Dodaj do ulubionych

Magiczny plac. Rakieta jest a gdzie reszta? [GA...

09.02.11, 22:29
Pytanie, czy powrot "gadzetow" z przeszlosci ma sluzyc naszym dzieciom czy tez odswiezeniu naszych wspomnien :-))) Ja to miejsce wspominam niezwykle cieplo bo urzedowalem na nim regularnie od 72 roku (od 4 roku zycia). Moze warto pomyslec o tym by dla dzisiejszych dzieci z ich wyobraznia i w ich swiecie to miejsce bylo rownie magiczne co w latach naszej mlodosci?
Pozdrawiam "Elesemiak" :-))
Edytor zaawansowany
  • hexakosioihexekontahexafobie 10.02.11, 04:28
    Tylko czapajew, albo któryś z nieco późniejszych GAZów. Vide: pl.wikipedia.org/wiki/GAZ-67
  • Gość: Szania IP: 46.21.219.* 10.02.11, 21:02
    oddajcie nasz samochód, albo postawcie podobny, nie był niebezpieczny
  • Gość: Honorata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.11, 12:26
    Rakieta (samolot i gazik już w czasie przeszłym) jest obecnie nie tyle przedmiotem zabaw, co pewnym symbolem epoki, swojego rodzaju zabytkiem. Czy uwazasz, że każde pokolenie powinno wywalać symbole poprzedniej generacji i stawiać własne? Myślę, że można połączyć stare z nowym - znaleźć miejsce dla nowoczesnych zabawek, a stare zostawić jako swoisty "pomnik", element tradycji i łącznik pokoleń.
  • pogarda 21.02.11, 14:23
    gadaczka napisał:

> Pytanie, czy powrot "gadzetow" z przeszlosci ma sluzyc naszym dzieciom czy tez
    > odswiezeniu naszych wspomnien :-)))

Wylacznie naszym - a raczej waszym - wspomnieniom. Gdyby chodzilo o dzisiejsze dzieci to na placu zamiast rakiety slaby gigantyczny kontroler do Xbox'a ;)

A i przyznam, ze mam dosc tego walkowania rakiety w Gazecie. Na Kalinie, na co drugim placu zabaw staly zeliwne "Globusy", po ktorych cie lazilo ;)
    O nich teraz prosze napisac. Dosc o LSM! My mieszkancy KALYNY domagamy sie wiecej atencji!
    Pozdrawiamy ;)
    --
    "Bądź grzecznym odkurzaczykiem, bo pani cię zamknie w takiej dziurze, jak nas tutaj..."
  • kuraszewicz 26.04.11, 12:28
    Niedługo dzieciom w ogóle nie będzie wolno się bawić, bo przecież można spaść.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka