Dodaj do ulubionych

O Noblu za in vitro. Biskup nie zna się na medy...

07.10.10, 19:08
Pod wpływem tego wstrząsającego artykułu zmieniłem moje poglądy na naprotechnologię.
--
Krowy
Edytor zaawansowany
  • buszujacy_w_lesie 07.10.10, 19:13
    Oczywiście, ktoś może utrzymywać, że jedzenie grochu czy połykanie soli pomaga na wszelkie choroby, ale to wcale nie oznacza, że wymyślił super lek.

Jedzenie grochu naprawdę pomaga na wiele chorób i zostało do naukowo udowodnione na KULu :)))

--
    Krowy
  • Gość: Hieronim IP: *.chello.pl 07.10.10, 21:57
    KUL dostanie zapewne tłuściutką dotację od skarbu państwa za badania nad skutecznością jedzenia grochu w leczeniu niepłodności. Darmozjady.
  • tuonetar 07.10.10, 20:09
    "Potrzebne są jeszcze badania kliniczne, które tego dowiedzą."

Do-cooo???

--
    "Cyrk ma być tylko w cyrku. Wszędzie indziej ma być normalnie."
    (Pod Egidą, 1980)
  • Gość: j2 IP: *.lublin.mm.pl 08.10.10, 10:30
    ludzie się dowiedzą jak badania dowiodą
  • Gość: Kain IP: 89.108.246.* 07.10.10, 22:07
    No zaraz - ale jeszcze wczoraj pisaliście, że KUL jest wiodącą uczelnią regionu. Bo dostał same jedynki, więc teraz dostanie kasę z ministerstwa na badania i na super kadrę.

Pogratulować inwestycji.

BTW a właśnie teologia była jednym z wyżej ocenionych kierunków. Wydział zajmujący się głupotami (matematyka) wprawdzie przepadł, ale kogo takie rzeczy by obchodziły :P
  • Gość: az IP: *.nplay.net.pl 08.10.10, 07:37
    zgodzić się łaskawie, że to Ziemi krąży woków Słońca. W międzyczasie spalili jeszcze kilku gości, którzy tak twierdzili. Za 100 lat okaże sie, że się mylili i nasi następcy będa się z tego śmiali. Ale teraz muszą nas trochę jeszcze pognębić. Taka jest ich rola.
  • Gość: Jan Kurowiak IP: 212.182.35.* 08.10.10, 12:39
    Gratuluję, jest oznaką niezwykłej inteligencji po przeczytaniu jednego, kiepskiego i stronniczego artykułu, zmieniać swoje zdanie. A może warto sięgnąć po jakąś fachową literaturę? Ale skądże, po co się męczyć i tracić czas...
    Odwagi, myślenie nie boli. Podchodźmy krytycznie do tego czym nas karmią media.
  • tajnos.agentos 08.10.10, 12:54
    Gość portalu: Jan Kurowiak napisał(a):

> Odwagi, myślenie nie boli. Podchodźmy krytycznie do tego czym nas karmią media.

Ja podchodzę krytycznie i dlatego nie słucham Waszego Radyja.:P
    --
    Gdy milczą politycy, zaczynają rozmawiać narody...
  • buszujacy_w_lesie 08.10.10, 13:14
    Przyczyny bezpłodności według uczonych teologów: www.racjonalista.pl/kk.php/s,978/q,6.Jak.przydaja.bezplodnosci

A tu mamy naukowo - teologiczne wyjaśnienie wszelkich innych problemów dręczących ludzkość: www.racjonalista.pl/kk.php/d,104

--
    Krowy
  • Gość: ela IP: *.devs.futuro.pl 08.10.10, 13:25
    Coś mi sie widzi, że autor artykulu nie odróznia embrionu od plamnika Ela
  • Gość: Truteń Zenobi IP: *.umcs.lublin.pl 08.10.10, 14:02
    Gdyby Nobla przyznawano za stukanie nieletnich to by pewnie sukienkowi poparli nagrodę i wystawili szpaler kandydatów.
  • venus99 09.10.10, 10:24
    cieszy mnie ta powszechnie wyrażana miłość do pasterzy i podziw dla ich intelektu.zawsze mnie zastanawiało,że księża najbardziej znają się na ciążach,porodach,sexie,
    wychowaniu dzieci i życiu rodzinnym.
    --
    Paranoja i Schizofrenia.dziki kraj!
  • Gość: ja IP: *.nplay.net.pl 09.10.10, 15:38
    Z doświadczenia?
  • Gość: belfer IP: *.lublin.mm.pl 09.10.10, 16:44
    Ksiądz potrafi od podstaw skonsruowac pepeszę,napisac wiersz godny Szekspira,a takze usmazyc jajecznice. Ksiadz moze wszystko miedzy Bugiem a Odra.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka