne historyjki i anegdoty z
    naszego dziecinstwa / mlodosci.

3. pokaz sztucznych ogni - planujemy rowniez pokaz sztucznych ogni. Wymarzylam
    sobie, zeby odbyl sie on po podziekowaniach dla rodzicow. Jak tylko rodzicom
    wreczymy kwiaty, zaprosimy ich i wszystkich gosci na taras, gdzie odbedzie sie
    pokaz sztucznych ogni do muzyki "cudownych rodzicow mam...". Trzeba to
    oczywiscie dogadac z ekipa od fajerwerkow i swoim zespolem, ale jak widac
    wszystko jest mozliwe.

4. i mamy jeszcze w planie karaoke, wydrukujemy tytuly piosenek i rozdamy w
    trakcie wesela z informacja, ze jesli ktos bedzie mial ochote zaspiewac, to o
    danej godzienie bedzie taka mozliwosc. Oczywiscie moze zabraknac chetnych, ale
    mam bardzo wesola i muzykalna rodzine, wiec mysle, ze kilka osob sie skusi.
    Jednak bez zadnego przymuszania i losowania.

Pozdrawiam,
    Novenka
  • twitti 28.04.06, 10:51
    U nas z atrakcji to sam grill, fajerwerki o polnocy, prosiak pieczony i
    drewniana ksiega do ktorej goscie beda wpisywac zyczenia i zlote mysli - po
    piwie na pewno beda zlotesmile
  • justm 28.04.06, 10:57
    twitti - i w końcu kto organizuje fajerwerki i za ile?
    napisz do mnie, pls.
    --
  • twitti 28.04.06, 10:59
    nie robie zadnych profesjonalnych, tylko poszukamy jakis dobrych, duzo i do
    samodzielnego odpalenia.. mysle ze fajnie to wyjdziewink ale jeszcze nie
    rozgladalismy siesmile tylko decyzje podjelismysmile wiem ze mozna kupic w firmach
    ktore robia te profesjonalne pokazy..
  • justm 28.04.06, 11:41
    to informuj na bieżąco smile
    --
  • henrietta8845 27.07.19, 23:02
    Widać, ze nie widziałaś efektów oświetlenia z firmy Światło Kreatywne. To jest bardzo fajna i kulturalna atrakcja.
  • katarzyna_banach 28.04.06, 11:29
    Jesli chodzi o firme organizujaca pokazy sztucznych ogni to polecam firme
    Teltom. Adres mailowy: teltom@in.net.pl
    Pan Jan Sak jest bardzo pomocny i na pewno dobierze cos stosownie do budzetu.
  • karina6764 19.10.16, 09:52
    Witam ja jako atrakcję weselną polecam serdecznie coś takiego jak fotobudka. Miałam taką na swoim weselu i moi goście bawili się świetnie. Korzystałam z usług fotobudka-na-przyjecie.pl i byłam bardzo zadwolona
  • kaga9 19.10.16, 14:13
    .
  • dominka678 20.10.16, 09:33
    Witam serdecznie, jesli chodzi o atrakcję weselne to ja mogę polecić coś co u mnie na weselu sprawdziło się świetnie. Miałam na swoim weselu fotografa ale uznałam, że fajnym pomysłem będzie także fotobudka. Goście byli zachwyceni. Najfajniejsze jest to, że potem zostają zabawne pamiątki w postaci zdjęć. Jesli chodzi o konkretną ofertę to mogę polecić fotobudka-na-przyjecie.pl bo mają korzystne ceny i byłam bardzo zadwolona z obsługi
  • kaga9 20.10.16, 16:11
    forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=&author=dominka678+&title=&forum=

fajnym pomysłem będzie także fotobudka. Goście byli zachwyceni.

Taaa, na pewno...

• kaga9 02.11.16, 16:46
    To już nawet nie jest rozdwojenie jaźni, tylko roztrojenie co najmniejbig_grin

karolka1125 25.10.16, 10:13
    Jeżeli szukacie profesjonalnych muzyków to szczerze polecamy zespół A(...)
    Świetnie dostosowali się do naszych oczekiwań i zbudowali miłą atmosferę.

Zespół (...) TG?
    karolka1125 24.10.16, 13:11
    Super zespół, bardzo dobry kontakt z publicznością. I my i goście byliśmy zachwyceni zespołem wink

karolka1125 18.10.16, 14:47
    Nasze wesele zaliczam do bardzo udanych, w głównej mierze dzięki zespołowi P(...)

• peraglos 23.11.16, 11:25
    Myślę, że ślub i wesele nie powinno się obyć bez ciekawych artystów takich jak Anioły na Szczułlach lub Klaun zabawiający dzieci, podczas gdy dorośli się bawią. Anioły to gustowny dodatek na ślubie a nie tylko moda ślubna. Ja nie czekałam, tylko skontaktowałam się z nimi i zarezerwowałam u nich mój termin. Do tej pory nie żałuje.
  • bere1991 19.12.16, 13:53
    Potwierdzam. Ze ślubu znajomych, najfajniejsze zdjęcia miałam właśnie z tymi Aniołami.
  • kaga9 19.12.16, 18:51
    Czwarty chyba, nie? Z czego trzy już w tym wątku. (Podpowiem, cecha wspólna: łączy M.IN. reklamowanie aniołów, klaunów oraz mnoga liczba zespołów na rzekomym własnym weselu). Łatwy jesteś do rozszyfrowania, spamerze.
  • agt7b 10.01.17, 18:08
    Na moim weselu w maju ubiegłego roku główną atrakcją były kręgle i billard. Po uroczystym obiedzie zmieniliśmy lokalizację. Niesamowity klimat zapewniło to że gośćmi były tylko te osoby które znaliśmy we dwoje.

W tym roku w wakacje pojawiła się fajna atrakcja - lody rollowane przygotowywane na żywo! TO jest coś co może zrobić wrażenie. Polecam sprawdzić ofertę ICE'N'ROLL lody rollowane na fb. www.facebook.com/lodyrollowane/photos/a.274866386200566.1073741828.269438130076725/370367053317165/?type=3&theater
  • agt7b 10.01.17, 18:13
    Moje wesele było zupełnie niestandardowe. Zrobiliśmy uroczysty obiad na około 60 osób. Danie główne i zupa + przystawki i deser. Muzyczka w tle, pierwszy taniec i pokaz BREAK DANCE!!!
    Poźniej przenieśliśmy się na imprezę do kręgielni big_grin to było coś. Nie lubię zabaw weselnych oczepin itd. DLa nas to był strzał w dziesiątkę i goście też nie zapomną tego wieczoru.

Mogę polecić fajną nietypową atrakcję: LODY ROLLOWANE Ice'N'ROll www.facebook.com/lodyrollowane/photos/a.274866386200566.1073741828.269438130076725/370367053317165/?type=3&theater
  • kaga9 10.01.17, 19:49
    agt7b napisał(a):

> Moje wesele było zupełnie niestandardowe. Zrobiliśmy uroczysty obiad na około 6
    > 0 osób. Danie główne i zupa + przystawki i deser. Muzyczka w tle, pierwszy tani
    > ec

Rzeczywiście, wstrząsająco niestandardowe big_grin Słaby wstęp do spamu, niestety. Polecana atrakcja jest równie niestandardowa?
  • kaga9 26.01.17, 16:42
    Powrót wielonickowego spamera, który już reklamował to badziewie w bieżącym nawet wątku
    forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=&author=ewelina10171+&title=&forum=

• dzejdi11 07.02.17, 14:20
    Ja ze swojej strony mogę polecić profesjonalne pokazy tańca, zorganizowali je dla mnie znajomi na moje wesele, jak i ja na co dzień proponuje Parom Młodym taką formę niespodzianki dla Gości. Extra pokaz samby, nauka tańca dla wszystkich Gości, na koniec wspólne zdjęcia. Z chęcia opiszę dokładniej jak to wygląda smile www.pokazysamby.pl Pozdrawiam, A.
  • piterka3232323 26.04.17, 15:36
    Ostatnio sporo bywam na weselach i każde jest inne pod względem atrakcji. Mi osobiście najbardziej się spodobały aniołki, które chodzą na szczudłach i rozdają wszystkim cukierki. Uważam, że to niebanalny pomysł zwłaszcza że firma Klaun podobno za to nie bierze dużo.
  • kaga9 26.04.17, 16:05
    Nyguska, piterka i kilka kolejnych nickow pojawia się tu tylko po to, żeby oszukiwać ludzi, udając zadowolonego klienta i reklamując kiepskich usługodawców. Załość nad zalosciami. W realu na pewno jest bardzo oburzona, gdy ktoś JĄ oszukabig_grin
  • kaga9 26.04.17, 16:06
    .
  • kaga9 25.05.17, 15:30
    Tym razem spamer założył trzy nicki wg tego samego schematu - dwa wyrazy na literę k oddzielone kropką. Reklamuje te same pseudoatrakcje weselne, zespoły i innych badziewnych usługodawców. Słabe to.

forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=&author=karolina.kakalewska&title=&forum=
    http://forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=&author=klimka.klimka&title=&forum=

http://forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=&author=kordka.kredka&title=&forum=
  • ewprasa 01.06.17, 20:36
    Udane wesele to zasługa w dużej mierze zespołu. Jeśli zespół dobrze gra ,potrafi porwać do tańca nie tylko młodzież ale wujostwo i starszyznę to połowa sukcesu.Oni widząc jak goście się bawią sami zorganizują odpowiednie konkursy czy zabawy. Odchodzi się już od przyśpiewek i dziwnych zwyczajów.
  • anna.wydrzyscka32232 24.06.17, 11:47
    Temat już stary, ale podzielę się tutaj swoim doświadczeniem doskonałymsmile. na moim weselu były aniolki na szczudłach z firmy klaun polska. fajnie było tak wchodzić w związek małżeński będąc pod opieką szczudlatych aniołkówsmile. Poszukajcie sobie stron w necie.
  • kaga9 24.06.17, 13:06
    Ktoś wierzy, że to dwie osobne postacie zachwycone tym chłamem? Porównajcie daty i godziny wpisów. Żałosne.

Re: Czym zaskoczyć gości na weselu?
    ada32122 24.06.17, 12:06
    teraz i ja jestem w temacie wesel. Na weselu u mojej kuzynki świetną atrakcją i całkowicie nie banalną były anioły na szczudłach.
  • kaga9 20.07.17, 16:48
    Jak można się poniżać, zostając spamerem...
    forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=&author=oliwka_weselna+&title=&forum=
  • sanoreskax 30.07.17, 14:32
    Jak dużo dzieci na weselu, to może Anioły na Szczudłach Wam się sprawdzą. U moich przyjaciół byli i dzieci były zachwycone. Dorośli tudzieżsmile. Każdy tam coś dla siebie znalazł przy tych aniołach, bo fajnie wyglądali, ładnie tańczyły i dzieci miały atrakcję!
  • kaga9 31.07.17, 00:24
    Specjalizujący się w tym samym: klamliwych poleceniach niegodnych uwagi zespołów i tej żenującej atrakcji, już zresztą reklamowanej w tym wątku. Omijać z daleka.
    forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pelna=tak&pageNumber=1&query=&author=Sanoreskax&title=&forum=
  • annamor79 08.08.17, 19:37
    Polecam foto ramki do zdjęć selfie. świetna zabawa i wychodzą super zdjęcia. u nas się sprawdziła idealnie. Jako prezent i gadżet na wesele. Wszyscy chcieli robić sobie zdjęcia. polecam www.fotoramki.eu
  • kaga9 08.08.17, 22:43
    .
  • annamor79 08.08.17, 19:50
    No to ode mnie najlepsza bo sprawdzona. Moge i polecam foto ramki do zdjęć selfie. świetna zabawa i wychodzą super zdjęcia. u nas się sprawdziło mega i idealnie. Jako prezent i gadżet na wesele. Wszyscy chcieli robić sobie zdjęcia. polecam. Tu kupiłam. Wszystko na czas i zgodnie z opisem i zdjeciami. W dodatku podpowiadają co i jak nie macie pomysłów. www.fotoramki.eu
  • kaga9 08.08.17, 22:44
    Nawet nie kojarzy, że kilka minut temu wpisała się w tym samym wątku.

forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=&author=annamor79+&title=&forum=
  • kaga9 01.09.17, 19:44
    Niespotykana, bo nikt tego chłamu nie zamawia... Karolka1125 to opatrzony już spamerski nick.
  • kingapolska 16.09.17, 01:09
    Mam niebawem wesele i również zastanawiam się nad atrakcjami dla gości. Te aniołki wyglądają sensownie.
  • kaga9 16.09.17, 08:55
    ... I aniołki po raz kolejny przyłapane na spamowaniu... Żenada.
  • luna2342 26.10.17, 12:25
    nie zastanawiaj się, tylko zamów, bo to jest bardzo fajna atrakcja. Na moim weselu też były i było to coś fantastycznego. Nic nie zastąpi takiej atrakcji. Żaden tam pokaz Break Dance nie da ci tego, co kulturalne i wesołe aniołki.
  • renia1055 07.11.17, 13:05
    Są tacy, co lubią atrakcje, U nas np goście byli zadowoleni jak na ślubie i weselu były wcześniej wspomniane aniołki. Dla nas to nie był kicz. jak najbardziej elegancka atrakcja!
  • lucjanowak 09.12.17, 14:34
    Na moim weselu też aniołki byłysmile. Z takich tradycyjnych rzeczy na weselu mieliśmy wiejski stół i fajerwerki, a z tych mniej tradycyjnych, ale za to jakże eleganckich mieliśmy aniołki właśnie. Ubaw był na 102!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka