Sala weselna - okolice Pruszkowa, Raszyna, Ursusa Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Szukam sali na ok 70 osob w okolicach pruszkowa, raszyna, ursusa. z gory
    dziekuje za wszystkie wskazowki. Wesele planujemy w czerwcu 2008, ale juz
    podobno trzeba rezerwowac. Moze znacie jakas ciekawa?
    • Jestem trochę obeznana, bo sama szukam od listopada zeszłego roku. Może zacznę
      od tych, które znam i polecam:
      * Hotel LORD al.Krakowska
      * Baccara - Karczma na Piwnej (na 100% mają wolne terminy bo sama pytałam o
      czerwiec, wszystko wolne wink i to miejsce szczerze polecam, juz pisałam tam
      miała wesele moja siostra, było super, świetny klimat.
      * Hotel Gaja na połczyńskiej - nie znam, ale robią wesele do 80 osób ponoć;
      * Rest Hotel - nie polecam osobiście - cenniki im sie mylą ostatnio, jak już
      wstępnie zaklepałam sobie datę (bo nowa sala robi wrażenie, nawet - nawet) - to
      nagle zaczęli zmieniać ceny, mają pokręcone równo !
      A teraz tak, jest kilka miejsc, gdzie byłam, ale nie wiem, jak tam jest:
      * PRUSZKÓW - Żbików, ul. Miodowa "Zajazd pod Jaworem" - nowa ładna duża sala;
      * Dom Zalewskich w Parzniewie,
      * Sala weselna w Raszynie, al.Krakowska 22a
      Jak mi się jescze coś przypomni dam Ci znać, pozdrawiam
      --
      mój suwaczek
      "Małżeństwo to most, który trzeba budować codziennie na nowo - najlepiej z
      obydwu stron" <U.Beer>
      • dzieki!!! warszawka raczej odpada, ale zobacze w tych co napisalas. Widzialam
        tez sale w Komorowie (a raczej w Pecicach) i tez sie nad nia zastanawiamy.
        Slyszalam ze jest OK na dzialkach w Komorowie, ale jeszcze tam nie bylismy.
        Moze ktos to zna?
        • Wiesz tez coś słyszałam,,,, ale żadnego adresu, ani kontaktu zdobyć nie mogę wink
          a może chodzi o salę "Przy lesie" bo jest reklama ten sali niedaleko mnie. A
          Baccara jest w Jawczycach, za Konotopą wink już za wawą wink i jest fajny klimat ,
          polecam
          --
          mój suwaczek
          "Małżeństwo to most, który trzeba budować codziennie na nowo - najlepiej z
          obydwu stron" <U.Beer>
    • o sali nie słyszałam, ale podnoszę wątek, bo interesuje to moją siostrę smile)
    • restauracja Elita w Otrębusach na Pszczelińskiej - polecam! Fachowa obsługa,
      bardzo ładna sala (przynajmniej naszym gościom się podobało) całe wesele bez
      zarzutów.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.