Re: Co to jest dzień skupienia dla narzeczonych? Dodaj do ulubionych


Na stronie www.archidiecezja.warszawa.pl są katechezy fajne dla narzeczonych. Podobne katechezy są tutaj, kiedy klikniecie. Jest lightowo i extra. Milo i przyjemnie.

www.archidiecezja.warszawa.pl/homepage/?a=2792 tu WARTO KLIKNĄĆ I PÓŚĆ NA WEEKENDOWE SPRAWNE KATECHEZY.

Proponujemy nową formułę przygotowania do sakramentu małżeństwa, odpowiadającą dynamice życia współczesnego człowieka (ograniczona ilość czasu, studia, praca). Szybko, intensywnie, solidnie. Sobota i niedziela, bez noclegu. Najbliższe katechezy weekendowe dla narzeczonych prowadzone przez Wydział Duszpasterstwa Rodzin wraz z Fundacją "Dobra Wiadomość" są organizowane w terminach niżej podanych:

21 - 22 marca 2009
9 - 10 maja 2009
6 - 7 czerwca 2009

Miejsce: Dom Rekolekcyjno-Formacyjny w Warszawie na Bielanach. ul. Dewajtis 3

Czas: w sobotę: 9:00-17:00 i w niedzielę: 9:00-14:00

Informacje i zapisy: tel. 0796 797 987 lub mail: fundacja@dobrawiadomosc.org.pl

Wszelkie informacje nt. terminów katechez przedmałżeńskich i sposobu zapisów na nie, są podawane na stronie www.dobrawiadomosc.org.pl.

Spotkanie obejmuje: 10 katechez przedmałżeńskich (zgodnie z programem Archidiecezji Warszawskiej) - na trzy kolejne indywidualne spotkania należy umówić się w Poradni Życia Małżeńskiego i Rodzinnego - najlepiej w swojej parafii. Osoby prowadzące: ksiądz, lekarz, psycholog, para małżeńska, doradca życia małżeńskiego i rodzinnego.

Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.