• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Przebieg mszy slubnej..

• 03.06.07, 02:05
    Czy ktoras z Was moglaby mi przeslac dokladny przebieg mszy slubnej? Czy msza
    przebiega tak samo w kazdym kosciele? O dziwo nigdy w zyciu nie bylam na
    slubie, wiec nie wiem jak taka msza przebiega i bylabym bardzo wdzieczna za
    pomoc.
    --
    mój suwaczek

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44777&w=53480297&a=53480297
    Edytor zaawansowany
    • 03.06.07, 02:08
      ja tez bylam jako dziecko tylko raz w zyciu i takze sie zastanawiam ale
      zamierzam przejsc sie na czyjs slub w mim kosciele przyczupnac w tylen lawce i
      poogladac to chyba najlepsze wyjscie zeby uniknac niespodzianek
      --
      "Ludzie mowia ze jestem zlym czlowiekiem. Ale to nieprawda. Ja mam serce malego
      chlopca ,W sloiku na biurku"
    • 03.06.07, 02:11
      widze ze bezsennosc tez ciebie dotykasmilesmile
      --
      • 03.06.07, 02:14
        • 03.06.07, 02:16
          ups to gdzie ty jestes usa??smilesmile
          --
          • 03.06.07, 02:16
            • 03.06.07, 02:17
              no nie gadaj ale ci zazdoszcze a ja jestem we wroclawiu jest 2.17 i nic
              ciekawego sie nei dzieje poza awantura 2 pijaczkow na podworku
              --
              • 03.06.07, 02:19
                musze keidys zobaczyc stany zanim umre to zobacze ale najpierw indie w
                pazdzierniku
                --
                • 03.06.07, 02:21
                  wow.. a gdzie do indii.. u mnie jest pelno hindusow... czuje sie jak bym
                  mieszkala w indiach smile... tez tam bych chciala kiedys pojechac, ale moj sie
                  moze nie zgodzic, bo kiedys sie spotykalam z jednym i teraz moj Jason mowi ze
                  mam do nich slabosc smile... nie prawda..!!!! ja sie obracam wokol finansistow i
                  tam wlasnie wielu jest z indii.
                  --
                  mój suwaczek

• 03.06.07, 02:22
                    ja bym chciala zwiedzic polnocne indie z wycieczka chyba pojedziemy bo
                    szukalismy chetnych zeby z kims pojechac ale nikt jakos sie nie kwapi wiec
                    chyba z wycieczka polecimy
                    --
              • 03.06.07, 02:19
                nie ma czego zazdroscic!!!! a ja jestem rodowita wroclawianka!!! moi rodzice
                nadal mieszkaja na placu grunwaldzkim. ja chodzilam do XIII lo ale skonczylam
                liceum juz w stanach. tez tu skonczylam studia i pracuje. w sierpniu bedzie 10
                lat odkad tu jestem. a ty gdzie chodzilas do szkoly?

--
                mój suwaczek

• 03.06.07, 02:20
                  akademia medycznasmilea lo wroclaw i jak sie mieszka w stanach ??
                  --
                  • 03.06.07, 02:21
                    nie wiem keidy bylas we wrocku ale plac grunwaldzki to sie pozmienial
                    maxymalnie nie do poznania od tamtego roku
                    --
                  • 03.06.07, 02:25
                    wiesz.. zawsze tu chcialam przyjechac i moi rodzice spelnili moje marzenia.
                    jestem tu juz od 10 lat i wiesz tez czasem nie moge w to uwierzyc ze jestem
                    tutaj! ale tak naprawde to nie ma roznicy, oprocz tego ze ludzie maja troche
                    inna mentalnosc - my, szczegolnie z wroclawia, jestesmy bardziej otwarci na
                    innych, bardziej przyjazni. tak bardzi mi jest teskno do europy. jason i ja
                    wlasnie planujemy sie przeniesc na kilka lat na stary kontynent. ja pracuje dla
                    szwajcarskiego banku wiec bede probowala sie przeniesc do europy... troche
                    jestem zmeczona tymi stanami..... wiesz nawet i w polsce mozesz miec stany...
                    bo jak jest kasa to i wszedzie jest dobrze. jednak jestem dumna z tego do czego
                    doszlam, bo nikt mi nie moze powiedziec ze jestem emigrantem i zyje na
                    utrzymaniu panstwa. zawsze mowie wszystkim ze jestem polka a szczegolnie ze z
                    wroclawia! smile kocham to miasto!!!!
                    --
                    mój suwaczek

• 03.06.07, 02:27
                      no pomedycynie miesieczna pensja to pewnie twoja dniowkasmile 900 zlsmilesmile ja sie
                      szykuje do wyjazdu bo tutaj stanow nie masmile
                      --
                      • 03.06.07, 02:32
                        no tak... ale tak naprawde chociaz dobrze z narzeczonym zarabiamy i tak jestsmy
                        ponizej tam gdzie mieszkamy.. na przyklad wynajmujemy mieszkanie za 1,400
                        dolarow plus oplaty.. chcielibysmy kupic mieszkanie, ale niestety ceny sa
                        cholerne - zaczynaja sie od $350,000 za okolo 60 metrow! bardzo drogo!!!! ja
                        mieszkalam przed ponad 3 lat, gdzie za te cene moglabym miec piekny dom z
                        basenem, a teraz bedzie nas stac tylko na sypialnie i salon....

a po jakich studiach medycznych jestes? zona mojego chrzestnego jest szefowa
                        oddzialu anestozjologii pod paryzem.
                        --
                        mój suwaczek

• 03.06.07, 02:33
                          masz moze gg albo jakis komunikator
                          --
                          • 03.06.07, 02:36
                            bede musiala zalozyc na komputerze Jason'a. moj laptop chyba padl. ale jakby co
                            to pisz na afornalc@roanoke.edu. ja wlasnie tak sie komunikuje z inka smile. jaki
                            jest namiar na ciebie?

--
                            mój suwaczek

• 03.06.07, 02:38
                              zaloz sobie gadu gadu dziala na calym swiecie ponoc maraxela@gazeta.pl
                              --
                      • 03.06.07, 02:32
                        ale masz fajnie zazdroszcze tak to swiatowo brzmismilea u nas w kraju stara bida
                        niestety trzeba wiac bo dobrze nie bedzie
                        --
                        • 03.06.07, 02:35
                          a ja tobie zazdroszcze, tez kiedys chcialam zostac lekarzem (jak bylam mala ;_)
                          ale zainteresowalam sie finansami. jednak mam wielki respekt to lekarzy.
                          robicie duzo dobrych rzeczy. wiesz, moj "byly" prowadzil klinike pod
                          himalajami. wiem ze moze kasy z tego nie dostal, ale wrazenia i zdjecia warte
                          byly o wiele wiecej niz dniowka.
                          --
                          mój suwaczek

• 03.06.07, 02:36
                            o kurde moje mazenie wyjechac do indii robic nawet jako wolontariusz wez mnie
                            nei zalamuj klinika pod himalajami aaaaaaaaa
                            --
                            • 03.06.07, 02:40
                              tez mozesz miec taka mozliwosc.. tylko trzeba wiedziec jak sie o takie rzeczy
                              dowiadywac. moze bede mogla pomoc... trzeba bedzie poszperac cos.. wiem ze u
                              nas zawsze cos takiego oglaszaja... widze jak chodze do lekarza. sprawdz cos
                              takiego jak "doctors without borders" wiem ze oni robia wiele wspanialych
                              rzeczy w roznych krajach. a w czym sie specjalizujesz?
                              --
                              mój suwaczek

• 03.06.07, 02:41
                                jeszcze sie ucze wiec wszytk przede mna dopiero
                                --
                                • 03.06.07, 02:42
                                  w stanach maja kase i checi na takie rzeczy tutaj nikt o tym nie myli a moje
                                  zapedy do wolontariatu przyjmowane sa conajmniej jakbym misje na marsa chciala
                                  zrobicsmilesmilesmile
                                  --
                                • 03.06.07, 02:43
                                  to bardzo dobrze. nawet wiecej mozliwosci!!!! nie poddawaj sie.. ok na pewno
                                  jestes juz zmeczona wiec ruszaj spac smile.. badzmy w kontakcie. zaloze gg na
                                  komputerze mlodego i wtedy dam tobie znac... idz spac bo jutro bedziesz
                                  zmeczona. mam nadzieje ze ktos nam pomorze z tym przebiegiem mszy slubnej smile!
                                  --
                                  mój suwaczek

• 03.06.07, 02:45
                                    haha spoko zrobie w polsce wywiad haha i ci napisze jak to wygladasmileja jestem
                                    przyzwyczajona do nei spania spokojnie smilea twoj facet jest amerykaninem ??
                                    --
                                    • 03.06.07, 02:46
                                      tak. uczy sie polskiego teraz i zakochany jest we wroclawiu!!!
                                      --
                                      mój suwaczek

• 03.06.07, 02:47
                                        ale skzoda ze do indii nie chce jechac hahasmile
                                        --
                                      • 03.06.07, 02:49
                                        na tym forum to ludzi z calego swiata mozna poznac duzo ciekawych dziewczyn
                                        sietu pokazuje
                                        --
                                        • 03.06.07, 02:53
                                          tak.. ale ja probuje nie udzielac sie za duzo bo spotkalam sie z krytyka o byle
                                          co.... ale coz.. nic nie moge na to poradzic ze ja mam inny gust niz wiekszosc
                                          dziewczny... smile..
                                          --
                                          mój suwaczek

• 03.06.07, 02:55
                                            haha to tu normalnie mnie krytykuja za ortografie w co 3 poscie po mnie jada
                                            spoko dysortografia to nie kwestia wyboru
                                            --
                                          • 03.06.07, 02:57
                                            to forum ilustruje doskonale "przyjazn"miedzy kobeitami tu trwa ciagla walka
                                            zawisci chamstwa zazdrosci pseudo intelektu nieraz mam wrazenie ze by sie
                                            pozabijaly jakby mogly
                                            --
                                            • 03.06.07, 02:59
                                              pieknie powiedziane!!!!! slonczko, ja musze uciekac. jason wraca zaraz z pracy
                                              i musze zrobic kolacje smile... bede na netcie jutro to pogadamy... zycze dobrej
                                              nocy...
                                              --
                                              mój suwaczek

• 03.06.07, 03:01
                                                ja chyba zaraz mnusze zorbic sniadanie haha nie no ja tez juz wymiekam
                                                zostawiam te ksiazki i najnowsze wytyczne leczenia bogwie czego pozdrow
                                                chlopaka wroclaw wlasnie ma piekne gwiazdziste niebo i juz sie budzi smile milego
                                                wieczotu
                                                --
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.