• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Dlugi tren- Czy bardzo przeszkadza?

• 10.06.07, 12:02
    To pytanie kieruje zwłaszcza do dziewczyn które ślub już mają za sobą. W sukni
    którą planuję jest bardzo długi tren który dodatkowo ozdobiony jest
    koronkowymi falbanami, jest co prawda upinany z tyłu sukni, ale tak czy
    inaczej chciałam się was zapytać czy taki tren nie jest kłopotliwy w trakcie
    wesela. Pozdrawiam
    Edytor zaawansowany
    • 10.06.07, 12:07
      W mojej sukni jest bardzo długi tren, kontaktowałam się z dziewczyną, która
      jest już po weselu i miała tą samą suknię. Miała podpięcie na 11 guziczków i
      nic jej nie przeszkadzałosmile
      --
      Zapraszam na forum Ślub i Wesele - Wrocław
      Moja suknia
    • 10.06.07, 12:13
      Czesc ja tez mam ten sam dylemat, choc mam nadzieje ze w ogole nie bede sie
      tego dnia nad tym zastanwaiala, tak mi moje dobre kolezanki mowia, ktore sa juz
      po slubie. Ani zle, piekace buty, ani tren zle upięty, nie spowoduja ze bedzie
      zla zabawa, wiec licze ze tak bedzie smile a powiedz jaka to sukienka bo z opisu
      przypomina moja z kolekcji La Sposa?
    • 10.06.07, 12:15
      jak bedzie dobrze upiety to nie powinien przeszkadzac smile oczywiscie suknia jest
      ciezsza z trenem, ale to wrazenie w kosciele... hmmm smile
    • 10.06.07, 14:46
      Jak szlam do ołtarza z odpiętym tranem to było super,ale przy samym ołarzy
      utrudniał poruszanie się 9nie było mowy o dyskretnym podpięciu)na weselu miałam
      caly czas podpięty i kompletnie mi nie przeszkadzał,oprócz jego wagi wlasnej
      która przy każdym piruecie ciągła mnie w przeciwnym kierunku na zasadzie siły
      odśrodkowejwink
      --
      "Ja nie wbijam gwoździ do trumny.Ja bym je chętnie komuś wyjęła..."
    • 10.06.07, 18:05
      chyba trzeba przed kupnem sprawdzic czy po podpieciu tren jest ciezki

bo to moze byc trudne na weselu w tancu]

ja sie boje bo mojej kolezance oderwały sie w tancu guziki i musiała tren
      trzymac w rekach na całym weselu
    • 10.06.07, 19:40
      czyżbyś wybrała la sposa - saturno ? suspicious

suwaczek
      • 10.06.07, 21:07
        Przede wszytkim dziekuje wam dziewczynki za slowa otuchy coraz bardziej
        przekonuje sie do mojej sukienki, niestety mam taki charakter ze zawsze szukam
        jakis minusow. Co do sukni to jest to pronovias lavanda. Pani w salonie
        powiedziala ze na jednym guziczku tren sie utrzyma ale watpie w to, bo tez
        slyszalam ze potrafi sie guzik urwac. Pani powiedziala ze najlepiej wziac na
        wesele nitke i igle, ale bez przesady przeciez mozna to od razu zaplanowac i
        wszyc kilka guzikow, jesli one mi tego w salonie nie zrobia (choc powinny bo
        suknia kosztuje koszmarne pieniadze) to sobie sama je wszyje.Tak czy siak
        dziekuje wam bardzo za rady, pozdrawiam.
        • 10.06.07, 21:09
          nie mozna szyc na sobie bo sie szczescia zaszywasmile

taki przesad

a powaznie to suknia piekna, dobrej marki
          powinna sie utrzymac
          --
          Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl
    • 10.06.07, 21:53
      no cóż ja miałam prawie 5 metrowy tren i nie ukrywam że musiałam na weselu
      bardzo na niego uważać, zwłaszcza na innych tańczących żeby mi nie podeptali
      sukienki. długi tren jest piękny ale może ci troszkę przeszkadzać , napewno
      jednak nie na tyle by z niego rezygnować.!!!!!!
    • 11.06.07, 22:23
      boje sie ze to bedzie sie strasznie ciagnac
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.