Dodaj do ulubionych

Palikot wyeksmitował Platformę

06.12.10, 22:01
Bidny przybłęda spod Biłgoraja, zamarzyła mu sie wadza i to natychmiast !
Obserwuj wątek
  • Gość: Sara Re: Palikot wyeksmitował Platformę IP: *.vlan212.corcoran.lubman.net.pl 07.12.10, 08:55
   > Bidny przybłęda spod Biłgoraja, zamarzyła mu sie wadza i to natychmiast !

   1. Bidny to on nie jest.
   2. Przybłęda? Gdzie się niby przypałętał? Do swojego miasta wojewódzkiego? No no to facet zaszalał, kariera z Biłgoraja do Lublina. Chyba, że gardzisz ludźmi z małych miejscowości, to to tylko Tobie wystawia świadectwo.
   3. W(ł)adza? Czy walczył o stołki? Zależało mu na tece ministra? Ot poseł, oprócz niego jest ich jeszcze 459. Że lider ruchu (partii) - tych też jest nie mało.
   4. Natychmiast? No rzeczywiście natychmiastowe to natychmiast. 2 miesiące gościł w wynajmowanym przez siebie lokalu inną partię. Co więcej wymówił im lokal dopiero po dość absorbujących dla niej wyborach. IMHO w ten sposób pokazał klasę.


   • Gość: ande61 Re: Palikot wyeksmitował Platformę IP: *.lublin.eu 07.12.10, 11:03
    było rozwiązanie umowy zgodne z procedurami P.O dostała na mikołja 2-mce lokal, za który nie ... . wczoraj uczestniczyłem w akcji Mikołaj organizowane przez ruchpoparciapalikota nie spotkało nas chamstwo jakie przemawia .. ale zyczliwość zaintersowanie , takze LUBLIN powoli wraca do miast godnych inteligentnych takze na foruum jak korcu znajdzie się ziarno zepsute
  • ruchpoparcialbn Palikot wyeksmitował PO ze swojego biura posels... 07.12.10, 11:41
   Platformy nikt nie wyeksmitował, wszystko przebiegło drogą pokojową bez żadnych spięć czy walki o lokal. A co do św. Mikołajów i ich ulotek, chce zwrócić uwagę, że adres Krakowskie Przedmieście 10/5 widnieje już od 2 miesięcy na wszystkim co związane z Ruchem :) - to do wiadomości redaktorów, którzy wykazali się niesamowitą błyskotliwością :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka