• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

przeceny sukien ślubnych Dodaj do ulubionych

• 27.08.08, 14:13
    Dziewczyny mama pytanie. Czy orientujecie się w którym okresie roku są
    przeceny sukni ślubnych w sklepach? Słyszałam, że ok. grudnia ale chciałam się
    dowiedzieć, czy któraś z Was faktycznie z takiej przeceny skorzystała i czy
    przeceny te są znaczne czy jedynie symboliczne. Nie wiem czy warto wstrzymać
    się z zakupem sukni bo już mnie korci zakup, choć jeszcze niczego nie wybrałam.
    Edytor zaawansowany
    • 27.08.08, 14:24
      Teraz już są.
      Serio, moja suknia, kupowana w marcu jest już o 30% tańsza. Może i w grudniu
      będzie jeszcze taniej, ale za to wszystko już może być przebrane.
      Najlepiej bedzie w paźdzerniku, bo po sezonie muszą robić miejsce na nowe suknie smile
      • 27.08.08, 15:58
        Teraz sa przeceny na to co zostało w salonach z kolekcji 2007 lub starszych, a w
        grudniu-styczniu gdy wejdą nowe kolekcje można dostać 10% rabatu na te nowe. Nie
        wiem czy wszędzie tak jest.
        • 02.09.08, 12:57
          Ja byłam ostatnio w salonie susan blanche na Kijowskiej, tam
          wyprzedaż trwa już od czerwca, i jest coraz mniej sukien...
          Wyprzedają kolekcję 2008 i 2007, ale nie wiem czy wszystkie modele.
          Mój model akurat jest smile Pewnie ta wyprzedaż potrwa faktycznie do
          grudnia, bo wtedy wejdzie nowa kolekcja, ale sukien będzie coraz
          mniej, także jak się chcesz załapać to nie czekaj za długo.
          Pozdrawiam
    • 04.09.08, 21:38
      Ja kupowałam w październiku i przecena była znaczna bo aż 70%. Fakt, że salon
      miał remont w planach i nie mieli gdzie się podziać z sukniami, dlatego je
      wyprzedawali.

Z tego co słyszałam od Pań pracujących w salonach największe przeceny są właśnie
      w miesiącach jesiennych, bo jeszcze latem dziewczyny kupują suknie na wrześniowe
      i październikowe śluby, których jest teraz nawet więcej niż tych wakacyjnych.
      Wyprzedaże kończą się wraz rozpoczęciem sezonu targów ślubnych (czyli okolice
      stycznia). Po tym czasie zdarza się kupić jeszcze okazyjnie jakąś suknię, ale
      nie koniecznie tą wymarzoną, albo w dobrym rozmiarze (wyprzedażą są zawsze
      objęte suknie, które fizycznie są na salonie!
      Te zamówione z katalogu o danym rozmiarze mogą mieć tylko niewielki rabat jeśli
      to nowość, nie do obejrzenia w salonie. Krótko mówiąc takie jajko z
      niespodzianką. Nie warto, bo w wymarzonym modelu nie koniecznie wygląda się tak
      jak modelka na zdjęciu. Najczęściej bywa tak, że najładniej wygląda się w sukni
      której w ogóle nie brało się pod uwagę. Tak było i w moim przypadku smile
      --
      kosmetyki naturalne
      forum o kosmetykach naturalnych
    • 07.09.08, 12:33
      Spóbuj poszukać około października . W Warszawie moja koleżanka
      kupiła w zeszłym roku w tym miesiącu przepiękną sukienkę za 400 zł
      (przed przeceną kosztowała około 3 tys)
      • 09.09.08, 12:14
        To chyba ma niesamowite szczęście Twoja koleżanka smile suknia za 400 zł to jakaś
        bajka smile Ale jeśli przeceny są od czerwca to może faktycznie w październiku
        schodzą do takich cen niektóre salony... Tylko czy akurat w tych kilku
        egzemplarzach, które pozostaną do października znajdzie się ta wymarzona... Oj,
        byłabym ostrożna... smile chyba, że macie jeszcze dużo czasu do ślubu to można
        zaryzykować, czemu nie, jak nie uda się na wyprzedaży to trudno smile
        • 10.09.08, 11:25
          Miala dużo szczęścia a sukienka była przepiękna. Gdybym ją zobaczyła
          bez przeceny to myślę że bym ją i tak kupiła.
          Fakt nie było jakoś bardzo wielkiego wyboru i w zasadzie
          większośćtylko w rozmiarze 38 czyli tym najbardziej popularnym. Tak
          czy inaczej warto się przejść i poszukać czegoś ciekawego.
    • 07.09.08, 12:58
      Sama ocen:
      www.susanblanche.com/public/resales/STREFA_NISKICH_CEN.html
      Jest kilka ciekawych modeli
      • 09.09.08, 12:18
        Hmmm, niezłe przeceny, suknie już od 799 zł...!!! Myślę, że to bardzo kusząca
        oferta dla dziewczyn, które chcą tanią suknię. Dobrze, że są takie przeceny, nie
        każdą pannę młodą stać na nową suknię. Pozdrawiam
    • 10.09.08, 20:32
      W temacie przecen, to w trakcie poszukiwania sukni natknęłam się na jeden salon
      (w Częstochowie), gdzie przeceny starszych modeli są przez cały rok. Natomiast
      zaraz po wejściu nowych kolekcji (zdaje się, że w okolicach
      grudnia-stycznia)świeże modele są w niższych cenach przez jakieś 2 tygodnie.
      Znam zadowolone dziewczyny, które właśnie w takiej przedsprzedaży nabyły tam
      fajne modele. Nie wiem, czy mogę tu podać nazwę salonu.... Ja nie kupiłam tam
      sukni, bo zdecydowałam się szyć, ale gdybym jednak nie szyła, kupiłabym taką,
      którą już tam sobie upatrzyłam.
      • 12.09.08, 10:19
        Poliq, myślę, że pokojnie możesz podać nazwę salonu... Przecież o to tu chodzi,
        żeby się czegoś dowiedzieć, ostrzec się nawzajem, polecić kogoś... Ta wiedza
        jest nam niezbędna... smile czekamy... smile
        • 14.09.08, 00:08
          To salon Bianco w Częstochowie. Jeszcze raz-nie mogę polecić w 100% bo u nich
          sukni ostatecznie nie kupiłam, ale przeceny zaraz po wejściu nowych kolekcji na
          pewno mają. Stronę bez problemu można znaleźć w google. Sprzedają suknie La
          Sposa, White One, Atelier Diagonal i jeszcze kilka innych.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.