• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

ile kupić owoców na około 60 osób

• 29.06.07, 11:34
    ?? Winogrona banany nektarynki brzoskwinie kiwi?
    --
    Z najprostszych słów swój poranny składać wiersz.
    W kolorach dwóch raz zobaczyć to co niewidzialne jest ...
    Edytor zaawansowany
    • 29.06.07, 11:54
      wydaje mi się, ze jak najmniej
      nie widziałam na slubach na których byłam, zeby owoce cieszyły sie powodzeniem.
      Mi spodobał się sposób podania i pokazania owoców ktory przygotowano na imprezie
      firmowej
      był to stolik z kwiatowo-owocową aranżacią uekorowany piekną draperią
      • 29.06.07, 11:57
        mało- na ślubach nie ida ciasta i owoce- u nas prawie wszystko zostało.
        --
        <a href="<a href="suwaczki.waszslub.pl/waszslub.php?d=2007062400400430""
        target="_blank">suwaczki.waszslub.pl/waszslub.php?d=2007062400400430"</a>
        target="_blank"> jestem żoną!!!a>
    • 29.06.07, 12:10
      a ja sie absolutnie nie zgadzam

owoce u nas poszly w duzych ilosciach
      (winogrona, jablka, nektarynki, kiwi, czereśnie, truskawki,+ananasy i
      brzoskwinie z puszki na stole szwedzkim z serami)
      bylo goraco wiec kazdy chetnie zjadl dla odswiezenia

mniej poszlo miesa

--
      SPRZEDAM SUKNIĘ
      nasze wspomnienia
      • 29.06.07, 12:26
        a to widac zalezy od pogody. u nas mięcho poszło- były 23 C. Ale w upały
        faktycznie mniej się chce jesc ciężkich rzeczy.
        --
        <a href="<a href="suwaczki.waszslub.pl/waszslub.php?d=2007062400400430""
        target="_blank">suwaczki.waszslub.pl/waszslub.php?d=2007062400400430"</a>
        target="_blank"> jestem żoną!!!a>
    • 29.06.07, 12:45
      My mieliśmy to, co można zjeść bez obierania i ładnie pokroić: banany,
      mandarynki, arbuzy, truskawki, brzoskwinie, winogrona. Kupiliśmy na 55 osób po
      2-3 kg, ale zeszło bardzo szybko, było ciepło, a kucharz super wszystko poukładał.
      • 29.06.07, 12:47
        A co do ciast - jak się zamówi ładne i dobre, to wszystko pójdzie. Nasz tort
        został zjedzony do ostatniego okruszka. Nie zamawialiśmy żadnych ciast, ale
        eleganckie małe babeczki i ciastka koktajlowe, ludzie wynosili to na talerzach
        stertami, zabrakło już koło północy. Wszystko z owocami, lekkie, żadnych kremów.
        • 29.06.07, 12:59
          jacy ludzie?
          gdzie wynosili?!
          • 29.06.07, 16:57
            słuchajcie, mi pani gdzie wynajmuje sale powiedziała, że 3 brytfanki ciasta
            wystarczą na 100 osób, ale trochę nie chce mi się wierzyć.

a co do owoców, jak są ładnie i zręcznie podane, idą szybciej! co innego cząstki
            pomarańczy ładnie rozłożone, co innego cała, która trzeba obierać.
          • 29.06.07, 17:17
            Mieliśmy ciasta i owoce wraz z kawą i herbatą na osobnych stolikach na patio,
            każdy z talerzykiem napakowanym po wierzch stamtąd wychodził smile
            • 29.06.07, 18:06
              piszesz, ze goście się częstowali
              a to brzmiało, jakby ludzie z ulicy, albo obsługa wesela rozkradali twoje pyszne
              ciasteczka
    • 29.06.07, 20:53
      winogrona i mandarynki smile
      jak jestesmy z lubym na weselu i winogrona sa kolo nas to znikaja najszybciej,
      lekkie i bez kombinowania, mandarynki obiera luby ale potem nie ma zazwyczaj co
      zrobic ze skorka i trzeba obsluge prosic o talerze etc. juz mniej zrecznie no i
      troche sie "burdel" na stole robi.
      • 29.06.07, 20:56
        no i odradzam podawanie w calosci nektarynek i brzoskwin, soczyste, tylko sie
        czlowiek upacka. Inaczej jesli jest to fajnie przygotowane i mozna kawalki na
        talerzyk nakladac. No chyba, ze maja byc bardziej do dekoracji i tylko sobie
        lezec wink
    • 17.03.15, 20:29
      Świetną ofertę owocową posiada firma Angels Fruit Bouquets. Mają wspaniałe Owocowe Bukiety, które idealnie wyglądają jako dekoracja stołów weselnych, znika problem z ułożeniem i wyborem owoców. Dodatkowo w ofercie posiadają owoce w czekoladzie, jabłka, truskawki itp. wszystko wygląda bardzo elegancko i oryginalnie, goście będą zachwyceni pomysłowością.

www.angelsfruitbouquets.pl
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.