DJ na wesele - jaki to koszt? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Dziewczyny! Pomóżcie mi się zorientować!
    Czy możecie podzielić się swoimi doświadczeniami w zakresie stawek, jakich
    żądają DJe? Chodzi o Warszawę.
    Jakie są górne, a jakie dolne granice? Będę dopiero szukać i ta informacja
    byłaby dla mnie o tyle pomocna, że będę mieć spokojną psychikę, że nie
    przepłacam jak za zboże wink
    --
    A teraz, powiem skromnie, odkrywam w sobie nowy talent.
    Jupiii!
    • nasze dzidzeje chca 350 zl za jeden dzien (poprawiny) ale nie wiem czy ich
      wezmiemy, bo nie idzie sie z nimi skontaktowac...
      --
      life is brutal and full of zasadzkas-11 września 2010 r. popełnimy małżeństwo suspicious
      • tomelanka napisała:

> nasze dzidzeje chca 350 zl za jeden dzien (poprawiny) ale nie wiem czy ich
        > wezmiemy, bo nie idzie sie z nimi skontaktowac...

Czyli po 175? smile
        • nie obchodzi mnie, jak sie podziela
          --
          life is brutal and full of zasadzkas-11 września 2010 r. popełnimy małżeństwo suspicious
          • Napiszę obiektywnie, ponieważ jestem z Krakowa i nie gram w Warszawie, choćby ze
            względu na odległość. Koszt to 1200-2400 w zależności od wymagań. W tym jest
            nagłośnienie, oświetlenie, prowadzenie, granie itd. Jeżeli ktoś bierze poniżej
            1000 to jest spore niebezpieczeństwo, że usłyszysz empetrójki pościągane z sieci
            na sprzęcie noname, który jeżeli zagra to będzie już połowa sukcesu. Jeżeli ktoś
            poważnie podchodzi do tematu grania i prowadzenia to jednak musi co nieco
            zainwestować. Koszt sprzętu wysokiej klasy to mniej więcej 30-40tys. Nie mówię
            już o muzyce. Więc 350 złotych za noc, to nie jest nawet koszt jego amortyzacji.

Pozdrawiam
            • Rzeczywiście 350 zł. za nockę grania w szczególnych warunkach,to jakąś podpadziochą pachnie czyli marnym graniem i marną zabawą.
              czarny108 w jaki sposób można dowiedzieć się czegoś więcej o Twojej ofercie? Impreza?w planach raczej kameralna-40-60 osób (miejsce jeszcze dokładnie nie wiem może być sala lub plener albo nawet pół na pół)
              pozdrawiam i liczę na szerszą ofertę
    • ja płacę 2.200 zł. na 2010 rok smile
      myślę, że jest to dobra cena za sprawdzonego dj-a, któremu można zaufać wink
      --
      www.flordekor.pl
      Zapraszamy na sabat smile
      strefa ślubna
    • my płacimy 2000
    • 2 tys za jeden dzień, ale to nie Warszawa a Katowice
      W cenę wchodzi granie 12 godzin, prowadzenie zabaw, oczepin i ogólnie całego
      wesela, do tego karaoke w przerwach między normalną muzyką.
      Oprócz tego wszelkie urządzenia typu porządny sprzęt, oświetlenie, wytwornica
      dymu i inne rzeczy na których nie do końca się znam smile
      Aaaa i wiem że jest bardzo dobry.
      --
      mój blog
    • Acha jeszcze jedno smile
      W tamtym roku byłam na weselu w Warszawie. Wiem że DJ wziął 800 zł. Ale jego
      zadaniem było tylko granie (Państwo Młodzi mieli swojego wodzireja w rodzinie) i
      w zasadzie nawet nie przez cały czas bo wesele zaczęło się naprawdę dopiero koło
      21 a skończyło o 3 w nocy.
      --
      mój blog
      • to jest małe miasto, a oni sa z tego miasta, gdzie bedzie wesele/poprawiny, za
        zespoł płace 2200 wiec tyle za didzeja to dla mnie za duzo. Moze wpływ ma na to
        troche fakt, ze to poprawiny (ale nie wiem, pierwszy raz, jak sie pewnie
        domyslacie, organizuje wesele), i jednak graja tylko 6 godzin, w tym karaoke,
        jakies tam zabawy i konkursy dla dzieci, nie wiem, nie rozmawialismy jeszcze o
        szczegółach, niby sa sprawdzeni i z polecenia, nie wiem, sie okaze zapewne jak
        wypadna i czy w ogole wypadna
        jak ktos sie bedzie chcial bawic to sie bedzie bawil przy grze na grzebieniu, a
        jak ktos nie bedzie chcial, to najlepszy zespol/didzej nie pomoze
        --
        • Tomi, Ty to masz dobrze! Gdzie Ty takie niskie ceny masz?
          Że też wszyscy chcą się dorobić na biednych PM w tej nieszczęsnej
          Warszawie uncertain
          • zespół ze złotowa, dj z człuchowa, woj. pomorskie, pewnie by tu wszyscy ocenili,
            ze chała, ale nam pasuje wink
            a ci dje co puszczaja piosenki na mp3 ktore ne wiadomo czy w ogole odpala maja
            wszystie terminy pozajmowane, w przeciwienstwie do niektorych, co musza sie na
            forum nachalnie reklamowa uncertain
            --
    • Warszawa, ślub odbył się w czerwcu, koszt 4 tyś.
    • Dzięki za wszystkie wpisy!
      Ale powiem, że się podłamałam tymi cenami sad Myśleliśmy, że za tysiaka już się
      DJa znajdzie i nie będzie on najpodlejszego sortu, a z tego co widzę, to
      zdecydowanie odradzacie takie osoby. Bu.

A może jednak ktoś ma doświadczenia wskazujące na to, że można tanio i dobrze?
      Ktoś mnie pocieszy? wink
      --
      A teraz, powiem skromnie, odkrywam w sobie nowy talent.
      Jupiii!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.